WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (3205 entries)

en:  (post type archive)
he: (ארכיון סוג פוסט)

en:  (single)
he: (יחיד)

en:  (taxonomy archive)
he: (ארכיון טקסונומיה)

en:  - Use to layout child taxonomy terms
he: - השתמש כדי לפרוס מונחי טקסונומיה של הבנים

en:  - Use to layout posts for the current taxonomy term
he: - השתמש לפריסה של פוסטים עבור מונח הטקסונומיה הנוכחי

en:  - everything you need to know about using Toolset
he:  - כל מה שצריך לדעת על השימוש ב- Toolset

en:  - learn to use Toolset by experimenting with fully-functional learning sites
he:  - למד להשתמש ב-Toolset על-ידי התנסות באתרי לימוד בעלי פונקציונליות מלאה

en:  - online help by support staff
he: - עזרה מקוונת מצוות התמיכה

en:  Views tutorial on custom CSS
he: מדריך Views ל-CSS מותאם אישית

en:  Views tutorial on custom JS
he: מדריך Views על JS מותאם אישית

en:  and
he: וגם

en:  coming from the
he: מגיע מה-

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>
he:  למשל <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>
he:  למשל <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="search term"]</span>
he:  למשל <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="search term"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s</span>
he:  למשל <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=1</span>
he:  למשל <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=1</span>

en:  eg. [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]
he:  למשל [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]

en:  eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]
he:  למשל [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]

en:  eg. http://www.example.com/my-page/?<strong>%s=123</strong>
he: למשל http://www.example.com/my-page/?<strong>%s=123</strong>

en:  eg. yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s
he: למשל yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s

en:  is set by the %s key:
he: נשלח על-ידי המפתח %s:

en:  is set by the URL parameter:
he: מוגדר באמצעות הפרמטר 'כתובת URL':

en:  is set by the View shortcode attribute:
he: מוגדר לפי מאפיין קוד קצר של 'תצוגה':

en:  of
he: מתוך

en:  or
he: או

en:  ordered by %s, %s
he: מסודר לפי %s, %s

en:  set by the %s key:
he: מוגדר על-ידי מפתח %s:

en:  set by this URL parameter:
he: הגדר לפי פרמטר זה של כתובת URL:

en:  set by this View shortcode attribute:
he: נקבע כל-ידי מאפיין הקוד הקצר הזה של ה-View:

en:  use this content template. What do you want to do?
he: משתמש בתבנית תוכן זו. מה תרצה לעשות?

en: #undefined#
he: #לא מוגדר#

en: % - placeholder for the number of comments
he: % - מציין מקום עבור מספר התגובות

en: % Comments
he: % תגובות

en: %1$s %2$s design inside %2$s templates may cause problems
he: עיצוב %1$s %2$s בתוך תבניות %2$s עלול לגרום בעיות

en: %1$s (from %2$s)
he: %1$s (מתוך %2$s)

en: %1$s (many-to-many relationship)
he: %1$s (קשר רבים לרבים)

en: %1$s (one-to-many relationship)
he: %1$s (קשר אחד לרבים)

en: %1$s connects with %2$s through %3$s.
he: %1$s מתחבר עם %2$s דרך %3$s.

en: %1$sDesigning templates with %2$s%3$s.
he: %1$sעיצוב תבניות באמצעות %2$s%3$s.

en: %1$sDocumentation %2$s%3$s
he: %1$sתיעוד %2$s%3$s

en: %1$sOnce you %2$ssetup textual custom fields in Types%3$s (single line, multiple lines, WYSIWYG), you will be able to include them in text searches here.
he: %1$sלאחר ש%2$sתגדיר שדות טקסט מותאמים אישית ב-Types%3$s (שורה יחידה, שורות מרובות, WYSIWYG), תוכל לכלול אותם בחיפושי הטקסט כאן

en: %1$sRelevanssi%2$s plugin extends and improves the WordPress text search. Relevanssi allows to search in custom fields and returns the most relevant results first.
he: התוסף %1$sRelevanssi%2$s מרחיב את חיפוש הטקסט של WordPress ומשפר אותו. Relevanssi מאפשר חיפוש בשדות מותאמים אישית ומחזיר קודם את התוצאות הרלוונטיות ביותר.

en: %1$sStop using %2$s for this Content Template%3$s
he: %1$sהפסק להשתמש ב-%2$s עבור 'תבנית תוכן' זו%3$s

en: %d (default pagination size)
he: %d (גודל ברירת מחדל עבור חלוקה לדפים)

en: %d Content Templates found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
he: %d תבניות תוכן נמצאו בקובץ. %d נוצרו ו-%d הוחלפו..

en: %d Content Templates moved to the Trash.
he: %d 'תבניות תוכן' הועברו אל 'פח האשפה'.

en: %d Content Templates permanently deleted.
he: %d 'תבניות תוכן' נמחקו לצמיתות.

en: %d Content Templates restored from the Trash.
he: %d 'תבניות תוכן' שוחזרו מ'פח האשפה'.

en: %d Views found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
he: %d תצוגות נמצאו בקובץ. %d נוצרו ו-%dהוחלפו.

en: %d Views moved to the Trash.
he: %d Views הועברו אל 'פח האשפה'.

en: %d Views permanently deleted.
he: %d Views נמחקו לצמיתות.

en: %d Views restored from the Trash.
he: %d Views שוחזרו מ'פח האשפה'.

en: %d WordPress Archives moved to the Trash.
he: %d 'ארכיוני WordPress' שוחזרו מ'פח האשפה'.

en: %d WordPress Archives permanently deleted.
he: %d 'ארכיוני WordPress' נמחקו לצמיתות.

en: %d WordPress Archives restored from the Trash.
he: %d 'ארכיוני WordPress' שוחזרו מ'פח האשפה'.

en: %d existing Content Templates were deleted.
he: %d 'תבניות תוכן' קיימות נמחקו.

en: %d existing Views were deleted.
he: %d Views קיימים נמחקו.

en: %s %s use a different Content Template.
he: %s %s משתמשים ב'תבנית תוכן' אחרת.

en: %s (many-to-many relationship)
he: %s (קשר רבים לרבים)

en: %s (missing post type)
he: %s (חסר סוג פוסט)

en: %s (one-to-many relationship)
he: %s (קשר אחד לרבים)

en: %s (one-to-one relationship)
he: %s (קשר אחד לאחד)

en: %s Add a new option
he: %s הוסף אפשרות חדשה

en: %s Intermediary Post
he: %s פוסט ביניים

en: %s Intermediary Posts
he: %s פוסטי ביניים

en: %s This WordPress Archive will be used for displaying all the different archive pages selected in this section
he: %s ארכיון WordPress זה ישמש להצגה של כל דפי הארכיון השונים שנבחרו במקטע זה.

en: %s This WordPress Archive will not display the Search and Pagination editor unless you add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
he: %s ארכיון WordPress זה לא יציג את עורך החיפוש והחלוקה לדפים אלא אם תוסיף <code>[wpv-filter-meta-html]</code> קוד קצר לעורך הפלט

en: %s To enable pagination for this WordPress Archive you need to add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
he: %s כדי להפעיל חלוקה לדפים עבור ארכיון WordPress זה יש להוסיף <code>[wpv-filter-meta-html]</code> קוד קצר לעורך הפלט

en: %s archives
he: ארכיוני %s

en: %s are:
he: %s הם:

en: %s automatically, %s items per page
he: %s באופן אוטומטי, %s פריטים לדף

en: %s automatically, 1 item per page
he: %s באופן אוטומטי, פריט אחד לדף

en: %s child label plural
he: %s תווית בן ברבים

en: %s child label singular
he: %s תווית בן ביחיד

en: %s could not be found
he: לא ניתן למצוא את %s

en: %s is missing or malformed.
he: %s חסר או צורתו פגומה.

en: %s is used more than once.
he: יש שימוש ב-%s יותר מפעם אחת.

en: %s items
he: %s פריטים

en: %s items per page with automatic AJAX
he: %s פריטים לדף עם AJAX אוטומטי

en: %s items per page with manual AJAX
he: %s פריטים לדף עם AJAX ידני

en: %s items per page with manual pagination
he: %s פריטים לדף עם לחלוקה לדפים ידנית

en: %s name
he: שם %s

en: %s parent label plural
he: %s תווית הורה ברבים

en: %s parent label singular
he: %s תווית הורה ביחיד

en: %s plural
he: %s ברבים

en: %s repetition
he: %s חזרה

en: %s settings for this %s
he: הגדרות %s עבור %s זה

en: %s slug
he: זיהוי %s

en: %s, %s items per page
he: %s, %s פריטים לדף

en: %s, 1 item per page
he: %s, פריט אחד לדף

en: %sClick here to import%s %sDismiss this message%s
he: %sלחץ כאן כדי לייבא%s %sבטל הודעה זו%s

en: %sLearn about displaying brother pages using this filter%s
he: %sלמד על הצגת דפים אחרים באמצעות מסנן זה%s

en: %sLearn about filtering by Post Author%s
he: %sלמד על סינון לפי מחבר פוסט%s

en: %sLearn about filtering by Post Date%s
he: %sלמד על סינון לפי תאריך פוסט%s

en: %sLearn about filtering by Post ID%s
he: %sלמד על סינון לפי מזהי פוסטים%s

en: %sLearn about filtering by Post Types%s
he: %sלמד על סינון לפי סוגי פוסטים%s

en: %sLearn about filtering by custom fields%s
he: %sלמד על סינון לפי שדות מותאמים אישית%s

en: %sLearn about filtering by taxonomy%s
he: %sלמד עוד על סינון לפי טקסונומיה%s

en: %sLearn about filtering by user fields%s
he: %sלמד על סינון לפי שדות משתמש%s

en: %sLearn about filtering for a specific text string%s
he: %sלמד על סינון לפי מחרוזת טקסט ספציפית%s

en: %sNo videos to play%s
he: %sאין סרטונים להצגה%s

en: %sThe String Translation module%s allows translating static texts in your Views and Content Templates.
he: %sמודול תרגום המחרוזות%s מאפשר תרגום של מחרוזות סטטיות ב-Views ובתבניות תוכן.

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
he: %sכדי לראות את התצוגה המקדימה, יש לאפשר לדף זה להציג חלונות מוקפצים.%sכיצד לאפשר חלונות מוקפצים בדפדפן%s

en: %sVideo Tutorials%s
he: %sמדריכי וידאו%s

en: &laquo; Previous
he: &laquo; הקודם

en: (%d) %d items processed.
he: (%d) %d פריטים עובדו.

en: (bool) Whether the custom search form will be updated
he: (בוליאני) אם טופס החיפוש המותאם אישית יעודכן

en: (bool) Whether the custom search results will be updated
he: (בוליאני) אם תוצאות החיפוש המותאם אישית יעודכנו

en: (integer) The View AJAX pagination speed in miliseconds
he: (מספר שלם) מהירות במילישניות של החלוקה לדפים של View AJAX

en: (no title)
he: (אין כותרת)

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-form-view] shortcode
he: (אובייקט) אובייקט ה-jQuery מכיל טםסים נוספים ממופעים אחרים של אותה תצוגה שהוכנסו באמצעות הקוד הקצר [wpv-form-view]

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-view] shortcode
he: (אובייקט) אובייקט ה-jQuery מכיל טפסים נוספים ממופעים אחרים של אותה תצוגה שהוכנסו באמצעות הקוד הקצר [wpv-view]

en: (object) The jQuery object for the View form
he: (אובייקט) אובייקט jQuery עבור טופס התצוגה

en: (object) The jQuery object for the View form after being updated
he: (אובייקט) האובייקט jQuery עבור טופס התצוגה לאחר העדכון

en: (object) The jQuery object for the View layout wrapper
he: (אובייקט) אובייק ה-JQuery עבור עוטף פריסת התצוגה

en: (string) The View AJAX pagination effect
he: (מחרוזת) אפקט חלוקה לדפים של Views AJAX

en: (string) The View unique ID hash
he: (מחרוזת) hash של מזהה התצוגה הייחודי

en: * Views requires Types 1.0.2 or greater for best results when adding fields.
he: * Views מחייב Types 1.0.2 ומעלה לקבלת התוצאות הטובות ביותר בעת הוספת שדות.

en: , limit to %d items
he: , הגבל ל-%d פריטים

en: , limit to 1 item
he: , הגבל לפריט אחד

en: , skip %d items
he: , דלג על %d פריטים

en: , skip first item
he: , דלג על פריט ראשון

en: , then %d results loaded
he: , לאחר מכן נטענו %d תוצאות

en: , then one result loaded
he: , לאחר מכן נטענה תוצאה אחת

en: -- Select a Content Template --
he: -- בחר תבנית תוכן --

en: -- Select a layout --
he: -- בחר פריסה --

en: -- Select data type --
he: -- בחר סוג נתונים --

en: -- Select field --
he: -- בחר שדה --

en: -- from a related post:
he: -- מפוסט קשור:

en: -- no relationships found --
he: -- לא נמצאו קשרים --

en: --- Please select ---
he: --- בחר ---

en: --- not set ---
he: --- לא מוגדר ---

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: 1 item
he: פריט אחד

en: 1 item per page with automatic AJAX
he: פריט אחד לדף עם AJAX אוטומטי

en: 1 item per page with manual AJAX
he: פריט אחד לדף עם AJAX ידני

en: 1 item per page with manual pagination
he: פריט אחד לדף עם חלוקה לדפים ידנית

en: 2 columns (wide and narrow)
he: 2 עמודות (רחבה וצרה)

en: 2 even columns
he: 2 עמודות שוות

en: 3 columns (1 wide and 2 narrow)
he: 3 עמודות (1 רחבה ו-2 צרות)

en: 3 even columns
he: 3 עמודות שוות

en: 4 even columns
he: 4 עמודות שוות

en: 6 even columns
he: 6 עמודות שוות

en: <a href='%s' target='_blank'>Go to the Settings page &raquo;</a>
he: <a href='%s' target='_blank'>עבור אל הדף 'הגדרות' &raquo;</a>

en: <em>Toolset</em> Package Options
he: אפשרויות החבילה של <em>Toolset</em>

en: <span style="color:red">*</span> A different Content Template is already assigned to this item
he: <span style="color:red">*</span> תבנית תוכן אחרת כבר מוקצית לפריט זה

en: <span style="color:red">*</span> A different WordPress Archive is already assigned to this item
he: <span style="color:red">*</span> לפריט זה כבר מוקצה ארכיון WordPress אחר

en: <strong>%d %s</strong> use a different Content Template.
he: <strong>%d %s</strong> השתמש בתבנית תוכן אחרת.

en: <strong>%d %s</strong> uses a different Content Template.
he: <strong>%d %s</strong> משתמש בתבנית תוכן אחרת.

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the URL parameter <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> ב-<strong>%s</strong> מאלה שהוגדרו על-ידי פרמטר כתובת ה-URL <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the View shortcode attribute <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> ב-<strong>%s</strong> מאלה שהוגדרו על-ידי מאפיין הקוד הקצר של ה'תצוגה' <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> belongs to a <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s
he: <strong>%s</strong> שייך ל-<strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s

en: <strong>%s</strong> in <strong>all</strong> of these: <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> ב-<strong>all</strong> מאלה: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>no one</strong> of these: <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> ב-<strong>no one</strong> מאלה: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>one</strong> of these: <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> ב-<strong>one</strong> מתוך אלה: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> is <strong>%s</strong>: %s
he: <strong>%s</strong> הוא <strong>%s</strong>: %s

en: <strong>%s</strong> is a %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> הוא %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
he: <strong>%s</strong> מוגדר על-ידי <strong>תצמוגת הטקסונומיה של ההורה</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>%s</strong>
he: <strong>%s</strong> הוגדר על-ידי אפשרות המסגרת <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current archive page</strong>
he: <strong>%s</strong>זהה ל <strong>דף הארכיון הנוכחי</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current post in the loop</strong>
he: <strong>%s</strong> זהה ל<strong>פוסט הנוכחי בלולאה</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>page where this View is shown</strong>
he: <strong>%s</strong> זהה ל<strong>דף שבו תצוגה זו מוצגת</strong>

en: <strong>Content Template debug:</strong>
he: <strong>איתור באגים בתבניות תוכן:</strong>

en: <strong>ERROR</strong>:
he: <strong>שגיאה</strong>:

en: <strong>Views</strong> has some bundled data waiting to be imported.
he: ל-<strong>Views</strong> יש נתונים ארוזים המחכים לייבוא.

en: <strong>[wpv-if] shortcodes</strong> on Views 1.6.2 - <a href="%s">details</a>
he: <strong>קודים קצרים של [wpv-if]</strong> ב-Views 1.6.2 - <a href="%s">פרטים</a>

en: A %s with that name already exists. Please use another name.
he: כבר קיים %s בשם זה. השתמש בשם אחר.

en: A Content Template can replace the content of the post with whatever you put into it, including Views shortcodes.
he: תבנית תוכן יכולה להחליף את התוכן של פוסט עם כל דבר שתשים בה, כולל קודים קצרים של Views.

en: A Content Template is like a chunk of content.
he: 'תבנית תוכן' היא כמו גוש של תוכן.

en: A Content Template is used to style single-item pages.
he: 'תבנית תוכן' משמשת לעיצוב דפים עם פריט אחד.

en: A Content Template with that name already exists. Please try with another name.
he: כבר קיימת 'תבנית תוכן' בשם זה. נסה עם שם אחר.

en: A Content Template with that name already exists. Please use another name.
he: כבר קיימת 'תבנית תוכן' בשם זה. השתמש בשם אחר.

en: A Content Template with that title already exists. Please use another title.
he: כבר קיימת 'תבנית תוכן' עם כותרת זו. השתמש בכותרת אחרת.

en: A Content Template works like a subroutine.
he: 'תבנית תוכן' פועלת כמו סברוטינה.

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose.
he: View טוען תוכן ממסד הנתונים ומציג אותו בכל דרך שתבחר..

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose. Use Views to create content lists, sliders, parametric searches and more.\r\n
he: 'תצוגה' טוענת תוכן ממסד נתונים ומציגה אותו בכל דרך שתבחר. השתמש ב-Views כדי ליצור רשימות תוכן, מצגות שקפים, חיפושים פרמטריים ועוד.\r\n

en: A View loads content from the database and displays it with your HTML.
he: תצוגה טוענת תוכן ממסד הנתונים ומציגה אותה באמצעות HTML.

en: A View may include Content Templates. These templates make it easy to output design structures without having to repeat them in the loop.
he: View עשוי לכלול 'תבניות תוכן'. תבניות אלה מקלות על הוצאת פלט של מבני עיצוב מבלי לחזור עליהן בלולאה.

en: A View with that name already exists. Please use another name
he: כבר קיימת תצוגה בשם זה. השתמש בשם אחר

en: A basic query selects all items of a chosen type.
he: שאילתה בסיסית בוחרת את כל הפריטים של סוג שנבחר.

en: A button that resets the filter and allows visitors to start a fresh search.
he: לחצן שמאפס את המסנן ומאפשר למבקרים להתחיל חיפוש חדש.

en: A custom search should have the %1s and the %2s.
he: לחיפוש מותאם אישית צריכים להיות %1s ו-%2s.

en: A different Content Template is already assigned to this item.
he: 'תבנית תוכן' אחרת כבר משויכת לפריט זה.

en: A filter element.
he: רכיב מסנן.

en: A link to the next page.
he: קישור לדף הבא.

en: A link to the previous page.
he: קישור לדף הקודם.

en: A new window
he: חלון חדש

en: A post related to the current post, set by a Types post reference field
he: פוסט הקשור לפוסט הנוכחי, מוגדר על-ידי שדה הפנייה של פוסט ב-Types

en: A post related to the current post, set by a Types relationship
he: פוסט הקשור לפוסט הנוכחי, מוגדר על ידי קשר Types

en: A problem occurred when executing snippet "%s". The result of include_once is: "%s"
he: אירעה בעיה בעת הרצת המקטע '%s'. התוצאה של include_once היא: '%s'

en: A simple shell for an h1 to appropriately space out and segment sections of content on a page. It can utilize the h1's default small element, as well as most other components (with additional styles).
he: מעטפת פשוטה עבור h1 כדי שירווח נכון תוכן ויחלק אותו כראוי לפסקאות בדף. היא יכולה להשתמש בברירת המחדל לרכיב קטן של H1, וכן ברוב הרכיבים האחרים (עם סגנונות נוספים).

en: A snippet slug cannot be empty.
he: זיהוי מקטע לא יכול להיות ריק.

en: A specific post (search by title)
he: פוסט ספציפי (חפש לפי כותרת)

en: A specific post (set by post ID)
he: פוסט ספציפי (חפש לפי מזהה)

en: A specific user
he: משתמש ספציפי

en: A spinner, which is displayed when the filter needs update and hidden when update is complete.
he: פקד טווח המוצג כאשר המסנן צריך עדכון ומוסתר כאשר העדכון הושלם.

en: A submit button for the search filter.
he: לחצן 'שלח' עבור מסנן החיפוש.

en: A submit button is not available for forms that have automatic updates on field changes.
he: לחצן 'שלח' לא זמין עבור טפסים בעלי עדכונים אוטומטיים לשינויים בשדות.

en: A text search input, which can search the title or title and content.
he: קלט לחיפוש טקסט שיכול לחפש בכותרת או בכותרת ובתוכן.

en: A to Z
he: א עד ת

en: A wizard that lets you design the loop.
he: אשף שמאפשר את עיצוב הלולאה.

en: AJAX calls
he: קריאות AJAX

en: AJAX results update when visitors change any filter values
he: תוצאות AJAX מתעדכנות כשמבקרים משנים ערכי סינון

en: AJAX results update when visitors click on the search button
he: תוצאות AJAX מתעדכנות כאשר מבקרים לוחצים על לחצן החיפוש

en: ALT text for the image
he: טקסט ALT עבור התמונה

en: Abstract object styles for building various types of components (like blog comments, Tweets, etc) that feature a left- or right-aligned image alongside textual content.
he: סגנונות אובייקטים אבסטרקטיים לבניית סוגים שונים של רכיבים (כגון תגובות לבלוגים, ציוצים וכו') שכוללים תמונה מיושרת לשמאל או לימין ליד תוכן בטקסט.

en: Activate
he: הפעל

en: Active
he: פעיל

en: Add
he: הוסף

en: Add .row class
he: הוסף מחלקת .row

en: Add First/Last page controls
he: הוסף פקדי דף ראשון/אחרון

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Content Template
he: הוסף 'תבנית תוכן' חדשה

en: Add New View
he: הוסף View חדש

en: Add Post forms
he: הוסף טופסי פוסטים

en: Add Previous/Next page controls
he: הוסף פקדי דף 'הקודם/הבא'

en: Add User forms
he: הוסף טופסי משתמשים

en: Add a field
he: הוסף שדה

en: Add a filter
he: הוסף מסנן

en: Add a new Content Template for this post type
he: הוסף 'תבנית תוכן' עבור סוג פוסט זה

en: Add a new Content Template for this taxonomy
he: הוסף 'תבנית תוכן' חדשה עבור טקסונומיה זו

en: Add a new View
he: הוסף View חדש

en: Add a new WordPress Archive
he: הוסף ארכיון WordPress חדש

en: Add a new option
he: הוסף אפשרות חדשה

en: Add a query filter to this View
he: הוסף מסנן שאילתות לתצוגה זו

en: Add all your elements between these shortcodes.
he: הוסף את כל הרכיבים שלך בין קודים קצרים אלה.

en: Add another condition
he: הוסף תנאי נוסף

en: Add another date condition
he: הוסף עוד תנאי תאריך

en: Add another filter
he: הוסף מסנן נוסף

en: Add another option
he: הוסף עוד אפשרות

en: Add another value
he: הוסף ערך אחר

en: Add complete blocks into the Loop using Content Templates.
he: הוסף בלוקים שלמים לתוך הלולאה באמצעות 'תבניות תוכן'.

en: Add container
he: הוסף מיכל

en: Add controls to move between different result pages
he: הוסף פקדים כדי לעבור בין דפי תוצאות שונים

en: Add description
he: הוסף תיאור

en: Add field
he: הוסף שדה

en: Add fields and nested Views to the output.
he: הוסף שדות ו-Views מקוננים לפלט.

en: Add fields to the template to display the content. Use HTML tags for styling.
he: הוסף שדות לתבנית כדי להציג את התוכן. השתמש בתגי HTML לעיצוב.

en: Add filter input to the Filter section.
he: הוסף קלט למסנן במקטע 'סינון'.

en: Add images and other media items to the editor.
he: הוסף תמונות ופריטי מדיה אחרים לעורך.

en: Add new
he: הוסף חדש

en: Add new %s
he: הוסף %s חדש

en: Add new Content Template
he: הוסף 'תבנית תוכן' חדשה

en: Add new View
he: הוסף View חדש

en: Add new WordPress Archive
he: הוסף 'ארכיון WordPress' חדש

en: Add query filter
he: הוסף מסנן שאילתות

en: Add results
he: הוסף תוצאות

en: Add sorting options to see the preview.
he: הוסף אפשרויות מיון כדי לראות את התצוגה המקדימה.

en: Add the search results to this page
he: הוסף את תוצאות החיפוש לדף זה

en: Add this CSS style to the control
he: הוסף סגנון CSS זה לפקד

en: Add this CSS to the radios labels of the control
he: הוסף CSS זה לתוויות לחצני הרדיו של הפקד

en: Add this classname to the control
he: הוסף classname זה לפקד

en: Add this classname to the radios labels
he: הוסף classname זה לתוויות לחצני הרדיו

en: Add this shortcode to the redirect target to get a message from the form that just edited it.
he: הוסף קוד קצר זה ליעד ההפניה מחדש כדי לקבל הודעה מהטופס שזה עתה ערך אותו.

en: Add to cart box
he: תיבת הוספה לסל

en: Add to cart button
he: לחצן הוספה לסל

en: Add translation
he: הוסף תרגום

en: Adding custom CSS
he: הוספת CSS מותאם אישית

en: Adding custom JavaScript
he: הוספת JavaScript מותאם אישית

en: Additional JavaScript files
he: קובצי JavaScript נוספים

en: Additional Javascript files
he: קובצי Javascript נוספים

en: Additional Javascript files to be loaded with this View (comma separated):
he: קובצי Javascript נוספים לטעינה עם View זה (מופרדים בפסיקים):

en: Additional Javascript saved
he: Javascript נוסף נשמר

en: Additional info
he: מידע נוסף

en: Additional settings
he: הגדרות נוספות

en: Aditional Javascript files
he: קובצי Javascript נוספים

en: Adjust whether you want to search only in post titles or also in posts content.
he: כוונן אם אתה רוצה לחפש רק בכותרות הפוסטים או גם בתוכן הפוסטים.

en: Adjusted the translation mode of the post type "%s" to "display as translated".
he: מצב התרגום של סוג פוסט '%s' כוונן להיות 'הצג כמתורגם'.

en: Admin bar options
he: אפשרויות סרגל ניהול

en: Admin notice dismissed
he: ביטול הודעת מנהל מערכת

en: Administration email
he: דוא"ל ניהול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Affiliate ID:
he: מזהה גורם משויך:

en: Affiliate Key:
he: מפתח גורם משויך:

en: Affiliate details for theme designers
he: פרטי גורם משויך למעצבי ערכות עיצוב

en: After deleting a large number of associations, there are some intermediary posts left. It was not possible to delete them at once. You can either delete them manually or ignore the issue, and they will be gradually removed automatically. This is only important if you use intermediary posts on the front-end directly, for example in a View.
he: אחרי מחיקה של מספר גדול של שיוכים נותרו מפסט פוסטי ביניים. לא היה ניתן למחוק את כולם בבת אחת. ניתן למחוק אותם באופן ידני או להתעלם מהבעיה והם יוסרו בהדרגה באופן אוטומטי. זה חשוב רק אם אתה משתמש בפוסטי ביניים ישירות בממשק הקצה, לדוגמה ב'תצוגה'.

en: After the text
he: אחרי הטקסט

en: Alerts
he: התראות

en: All %ss were updated
he: כל ה-%s עודכנו

en: All changes saved
he: כל השינויים נשמרו

en: All fields must appear between these shortcodes.
he: על כל השדות  להופיע בין קודים קצרים אלה.

en: All loops have a WordPress Archive assigned
he: לכל הלולאות מוקצה 'ארכיון WordPress'

en: All of the following
he: כל הבאים

en: All post types
he: כל סוגי הפוסטים

en: All results loaded
he: כל התוצאות נטענו

en: All sections have been saved
he: כל המקטעים נשמרו

en: Allow browsers to determine video or slideshow dimensions based on the width of their containing block by creating an intrinsic ratio that will properly scale on any device.
he: אפשר לדפדפנים לקבוע מידות של סרטונים או מצגות על בסיס רוחב הבלוק המכיל על-ידי יצירה של יחס מובנה שניתן יהיה לשנות את גודלו בכל התקן.

en: Allow to modify the sorting direction
he: אפשר את שינוי כיוון המיון

en: Allows to insert CRED forms. You will usually use this controls to insert edit and delete CRED links.
he: מאפשר להכניס טופסי CRED. בדרך כלל תשתמש בפקדים אלה כדי להכניס קישורי עריכה ומחיקה של CRED.

en: Also, note that you can delete options that no longer need to be available.
he: כמו כן, שים לב שניתן למחוק אפשרויות שכבר לא צריכות להיות זמינות.

en: Also, you can click in the <strong>Views</strong> button and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> section.
he: כמו כן, ניתן ללחוץ על הלחצן <strong>Views</strong> ולבחור <strong>%s</strong>במקטע <em>תצוגה</em>.

en: Alternative text
he: טקסט חלופי

en: Alternative text for the current user's profile picture.
he: טקסט חלופי עבור תמונת הפרופיל של המשתמש הנוכחי.

en: Alternative text for the post author's profile picture.
he: טקסט חלופי עבור תמונת הפרופיל של מחבר הפוסט.

en: Alternative text for the profile picture.
he: טקסט חלופי עבור תמונת הפרופיל.

en: Always
he: תמיד

en: Always generate the View output
he: צור תמיד את פלט התצוגה

en: Always show all values for inputs
he: תמיד הצג את כל הערכים עבור קלטים

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
he: אירעה שגיאת HTTP בלתי צפויה במהלך בקשת API.

en: An error happened when saving the setting.
he: אירעה שגיאה בעת שמירת ההגדרה.

en: An error occurred when creating an association: %s
he: אירעה שגיאה בעת יצירת שיוך: %s

en: An error occurred while creating a Content Template.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת 'תבנית תוכן'.

en: An error occurred, try again.
he: אירעה שגיאה, נסה שוב.

en: An error ocurred
he: אירעה שגיאה

en: An error ocurred while creating a new Content Template.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת 'תבנית תוכן'.

en: An ordered list.
he: רשימה מסודרת.

en: An unexpected error happened.
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה

en: An unexpected error ocurred.
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה

en: An unknown error occurred.
he: אירעה שגיאה בלתי צפויה.

en: An unordered list.
he: רשימה לא מסודרת.

en: Anchor text when linking to the term archive page
he: קבע טקסט בעת קישור לדף ארכיון המונח

en: Another Content Template (%s) already uses this title value as it's slug. Please use another title.
he: תבנית תוכן אחרת (%s) כבר משתמשת בערך זה כזיהוי שלה. השתמש בכותרת אחרת.

en: Another Content Template (%s) with that slug already exists. Please use another slug.
he: כבר קיימת תבנית תוכן אחרת (%s) בעלת זיהוי זה. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another Content Template already uses this slug value as it's slug and title. Please use another slug.
he: תבנית תוכן אחרת כבר משתמשת בערך זיהוי זה כזיהוי וככותרת שלה. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another Content Template already uses this slug value as it's title. Please use another slug.
he: תבנית תוכן אחרת כבר משתמשת בזיהוי זה ככותרת שלה. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another Content Template already uses this title value as it's title and slug. Please use another title.
he: תבנית תוכן אחרת כבר משתמשת בערל כותרת זה ככותרת וכזיהוי שלה. השתמש בכותרת אחרת.

en: Another Content Template with that title already exists. Please use another title.
he: כבר קיימת תבנית תוכן אחרת בעלת כותרת זו. השתמש בכותרת אחרת.

en: Another item (%s) already uses this title value as it's slug. Please use another title.
he: פריט אחר (%s) כבר משתמש בכותרת זו כזיהוי שלו. השתמש כותרת אחרת.

en: Another item (%s) with that slug already exists. Please use another slug.
he: כבר קיים פריט אחר (%s) בעל זיהוי זה. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another item already uses this name . Please use another name.
he: פריט אחר כבר משתמש בשם זה. השתמש בשם אחר.

en: Another item already uses this name and slug. Please use another name.
he: פריט אחר כבר משתמש בשם ובזיהוי אלה. השתמש בשם אחר.

en: Another item already uses this name. Please use another name.
he: פריט אחר כבר משתמש בשם זה. השתמש בשם אחר.

en: Another item already uses this slug value as it's slug and title. Please use another slug.
he: פריט אחר כבר משתמש בערך זיהוי זה כזיהוי וככותרת. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another item already uses this slug value as it's title. Please use another slug.
he: פקיט אחר כבר משתמש בערך זיהוי זה ככותרת שלו. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another item with that slug or name already exists. Please use another name.
he: כבר קיים פריט בעל זיהוי או שם זה. השתמש בשם אחר.

en: Another item with that slug or title already exists. Please use another slug.
he: כבר קיים פריט אחר בעל זיהוי או כותרת אלה. השתמש בזיהוי אחר.

en: Another item with that slug or title already exists. Please use another title.
he: קיים פריט אחר בעל זיהוי אוו כותרת אלה. השתמש בכותרת אחרת.

en: Another post
he: פוסט נוסף

en: Another user
he: משתמש נוסף

en: Any %s
he: %s כלשהו

en: Any of the following
he: כל אחד מהבאים

en: Any role
he: תפקיד כלשהו

en: Apply
he: החל

en: Apply to existing %s items
he: החל על פריטי %s קיימים

en: Archive
he: ארכיון

en: Archive loop
he: לולאת ארכיון

en: Archive title
he: כותרת ארכיון

en: Archive usage
he: שימוש בארכיון

en: Archive view for
he: תצוגת ארכיון עבור

en: Archives
he: ארכיונים

en: Archives: %s
he: ארכיונים: %s

en: Are you sure want delete this WordPress Archive?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק ארכיון WordPress זה?

en: Are you sure you want to %s these Views?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה %s Views אלה?

en: Are you sure you want to %s this View?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה %s 'תצוגה' זו?

en: Are you sure you want to change the layout?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשנות את הפריסה?

en: Are you sure you want to delete the selected WordPress Archives?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את 'ארכיוני WordPress' שנבחרו?

en: Are you sure you want to permanently delete the Content Templates?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק לצמיתות את 'תבניות התוכן'?

en: Are you sure you want to permanently delete the WordPress Archives?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק לצמיתות את 'ארכיוני WordPress'?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content template?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק לצמיתות את תבנית התוכן שנבחרה?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content templates?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק לצמיתות את תבניות התוכן שנבחרו?

en: Are you sure you want to trash these WordPress Archives?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעביר את 'ארכיוני WordPress' אלה אל פח האשפה?

en: Are you sure you want to trash this WordPress Archive?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעביר את 'ארכיון WordPress' זה לפח האשפה?

en: As a native custom field
he: כשדה מותאם אישית טבעי

en: As a number
he: כמספר

en: As a string
he: כמחרוזת

en: As defined in Types
he: כפי שמוגדר ב-Types

en: As stored in database
he: כפי שמאוחסן במסד הנתונים

en: As stored in the database
he: כפי שמאוחסן במסד הנתונים

en: Ascending
he: עולה

en: Ascending Numeric
he: מספרי עולה

en: Ascending, Descending
he: עולה, יורד

en: Assign
he: הקצה

en: Assign Content Template
he: הקצה 'תבנית תוכן'

en: Assign a Content Template to the View
he: הקצה 'תבנית תוכן' ל-View

en: Assign a Content Template to the WordPress Archive
he: הקצה תבנית תוכן לארכיון WordPress

en: Assign a Content Template to this View
he: הקצה 'תבנית תוכן' ל-View זה

en: Assign a Content Template to this WordPress Archive
he: הקצה תבנית תוכן לארכיון WordPress זה

en: Assign an existing Content template to this View
he: הקצה 'תבנית תוכן' קיימת ל-View זה

en: Assign an existing Content template to this WordPress Archive
he: הקצה תבנית תוכן קיימת לארכיון WordPress זה

en: Assign other Content Template to the View
he: הקצה 'תבנית תוכן' אחרת ל-View

en: Assign other Content Template to the WordPress Archive
he: הקצה תבנית תוכן אחרת לארכיון WordPress

en: Association created
he: השיוך נוצר

en: Associations processed.
he: השיוכים עובדו.

en: At the bottom of this page you will find a slide Content Template, where you design slides.
he: בתחתית דף זה תמצא 'תבנית תוכן' למציג שקפים שבו ניתן לעצב שקפים.

en: At the bottom of this page you will find the Loop section, where you control the output.
he: בתחתית דף זה תמצע את המקטע 'לולאה' שבה שולטים על הפלט.

en: Atom feed URL
he: כתובת URL להזנת Atom

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Author ID
he: מזהה מחבר

en: Author URL
he: כתובת URL של המחבר

en: Author activation key
he: מפתח הפעלה של המחבר

en: Author aim
he: aim של המחבר

en: Author archive URL
he: כתובת ה-URL של ארכיון המחבר

en: Author archive link
he: קישור ארכיון המחבר

en: Author archives
he: ארכיוני מחברים

en: Author description
he: תיאור מחבר

en: Author display name
he: שם תצוגה של המחבר

en: Author email
he: דוא"ל מחבר

en: Author first name
he: השם הפרטי של המחבר

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: Author jabber
he: jabber של המחבר

en: Author last name
he: שם המשפחה של המחבר

en: Author level
he: רמת המחבר

en: Author login
he: כניסת מחבר

en: Author metadata
he: metadata של המחבר

en: Author name
he: שם המחבר

en: Author nicename
he: שם יפה של מחבר

en: Author nickname
he: כינוי מחבר

en: Author of the image
he: מחבר התמונה

en: Author password
he: סיסמת מחבר

en: Author profile picture
he: תמונת פרופיל של המחבר

en: Author registered date
he: תארים רישום המחבר

en: Author status
he: סטטוס מחבר

en: Author yim
he: yim של המחבר

en: Author's
he: של המחבר

en: Author: %s
he: מחבר: %s

en: Auto-insert paragraphs
he: הכנסה אוטומטית של פסקאות

en: Auto-insert paragraphs - convert single line breaks into &lt;br&gt; tags and double line breaks into &lt;p&gt; (paragraph) tags.
he: הכנס פסקאות באופן אוטומטי - המר שבירות שורה בודדות בתגי &lt;br&gt; והכפל שבירות שורה כפולות לתגי &lt;p&gt; (פסקאות).

en: Auto-registered options
he: אפשרויות ברישום אוטומטי

en: Autodetected frameworks
he: מסגרות שזוהו באופן אוטומטי

en: Autoresize
he: שינוי גודל אוטומטי

en: Autoresize the Views editors as their content grows
he: שנה באופן אוטומטי את הגודל של עורכי Views כאשר התוכן גדל

en: Avoid applying third-party filters into the output.
he: הימנע מהחלת מסנני צד שלישי על הפלט.

en: Back
he: חזרה

en: Backwards compatibility
he: תאימות לאחור

en: Badges
he: תגים

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic data
he: נתונים בסיסיים

en: Be sure to complete the setup:
he: הקפד להשלים את ההגדרה:

en: Before the text
he: לפני הטקסט

en: Besides pagination and slider transition controls, you can also insert custom search filters and text search controls.
he: מלבד פקדי חלוקה לדפים ומעבר שקפים, ניתן להכניס גם מסננים מותאמים אישית ופקדים לחיפוש טקסט.

en: Besides pagination, you can also insert custom search filters and text search controls.
he: חוץ מחלוקה לדפים ניתן גם להכניס מסננים לחיפוש מותאם אישית ופקדים לחיפוש טקסט.

en: Besides these buttons, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
he: מלבד לחצנים אלה, תוכל לערוך בעצמך את תוכן ה-HTML על-ידי כתיבת HTML ו-CSS משלך.

en: Besides these helpers, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
he: מלבד עוזרים אלה, ניתן לערוך את תוכן ה-HTML על-ידי כתיבת HTML ו-CSS.

en: Bind %u %s
he: קשור את %u %s

en: Bind %u %s
he: קשור את %u %s

en: Blocking div.
he: חלוקה לבלוקים.

en: Blue
he: כחול

en: Bootstrap Components Toggle
he: החלפת רכיבי Bootstrap

en: Bootstrap Elements:
he: רכיבי Bootstrap:

en: Bootstrap Grid
he: רשת Bootstrap

en: Bootstrap Grid documentation
he: תיעוד של רשת Bootstrap

en: Bootstrap features a wide array of different helper classes to help you. These include clearfix, contextual colors and backgrounds, content showing and hiding, and others.
he: Bootstrap כולל מגוון רחב של מחלקות עזרה, הכוללים את clearfix, צבעים ורקעים לפי הקשר, הצגה והסתרה של תוכן, ואחרים.

en: Bootstrap features additional responsive utilities for faster mobile-friendly development. These classes can be used for showing and hiding content by device via media query.
he: Bootstrap כולל כלי עזר גמישים נוספים לפיתוח מהיר וידידותי לנייד. ניתן להשתמש במחלקות אלה להצגת תוכן ולהסתרתו בהתאם לשאילתות מדיה של ההתקן.

en: Bootstrap grid
he: רשת Bootstrap

en: Bootstrap grid options
he: האפשרויות של רשת Bootstrap

en: Bootstrap includes a responsive, mobile first fluid grid system that appropriately scales up to 12 columns as the device or viewport size increases
he: Bootstrap כולל מערכת רשת ראשונית גמישה וניידת שמאפשרת עד 12 עמודות בהתאם לגודל חלון הצפייה של ההתקן

en: Bootstrap includes simple and easily customized typography for headings, body text, lists, and more.
he: Bootstrap כולל טיפוגרפיות שניתן לבצע להן התאמה אישית בקלות ובפשטות עבור כותרות, טקסט גוף, רשימות ועוד.

en: Bootstrap includes styling for different types of text quotes. This includes code, blockquotes, variables, and others.
he: Bootstrap כולל עיצוב עבור סוגים שונים של ציטוטי טקסט. כולל קוד, blockquotes, משתנים ואחרים.

en: Bootstrap loading
he: טעינת Bootstrap

en: Bootstrap offers different classes for styling different types of buttons as well as to indicate the different states.
he: Bootstrap מציע מחלקות שונות לעיצוב של סוגי לחצנים שונים וגם לצורך ציון המצבים השונים.

en: Bootstrap offers different styling options for tables, including different spacing of cells, contextual classes and responsive tables.
he: Bootstrap מציע אפשרויות עיצוב שונות עבור טבלאות, כולל ריווח שונה של תאים, מחלקות בעלות הקשר וטבלאות גמישות.

en: Bootstrap provides classes to make your images responsive and adds lightweight styles to them.
he: Bootstrap מספק מחלקות כדי שהתמונות יהיו גמישות והן מוסיפות להן סגנונות קלי משקל.

en: Bootstrap provides several form control styles, layout options, and custom components for creating a wide variety of forms.
he: Bootstrap מספק מספר סגנונות לבקרת טפסים, אפשרויות פריסה ורכיבים מותאמים אישית ליצירה של מגוון טפסים.

en: Both the search form and results
he: גם טופס החיפוש וגם התוצאות

en: Both title and slug are being already used by another Content Template. Please use other values.
he: גם הכותרת וגם הזיהוי נמצאים בשימוש בתבנית תוכן אחרת. השתמש בערכים אחרים.

en: Bottom
he: למטה

en: Breadcrumbs
he: שביל ניווט

en: Broken integration
he: שילוב שבור

en: Browser history management
he: ניהול היסטוריית דפדפן

en: Browser history management for AJAX custom searches
he: ניהול הסטוריית דפדפן עבור חיפושים מותאמים אישית של AJAX

en: Browser history management for AJAX pagination
he: ניהול היסטוריית דפדפן עבור חלוקה לדפים של AJAX

en: Build custom searches
he: בנה חיפושים מותאמים אישית

en: Building Websites with Views
he: בניית אתרים עם Views

en: Building a View for a custom search:
he: בניית תצוגה עבור חיפוש מותאם אישית:

en: Bulk Actions
he: פעולות בצובר

en: Bulk action
he: פעולה בצובר

en: Bulk overwrite if Content Template exists
he: החלף בצובר אם קיימת 'תבנית תוכן'

en: Bulk overwrite if View or WordPress Archive exists
he: החלף בצובר אם קיימת תצוגה או קיים 'ארכיון WordPress'

en: Button
he: לחצן

en: Button classnames
he: classnames של לחצנים

en: Button dropdowns
he: לחצנים נפתחים

en: Button groups
he: קבוצות לחצנים

en: Button style
he: סגנון לחצן

en: Buttons
he: לחצנים

en: CPU usage
he: ניצולת CPU

en: CRED Editing
he: עריכת CRED

en: CRED Forms
he: טופסי CRED

en: CRED edit-user link
he: קישור עריכת-משתמש של CRED

en: CRED form ID not set.
he: מזהה טופס CRED לא מוגדר.

en: CRED forms
he: טופסי CRED

en: CSS editor
he: עורך CSS

en: Cache and preload
he: שמירה בזיכרון מטמון וטעינה מראש

en: Cache pages
he: דפים במטמון

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Callback function
he: פונקציית callback

en: Calling functions are <strong>%s</strong>
he: פונקציות הקריאה הן <strong>%s</strong>

en: Can they also be removed from the query filtering?
he: האם ניתן להסיר אותם גם מסינון השאילתה?

en: Cancel
he: בטל

en: Caption of the image
he: כותרת התמונה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category: %s
he: קטגוריה: %s

en: Center
he: מרכז

en: Change Content Template
he: שנה 'תבנית תוכן'

en: Change WordPress Archive
he: שנה 'ארכיון WordPress'

en: Change how the results that share the same value on the orderby setting will be ordered.
he: שנה את סידור התוצאות שיש להן ערך משותף בהגדרה orderby.

en: Change how the results will be ordered.
he: שנה את סידור התוצאות.

en: Change how this Content Template is used
he: החלף את אופן השימוש בתבנית תוכן זו

en: Change how this WordPress Archive is used
he: שנה את אופן השימוש בארכיון WordPress זה

en: Change how to manage the sorting by a field.
he: כיצד לנהל את המיון לפי שדה.

en: Change the Content Template assigned to this
he: החלף את תבנית התוכן המוקצית להם

en: Change the order of the results.
he: שנה את סדר התוצאות.

en: Change the secondary order of the results.
he: שנה את הסדר המשני של התוצאות.

en: Change usage
he: החלף שימוש

en: Characters
he: תווים

en: Check statuses
he: בדוק סטטוסים

en: Check the details for %s
he: בדוק את הפרטים עבור %s

en: Check the documentation
he: בדוק בתיעוד

en: Check the results page
he: בדוק את דף התוצאות

en: Check your email for the confirmation link.
he: חפש את קישור האישור בדוא"ל.

en: Checkbox label
he: תווית תיבת סימון

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Checked
he: מסומן

en: Child
he: בן

en: Choose
he: בחר

en: Choose Post Types that will be displayed in the %s:
he: בחר סוגי פוסטים שיוצגו ב-%s:

en: Choose a different content template for them:
he: בחר עבורם תבנית תוכן אחרת:

en: Choose between posts, taxonomy and users and then select the specific content type to load. For posts, you can select multiple content types.
he: בחר מתוך פוסטים, טקסונומיה ומשתמשים, ולאחר מכן בחר את סוג התוכן הספציפי לטעינה. עובר פוסטים ניתן לבחור מספר סוגי תוכן.

en: Choose fields
he: בחר שדות

en: Choose file
he: בחר קובץ

en: Choose how to order the items in the WordPress Archive. You can select the sorting key and direction.
he: בחר כיצד לסדר את הפריטים בארכיון WordPress. ניתן לבחור את מפתח המיון ואת הכיוון.

en: Choose how to order the results that the View gets from the database. You can select the sorting key and direction.
he: בחר כיצד לסדר את התוצאות שה-View מקבל ממסד הנתונים. ניתן לבחור את מפתח המיון והכיוון.

en: Choose if Toolset plugins should send reports about the active theme and plugins to toolset.com.
he: בחר אם התוספים של Toolset ישלחו דוחות אודות ערכת העיצוב והתוספים הפעילים אל toolset.com.

en: Choose if you want to hide or disable irrelevant options for inputs:
he: בחר אם אתה רוצה להסתיר או לא להפעיל אפשרויות לא רלוונטיות עבור קלט:

en: Choose post types
he: בחר סוגי פוסטים

en: Choose to display the %1s.
he: בחר להציג את ה-%1s.

en: Choose what post types will be included in this archive loop.
he: בחר איזה סוגי פוסטים יכללו בלולאת ארכיון זו.

en: Choose which content types will display using this template.
he: בחר איזה סוגי תוכן יוצגו באמצעות תבנית זו.

en: Choose which listing page to customize. The WordPress Archive will display by default the exact same content as WordPress normally does, but you can adjust the ordering, add extra filters or modify the HTML output.
he: בחר לאיזה דף רשימה לעשות התאמה אישית. כברירת מחדל ארכיון WordPress יציג בדיוק את אותו תוכן כמו ש-WordPress בדרך כלל מציג, אבל ניתן לכוונן את הסדר, ךהוסיף מסננים נוספים או לשנות את פלט ה-HTML.

en: Circle
he: מעגל

en: Class
he: מחלקה

en: Classing labels.
he: תוויות לסיווג למחלקות.

en: Classing.
he: סיווג למחלקות.

en: Clear
he: נקה

en: Clear %d %s
he: נקה את %d %s

en: Clear a post type
he: נקה סוג פוסט

en: Clear date
he: נקה תאריך

en: Clear single %s
he: נקה %s יחיד

en: Click <em>Update</em> to force this Content Template into all single %s
he: לחץ על <em>עדכן</em> כדי לאלץ תבנית תוכן זו למצב שכולו %s יחיד

en: Click on "Save indexing options, erase index and rebuild the index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s.
he: לחץ על 'שמור את האפשרויות להכנת האינדקס, מחק את האינדקס ובנה אותו מחדש' ב%1$sהגדרות Relevanssi%2$s.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert additional fields. Drag them to reorder, or delete fields that you don't need.
he: לחץ על <strong>הוסף שדה</strong> כדי להכניס שדות נוספים. גרור אותם כדי לסדר מחדש, או מחק שדות שאינך צריך.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert fields to this View.
he: לחץ על <strong>הוסף שדה</strong> כדי להכניס שדות ל-View זה.

en: Click on it and locate this View to insert it anywhere you want inside the content.
he: לחץ עליו ואתר 'תצוגה' זו כדי להכניס אותה לתוכן בכל מקום שתרצה.

en: Click on the <strong>CRED Forms</strong> button to add forms.
he: לחץ על הלחצן <strong>טופסי CRED</strong> כדי להוסיף טפסים.

en: Click on the <strong>Fields and Views</strong> button to insert fields that belong to the content, as well as Views and other Content Templates.
he: לחץ על הלחצן <strong>Fields ו-Views</strong> כדי להכניס שדות ששייכים לתוכן וגם Views ו'תבניות תוכן' אחרות.

en: Click to edit the View slug
he: לחץ כדי לערוך את זיהוי התצוגה

en: Click to edit the WordPress Archive slug
he: לחץ כדי לערוך את זיהוי ארכיון WordPress

en: Clicking the button below will scan all your content and provide a list of items that contain <strong>[wpv-if]</strong> shortcodes, so you can review them and register any function if needed:
he: לחיצה על הלחצן למטה תסרוק את כל התוכן ותספק רשימה של פריטים שמכילים קודים קצרים <strong>[wpv-if]</strong>, כדי שתוכל לבחון אותם ולרשום פונקציות במידה ויש בכך צורך:

en: Close
he: סגור

en: Close Views conditional output
he: סגור את הפלט המותנה של Views

en: Close Views formatted output
he: סגור תצוגה מעוצבת של Views

en: Close Views raw output
he: סגור פלט גולמי של Views

en: Code
he: קוד

en: Combined Output saved
he: פלט משולב נשמר

en: Comma separated list of IDs.
he: רשימת מזהים מופרדת בפסיקים.

en: Comma separated list of roles.
he: רשימת תפקידים מופרדת בפסיקים.

en: Comment Author
he: מחבר תגובה

en: Comment Date
he: תאריך תגובה

en: Comment body
he: גוף תגובה

en: Comment title
he: כותרת תגובה

en: Comments Atom feed URL
he: כתובת URL להזנת Atom עבור תגובות

en: Comments RSS 2.0 feed URL
he: כתובת URL להזנת RSS 2.0 עבור תגובות

en: Compact HTML structure
he: מבנה HTML קומפקטי

en: Compact debug mode
he: מצב איתור באגים קומפקטי

en: Compare value as a
he: השווה ערך כ-

en: Compare versions and buy
he: השווה גרסאות וקנה

en: Comparison
he: השוואה

en: Comparison function
he: פונקציית השוואה

en: Complete Views Custom Search tutorial
he: מדריך מלא לחיפוש מותאם אישית של Views

en: Complete the custom search setup by inserting the results
he: השלם את הגדרת החיפוש המותאם אישית על-ידי הכנסת התוצאות

en: Complete the search filter for this custom search
he: השלם את מסנן החיפוש עבור חיפוש מותאם אישית זה

en: Conditional content
he: תוכן מותנה

en: Conditional debug
he: איתור באים מותנה

en: Conditional display for parts of the loop.
he: תצוגה מותנית עבור חלקים מהלולאה.

en: Conditional expression includes illegal characters
he: ביטוי תנאי מכיל תווים לא חוקיים

en: Conditional output
he: פלט מותנה

en: Conditional output in Views
he: פלט מותנה ב-Views

en: Conditional output per language
he: פלט מותנה לפי שפה

en: Conditions
he: תנאים

en: Conditions evaluation
he: הערכת תנאים

en: Conditions to evaluate
he: תנאים שיש לבצע להם הערכה

en: Congratulations! You are running Views and WPML with the String Translation module, so you can easily translate everything.
he: ברכותינו! אתה מריץ Views ו-WPML עם המודול 'תרגום המחרוזות', לכן תוכל בקלות לתרגם את הכל.

en: Connected #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s".
he: בוצע חיבור של #%d (%s) ו-#%d (%s) ביחס '%s'.

en: Constant
he: קבוע

en: Container and spinner
he: מיכל ופקד טווח

en: Container classnames
he: classnames של מיכלים

en: Container style
he: סגנון מיכל

en: Container text
he: טקסט מיכל

en: Container type
he: סוג מיכל

en: Content
he: תוכן

en: Content Selection
he: בחירת תוכן

en: Content Selection saved
he: בחירת תוכן נשמרה

en: Content Template
he: תבנית תוכן

en: Content Template documentation
he: תיעוד של 'תבניות תוכן'

en: Content Template for this Loop created
he: נוצרה 'תבנית תוכן' עבור 'לולאה' זו

en: Content Template in use
he: תבנית תוכן בשימוש

en: Content Template inserted in the layout
he: 'תבנית תוכן' המוכנסת לפריסה

en: Content Template moved to the Trash.
he: 'תבנית תוכן' הועברה אל 'פח האשפה'.

en: Content Template name
he: שם תבנית תוכן

en: Content Template not set.
he: תבנית תוכן לא הוגדרה.

en: Content Template permanently deleted.
he: 'תבנית תוכן' נמחקה לצמיתות.

en: Content Template restored from the Trash.
he: 'תבנית תוכן' שוחזרה מ'פח האשפה'.

en: Content Template to apply
he: 'תבנית תוכן' להחלה

en: Content Template updated.
he: תבנית התוכן עודכנה.

en: Content Template usage changed.
he: שימוש ב'תבנית תוכן' השתנה.

en: Content Template usage not changed.
he: השימוש ב'תבנית התוכן' לא השתנה.

en: Content Template used as a loop block
he: תבנית תוכן המשמשת כבלוק לולאה

en: Content Template: %s - end
he: תבנית תוכן: %s - סיום

en: Content Template: %s - start
he: תבנית תוכן: %s - התחלה

en: Content Templates
he: תבניות תוכן

en: Content Templates let you design single pages using fields, taxonomy and HTML. With Content Templates, you can design the output for posts, pages and custom post types.
he: 'תבניות תוכן' מאפשרות לך לעצב דפים יחידים באמצעות שדות, טקסונומיה ו-HTML. עם 'תבניות תוכן' ניתן לעצב את הפלט עבור פוסטים, דפים וסוגי פוסטים מותאמים אישית.

en: Content Templates let you design single pages.
he: 'תבניות תוכן' מאפשרות לך לעצב דפים יחידים.

en: Content Templates modify the content when called from <a href="%s" target="_blank">the_content</a> function.
he: 'תבניות תוכן' משנות את התוכן כאשר הן נקראות מהפונקציה <a href="%s" target="_blank">the_content</a>.

en: Content not displayed because it produces an infinite loop.
he: התוכן לא מוצג מכיוון שהוא מייצר לולאה אינסופית.

en: Content not saved
he: התוכן לא נשמר

en: Content of each iteration
he: התוכן של כל איטרציה

en: Content template
he: תבנית תוכן

en: Content template for
he: 'תבנית תוכן' עבור

en: Content template not saved
he: 'תבנית תוכן' לא נשמרה

en: Content template saved
he: 'תבנית תוכן' נשמרה

en: Content to load
he: תוכן לטעינה

en: Content updated
he: התוכן עודכן

en: Content-Type of WordPress HTML pages
he: סוג-תוכן של דפי HTML של WordPress

en: Copy this list of field names:
he: העתק רשימת שמות שדות זו:

en: Correct conditional expression has not been found
he: לא נמצא ביטוי תנאי נכון

en: Could not create a Content Template for this Loop. Please reload the page and try again.
he: לא ניתן ליצור תבנית תוכן עבור לולאה זו. טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Could not create relationship definition because an error happened: %s
he: לא ניתן ליצור את הגדרת הקשר מפני שאירעה שגיאה: %s

en: Could not generate the Loop. Please reload and try again.
he: לא ניתן להפיק את ה'לולאה'. טען מחדש ונסה שוה.

en: Could not read the Views import file.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ הקלט של Views.

en: Couldn't write to the ".maintenance" file.
he: לא ניתן לכתוב לקובץ '.maintenance'.

en: Count
he: ספירה

en: Count length by
he: ספור אורך לפי

en: Create
he: צור

en: Create Content Template
he: צור תבנית תוכן

en: Create View
he: צור תצוגה

en: Create WordPress Archive
he: צור ארכיון WordPress

en: Create a Content Template for single %s
he: צור 'תבנית תוכן' עבור %s יחיד

en: Create a Form first
he: ראשית צור טופס

en: Create a View first
he: ראשית צור תצוגה

en: Create a WordPress Archive for this loop
he: צור 'ארכיון WordPress' עבור לולאה זו

en: Create a different View widget and display this View.
he: צור וידג'ט תצוגה אחר והצג תצוגה זו.

en: Create a different View widget, either in the current page or in another page, depending on what was chosen above and display this View.
he: צור וידג'ט תצוגה אחר בדף הנוכחי או בדף אחר, בהתאם למה שנבחר לעיל והצג תצוגה זו.

en: Create a new
he: צור חדש

en: Create a new Content Template
he: צור 'תבנית תוכן' חדשה

en: Create a new Content Template and assign it to this View
he: צור 'תבנית תוכן' חדשה והקצה אותה ל-View זה.

en: Create a new Content Template and assign it to this WordPress Archive
he: צור תבנית תוכן חדשה והקצה אותה לארכיון WordPress זה

en: Create a new Content Template that will include the editing form. You can start from scratch or copy the template you use to display the content and modify it.
he: צור תבנית תוכן חדשה שתכלול את טופס העריכה. ניתן להתחיל מאפס או להעתיק את התבנית שבה אתה משתמש להצגת התוכן ולשנות אותה.

en: Create a new Layout that will include the editing form. You can start from scratch or copy the template you use to display the content and modify it.
he: צור פריסה חדשה שתכלול את טופס הערכיה. ניתן להתחיל מאפס או להעתיק את התבנית שבה אתה משתמש להצגה של התוכן ולשנות אותה.

en: Create a new Template
he: צור 'תבנית' חדשה

en: Create a new View
he: צור View חדש

en: Create a new WordPress Archive
he: צור 'ארכיון WordPress' חדש

en: Create a new code snippet
he: צור מקטע קוד חדש

en: Create a new page
he: צור דף חדש

en: Create a page with this View
he: צור דף עם תצוגה זו

en: Create different Content Templates for each language
he: צור 'תבניות תוכן' שונות עבור כל שפה

en: Create front-end content editing forms
he: צור טופסי עריכת תוכן לממשק הקצה

en: Create page
he: צור דף

en: Create shortcode
he: צור קוד קצר

en: Create templates
he: צור תבניות

en: Created a default language translation for post #%d (%s) in draft mode.
he: נוצר תרגום שפת ברירת מחדל עבור הפוסט #%d (%s) במצב טיוטה.

en: Creating a template with Views
he: יצירת תבנית באמצעות Views

en: Creating an archive with WordPress Archive
he: יצירת ארכיון באמצעות ארכיון WordPress

en: Creating and displaying a View
he: יצירת תצוגה והצגתה

en: Creating custom searches with Views
he: יצירת חיפושים מותאמים אישית באמצעות Views

en: Creating paginated listings with Views
he: יצירת רשימות מחולקות לדפים עם Views

en: Creating sliders with Views
he: יצירת מצגות שקפים באמצעות Views

en: Criteria to filter
he: קריטריונים לסינון

en: Crop to exact dimensions
he: חתוך למידות המדויקות

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Current page number
he: מספר דף נוכחי

en: Current post
he: הפוסט הנוכחי

en: Current post body
he: גוף פוסט נוכחי

en: Current user info
he: מידע משתמש נוכחי

en: Current user information
he: פרטי המשתמש הנוכחי

en: Currently there are no items to display.
he: כרגע אין פריטים להצגה

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Code
he: קוד מותאם אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Functions
he: פונקציות מותאמות אישית

en: Custom Post Archives
he: ארכיוני פוסטים מותאמים אישית

en: Custom Search
he: חיפוש מותאם אישית

en: Custom Search Instructions
he: הוראות חיפוש מותאם אישית

en: Custom Search Settings
he: הגדרות חיפוש מותאם אישית

en: Custom Shortcodes
he: קודים קצרים מותאמים אישית

en: Custom code snippets
he: מקטעי קוד מותאמים אישית

en: Custom field
he: שדה מותאם אישית

en: Custom field - %s
he: שדה מותאם אישית - %s

en: Custom field filter
he: מסנן שדה מותאם אישית

en: Custom fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom height of image in pixels.
he: גובה תמונה מותאם אישית בפיקסלים.

en: Custom search
he: חיפוש מותאם אישית

en: Custom search events
he: אירועי חיפוש מותאם אישית

en: Custom search settings
he: הגדרות חיפוש מותאם אישית

en: Custom search setup completed!
he: הגדרת חיפוש מותאם אישית הסתיימה!

en: Custom search shortcodes
he: קודים קצרים לחיפוש מותאם אישית

en: Custom size...
he: גודל מותאם אישית...

en: Custom width of image in pixels.
he: רוחב תמונה מותאם אישית בפיקסלים.

en: Customizer - Site Options
he: Customizer - אפשרויות אתר

en: Customizer - Theme Mods
he: Customizer - שינויים בערכות עיצוב

en: Data not saved
he: הנתונים לא נשמרו

en: Data origin
he: מקור נתונים

en: Data saved
he: הנתונים נשמרו

en: Data updated
he: הנתונים עודכנו

en: Data uploaded
he: הנתונים הועלו

en: Database error when deleting associations: "%s"
he: שגיאת מסד נתונים בעת מחיקת שיוכים: '%s'

en: Date
he: תאריך

en: Date condition
he: תנאי תאריך

en: Date conditions relationship:
he: קשר תנאי התאריכים:

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Date of the image
he: תאריך התמונה

en: Date selected in the datepicker by default, as a timestamp. You can also use Toolset functions like NOW() or TODAY().
he: התאריך שנבחר כברירת מחדל בבורר התאריכים, כחותמת זמן. ניתן גם להשתמש בפונקציות של Toolset כגון NOW() או TODAY().

en: Datepicker
he: בוחר תאריכים

en: Day
he: יום

en: Day archives
he: אכריוני ימים

en: Day of the week
he: יום בשבוע

en: Day of the year
he: יום בשנה

en: Day: %s
he: יום: %s

en: Days can only be a number between 1 and 31
he: ימים יכול להיות רק מספר בין 1 ל-31

en: Days of the week can only be numbers between 1 and 7
he: ימות השבוע יכול להיות רק מספר בין 1 לבין 7?

en: Days of the year can only be numbers between 1 and 366
he: ימות השנה יכול להיות רק מספר בין 1 ל-366

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Debug
he: אתר באגים

en: Debug information
he: מידע על איתור באגים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Declare theme options
he: הצהר על אפשרויות ערכת עיצוב

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default URL
he: כתובת URL ברירת מחדל

en: Default date
he: תאריך ברירת מחדל

en: Default image when there is no profile picture. Leave blank for the "Mystery Man".
he: תמונת ברירת המחדל כאשר אין תמונת פרופיל. השאר ריק לקבלת 'איש המסתורין'.

en: Default setting
he: הגדרת ברירת מחדל

en: Default state
he: מצב ברירת מחדל

en: Default url for an image. Leave blank for the "Mystery Man".
he: ברירת מחדל של כתובת URL עבור תמונה. השאר ריק לקבלת 'איש המסתורין'.

en: Defaults to 1.
he: ברירת המחדל היא 1.

en: Defaults to the one set in the WordPress General settings.
he: ברירת המחדל תהיה זו שמופיעה בהגדרות הכלליות של WordPress.

en: Delete
he: מחק

en: Delete %s
he: מחק %s

en: Delete Content Template
he: מחק 'תבנית תוכן'

en: Delete Content Templates
he: מחיקת תבניות תוכן

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete Views
he: מחק Views

en: Delete WordPress Archive
he: מחק ארכיון WordPress

en: Delete WordPress Archives
he: מחק ארכיוני WordPress

en: Delete a code snippet
he: מחק מקטע קוד

en: Delete all custom field filters
he: מחק את כל מסנני השדה המותאם אישית

en: Delete all taxonomy filters
he: מחק את כל מסנני הטקסונומיה

en: Delete all termmeta field filters
he: מחק את כל מסנני השדות מסוג Termmeta

en: Delete all usermeta field filters
he: מחק את כל מסנני שדה usermeta

en: Delete any existing Content Templates that are not in the import
he: מחק 'תבניות תוכן' קיימות שלא נמצאות בייבוא

en: Delete any existing Views or WordPress Archives that are not in the import
he: מחק כל Views או 'ארכיוני WordPress' קיימים שאינם בייבוא

en: Delete custom field filters
he: מחק מסנני שדה מותאם אישית

en: Delete leftover intermediary posts
he: מחק פוסטי ביניים שנשארו

en: Delete leftover posts
he: מחק פוסטים שנשארו

en: Delete taxonomy filters
he: מחק מסנני טקסונומיה

en: Delete termmeta field filters
he: מחק מסנני שדות termmeta

en: Delete this filter
he: מחק מסנן זה

en: Delete usermeta field filters
he: מחק מסנני שדות usermeta

en: Deleted %d dangling intermediary posts. Operation completed.
he: נמחקו %d פוסטי ביניים לא מחוברים. הפעולה הושלמה.

en: Deleted %d dangling intermediary posts...
he: נמחקו %d פוסטי ביניים לא מחוברים...

en: Deleted all associations for the relationship #%d
he: נמחקו כל השיוכים עבור היחס #%d

en: Depending on the value of the style parameter it displays a list of links to the other pages or a drop-down list to select another page.
he: הוא מציג רשימת קישורים לדפים אחרים או רשימה נפתחת לבחירת דף אחר, בהתאם לערך פרמטר הסגנון.

en: Descending
he: יורד

en: Descending Numeric
he: מספרי יורד

en: Descending, Ascending
he: יורד, עולה

en: Describe this Content Template
he: תאר 'תבנית תוכן' זו

en: Describe this View
he: תאר תצוגה זו

en: Describe this WordPress Archive
he: תאר 'ארכיון WordPress' זה

en: Description
he: תיאור

en: Description of the image
he: תיאור התמונה

en: Design page layouts using drag-and-drop
he: עצב פריסות דפים באמצעות גרירה ושחרור

en: Design the search results in the Loop section.
he: עצב את תוצאות החיפוש במקטע 'לולאה'.

en: Design with Toolset
he: עיצוב באמצעות Toolset

en: Detailed HTML structure
he: מבנה HTML מפורט

en: Did you know that you can add a custom search to this Archive?
he: האם ידעת שניתן להוסיף לארכיון זה חיפוש מותאם אישית?

en: Digits
he: ספרות

en: Disable
he: בטל הפעלה

en: Disable / Hide
he: בטל הפעלה / הסתר

en: Disable the Toolset shortcodes menu in the admin bar
he: השבת את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסרגל הניהול

en: Dismiss
he: בטל

en: Dismiss adding search results to page
he: בטל הוספת תוצאות חיפוש לדף

en: Display
he: תצוגה

en: Display
he: תצוגה

en: Display 20 items per page
he: הצג 20 פריטים לדף

en: Display Name
he: שם תצוגה

en: Display all items
he: הצג את כל הפריטים

en: Display all items in this archive at once.
he: הצג בו-זמנית את כל הפריטים שבארכיון זה.

en: Display all query results at once.
he: הצג את כל תוצאות השאילתה בו-זמנית.

en: Display all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Display all the items
he: הצג את כל הפריטים

en: Display content only for this language
he: הצג תוכן רק עבור שפה זו

en: Display data for:
he: הצג נתונים עבור:

en: Display format
he: תבנית תצוגה

en: Display generic help for the Filter section
he: הצג עזרה גנרית עבור המקטע 'מסנן'

en: Display generic help for the Loop section
he: הצג עזרה גנרית עבור המקטע 'לולאה'

en: Display generic help for the Query section
he: הצג עזרה גנרית עבור המקטע 'שאילתה'

en: Display lists of content
he: הצג רשימות תוכן

en: Display name
he: שם לתצוגה

en: Display options
he: הצג אפשרויות

en: Display options:
he: אפשרויות תצוגה:

en: Display the archive as a custom search
he: הצג את הארכיון כחיפוש מותאם אישית

en: Display the basic archive
he: הצג את הארכיון הבסיסי

en: Display the current user's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
he: הצג את תמונת הפרופיל הנוכחית של המשתמש בצורה זו. עבור צורה 'מותאמת אישית', יש צורך ב-CSS מותאם אישיטת עבור מחלקת CSS wpv-profile-picture-shape-custom.

en: Display the date when the post was created
he: הצג את תאריך יצירת הפוסט

en: Display the date when the post was last modified
he: הצג את תאריך השינוי האחרון של הפוסט

en: Display the items using a custom search
he: הצג את הפריטים באמצעות חיפוש מותאם אישית

en: Display the items using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
he: הצגת התוצאות באמצעות מצת שקפים אינה זמינה בגרסת Lite. כדי לקבל אותה, השתתש ב-Views המלא

en: Display the link to the selected post type archive page
he: הצג את הקישור לדף הארכיון של סוג הפוסט שנבחר

en: Display the post author's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
he: הצג את תמונת הפרופיל של המחבר בצורה זו. עבור צורה 'מותאמת אישית', יש צורך ב-CSS מותאם אישית עבור מחלקת CSS, wpv-profile-picture-shape-custom.

en: Display the profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
he: הצג את תמונת הפרופיל בתוך צורה זו. לצורה 'מותאמת אישית', יש צורך ב-CSS מותאם אישית עבור מחלקת CSS wpv-profile-picture-shape-custom.

en: Display the query in pages, which visitors will switch without reloading the page.
he: הצג את השאילתה בדפים שמבקרים יוכלו להחליף מבלי לטעון מחדש את הדף.

en: Display the query in pages, which will paginate automatically without reloading the page.
he: הצג את השאילתה בדפים שחלוקתם תהיה אוטומטית מבלי לטעון מחדש את הדף.

en: Display the query results in pages, which visitors will switch.
he: הצגת תוצאות השאילתה בדפים שמבקרים יכולים להחליף.

en: Display the results as a slider
he: הצג את התוצאות כמצגת שקפים

en: Display the results as a slider is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
he: הצגת התוצאות עם חלוקה לדפים אינה זמינה בגרסת Lite. כדי לקבל אותה, השתתש ב-Views המלא.

en: Display the results using a custom search
he: הצג את התוצאות באמצעות חיפוש מותאם אישית

en: Display the results using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
he: הצגת התוצאות באמצעות חיפוש מותאפ אישית אינה זמינה בגרסת Lite. כדי לקבל אותה, השתתש ב-Views המלא

en: Display the results with pagination
he: הצג את התוצאות עם חלוקה לדפים

en: Display the results with pagination is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
he: הצגת התוצאות עם חלוקה לדפים אינה זמינה בגרסת Lite. כדי לקבל אותה, השתתש ב-Views המלא.

en: Display the selected information for the current user
he: הצג את המידע שנבחר עבור המשתמש הנוכחי

en: Display this archive in pages, which visitors will switch without reloading the page.
he: הצג ארכיון זה בדפים שמבקרים יוכלו להחליף מבלי לטעון מחדש את הדף.

en: Display this archive in pages, which visitors will switch.
he: הצג ארכיון זה בבדפים שמבקרים יוכלו להחליף.

en: Display this information about the current post author.
he: הצג מידע זה על מחבר הפוסט הנוכחי.

en: Display this metadata if that option was selected on the previous section
he: הצג metadata זה אם אפשרות זו נבחרה במקטע הקודם

en: Display using a Content Template:
he: הצג באמצעות 'תבנית תוכן':

en: Display value
he: ערך תצוגה

en: Displaying
he: מציג

en: Displaying repeatable field groups?
he: להציג קבוצות של שדות חוזרים?

en: Displays a View
he: מציג View

en: Displays a fully customized display
he: מציג תצוגה עם התאמה אישית מלאה

en: Displays a pager with the current page selected.
he: מציג מחלק לדפים עם הדף הנוכחי בחור.

en: Displays the filter section of a View.
he: מציג את מקטע המסנן של תצוגה.

en: Division
he: מפריד

en: Do not adjust URLs after loading search results
he: אל תעדכן כתובות URL לאחר טעינת תוצאות חיפוש

en: Do not apply any filter based on status.
he: אל תחיל אף מסנן המבוסס על סטטוס.

en: Do not forget to add a <strong>filter by post relationship or repeatable fields group owner</strong> and select the right owner for the groups that you want to display.
he: אל תשכח להוסיף <strong>מסנן לפי קשר פוסטים או בעלים של קבוצת שדות חוזרים</strong> ובחר את הבעלים הנכון עבור הקבוצות שאתה רוצה להציג.

en: Do not parse shortcodes inside the field values
he: אל תנתח קודים קצרים בתוך ערכי השדה

en: Do not prepend domain name with protocol identifier, such as <code>http</code> or <code>https</code>. Only domain name should work as a good qualifier. For example, <code>example.com</code> or <code>www.example.com</code> is an acceptable entry.
he: אל תצרף את מזהה הפרוטוקול לפני שם הדומיין כגון <code>http</code> או <code>https</code>. רק שם הדומיין מהווה מציין טוב. לדוגמה, <code>example.com</code> או <code>www.example.com</code> הם ערכים מתאימים.

en: Do not register any framework automatically
he: אל תרשום אף מסגרת באופן אוטומטי

en: Do not show the spinner
he: אל תציג את פקד הטווח

en: Do not wrap the excerpt in a paragraph
he: אל תעטוף את התקציר בפסקה

en: Do you want to apply to all?
he: האם אתה רוצה להחיל על הכל?

en: Documentation and Support
he: תיעוד ותמיכה

en: Documentation for Views theme framework integration
he: תיעוד עבור שילוב מסגרת ערכות עיצוב של Views

en: Documentation for pagination links
he: תיעוד עבור קישורי חלוקה לדפים

en: Documentation on Toolset edit links
he: תיאור על קישור עריכה של Toolset

en: Documentation on functions inside conditional evaluations
he: תיעוד לגבי פונקציות בתוך הערכות מותנות

en: Documentation on the Bootstrap Layouts
he: תיעוד הפריסות של Bootstrap

en: Documentation on the Toolset Maps plugin
he: תיעוד על התוסף Toolset Maps

en: Documentation on the Views debug modes
he: תיעוד של מצבי איתור הבאגים של Views

en: Documentation on the third-party shortcode arguments
he: תיעוד הארגומטים של הקוד הקצר של צד שלישי

en: Domain
he: דומיין

en: Don't assign to any post type
he: אל תקצה לאף סוג פוסט

en: Don't forget to insert the custom search form into %s
he: אל תשכח להכניס את טופס החיפוש המותאם אישית לתוך %s

en: Don't include current page in query result
he: אל תכלול את הדף הנוכחי בתוצאת השאילתה

en: Don't know the name of your theme function?
he: לא יודע את שם פונקציית ערכת העיצוב?

en: Don't show any debug information
he: אל תציג מידע לגבי איתור באגים

en: Don't show current logged user.
he: אל תציג משתמש נוכחי מחובר.

en: Don't show empty terms
he: אל תציג מונחים ריקים

en: Don't show pagination elements if there is only one page
he: אל תציג רכיבי חלוקה לדפים אם יש רק דף אחד

en: Don't show this again
he: אל תציג זאת שוב

en: Don't show this message again
he: אל תציג הודעה וזו שוב

en: Don't use a WordPress Archive for this loop
he: אל תשתמש ב'ארכיון WordPress' עבור לולאה זו

en: Don't use any content template for these items
he: אל תשתמש בתבניות תוכן עבור פריטים אלה

en: Done editing here? Return to the %1$sToolset Content Template editor%2$s.
he: סיימת לערוך כאן? חזור אל %1$sעורך תבניות התוכן של Toolset%2$s.

en: Don’t use any Content Template
he: אל תשתמש באף תבנית תוכן

en: Download WooCommerce Views
he: הורד את WooCommerce Views

en: Download from your Toolset account
he:  הורד מחשבון Toolset

en: Dropdowns
he: תפריטים נפתחים

en: Dropped table "%s".
he: הטבלה '%s' נמחקה.

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate <em>%s</em>
he: <em>%s</em> כפול

en: Duplicate a Content Template
he: שכפל תבנית תוכן

en: Duplicate a View
he: שכפל תצוגה

en: ERROR
he: שגיאה

en: Each View has a title and an optional description. These are used for you, to identify different Views. The title and the description don't appear anywhere on the site's public pages.
he: לכל View יש כותרת ותיאור אופציונליים. הם ישמשו אותך לזיהוי Views שונים. הכותרת והתיאור לא יופיעו בשום מקום בדפים הציבוריים של האתר.

en: Easily highlight new or unread items by adding a <span class="badge"></span> to links, Bootstrap navs, and more.
he: הדגש פריטים חדשים או כאלה שלא נקראו על-ידי הוספת <span class="תגים"></span> לקישורים, לניווטים של Bootstrap ועוד.

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s
he: ערוך את %s

en: Edit Content Template
he: ערוך 'תבנית תוכן'

en: Edit Form
he: ערוך את הטופס

en: Edit Layouts Loop View
he: ערוך תצוגת פריסות לולאה

en: Edit Post forms
he: ערוך טופסי פוסטים

en: Edit This
he: ערוך את זה

en: Edit User forms
he: ערוך טופסי משתמשים

en: Edit View
he: ערוך View

en: Edit WordPress Archive
he: ערוך 'ארכיון WordPress'

en: Edit conditions manually
he: ערוך תנאים באופן ידני

en: Edit conditions using the GUI
he: ערוך תנאים באמצעות ממשק המשתמש הגרפי

en: Edit filter
he: ערוך מסנן

en: Edit link text
he: ערוך טקסט קישור

en: Edit selected Form in Toolset
he: ערוך את הטופס שנבחר ב-Toolset

en: Edit selected View in Toolset
he: ערוך את ה'תצוגה' שנבחרה ב-Toolset

en: Edit the custom field filters
he: ערוך את מסנני השדות המותאמים אישית

en: Edit the taxonomy filters
he: ערוך את מסנני הטקסונומיה

en: Edit the termmeta field filters
he: ערוך את מסנני שדות termmeta

en: Edit the usermeta field filters
he: ערוך מסנני שדה usermeta

en: Edit this Content Template
he: ערוך 'תבנית תוכן' זו

en: Edit this filter
he: ערוך מסנן זה

en: Edit this item
he: ערוך פריט זה

en: Edit translation
he: ערוך תרגום

en: Edit view
he: ערוך תצוגה

en: Edit with
he: ערוך באמצעות

en: Edit with %1$s
he: ערוך באמצעות %1$s

en: Element
he: רכיב

en: Element HTML tag
he: תג HTML של הרכיב

en: Element classnames
he: classnames של הרכיבים

en: Element inline style
he: סגנון מוטבע של הרכיב

en: Element label
he: תווית רכיב

en: Element output
he: פלט רכיב

en: Element styling
he: עיצוב רכיב

en: Elements info
he: פרטי רכיבים

en: Ellipsis text
he: טקסט שלוש נקודות

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Embedded Content Template
he: 'תבנית תוכן' מוטבעת

en: Embedded View
he: View מוטבע

en: Embedded WordPress Archive
he: 'ארכיון WordPress' מוטבע

en: Empty Trash
he: רוקן את פח האשפה

en: Empty field values or incorrect field defined.
he: ערכי שדה לא ריקים או שהוגדר שדה שגוי.

en: Enable Views debug mode
he: הפעל מצב איתור באגים של Views

en: Enable debugging and go to a page that should display a Content Template and Views will display the call function name.
he: הפעל איתור באגים ועבור לדף שאמור להציג 'תבנית תוכן' ו-Views יציג את שם פונקציית הקריאה.

en: Enable edit links on the frontend
he: הפעל קישורי עריכה בממשק הקצה

en: Enable history management setttings for AJAX custom search
he: הפעל הגדרות ניהול היסטוריה עבור חיפוש מותאם אישית של AJAX

en: Enable history management setttings for manual AJAX pagination
he: הפעל הגדרות ניהול היסטוריה עבור חלוקה ידנית לדפים של AJAX

en: Enable line breaks
he: הפעל שבירת שורות

en: Enable syntax higlighter
he: הפעל מדגיש תחביר

en: Enable the Design with Toolset menu in the frontend
he: הפעל את העיצוב באמצעות תפריט Toolset בממשק הקצה

en: Enable the legacy Views Map plugin
he: הפעל את התוסף הישן Maps של Views

en: Enable theme support debugging
he: הפעל איתור באגים לתמיכה בערכות עיצוב

en: Enabling Views debug will open a popup on every page showing a Views element.
he: הפעלת איתור באגים של Views תפתח חלון קופץ בכל דף המציג רכיב של Views.

en: Enabling the legacy Views Maps plugin will add the Google Maps API and the Views Maps plugin to your site.
he: הפפעלת התוסף הישן Maps של Views תוסיף את ה-API של מפות Google ואת התוסף Maps של Views לאתר.

en: Enabling this option might have a performance penalty.
he: הפעלת אפשרות זו עלולה להיות כרוכה בירידה בביצועים.

en: Encoding for pages and feeds
he: קידוד עבור דפים והזנות

en: Enter a username or email address.
he: הזן שם משתמש או כתובת דוא"ל.

en: Enter name here
he: הזן שם כאן

en: Enter new title
he: הזן כותרת חדשה

en: Enter the excerpt length.
he: הזן את אורך המובאה.

en: Enter title here
he: הזן כותרת כאן

en: Error 404 page
he: דף שגיאה 404

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
he: שגיאת מזהה פוסט: בדוק את _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while dropping table "%s".
he: שגיאה בעת מחיקת הטבלה '%s'.

en: Error while parsing the evaluate expression
he: שגיאה בעת ניתוח הביטוי להערכה

en: Error while retrieving result.
he: שגיאה בעת אחזור התוצאה.

en: Error while retrieving the CRED form preview. The selected CRED form (ID: "%s") was not found.
he: שגיאה בעת אחזור התצוגה המקדימה של טופס ה-CRED. טופס ה-CRED שנבחר (מזהה: '%s') לא נמצא.

en: Error while retrieving the Content Template preview. The selected Content Template (Slug: "%s") was not found.
he: שגיאה בעת אחזור התצוגה המקדימה של תבנית התוכן. תבנית התוכן שנבחרה (זיהוי: '%s') לא נמצאה.

en: Error while retrieving the View custom search status.
he: שגיאה בעת אחזור סטטוס החיפוש המותאם אישית של התצוגה.

en: Error while retrieving the View preview. The selected View (ID: %s) was not found.
he: שגיאה בעת אחזור התוגה המקדימה של התצוגה. התצוגה שנבחרה (מזהה: %s) לא נמצאה.

en: Error while saving an association to database
he: שגיאה בעת שמירת שיוך למסד הנתונים

en: Error: Files is too big, Max upload size is
he: שגיאה: קובץ גדול מדי, גודל העלאה מקסימלי הוא

en: Everywhere
he: בכל מקום

en: Excerpt View
he: תצוגת מובאות

en: Excerpt length
he: אורך מובאה

en: Exclude posts
he: לא לכלול פוסטים

en: Executed code snippet "%s".
he: בוצעה הרצה של מקטע הקוד '%s'.

en: Export
he: ייצוא

en: Export / Import
he: ייצוא/ייבוא

en: Export Views, WordPress Archives and Content Templates
he: ייצא Views, 'ארכיוני WordPress' ו'תבניות תוכן'

en: Export and Import Views data
he: ייצא וייבא נתונים של Views

en: Extend Bootstrap's grid system with the thumbnail component to easily display grids of images, videos, text, and more.
he: הרחב את מערכת הרשת של Bootstrap באמצעות רכיב התמונות הממוזערות כדי להציג בקלות רשתות של תמונות, סרטונים, טקסט ועוד.

en: Extend form controls by adding text or buttons before, after, or on both sides of any text-based input.
he: הרחב את פקדי הטופס על-ידי הוספת טקסט או לחצנים לפני, אחרי או בשני הצדדים של כל קלט מבוסס טקסט.

en: Extra classnames
he: classnames נוספים

en: Fade
he: עמעם

en: Failed to create Content Template - %s.
he: יצירת 'תבנית התוכן' %s נכשלה.

en: Failed to create view - %s.
he: יצירת תצוגה נכשלה - %s.

en: Failed to duplicate Content Template - %s.
he: שכפול 'תבנית תוכן' נכשל - %s.

en: Failed to duplicate view - %s.
he: שכפול תצוגה נכשל - %s.

en: Failed to import Content Template attachment - %s, %s.
he: ייבוא קובץ מצורף של 'תבנית תוכן' נכשל - %s, %s.

en: Failed to import View attachment - %s, %s.
he: ייבוא קובץ מצורף של 'תצוגה' נכשל - %s, %s.

en: Failed to update Content Template - %s.
he: עדכון 'תבנית התוכן' %s נכשל.

en: Failed to update view - %s.
he: עדכון התצוגה נכשל - %s.

en: Failed to update view-template - %s.
he: עדכון תבנית התצוגה %s נכשל.

en: Fast support and compatibility alerts
he: תמיכה מהירה והתראות תאימות

en: Featured image height
he: גובה תמונה שמופיעה

en: Featured image size
he: גודל התמונה שמופיעה

en: Featured image width
he: רוחב תמונה שמופיעה

en: Field
he: שדה

en: Field - %s
he: שדה - %s

en: Field filter deleted
he: מסנן שדות נמחק

en: Field filter saved
he: מסנן שדות נשמר

en: Fields and Views
he: Fields ו-Views

en: Fields and Views shortcodes
he: קודים קצרים של שדות ו-Views

en: Fields relationship:
he: קשר שדות:

en: Fields to include:
he: שדות שיש לכלול:

en: Fields updated in the Loop
he: שדות המעודכנים ב'לולאה'

en: File "%s" already exists. Please choose a different slug for the snippet.
he: הקובץ '%s' כבר קיים. בחר זיהוי אחר עבור המקטע.

en: Fill in some Query Filters settings
he: מלא חלק מהגדרות מסנן השאילתה

en: Filter
he: מסנן

en: Filter %s by <strong>search</strong> term: <strong>%s</strong>
he: סנן את %s לפי מונח <strong>חיפוש</strong>: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by <strong>text search</strong>
he: סנן %s לפי <strong>חיפוש טקסט</strong>

en: Filter %s by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
he: סנן את %s לפי מונח חיפוש שנקבע על-ידי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה: <strong>%s</strong>.

en: Filter %s by a text search that will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.
he: סנן את %s לפי חיפוש טקסט יתווסף <strong>באופן ידני</strong> באמצעות הקוד הקצר <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.

en: Filter %s by this <strong>shortcode argument specified</strong> term: <strong>%s</strong>
he: סנן את %s לפי המונח <strong>שמצוין על-ידי ארגומנט הקוד הקצר</strong>: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by this search term: <strong>%s</strong>.
he: סנן את %s לפי מונח חיפוש זה: <strong>%s</strong>.

en: Filter MetaHTML is empty
he: מסנן MetaHTML ריק

en: Filter by %s
he: סנן לפי %s

en: Filter by <strong>%s</strong>
he: סנן לפי <strong>%s</strong>

en: Filter by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
he: סנן לפי מונח חיפוש שנקבע על-ידי מאפיים הקוד הקצר של התצוגה: <strong>%s</strong>.

en: Filter by post author
he: סנן לפי מחבר פוסט

en: Filter by post field
he: סנן לפי שדה פוסט

en: Filter by post field %s
he: סנן לפי שדה פוסט %s

en: Filter by post relationship
he: סנן לפי קשר פוסטים

en: Filter by post relationship / repeatable field groups owner
he: סנן לפי קשר בין פוסטים או בעלים של קבוצת שדות חוזרים

en: Filter by post relationship or repeatable fields group owner
he: סנן לפי קשר בין פוסטים או בעלים של קבוצת שדות חוזרים

en: Filter by post taxonomy
he: סנן לפי טקסונומיית פוסט

en: Filter by post type
he: סנן לפי סוג פוסט

en: Filter by this search term: <strong>%s</strong>.
he: סנן לפי מונח חיפוש זה: <strong>%s</strong>.

en: Filter by:
he: סנן לפי:

en: Filter comparison
he: השוואת מסננים

en: Filter options
he: אפשרויות מסנן

en: Filter posts to
he: סנן פוסטים אל

en: Filter saved
he: מסנן נשמר

en: Filter section
he: מקטע מסנן

en: Filters
he: מסננים

en: Finally, if you use a page builder, activate it on this page, create a <strong>Toolset View</strong> widget/module/block and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> selection control.
he: לסיום, אם אתה משתמש בבונה דפים, הפעל אותו בדף זה, צור ויד'גט/מודול/בלוק של <strong>Toolset View</strong> ובחר <strong>%s</strong> בבקרת הבחירה של ה<em>תצוגה</em>.

en: Finally, the third option will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
he: לסיום, האפשרות השלישית תציג רק את התוצאות, יהיה עליך להוסיף את הטופס במקומות אחרים המכוונים לדף זה.

en: Finish
he: סיים

en: First
he: ראשון

en: First %d results loaded
he: %d תוצאות ראשונות נטענו

en: First %d results skipped
he: דילוג על %d התוצאות הראשונות

en: First Name
he: שם פרטי

en: First name
he: שם פרטי

en: First result loaded
he: תוצאה ראשונה נטענה

en: First result skipped
he: דילוג על התוצאה הראשונה

en: First, choose how to update the results. Depending on your selections, the Filter HTML editor will include different controls.
he: ראשית, בחר כיצד לעדכן את התוצאות. בהתאם לבחירה, עורך ה-HTML של הסינון יכלול פקדים שונים.

en: Fix filters relationship
he: תקן קשרי מסננים

en: Footer language selector
he: בורר שפה בכותרת תחתית

en: Footer language switcher
he: מעביר שפה בכותרת תחתית

en: For details, check the %sdocumentation page%s
he: לפרטים, בדוק את %sדף התיעוד%s

en: For documentation, see: %1$sLoop parameters in the Loop%2$s.
he: לתיעוד,ראה: %1$sפרמטרי לולאה ב'לולאה'%2$s.

en: For documentation, see: %sConditional HTML output in Views%s.
he: לתיעוד, ראה: %sפלט HTML מותנה ב-Views%s.

en: For example, if you would want to present an important message to your users through an alert pop-up, you would add this JavaScript here:
he: לדוגמה, אם רוצים להציג הודעה חשובה למשתמשים באמצעות התראה קופצת, יש להוסיף את ה-JavaScript כאן:

en: For example, if you would want to style the h3 tags featured in your output, you would add this CSS styling here:
he: לדוגמה, אם תרצה לעצב את תגי h3 שמופיעים בפלט, תול להוסיף עיצוב CSS זה כאן:

en: For example, to support <code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> add <strong>my-custom-shortcode</strong> as a third-party shortcode argument below.
he: לדוגמה, כדי לתמוך ב-<code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> הוסף להלן את <strong>my-custom-shortcode</strong> כארגומנט קוד קצר של צד שלישי.

en: For example, to support <em>my-function()</em> add <strong>my-function</strong> as a function name below. For class methods, use the syntax <strong>Class::method</strong>.
he: לדוגמה, כדי לתמוך ב-<em>my-function()</em> הוסף למטה את <strong>my-function</strong> as כשם פונקציה. עבור class methods השתמש בתחביר,  <strong>Class::method</strong>.

en: For example:
he: לדוגמה:

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href="%s">debug information</a> page.
he: לאחזור פרטי איתור באגים עבור איש בתמיכה, השתמש בדף <a href="%s">פרטי איתור באגיםn</a>.

en: For the Search results archive, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
he: עבור ארכיון תוצאות החיפוש, יהיה עליך להוסיף את סוגי הפוסט הבאים ל %1$sאינדקס Relevanssi%2$s: ##CTPLIST##. %3$sתיעוד חיפוש טקסט%4$s.

en: For this filter, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
he: , עבור מנן זה יהיה עליך להוסיף את סוגי הפוסטים הבאים ל-%1$sאינדקס Relevanssi%2$s: ##CTPLIST##. %3$sתיעוד חיפוש טקסט%4$s.

en: Forgot Password Form
he: טופס שכחת סיסמה

en: Forgot Password Link
he: קישור לשכחת סיסמה

en: Forgot password form
he: טופס עבור שכחת סיסמה

en: Forgot password link
he: קישור עבור שכחת סיסמה

en: Form
he: טופס

en: Form selection
he: בחירת טפסים

en: Format
he: תבנית

en: Format of the options
he: פורמט האפשרויות

en: Formatted based on the options below
he: מפורמט על-בסיס האפשרויות להלן

en: Formatting
he: עיצוב

en: Formatting and editing instructions
he: הוראות פרמוט ועריכה

en: Forms
he: טפסים

en: Forms Editing
he: עריכת טפסים

en: Forms can redirect to the edited post or user, or to a specific page, after they are submitted.
he: טפסים יכולים להפנות מחדש לפוסט שנערך או למשתמש או לדף ספציפי, אחרי שליחתם.

en: Forms edit-post link
he: קישור לעריכת פוסט של Forms

en: Forms edit-user link
he: קישור לעריכת משתמש של Forms

en: Forms message
he: הודעה של Forms

en: Framework value
he: ערך המסגרת

en: Front-end
he: ממשק קצה

en: Front-end Content
he: תוכן ממשק קצה

en: Frontend Edit Links
he: קישורים לעריכת ממשק קצה

en: Frontend events
he: אירועי ממשק קצה

en: Full Views Feature
he: תכונת תצוגות מלאות

en: Full custom display mode
he: מצב תצוגה מותאמת אישית מלאה

en: Full debug mode
he: מצב איתור באגים מלא

en: Full documentation is found in the %1$sViews shortcodes%2$s page.
he: תיעוד מלא נמצא בדף %1$sקודים קצרים של Views%2$s.

en: Full page refresh when visitors click on the search button
he: רענון דף מלא כאשר מבקרים לוחצים על לחצן החיפוש

en: Full page refresh when visitors click on the search button with input values auto-updating
he: רענון לדף מלא כשמבקרים לוחצים על לחצן החיפוש עם ערכי קלט בעלי עדכון אוטומטי

en: Fully styled output
he: סגנון בעיצוב מלא

en: Fully styled search input
he: קלט חיפוש בעיצוב מלא

en: Function name
he: שם פונקציה

en: Function name|Option ID
he: שם פונקציה|מזהה אופציה

en: Functions inside conditional evaluations
he: פונקציות בתוך הערכות מותנות

en: General
he: כללי

en: Generated shortcode
he: קוד קצר שנוצר

en: Get Bootstrap element
he: קבל רכיב Bootstrap

en: Get New Password
he: קבל סיסמה חדשה

en: Get Views
he: קבל את Views

en: Get more details about the new Toolset Maps plugin in the <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">documentation page</a>.
he: קבל פרטים נוספים על התוסף החדש Toolset Mapsב<a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">דף התיעוד</a>.

en: Get more details in the <a href="%1$s" title="%2$s">documentation page</a>.
he: קבל פרטים נוספים ב<a href="%1$s" title="%2$s">דף התיעוד</a>.

en: Get only some results. -1 means no limit
he: קבל רק מספר תוצאות. -1 משמעותו ללא הגבלה

en: Get only some results. 0 means no limit.
he: קבל רק מספר תוצאות, 0 פירושו ללא הגבלה.

en: Getting started
he: התחלה

en: Give us feedback about this video
he: ספק לנו משוב על סרטון זה

en: Go to
he: עבור אל

en: Go to %1$sText Search settings%2$s to build the search index.
he: עבור אל %1$sהגדרות חיפוש טקסט%2$s כדי לבנות את אינדקס החיפוש.

en: Go to page
he: עבור לדף

en: Good for building your own unique loops.
he: טוב לבניית לולאות ייחודיות משלך.

en: Got it! Don't show this message again
he: קיבלתי! אל תציג הודעה זו שוב

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">Element</span>"? Now paste it into the editor.
he: יש סימון עבור "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">רכיב</span>"? עכשיו הדבק אותו בעורך.

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">Element</span>"? Before you paste HTML into the editor, <br>remember to switch to HTML editing. Then, paste the code into the editor.
he: יש סימון עבור "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">רכיב</span>"? לפני שתדביק את ה-HTML בעורך, <br>זכור לעבור לעריכת  HTML. לאחר מכן הדבק את הקוד בעורך.

en: Grey
he: אפור

en: Grid
he: רשת

en: Grid system
he: מערכת רשת

en: Group
he: קבוצה

en: Group a series of buttons together on a single line with the button group. Add on optional JavaScript radio and checkbox style behavior with our buttons plugin.
he: קבץ יחד סדרת לחצנים בשורה אחת. הוסף התנהגות בסגנון לחצן רדיו ותיבת סימון של JavaScript באמצעות תוסף הלחצנים שלנו.

en: Has custom search
he: בעל חיפוש מותאם אישית

en: Has submit button
he: כולל לחצן שליחה

en: Helper classes
he: מחלקות עזרה

en: Here are the things that you can create with Views plugin:
he: הנה הדברים שתוכל ליצור באמצעות התוסף Views:

en: Here you can scan your content and check where this View is being used.
he: כאן ניתן לסרוק את התוכן ולבדוק היכן נעשה שימוש בתצוגה זו.

en: Here you can set the URLs of additional scripts that need to be loaded with this View. Use a comma separated list of URLs
he: כאן ניתן להגדיר את אוסף כתובות ה-URL של קובצי סקריפט נוספים שיש לטעון יחד עם 'תצוגה' זו. השתמש ברשימת כתובות ו|RL מופרדת בפסיקים

en: Hidden custom fields
he: שדות מותאמים אישית מוסתרים

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Bootstrap buttons
he: הסתר לחצנים של Bootstrap

en: Hide checkbox
he: הסתר תיבת סימון

en: Higher end
he: קצה עליון

en: Home/Blog
he: דף הבית/בלוג

en: Horizontal crop position
he: מיקום חיתוך אופקי

en: Hour
he: שעה

en: Hours can only be numbers between 0 and 23
he: שעות יכול להיות רק מספר בין 0 ל-23

en: How do you want to display the loop?
he: כיצד תרצה להציג את הלולאה?

en: How do you want to update the results?
he: כיצד אתה רוצה לעדכן את התוצאות?

en: How this Content Template is used
he: כיצד משתמשים ב'תבנית תוכן' זו

en: How to Design the Loop
he: כיצד לעצב את הלולאה

en: How to display this Custom Search View
he: כיצד להציג תצוגה זו של חיפוש מותאם אישית

en: How to display this View
he: כיצד להציג 'תצוגה' זו

en: How to filter
he: כיצד לסנן

en: How to search
he: כיצד לחפש

en: However, you might want to disable this feature for the current View
he: אולם, ייתכן שתרצה להשבית תכונה זו עבור התצוגה הנוכחית

en: I am a theme designer and I want to receive affiliate commission
he: אני מתכנן ערכות עיצוב ומעוניים לקבל עמלת שיוך

en: I will assign this layout to content later
he: אני אקצה פריסה זו לתוכן מאוחר יותר

en: I'll add the search box to the HTML manually
he: אני אוסיף את תיבת החיפוש ל-HTML באופן ידני

en: I'm using this layout to display 'single' pages
he: אני משתמש בפריסה זו כדי להציג דפים 'יחידים'

en: I'm using this layout to display an archive
he: אני משתמש בפריסה זו להתגת ארכיון

en: ID
he: מזהה

en: ID of the image
he: מזהה התמונה

en: ID, date, author or title
he: מזהה, תאריך, מחבר או כותרת

en: ID, date, author, title, post_type or field-slug
he: מזהה, תאריך, מחבר, כותרת, post_type או זיהוי שדה

en: If Content Templates don't work with your theme then you can enter the name of the function your theme uses here:
he: אם 'תבניות תוכן' לא עובדות עם ערכת העיצוב שלך ניתן להזין כאן את שם הפונקציה שבה משתמשת ערכת העיצוב:

en: If the field has multiple values, you can display just one of them or all the values using a separator.
he: אם יש לשדה ערכים מרובים, ניתן להציג רק אחד מהם או את כולם באמצעות מפריד.

en: If the problem persists, please don't hesitate to contact %sour support%s with this technical information:
he: אם הבעיה ממשיכה, אל תהסס ליצור קשר עם %sהתמיכה שלנו%s יחד עם מידע טכני זה:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
he: אם זו הייתה טעות, התעלם מדוא"ל זה ולא יקרה דבר.

en: If you are not using pagination or a custom search, this section outputs nothing.
he: אם אינך משתמש בחלוקה לדפים או בחיפוש מותאם אישית, מקטע זה לא יוציא דבר.

en: If you need to remove any of those registered items, please go to the <a href="%s" target="_blank">Views Settings page</a>.
he: אם יש צורך להוריד אחד מהפריטים הרשומים האלה, עבור אל <a href="%s" target="_blank">דף ההגדרות של Views</a>.

en: If you want to add fields and keep your HTML edits, use the <strong>Fields and Views</strong> button.
he: אם אתה רוצה להוסיף שדות ולשמור על עריכות ה-HTML, השתמש בלחצן <strong>Fields ו-Views</strong>.

en: Image HTML tag
he: תג HTML של התמונה

en: Image.
he: תמונה.

en: Images
he: תמונות

en: Import
he: יבא

en: Import Views for theme
he: ייבא Views עבור ערכת העיצוב

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates
he: ייבא Views, 'ארכיוני WordPress' ו'תבניות תוכן'

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates for your Theme
he: ייבא Views, 'ארכיוני WordPress' ו'תבניות תוכן' עבור ערכת העיצוב שלך

en: Import options
he: אפשרויות ייבוא

en: Import the Views XML file placed in the Views Embedded folder
he: ייבא את קובץ ה-XML של Views שנמצא בתיקייה Embedded של Views

en: In other place on this same page
he: במקום אחר בדף זה

en: In this section you can add pagination controls, slider controls and custom searches. If you have enabled pagination, you need to insert the pagination controls here. They are used for both paged results and sliders. For custom searches, insert 'filter' elements. The output of this section is displayed via the [wpv-filter-meta-html] shortcode in the Output section.
he: במקע זה ניתן להוסיף פקדים לחלוקה לדפים, פקדים למצגת שקפים וחיפושים מותאמים אישית. אם הפעלת חלוקה לדפים, יש להכניס כאן את פקדי החלוקה לדפים. הם משמשים גם עבורתוצאות המחולקות לדפים וגם עבור sliders. עבור חיפושים מותאמים אישית, הכנס רכיבי 'מסנן'. הפלט של מקטע זה מוצג באמצעות הקוד הקצר [wpv-filter-meta-html] במקטע 'פלט'.

en: In this section you can choose when to refresh the Views results and which options to show in form inputs.
he: במקטע זה ניתן לבחור אם לרענן את תוצאות ה-Views ואיזה אפשרויות להציג בקלט מטפסים.

en: In this section you can choose when to refresh the WordPress Archive results and which options to show in form inputs.
he: במקטע זה ניתן לקבוע מתי לרענן את תוצאות ארכיון WordPress ואיזה אפשרויות להציג בקלטי הטופס.

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Include children in the post count
he: כלול בנים בספירת הפוסטים

en: Include in search
he: כלול בחיפוש

en: Include only posts
he: כלול רק פוסטים

en: Include only users with those IDs
he: כלול רק משתמשים בעלי מזהים אלה

en: Include only users with those roles
he: כלול רק משתמשים בעלי התפקידים הבאים

en: Include or exclude
he: לכלול או לא לכלול

en: Include or exclude sticky posts
he: כלול או אל תכלול פוסטים דביקים

en: Include or exclude users
he: כלול או אל תכלול משתמשים

en: Include terms that have non-empty descendants
he: כלול מונחים בעלי צאצאים לא ריקים

en: Include the Next link on the last page.
he: כלול את הקישור 'הבא' בדף האחרון.

en: Include the Previous link on the first page.
he: כלול את הקישור 'הקודם' בדף הראשון.

en: Include the Previous/Next links on the first and the last pages
he: כלול את הקישורים'הקודם'/'הבא' בדפים הראשון והאחרון

en: Include this field in text searches throughout the site
he: כלול שדה זה בחיפושי טקסט ברחבי האתר

en: Includes over 250 glyphs in font format from the Glyphicon Halflings set. Glyphicons Halflings are normally not available for free, but their creator has made them available for Bootstrap free of cost.
he: כולל יותר מ-250 גליפים בתבנית גופן מהקבוצה Glyphicon Halflings. בדרך כלל Glyphicons Halflings לא זמינים בחינם אבל היוצר שלהם צירף אותם ל-Bootstrap ללא תשלום.

en: Index
he: אינדקס

en: Index and separator
he: אינקס ומפריד

en: Index to end
he: אינדקס לסיום

en: Index to start
he: אינדקס להתחלה

en: Indicate the current page's location within a navigational hierarchy.
he: ציין את מיקום הדף הנוכחי בתוך היררכיית ניווט.

en: Infinite scrolling
he: גלילה אינסופית

en: Infinite scrolling tolerance
he: טולרנס גלילה אינסופית

en: Infinite scrolling tolerance, in pixels:
he: טולרנס גלילה אינסופית בפיקסלים:

en: Info
he: מידע

en: Information
he: מידע

en: Inline Content Template removed
he: 'תבנית תוכן' מוטבעת הוסרה

en: Inline Content Template saved
he: 'תבנית תוכן' מוטבעת נשמרה

en: Inline formatting.
he: קביעת תבנית מוטבעת.

en: Inline styles that will be added to the anchor HTML tag.
he: סגנונות מוטבעים שיתווספו לתג ה-HTML לעיגון.

en: Input
he: קלט

en: Input classnames
he: classnames של הקלט

en: Input format: %s
he: תבנית קלט: %s

en: Input groups
he: קבוצות קלט

en: Input style
he: סגנון קלט

en: Input type
he: סוג קלט

en: Insert Views Shortcodes
he: הכנס קודים קצרים של Views

en: Insert Views frontend event handler
he: הכנס מטפל אירועים של ממשק הקצה של Views

en: Insert a Content Template already assigned into the View
he: הכנס ל'תצוגה' 'תבנית תוכן' שכבר הוקצתה

en: Insert a Content Template already assigned into the WordPress Archive
he: הכנס תבנית תוכן שכבר הוקצתה לתוך ארכיון WordPress

en: Insert a custom search filter
he: הכנס מסנן חיפוש מותאם אישית

en: Insert conditional shortcode
he: הכנס קודים קצרים מותנים

en: Insert controls
he: הכנס פקדים

en: Insert controls for frontend sorting
he: מכניס פקדים למיון ממשק הקצה

en: Insert event trigger callback
he: הכנס callback של הפעלת אירוע

en: Insert grid
he: הכנס רשת

en: Insert shortcode
he: הכנס קוד קצר

en: Insert the Content Template shortcode to editor
he: הכנס את הקוד הקצר של 'תבנית התוכן' לעורך

en: Insert the Post/Page ID where the search result will be displayed.
he: בכנס את מזהה הפוסט/הדף שבו תוצג תוצאת החיפוש.

en: Insert transition controls for the pagination
he: הכנס פקדי מעבר עבור החלוקה לדפים

en: Install WooCommerce Views
he: התקן את WooCommerce Views

en: Integrated option
he: אפשרות משולבת

en: Invalid CT ID.
he: מזהה CT לא חוקי.

en: Invalid data
he: נתונים לא חוקיים

en: Invalid output mode.
he: מצב פלט לא חוקי.

en: Invalid parameters
he: פרמטרים לא חוקיים

en: Invalid username or email.
he: שם משתמש או דוא"ל לא חוקיים

en: Invalid username.
he: שם משתתמש לא חוקי.

en: It appears that you made modifications to the layout.
he: נראה שביצעת שינויים לפריסה.

en: It can be used to tweak the content of a post when it is displayed alone or in an archive page.
he: ניתן להשתמש בו כדי לכוונן את התוכן של פוסט כאשר הוא מוצג לבד או בדף פעיל.

en: It displays fields from the current post using simple shortcodes.
he: הוא מציג שדות מהפוסט הנוכחי באמצעות קודים קצרים פשוטים.

en: It displays the fields of the post in the loop, by using a simple shortcode:
he: הוא מציג את השדות של הפוסט בלולה באמצעות קוד קצר פשוט:

en: It is assigned to one or more archive or taxonomy loops.
he: מוקצה לאחד או יותר מלולאות הארכיון או הטקסונומיה.

en: It will replace the ‘main content’ section of the page.
he: הוא יחליף את המקטע 'תוכן עיקרי' של הדף.

en: Item1
he: פריט 1

en: Item2
he: פריט 2

en: Items
he: פריטים

en: Items found
he: פריטים שנמצאו

en: Items per page
he: פריטים לדף

en: Iterator boundaries
he: גבולות האיטרטור

en: JS editor
he: עורך JS

en: Javascript function to execute after the pagination transition has been completed:
he: פונקציית Javascript להרצה לאחר השלמת המעבר לחלוקה לדפים:

en: Javascript settings
he: הגדרות Javascript

en: Jump to:
he: קפוץ אל:

en: Just post title
he: רק כותרת פוסט

en: Keep original proportion
he: שמור פרופורציה מקורית

en: Keep third party filters
he: שמור מסנני צד שלישי

en: Kind of element
he: סוג רכיב

en: Label classnames
he: classnames של תוויות

en: Label for lower end
he: תווית עבור הקצה התחתון

en: Label for the "ascending" option
he: תווית עבור האפשרות 'עולה'

en: Label for the "descending" option
he: תווית עבור האפשרות 'יורד'

en: Label for the checkbox, leave empty to use the Types name if available.
he: תווית עבור תיבת הסימון. יש להשאיר ריק כדי להשתמש בשם של Types אם זמין.

en: Label for the first 'default' option
he: תווית עבור אפשרות 'ברירת המחדל' הראשונה

en: Label for the first options, which returns all posts.
he: תווית עבור האפשרויות הראשונות שמחזירה את כל הפוסטים.

en: Label for the higher end
he: תווית עבור הקצה העליון

en: Label for the search box
he: תווית עבור תיבת החיפוש

en: Label inline style
he: סגנון מוטבע של התווית

en: Label of the first empty option
he: תווית האפשרות הריקה הראשונה

en: Label styling
he: סגנון תווית

en: Labels
he: תוויות

en: Labels for the lower and higher ends of the comparison
he: תוויות עבור הקצה התחתון והקצה העליון של ההשוואה

en: Labels for the sorting direction control:
he: תוויות לבקרת כיוון המיון:

en: Language
he: שפה

en: Language selector
he: בורר שפות

en: Language switcher
he: מעביר שפה

en: Large
he: גדול

en: Last
he: אחרון

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Last name
he: שם משפחה

en: Layout
he: פריסה

en: Layouts archive loop
he: לולאת ארכיון הפריסות

en: Learn about different layouts
he: למד על פריסות שונות

en: Learn about displaying content from parent and other posts in the %sdocumentation page%s.
he: למד עוד על הצגת תוכן מפוסטי הורה ופוסטים אחרים ב%sdדף התיעוד%s.

en: Learn about displaying content from specific users in the %sdocumentation page%s.
he: למד על הצגת תוכן ממשמשים ספציפיים ב%sדף התיעוד%s.

en: Learn about using Content Templates to customize fields.
he: למד על השימוש ב'תבניות תוכן' כדי לבצע התאמה אישית לשדות.

en: Learn by building a real site, using sample data and step-by-step tutorials that we’ve prepared for you.
he: למד על-ידי בניית אתר אמיתי באמצעות מדריכי שלב אחר שלב שהכנו עבורך.

en: Learn how to create custom searches with Views.
he: למד כיצד ליצור חיפושים מותאמים אישית באמצעות Views.

en: Learn how to create sliders with Views.
he: למד כיצד ליצור מצגות שקפים עם Views.

en: Learn how to display Views
he: למד כיצד להציג Views

en: Learn how to use Bootstrap in layouts
he: למד כיצד להשתמש ב-Bootstrap בפריסות

en: Learn more
he: לפרטים נוספים

en: Learn more about <em>Toolset</em>
he: למד עוד על <em>Toolset</em>

en: Learn more by reading the %sViews Loop documentation%s.
he: למד עוד על-ידי קריאה של %sתיעוד לולאות Views%s.

en: Learning Views
he: לימוד Views

en: Leave empty to display all values.
he: השאר ריק כדי להציג את כל הערכים.

en: Left
he: שמאל

en: Legacy relationship
he: יחס ישן

en: Length count
he: ספירת אורך

en: Let me choose individual settings manually
he: אפשר בחירה ידנית של הגדרות ספציפיות

en: Limit
he: מגבלה

en: Limit and Offset
he: מגבלה והיסט

en: Limit and Offset saved
he: מגבלה והיסט נשמרו

en: Line break.
he: שביררת שורה.

en: Link
he: קישור

en: Link label
he: תווית קישור

en: Link text
he: טקסט קישור

en: Link to WordPress archive page
he: קישור לדף ארכיון של WordPress

en: Link to term archive page
he: קישור לדף ארכיון מונחים

en: Link to the next page
he: קישור לדף הבא

en: Link to the previous page
he: קישור לדף הקודם

en: Link.
he: קישור.

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: List all users but the ones who met the criteria
he: הצג את כל המשתמשים מלבד אלה שעונים על הקריטריונים

en: List group
he: קבוצת רשימות

en: List groups are a flexible and powerful component for displaying not only simple lists of elements, but complex ones with custom content.
he: קבוצות רשימות הן רכיב גמיש ועוצמתי להצגה של רשימות פשוטות של רכיבים ושל רשימות מורכבות בעלות תוכן מותאם אישית.

en: List of custom and third-party shortcodes you want to be able to use as Views shortcode arguments.
he: רשימה של קודים קצרים מותאמים אישית ושל צד שלישי שאתה רוצה להיות מסוגל להשתמש בהם כארגומנטי קודים קצרים של Views.

en: List of functions and class methods that you want to be able to use inside the Views <code>[wpv-conditional]</code> shortcode <code>if</code> attribute.
he: רשימת פונקציות ומתודות של מחלקות שתרצה את היכולת להשתמש בהן בתוך המאפיין <code>[wpv-conditional]</code> של קוד קצר <code>if</code> של Views.

en: List of subdomains or external domains you want to allow safe redirection to. These are used with some Views shortcodes, offering a redirection URL, via an attribute.
he: רשימה של כל דומיין משני או דומיין חיצוני שאתה רוצה לאפשר הפניה בטוחה אליהם. נעשה בהם שימוש בקודים קצרים מסוימים של Views, המציעים כתובת URL להפניה מחדש באצמעות מאפיין.

en: List separator
he: מפריד רשימה

en: List the following terms
he: הצג את רשימת המונחים הבאים

en: List with separators
he: רשימה עם מפרידים

en: Load non-Types custom fields
he: טען שדות מותאמים אישית שאינם של Types

en: Loading
he: טוען

en: Loading existing fields
he: טען שדות קיימים

en: Loading...
he: טוען...

en: Log In
he: היכנס

en: Log into <a href="%s">your account</a> and go to <a href="%s">affiliate settings</a> for details.
he: לפרטים, היכנס אל <a href="%s">חשבונך</a> ועבור אל <a href="%s">הגדרות משויכים</a>.

en: Logged in
he: מחובר

en: Login Form
he: טופס כניסה

en: Login form
he: טופס כניסה

en: Logout
he: יציאה

en: Logout Link
he: קישור יציאה

en: Logout link
he: קישור יציאה

en: Loop
he: לולאה

en: Loop Editor
he: עורך לולאות

en: Loop Selection
he: בחירת לולאה

en: Loop Selection saved
he: בחירת לולאה נשמרה

en: Loop Wizard
he: אשף לולאות

en: Loop item in %s
he: פריט לולאה ב-%s

en: Loop parameters in the Loop
he: פרמטרי לולאה ב'לולאה'

en: Loop saved
he: הלולאה נשמרה

en: Loop section
he: מקטע לולאה

en: Loop selection
he: בחירת לולאה

en: Loop style
he: סגנון לולאה

en: Loop view for
he: תצוגת לולאה עבור

en: Loop wizard
he: אשף לולאות

en: Loops Selection
he: המקטע 'לולאות'

en: Lost password?
he: שכחת סיסמה?

en: Lower end
he: קצה תחתון

en: Main sections
he: מקטעים ראשיים

en: Maintenance mode disabled.
he: מצב תחזוקה מושבת.

en: Maintenance mode enabled.
he: מצב תחזוקה מופעל.

en: Maintenance mode is already active (.maintenance file present).
he: מצב תחזוקה כבר פעיל (קובץ .maintenance נמצא).

en: Maintenance mode is already disabled.
he: מצב תחזוקה כבר מושבת.

en: Make the table sortable by columns
he: אפשר את מיון הטבלה לפי עמודות

en: Makes the text content translatable via WPML's String Translation.
he: הופך את תוכן הטקסט לבר-תרגום באמצעות 'תרגום מחרוזות' של WPML.

en: Manual pagination, %s items per page
he: חלוקה לדפים ידנית, %s פריטים לדף

en: Manual pagination, 1 item per page
he: חלוקה לדפים ידנית, פריט אחד לדף

en: Manual paragraphs
he: פסקאות ידניות

en: Manual paragraphs - don't create &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags from line breaks.
he: פסקאות ידניות - אל תיצור תגי &lt;br&gt; ותגי &lt;p&gt; tags משבירות שורה.

en: Manually entered values
he: ערכים המוזנים באופן ידני

en: Map plugin (legacy)
he: תוסף מפות (ישן)

en: Maps
he: מפות

en: Maybe you have manually set a different one on them.
he: ייתכן שהגדרת עליהם אחד אחר באופן ידני.

en: Media
he: מדיה

en: Media entries are children of the post that they are attached to
he: ערכי מדיה הם בנים של הפוסט שאליו הם מצורפים

en: Media object
he: אובייקט מדיה

en: Media post type can not be part of a relationship.
he: סוג פוסט מדיה לא יכול להיות חלק מקשר.

en: Medium
he: בינוני

en: Memory used
he: זיכרון בשימוש

en: Menu order
he: סדר התפריט

en: Minimize
he: מזער

en: Minute
he: דקה

en: Minutes can only be numbers between 0 and 59
he: דקות יכולות להיות רק מספרים בין 0 לבין 59

en: Missing View Slug.
he: חסר זיהוי לתצוגה.

en: Missing View Title.
he: כותרת תצוגה חסרה.

en: Modified date
he: תאריך שינוי

en: Modified date GMT
he: תאריך שינוי GMT

en: Modified settings: %1$s.
he: הגדרות לאחר שינוי: %1$s.

en: Month
he: חודש

en: Month archives
he: ארכיוני חודשים

en: Month: %s
he: חודש: %s

en: Months can only be a number between 1 and 12
he: חודשים יכול להיות רק מספר בין 1 ל-12

en: Move to Trash
he: העבר לפח האשפה

en: Move to trash
he: העבר לפח האשפה

en: Multi-select
he: בחירה מרובה

en: Multiselect
he: בחירה מרובה

en: My custom spinner graphics
he: גרפיקה מותאמת אישית שלי לפקד טווח

en: My shortcode
he: הקוד הקצר שלי

en: My shortcode two
he: הקוד הקצר שלי שתיים

en: MySQL error when creating table %s: %s
he: שגיאת MySQL בעת יצירת הטבלה %s: %s

en: MySQL query
he: שאילתת MySQL

en: Name
he: שם

en: Name for the new %s
he: שם עבור ה-%s החדש

en: Name the new WordPress Archive for %s
he: תן שם לארכיון WordPress עבור %s

en: Name this Content Template
he: תן שם ל'תבנית תוכן' זו

en: Name this View
he: תן שם ל-View זה

en: Name this WordPress Archive
he: תן שם ל'ארכיון WordPress' זה

en: Name this string to find it easily in the WPML String Translation page.
he: תן שם למחרוזת זו די למצוא אותה בקלות בדף 'תרגום מחרוזות' של WPML.

en: Navbars are responsive meta components that serve as navigation headers for your application or site.
he: Navbar הוא רכיב מטה גמיש המשמש כתותרת ניווט עבור יישום או אתר.

en: Navigation controls using a dropdown
he: פקדי ניווט המשתמשים בתפריט נפתח

en: Navigation controls using dots
he: פקדי ניווט המשתמשים בנקודות

en: Navigation controls using links
he: פקדי ניווט באמצעות קישורים

en: Navs
he: ניווטים

en: Navs available in Bootstrap have shared markup, starting with the base .nav class, as well as shared states. Swap modifier classes to switch between each style.
he: לניווטים הזמינים ב-Bootstrap יש סימון משותף, המתחיל במחלקת הבסיס .nav, וגם מצבים משותפים. החלף מחלקות משנים כדי לעבור בין סגנון לסגנון.

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Nested elements
he: רכיבים מקוננים

en: New Content Template
he: 'תבנית תוכן' חדשה

en: New View
he: View חדש

en: New filter
he: מסנן חדש

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: New snippet has been inserted.
he: הוכנס מקטע חדש.

en: Newer first
he: קודם החדשים

en: Next
he: הבא

en: Next &raquo;
he: הבא &raquo;

en: Next page
he: הדף הבא

en: Nickname
he: כינוי

en: No
he: לא

en: No Comments
he: אין תגובות

en: No Content Template (display the "body" of the post)
he: אין תבנית תוכן (הצג את 'גוף' הפוסט)

en: No Content Templates found
he: לא נמצאו 'תבניות תוכן'

en: No Content Templates found in Trash
he: לא נמצאו 'תבניות תוכן' ב'אשפה'

en: No Content Templates found in Trash that matched your criteria.
he: לא נמצאו בפח האשפה 'תבניות תוכן' התואמות לקריטריונים.

en: No Content Templates found in Trash.
he: לא נמצאו 'תבניות תוכן' בפח האשפה.

en: No Content Templates found that matched your criteria.
he: לא נמצאו 'תבניות תוכן' התואמות לקריטריונים.

en: No Content Templates found.
he: לא נמצאו 'תבניות תוכן'.

en: No Post types/Taxonomies assigned
he: אין סוגי פוסטים/טקסונומיות מוקצים

en: No Views found in Trash that matched your criteria.
he: לא נמצאו בפח האשפה Views שתואמים את קריטריוני החיפוש.

en: No Views found in Trash.
he: לא נמצאו Views בפח האשפה.

en: No Views found.
he: לא נמצאו Views.

en: No Views matched your criteria.
he: אין Views שתואמים את הקריטריונים שלך.

en: No WordPress Archives found in Trash that matched your criteria.
he: לא נמצאו בפח האשפה 'ארכיוני WordPress' שתואמים את הקריטריונים.

en: No WordPress Archives found in Trash.
he: לא נמצאו 'ארכיוני WordPress' בפח האשפה.

en: No WordPress Archives found that matched your criteria.
he: לא נמצאו ארכיוני WordPress שתואמים את הקריטריונים.

en: No WordPress Archives found.
he: לא נמצאו ארכיוני WordPress.

en: No file chosen
he: לא נבחר קובץ

en: No filters set
he: לא הוגדרו מסננים

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.

en: No limit
he: אין מגבלה

en: No one of the following
he: אף אחד מהבאים

en: No order
he: אין סדר

en: No pagination
he: אין חלוקה לדפים

en: No parent (return top-level elements)
he: איו הורה (החזר רכיבי רמה עליונה)

en: No passwords or any other confidential information is included.
he: לא נכללות סיסמאות או כול מידע סודי אחר.

en: No post
he: אין פוסט

en: No post type found
he: לא נמצא סוג פוסט

en: No private custom fields are showing in the Views GUI.
he: אין שדות מותאמים אישית פרטיים המוצגים בממשק המשתמש של Views.

en: No relationships to migrate.
he: אין קשרים להעברה.

en: No secondary sorting
he: אין מיון משני

en: No sorting
he: ללא מיון

en: No spinner container will be shown as this custom search is not performing any automatic update
he: לא יוצג אף מיכל של פקד טווח מכיוון שחיפוש מותאם אישית זה לא מבצע אף עדכון אוטומטי

en: No spinner graphics
he: אין גרפיקת פקד טווח

en: No tables had to be dropped.
he: לא היה צורך במחיקת טבלאות.

en: No users matched your criteria
he: אף משתמש לא תאם את הקריטריונים

en: No value means all the way until the last index.
he: ערך חסר משמעותו כל הדרך עד לאינדקס האחרון.

en: No views found
he: לא נמצאו תצוגות

en: No views found in Trash
he: לא נמצאו תצוגות בפח האשפה

en: None
he: ללא

en: None set
he: לא הגדרו

en: Normally, it includes a shortcode for the <strong>Filter</strong> section and another shortcode for the <strong>Loop</strong> section, so they will display one after the other.
he: לרוב כולל קוד קצר עבור המקטע <strong>מסנן</strong> וקוד קצר נוסף עבור המקטע <strong>לולאה</strong>, כדי שהם יוצגו אחד אחרי השני.

en: Normally, the View has a wrapper DIV which includes IDs and classes required for AJAX updates and pagination. If you want to show the View inline with text, you can disable this DIV, but you will not be able to use some of the functionality that Views offer.
he: לרוב, יש לתצוגה עוטף DIV שכולל מזהים ומחלקות הנחוצים לעדכוני AJAX ולחלוקה לדפים. אם תרצה להציג את התצוגהיחד עם טקסט, ניתן להשבית DIV זה אבל לא תוכל להשתמש בחלק מהפונקציונליות ש-Views מציע.

en: Normally, you will use 'edit forms' and 'delete forms' in Content Templates used in loops.
he: בדרך כלל תשתמש ב'טופסי עריכה' וב'טופסי מחיקה' בתבניות וכן שנעשה בהן שימוש בלולאות.

en: Not allowed
he: אסור

en: Not now
he: לא כעת

en: Not now?
he: לא עכשיו?

en: Not saved
he: לא נשמר

en: Not using maintenance mode for the migration.
he: לא מתבצע שימוש במצב תחזוקה לצורך ההעברה.

en: Note that this method will only work if your theme has a proper dedicated function to display the content.
he: שים לב ששיטה זו תעבוד רק אם יש לערכת העיצוב פונקציה ייעודית מתאימה להצגת התוכן.

en: Note that you do not need to add any &lt;script&gt;&lt;/script&gt; tag at all: we will wrap your JavaScript before adding it to the page.
he: שים לב שאתה לא צריך אף &lt;script&gt;&lt;/script&gt; תג: נעטוף את ה-JavaScript שלך לפני הוספתו לדף.

en: Note that you do not need to add any &lt;style&gt;&lt;/style&gt; tag at all: we will wrap your CSS before adding it to the page.
he: שים לב שאין שום צורך להוסיך תג &lt;style&gt;&lt;/style&gt; כלל: אנו נעטוף את ה-CSS לפני הוספתו לדף.

en: Nothing found
he: לא נמצא דבר

en: Notice: Syntax higlighter can cause performance issues for large blocks of code
he: הודעה: מדגיש התחביר עלול לגרום לבעיות ביצועים בבלוקים גדולים של קוד

en: Now give this View a name
he: עכשיו תן ל-View זה שם

en: Nowhere
he: בשום מקום

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Number of preceding and following pages:
he: מספר דפים קודמים ועוקבים:

en: Number of terms
he: מספר מונחים

en: Numeric
he: מספרי

en: Numerical value
he: ערך מספרי

en: OK
he: אישור

en: Object received from cache. MySQL query was cached in
he: האובייקט התקבל מהמטמון. שאילתת MySQL נשמרה במטמון ב-

en: Offset
he: היסט

en: Older first
he: קודם הישנים

en: On a recent update, we added support for functions as conditions. From now on, you will need to <strong>first register</strong> the functions that you want to use as conditionals.
he: באחד העדכונים האחרונים הוספנו תמיכה לפונקציות כתנאים. מעתה ואילך, יהיה עליך <strong>לרשום מראש</strong> את הפונקציות שבהן אתה רוצה להשתמש כתנאים.

en: On another page
he: בדף אחר

en: On demand
he: לפי דרישה

en: On posts sharing the same <em>order by</em> value, order by
he: על פוסטים בעלי אותו ערך <em>סדר לפי</em>, סדר לפי

en: On posts sharing the same primary <em>order by</em> value, order by
he: על פוסטים החולקים את אותו הראשי <em>סדר לפי</em> ערך, סדר לפי

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
he: לאחר שתקנה את Toolset המלא, תוכל לערוך, Views, טופסי CRED ו-Layouts באתר וגם לבנות חדשים.

en: One of these
he: אחד מאלה

en: One or more sections haven't been saved.
he: מקטע אחד או יותר לא נשמרו.

en: Only Views listing posts can have custom search inputs.
he: רק לתצוגות של פוסטים יכול להיות קלט של חיפוש מותאם אישית.

en: Only latin letters, numbers, underscores and dashes
he: רק אותיות לטיניות, ספרות, קווים תחתונים ומקפים

en: Only letters, numbers, dots, underscores and dashes
he: רק אותיות, ספרות, נקודות, קווים תחתונים ומקפים

en: Only letters, numbers, underscores and dashes
he: רק אותיות, ספרות, קו תחתון ומקפים

en: Only list users who met the filter criteria
he: הצג רק משתמשים שעונים על קריטריון המסנן

en: Only lowercase letters and numbers allowed as shortcode attributes
he: רק אותיות קטנות וספרות מותרות כמאפיינים של הקוד הקצר

en: Only lowercase letters, numbers, hyphens and underscores allowed as URL parameters
he: רק אותיות קטנות, ספרות, מקפים וקווים תחתונים מותרים כפרמטרים עבור כתובות URL

en: Only needed if you want to display different items in the results with different HTML.
he: נחוץ רק אם אתה רוצה להציג פריטים שונים בתוצאות עם HTML שונה.

en: Only post types registered by Toolset Types can be used as intermediary.
he: רק סוגי פוסטים הרשומים ב-Toolset Types יכולים לשמש כביניים.

en: Only posts from the Post post type can be sticky
he: רק פוסטים מסוג הפוסט של הפוסט יכלים להיות דביקים

en: Only the search form
he: רק את טופס החיפוש

en: Only the search results
he: רק את תוצאות החיפוש

en: Oops! It seems there is a filter by %s that is missing some options
he: אופס! נראה שיש מסנן לפי %s שחסרות לו מספר אפשרויות

en: Oops! It seems there is a filter by post IDs that is missing some options
he: אופס! נראה שיש מסנן לפי מזהה פוסט שחסרות לו מספר אפשרויות

en: Oops! It seems there is a filter by post author that is missing some options
he: אופס! נראה שיש מסנן לפי מחבר פוסט שחסרות לו מספר אפשרויות

en: Oops! It seems there is a filter by post parent that is missing some options
he: אופס! נראה שיש הורה של מסנן לפי פוסט שחסרות בו מספר אפשרויות

en: Oops! It seems there is a filter by post relationship that is missing some options
he: אופס! נראה שיש קשר סינון לפי יחס פוסטים שחסרות בו מספר אפשרויות

en: Oops! It seems there is a filter by taxonomy terms that is missing some options
he: אופס! נראה שיש מסנן לפי מונחי טקסונומיה שחסרות לו מספר אפשרויות

en: Oops! There's been a problem when upgrading Toolset data structures. Please make sure your current configuration allows WordPress to alter database tables.
he: אופס! אירעה בעיה בעת עדכון מבני הנתונים של Toolset. ודא שהתצורה הנוכחית מאפשרת ל-WordPress לשנות טבלאות של מסד הנתונים.

en: Open in a new window
he: פתח בחלון חדש

en: Open the Screen Options and set the WordPress Archive purpose to display it as a custom search.
he: פתח את אפשרויות המסך והגדר את מטרת ארכיון WordPress להצגתו כחיפוש מותאם אישית.

en: Open the edit form in
he: פתח את טופס העריכה ב-

en: Option 1
he: אפשרות 1

en: Option 2
he: אפשרות 2

en: Option 3
he: אפשרות 3

en: Option slug
he: זיהוי אפשרות

en: Optional shortcode that targets specific items in the loop.
he: קוד קצר אופציונלי שנועד עבור פריטים ספציפיים בלולאה.

en: Options
he: אפשרויות

en: Options Framework
he: מסגרת אפשרויות

en: Options sorting
he: מיון אפשרויות

en: Order
he: סדר

en: Order
he: סדר

en: Order by
he: סדר לפי

en: Order by
he: סדר לפי

en: Order by as
he: סדר לפי כ-

en: Order by:
he: סדר לפי:

en: Order of the options
he: סדר האפשרויות

en: Order options by this parameter.
he: אפשרויות הזמנה לפי פרמטר זה.

en: Order options in this direction.
he: סדר אפשרויות בכיוון זה.

en: Order:
he: סדר:

en: Ordered List
he: רשימה מסודרת

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Ordering
he: הזמנה

en: Ordering saved
he: הסידור נשמר

en: Original content
he: תוכן מקורי

en: Original image
he: תמונה מקורית

en: Other Elements:
he: רכיבים אחרים:

en: Other Fields
he: שדות אחרים

en: Other pagination options
he: אפשרויות אחרות לחלוקה לדפים

en: Output
he: פלט

en: Output (RAW)
he: פלט (RAW)

en: Output Editor
he: עורך פלט

en: Output Integration
he: אינטגרציה של פלט

en: Output all the items returned from the query section.
he: ייצא את כל הפריטים שהוחזרו ממקטע השאילתה.

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Output loop
he: לולאת פלט

en: Output mode
he: מצב פלט

en: Output section
he: מקטע פלט

en: Output style
he: סגנון פלט

en: Output the post title as is or sanitize it to use as an HTML attribute.
he: ייצא את כותרת הפוסט או נקה אותה על-מנת להשתמש בה כמאפיין HTML.

en: Override View basic settings
he: החלף את ההגדרות הבסיסיות של ה'תצוגה'

en: Override settings
he: עקוף הגדרות

en: Override some View basic settings
he: עקוף חלק מההגדרות הבסיסיות של התצוגה

en: Overwrite Views settings
he: החלף הגדרות Views

en: Page %s
he: דף %s

en: Page Builders
he: בוני דפים

en: Page created.
he: הדף נוצר.

en: Page header
he: כותרת דף

en: Page info
he: פרטי דף

en: Pages to pre-load:
he: דפים לטעינה מראש:

en: Pages to skip:
he: דפים שיש לדלג עליהם:

en: Pagination
he: חלוקה לדפים

en: Pagination Settings
he: הגדרות חלוקה לדפים

en: Pagination and Slider settings
he: הגדרות חלוקה לדפים ומצגות שקפים

en: Pagination and Sliders Settings
he: הגדרות חלוקה לדפים ומצגות שקפים

en: Pagination and sliders settings
he: הגדרות חלוקה לדפים ומצגות שקפים

en: Pagination combined with random ordering can lead to same items appearing in more than one pages. It's recommended not to combine pagination with random ordering, unless unexpected results are acceptable.
he: חלוקה לדפים בשילוב עם סידור אקראי עלולה להוביל לכך שפריטים יופיעו ביותר מדף אחד. מומלץ לא לשלב חלוקה לדפים עם סידור אקראי אלא אם מוכנים לקבל תוצאות בלתי-צפויות.

en: Pagination controls
he: פקדי חלוקה לדפים

en: Pagination controls are disabled because this View or WordPress Archive doesn't use pagination
he: פקדי החלוקה לדפים מושבתים מכיוון שתצודה זו או ארכיון WordPress זה לא משתמשים בחלוקה לדפים

en: Pagination controls are not needed for infinite scrolling
he: פקדי חלוקה לדפים לא נחוצים עבור גלילה אינסופית

en: Pagination controls were already added
he: פקדי החלוקה לדפים כבר נוספו

en: Pagination data
he: נתוני חלוקה לדפים

en: Pagination enabled with automatic AJAX transition
he: חלוקה לדפים מופעלת עם מעבר AJAX אוטומטי

en: Pagination enabled with manual transition and AJAX
he: חלוקה לדפים מופעלת עם מעבר ידני ו-AJAX

en: Pagination enabled with manual transition and page reload
he: חלוקה לדפים מופעלת עם טעינה מחדש של מעבר ידני ודפים

en: Pagination events
he: אירועי חלוקה לדפים

en: Pagination is enabled but there are no pagination controls
he: חלוקה לדפים מופעלת אבל אין פקדי חלוקה לדפים

en: Pagination lets you break the results into separate pages.
he: חלוקה לדפים מאפשרת שבירת התוצאות לדפים נפרדים.

en: Pagination options
he: אפשרויות חלוקה לדפים

en: Pagination requires the Filter HTML section to be visible.
he: החלוקה לדפים מחייבת שהמקטע 'מסנן HTML' יהיה גלוי.

en: Pagination saved
he: החלוקה לדפים נשמרה

en: Pagination settings
he: הגדרות חלוקה לדפים

en: Pagination works better if the activated theme or plugins include Bootstrap.
he: חלוקה לדפים פועלת טוב יותר אם ערכת העיצוב או התוספים המופעלים כוללים Bootstrap.

en: Panels
he: לוחות

en: Paragraph
he: פסקה

en: Paragraph.
he: פסקה.

en: Parametric Search Settings saved
he: הגדרות חיפוש מותאם אישית נשמרו

en: Parent
he: הורה

en: Parent is the current post in the loop
he: ההורה הוא הפוסט הנוכחי בלולאה

en: Parent is the page where this View is shown
he: ההורה הוא הדף שבו תצוגה זו מוצגת

en: Parent is the taxonomy selected by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
he: הורה היא הטקסונומיה שנבחרה על-ידי <strong>תצוגת הטקסונמיה של ההורה</strong>

en: Parent is the term of the <strong>current taxonomy archive</strong> page
he: ההורה הוא מונח של הדף <strong>ארכיון טקסונומיה נוכחית</strong>

en: Parent is:
he: ההורה הוא:

en: Parse inner shortcodes
he: נתח קודים קצרים פנימיים

en: Parse shortcodes inside the field values
he: נתח קודים קצרים בתוך ערכי השדה

en: Password
he: סיסמה

en: Password management
he: ניהול סיסמאות

en: Paste into "Custom fields to index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s. Remember to double check the post types included in the index, and notice that you can also add taxonomies to it.
he: הדבק לתוך 'שדות מותאמים אישית לאינדקס' ב%1$sהגדרות Relevanssi%2$s. זכור לבדוק היטב את סוגי הפוסטים הכלולים באינדקס ושים לב שאתה יכול גם להוסיף לו טקסונומיות.

en: Pause pagination transition on mouse hover
he: השהה מעבר חלוקה לדפים בריחוף עכבר

en: Pingback XML-RPC file URL
he: כתובת URL של קובץ Pingback XML-RPC

en: Placeholder
he: מציין מקום

en: Placeholder for skipped pages:
he: מציין מקום עבור דפים שדולגו

en: Please %1$sinstall Relevanssi%2$s to allow Toolset to search texts in custom fields.
he: %1$sהתקן את Relevanssi%2$s כדי לאפשר ל-Toolset לחפש טקסטים בשדות מותאמים אישית.

en: Please consider updating to the new Toolset Maps plugin for extended fetures and better compatibility.
he: שקול שדרוג לתוסף החדש Toolset Maps לקבלת יותר תכונות ותאימות טובה יותר.

en: Please enter a valid URL
he: הזן כתובת URL חוקית

en: Please enter a valid comma separated number list
he: הזן רשימת מספרים חוקית מופרדת בפסיקים

en: Please enter a valid day number (1-31)
he: הזן מספר יום חוקי (1-31)

en: Please enter a valid day of the week (1-7)
he: הזן יום חוקי בשבוע (1-7)

en: Please enter a valid day of the year (1-366)
he: הזן יום חוקי בשנה (1-366)

en: Please enter a valid four-digits year, like 2015
he: הזן שנה חוקית בארבע ספרות כגון 2015

en: Please enter a valid hour (0-23)
he: הזן שעה חוקית (0-23)

en: Please enter a valid minute (0-59)
he: הזן דקה חוקית (0-59)

en: Please enter a valid month number (1-12)
he: הזן מספר חודש חוקי (1-12)

en: Please enter a valid number
he: הזן מספר חוקי

en: Please enter a valid second (0-59)
he: הזן שנייה חוקית (0-59)

en: Please enter a valid week number (1-53)
he: הזן מספר שבוע חוקי (1-53)

en: Please enter numeric data
he: הזן נתונים מספריים

en: Please enter post ID
he: הזן מזהה פוסט

en: Please fix the problem and click on Update again.
he: תקן את הבעיה ולחץ שוב על 'עדכן'.

en: Please note that changing the registered framework will restart the registered options
he: שים לב שהחלפת המסגרת הרשומה תפעיל מחדש את האפשרויות הרשומות

en: Please refer to the following links for documentation related to the most used browsers:
he: עיין בקישורים הבאים לקבלת תיעוד הקשור לדפדפנים הנפוצים ביותר:

en: Please select
he: בחר

en: Please select an option
he: בחר אפשרות

en: Please type
he: הקלד

en: Please type a comma separated list of author IDs
he: הקלד רשימת מזהיי מחברים מופרדת בפסיקים

en: Please type a comma separated list of author usernames
he: הקלד רשימה של שמות משתמש של מחברים מופרדת בפסיקים

en: Please type a comma separated list of post IDs
he: הקלד רשימה מופרדת בפסיקים של מזהיי פוסטים

en: Please type a comma separated list of post type slugs
he: הקלד רשימה מופרדת בפסיקים של זיהויי סוגי פוסטים

en: Please type a comma separated list of term IDs
he: הקלד רשימה מופרדת בפסיקים של מזהיי מונחים

en: Please type a comma separated list of term names
he: הקלד רשימה של פריטי שמות מופרדת בפסיקים

en: Please type a comma separated list of term slugs
he: הקלד רשימה מופרדת פסיקים של זיהויי מונחים

en: Please type a comma separated list of user IDs to %s
he: הקלד רשימה מופרדת בפסיקים של מזההי משתמשים ל-%s

en: Please type a comma separated list of usernames to %s
he: הקלד רשימה מופרדת בפסיקים של שמות משתמשים ל-%s

en: Please type a custom field value
he: הקלד ערך לשדה מותאם אישית

en: Please type a post ID to get its children
he: הקלד מזהה פוסט כדי לקבל את הבנים שלו

en: Please type a post ID to get its native children
he: הקלד מזהה פוסט כדי לקבל את הבנים הטבעיים שלו

en: Please type a post ID to get its related posts
he: הקלד מזהה פוסט כדי לקבל את הפוסטים הקשורים שלו

en: Please type a search term
he: הקלד מונח חיפוש

en: Please type a termmeta field value
he: הקלד ערך של שדה termmeta

en: Please type an username field value
he: הקלד ערך של שדה שם משתמש

en: Please use Scan buttons first to be sure that they are not used anywhere.
he: ראשית השתמש בלחצני 'סרוק' כדי לוודא שלא נעשה בהם שימוש בשום מקום.

en: Please use a valid hexadecimal value.
he: השתמש בערך הקסדצימלי חוקי.

en: Please use the Scan button first to be sure that it is not used anywhere.
he: ראשית השתמש בלחצן 'סרוק' כדי לוודא שלא נעשה בוש ימוש בשום מקום.

en: Please validate reCAPTCHA
he: אמת את reCAPTCHA

en: Please, provide this information if requested in our support forum.
he: ספק מידע זה אם מבקשים אותו בפורום התמיכה שלנו.

en: Please, select a Form first!
he: ראשית בחר טופס!

en: Please, select a View first!
he: ראשית בחר תצוגה!

en: Post
he: פוסט

en: Post %d
he: פוסט %d

en: Post ID
he: מזהה פוסט

en: Post ID filter
he: מסנן מזהה פוסט

en: Post ID filter deleted
he: מסנן מזהה פוסט נמחק

en: Post ID filter saved
he: מסנן מזהה פוסט נשמר

en: Post URL
he: כתובת URL של הפוסט

en: Post View
he: תצוגת פוסטים

en: Post archive link
he: קישור לארכיון פוסט

en: Post archives
he: ארכיוני פוסטים

en: Post author
he: מחבר הפוסט

en: Post author filter
he: מסנן מחבר פוסטים

en: Post author filter deleted
he: מסנן מחבר פוסט נמחק

en: Post author filter saved
he: מסנן מחבר פוסט נשמר

en: Post author is
he: מחבר הפוסט הוא

en: Post author is set by the parent User View
he: מחבר הפוסט מוגדר על-ידי תצוגת משתמש ההורה

en: Post author is the author of the current post in the loop
he: מחבר הפוסט הוא מחבר הפוסט הנוכחי בלולאה

en: Post author is the author of the page where this View is shown
he: מחבר הפוסט הוא מחבר הדף שבו התצוגה מוצגת

en: Post author is the same as the logged in user
he: מחבר הפוסט זהה למשתמש המחובר

en: Post body
he: גוף פוסט

en: Post body data
he: נתוני גוף הפוסט

en: Post class
he: מחלקת פוסט

en: Post comment count
he: ספירת תגובות של הפוסט

en: Post comments number
he: מספר תגובות של הפוסט

en: Post content
he: תוכן פוסט

en: Post count
he: ספירת פוסטים

en: Post date
he: תאריך פוסט

en: Post date - %s (<em>%s</em>)
he: תאריך פוסט - %s (<em>%s</em>)

en: Post date filter
he: מסנן תאריך פוסט

en: Post date filter saved
he: מסנן תאריך פוסט נשמר

en: Post edit link
he: קישור לעריכת הפוסט

en: Post excerpt
he: מובאת פוסט

en: Post featured image
he: התמונה שמופיעה בפוסט

en: Post field
he: שדה פוסט

en: Post field iterator
he: איטרטור שדה פוסט

en: Post fields
he: שדות פוסט

en: Post filters
he: מסנני פוסטים

en: Post format
he: תבנית פוסט

en: Post id
he: מזהה פוסט

en: Post last modified date
he: תאריך שינוי אחרון של הפוסט

en: Post link
he: קישור הפוסט

en: Post matching all the selected terms
he: פוסטים התואמים לכל המונחים שנבחרו

en: Post matching none of the selected terms
he: פוסט שתואם לאף אחד מהמונחים שנבחרו

en: Post menu order
he: סדר תפריטי הפוסט

en: Post name
he: שם פוסט

en: Post next link
he: הקישור הבא של הפוסט

en: Post parent
he: הורה הפוסט

en: Post parent filter
he: מסנן הורה פוסט

en: Post parent filter deleted
he: מסנן הורה פוסט נמחק

en: Post parent filter saved
he: מסנן הורה פוסט נשמר

en: Post previous link
he: הקישור הקודם של הפוסט

en: Post relationship
he: קשר פוסט

en: Post relationship - Post is a child of
he: הקשר של הפוסט - הפוסט הוא בן של

en: Post relationship filter
he: מסנן קשרי פוסטים

en: Post relationship filter deleted
he: מסנן יחס פוסט נמחק

en: Post relationship or repeatable field groups owner
he: קשר בין פוסטים או בעלים של קבוצת שדות חוזרים

en: Post relationships in Toolset require WPML %s or newer to work properly with post translations. Please upgrade WPML.
he: קשרי פוסטים ב-Toolset מחייבים WPML %s ומעלה כדי לעבוד כהלכה עם קשרים. שדרג את WPML.

en: Post search
he: חיפוש פוסט

en: Post search filter
he: מסנן חיפוש פוסטים

en: Post search filter deleted
he: מסנן חיפוש פוסטים נמחק

en: Post search filter saved
he: מסנן חיפוש פוסטים נשמר

en: Post selection
he: בחירת פוסט

en: Post slug
he: זיהוי הפוסט

en: Post status
he: סטטוס פוסט

en: Post status filter
he: מסנן סטטוס פוסטים

en: Post status filter deleted
he: מסנן סטטוס פוסט נמחק

en: Post status filter saved
he: מסנן סטטוס פוסט נשמר

en: Post stickiness
he: דביקיות הפוסט

en: Post stickiness filter
he: מסנן דביקיות הפוסט

en: Post taxonomy
he: טקסונומיית פוסט

en: Post taxonomy - %s
he: טקסונומיית פוסט - %s

en: Post title
he: כותרת פוסט

en: Post title with a link
he: כותרת פוסט עם קישור

en: Post to edit
he: הפוסט לעריכה

en: Post type
he: סוג פוסט

en: Post type archive
he: ארכיון סוג פוסט

en: Post type archive link
he: קישור לארכיון סוג פוסט

en: Post type archives
he: ארכיוני סוגי פוסטים

en: Post type filter
he: מסנן סוג פוסטים

en: Post type filter deleted
he: מסנן סוגי פוסטים נמחק

en: Post type filter saved
he: מסנון סוגי פוסטים נשמר

en: Post type information
he: מידע על סוג פוסט

en: Post type plural name
he: שם ברבים לסוג פוסט

en: Post type singular name
he: שם ביחיד לסוג פוסט

en: Post type slug
he: זיהוי סוג פוסט

en: Post type slug is set by the %s key:
he: זיהוי סוג פוסט מוגדר על-ידי מפתח %s:

en: Post type slug is set by the URL parameter:
he: זיהוי סוג פוסט מוגדר על-ידי פרמטר כתובת ה-URL:

en: Post type slug is set by the View shortcode attribute:
he: זיהוי סוג פוסט מוגדר על-ידי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה:

en: Post types
he: סוגי פוסטים

en: Post with ID set by the %s key:
he: פוסט עם מזהה שנקבע על-ידי מפתח %s:

en: Post with ID set by the URL parameter
he: הפוסט עם מזהה שהוגדר על-ידי פרמטר כתובת ה-URL

en: Post with ID set by the shortcode attribute
he: פוסט עם מזה שנקבע על-ידי מאפיין הקוד הקצר

en: Posted by %s on %s
he: פורסם על-ידי %s ב-%s

en: Posts archive
he: ארכיון פוסטים

en: Posts content and title
he: תוכן וכותרת פוסטים

en: Posts matching any of the selected terms
he: פוסטים התואמים למונחים כלשהם שנבחרו

en: Posts with IDs set by the %s key:
he: פוסטים עם מזהים שהוגדרו על-ידי המפתח %s:

en: Posts with IDs set by the View shortcode attribute:
he: פוסטים עם מזהים שנקבעו על-ידי מאפיין הקוד הקצר של ה-View:

en: Posts with IDs set by this URL parameter:
he: פוסטים עם מזהים שהודרו על-יד פרמטר כתובת URL זה:

en: Posts with those IDs:
he: פוסטים עם מזהים אלה:

en: Pre-load the next and previous pages - avoids loading delays when users move between pages
he: טען מראש את הדף הבא והקודם - הימנע מעיכובים כאשר משתמשים עוברים בין דפים

en: Prefix
he: קידומת

en: Preload images before transition
he: טען תמונות מראש לפני המעבר

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview Content Template
he: תצוגה מקדימה של 'תבנית תוכן'

en: Preview Layouts Loop View
he: תצוגה מקדימה של תצוגת פריסות לולאה

en: Preview View
he: תצוגה מקדימה של View

en: Preview WordPress Archive
he: תצוגה מקדימה של 'ארכיון WordPress'

en: Preview this Content Template with:
he: הצג תצוגה מקדימה של 'תבנית תוכן' זו באמצעות:

en: Previous
he: הקודם

en: Previous and Next page controls
he: פקדי דף 'הקודם' ו'הבא'

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Primary CSS file URL of the active theme
he: כתובת ה-URL של קובץ ה-CSS העיקרי של ערכת העיצוב הפעילה

en: Profile Picture
he: תמונת פרופיל

en: Profile picture
he: תמונת פרופיל

en: Progress bars
he: סרגלי התקדמות

en: Proportion
he: פרופורציה

en: Provide contextual feedback messages for typical user actions with the handful of available and flexible alert messages.
he: ספק הודעות משוב בעלות הקשר עבור פעולות משתמש טיפוסיות עם קומץ הודעות ההתראה הזמינות והגמישות.

en: Provide different kind of labels for your website.
he: ספק סוגים שונים של תוויות עבור האתר.

en: Provide pagination links for your site or app with the multi-page pagination component.
he: ספק קישורי חלוקה לדפים עבור האתר או היישום באמצעות רכיב החלוקה לדפים.

en: Provide up-to-date feedback on the progress of a workflow or action with simple yet flexible progress bars.
he: ספק משוב מעודכן לגבי התקדמות של זרימת עבודה או פעולה באמצעות סרגלי התקדמות פשוטים אך גמישים.

en: Published
he: פורסם

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Published date GMT
he: תאריך פרסום GMT

en: Query
he: שאילתה

en: Query Filter
he: מסנן שאילתות

en: Query Options
he: אפשרויות שאילתה

en: Query Options saved
he: אפשרויות שאילתה נשמרו

en: Query args
he: ארגומנטים של השאילתה

en: Query filter saved
he: מסנן שאילתות נשמר

en: Query filters
he: מסנני שאילתות

en: Query filters by meta fields
he: מסנני שאילתות לפי מטה שדות

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: Query section
he: מקטע שאילתה

en: Querying and Displaying Child Posts
he: שאילתה ותצוגה של פוסטים בנים

en: RDF/RSS 1.0 feed URL
he: כתובת URL של הזנת RDF/RSS 1.0

en: RSS 0.92 feed URL
he: כתובת URL של הזנת RSS 0.92

en: RSS 2.0 feed URL
he: כתובת URL של הזנת RSS 2.0

en: Radio inputs
he: קלטי אפשרויות

en: Random order
he: סדר אקראי

en: Raw inline styles to apply to the labels. For example: color:red;background:none;
he: סגנונות הטבעה גולמיים שיש להחיל על התוויות. לדוגמה: color:red;background:none;

en: Raw inline styles to apply. For example: color:red;background:none;
he: סגנונות הטבעה גולמיים להחלה. לדוגמה: color:red;background:none;

en: Raw output
he: פלט גולמי

en: Raw reset button
he: לחצן איפוס גולמי

en: Raw search input
he: קלט גולמי לחיפוש

en: Raw submit button
he: לחצן שליחה גולמי

en: Read more...
he: קרא עוד...

en: Received array
he: מערך שהתקבל

en: Recommended if you are new to Views.
he: מומלץ אם אתה חדש ל-Views.

en: Redirect URL
he: כתובת URL להפניה מחדש

en: Redirect options
he: אפשרויות הפניה מחדש

en: Redirect target URL
he: כתובת ה-URL של יעד הניווט מחדש

en: Redirect to this URL on failure
he: במקרה של כישלון הפנה לכתובת URL זו

en: Redirect to this URL on success
he: במקרה של הצלחה הפנה לכתובת URL זו

en: Register your framework manually
he: רשום את המסגרת באופן ידני

en: Registered framework
he: מסגרת רשומה

en: Registered functions
he: פונקציות רשומות

en: Registered invalid functions are <strong>%s</strong>
he: פונקציות רשומות בלתי חוקיות הן <strong>%s</strong>

en: Registered valid functions are <strong>%s</strong>
he: פונקציות רשומות חוקיות הן <strong>%s</strong>

en: Registration Date
he: תאריך הרשמה

en: Relationship
he: קשר

en: Relationship "%s" between post types "%s" and "%s" was created.
he: היחס '%s' בין סוגי הפוסטים '%s' ו'%s' נוצר.

en: Relationship "%s" has been deleted.
he: הקשר '%s' נמחק.

en: Relationship %s
he: יחס %s

en: Relationship definition "%s" doesn't exist.
he: הגדרת הקשר '%s' לא קיימת.

en: Relationship definition "%s" not found.
he: הגדרת הקשר '%s' לא נמצאה.

en: Relationship definitions migrated.
he: הגדרות היחס הועברו.

en: Relationship filters are only valid for posts views.
he: מסנני קשרים תקפים רק עבור תצוגות פוסטים.

en: Relationship slug was successfully renamed from "%s" to "%s".
he: שם זיהוי הקשר שונה בהצלחה מ'%s' ל'%s'.

en: Relationship to use when querying with multiple date conditions:
he: הקשר שיש להשתמש בו בעת תשאול עם ריבוי תנאי תאריכים:

en: Relationship to use when querying with multiple fields:
he: הקשר שיש להשתמש בו בעת ביצוע שאיתות עם שדות מרובים:

en: Relationship to use when querying with multiple taxonomies:
he: הקשר שיש להשתמש בו בעת ביצוע שאילתה עם ריבוי טקסונומיות:

en: Reload the page to update the View results
he: טען מחדש את הדף כדי לעדכן את תוצאות ה'תצוגה'

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Remember me checkbox
he: תיבת הסימון 'זכור אותי'

en: Remember that only Views forms containing a <em>Submit</em> button can be used on a widget
he: זכור שניתן להשתמש על וידג'ט רק בטופסי Views המכילים לחצן <em>שלח</em>

en: Remember to add filters here. Right now, this custom search has no filter items.
he: זכור להוסיף מסננים כאן. כרגע אין לחיפוש מותאם אישית זה פריטי מסנן.

en: Remember to click on Update after you complete each section and before you continue to the next section.
he: זכור ללחוץ על 'עדכן' לאחר השלמת כל מקטע לפני שתמשיך למקטע הבא.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and insert the search View into <strong>%s</strong>.
he: זכור לחזור אל הכרטיסייה השנייה בדפדפן ולהכניס את 'תצוגת' החיפוש ל-<strong>%s</strong>.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and save the %s settings.
he: זכור לחזור את הכרטיסייה השנייה בדפדפן ולשמור את ההגדרות של %s.

en: Remember to include the <strong>Submit</strong> button for the form.
he: זכור לכלול את הלחצן <strong>שלח</strong> עבור הטופס.

en: Remind me again in 4 weeks.
he: הזכר לי שוב עוד ארבע שבועות.

en: Remove
he: הסר

en: Remove the Content Template from the View
he: הסר את תבנית התוכן מהתצוגה

en: Remove the Content Template from the WordPress Archive
he: הסר את תבנית התוכן מהארכיון של WordPress

en: Remove this menu
he: הסר תפריט זה

en: Render options using this format. You can use the placeholders %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% and %%COUNT%%
he: אפשרויות הפקה בשימוש בפורמט זה. ניתן להשתמש במצייני המקום %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% ו-%%COUNT%%

en: Render time
he: זמן הפקה

en: Repeat new password
he: חזור על הסיסמה החדשה

en: Repeatable field groups
he: קבוצות של שדות חוזרים

en: Repeatable field groups always belong to a given post.
he: קבוצות של שדות חוזרים תמיד שייכות לפוסט נתון.

en: Required
he: חובה

en: Reset
he: אפס

en: Reset Password
he: אפס את הסיסמה

en: Reset Password Form
he: טופס איפוס סיסמה

en: Reset button
he: לחצן איפוס

en: Reset button for this custom search
he: לחצן איפוס עבור חיפוש מותאם אישית זה

en: Reset password form
he: טופס איפוס סיסמה

en: Responsive embed
he: הטבעה גמישה

en: Responsive utilities
he: כלי עזר גמישים

en: Restore
he: שחזר

en: Restore defaults
he: שחזר ברירות מחדל

en: Restrictions
he: מגבלות

en: Results are
he: התוצאות הן

en: Return only posts that are not sticky
he: החזר רק פוסטים שאינם דביקים

en: Return only sticky posts
he: החזר רק פוסטים דביקים

en: Right
he: ימין

en: Row Title
he: כותרת שורה

en: Run once
he: הרץ פעם אחת

en: SQL date
he: תאריך SQL

en: SQL datetime
he: תאריך-שעה SQL

en: SQL time
he: שעה SQL

en: Safe redirects
he: הפניות מחדש בטוחות

en: Sanitize
he: נקה

en: Save
he: שמור

en: Save all sections at once
he: שמור את כל המקטעים בבת אחת

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Save subscription details
he: שמור פרטי מינוי

en: Saving failed. Please reload the page and try again.
he: השמירה נכשלה. טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Saving. Please wait...
he: שומר. המתן...

en: Saving...
he: שומר...

en: Scan
he: סרוק

en: Scan content
he: סרוק תוכן

en: Scan your content
he: סרוק את התוכן

en: Scan your content to check where this View is used, and get links to edit or view the results.
he: חפש בתוכן כדי לראות היכן יש שימוש בתצוגה זו, וקבל קישורים לעריכה של התוצאות או צפייה בהן.

en: Screen Options
he: אפשרויות מסך

en: Screen options saved
he: אפשרויות מסך נשמרו

en: Scroll to the Content Template
he: גלול אל 'תבנית התוכן'

en: Search
he: חפש

en: Search Content Templates
he: חפש 'תבניות תוכן'

en: Search Views
he: חפש Views

en: Search Views:
he: חיפוש ב-Views:

en: Search WordPress Archives
he: חפש ב'ארכיוני WordPress'

en: Search and Pagination
he: חיפוש וחלוקה לדפים

en: Search for a post by title
he: חפש פוסט לפי כותרת

en: Search for a specific text:
he: חפש טקסט ספציפי

en: Search for a text, set by the View shortcode attribute:
he: חפש טקסט, שהוגדר לפי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה:

en: Search for a user
he: חפש משתמש

en: Search in titles, content and custom fields. %1$sText Search settings%2$s.
he: חפש בכותרות, תוכן ושדות מותאמים אישית. %1$sהגדרות חיפוש טקסט%2$s.

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Search results for "%s"
he: תוצאות חיפוש עבור '%s'

en: Search results for "%s" in trashed Content Templates
he: חפש תוצאות עבור '%s' ב'תבניות תוכן' בפח האשפה

en: Search results for "%s" in trashed Views
he: תוצאות חיפוש עבור '%s' ב-Views שהושלכו לפח האשפה

en: Search results for "%s" in trashed WordPress Archives
he: תוצאות חיפוש עבור '%s' ב'ארכיוני WordPress' שהושלכו לפח האשפה

en: Search term
he: מונח חיפוש

en: Search:
he: חיפוש:

en: Searching
he: מחפש

en: Second
he: שנייה

en: Secondary Order
he: סדר משני

en: Secondary Order by
he: סדר משני לפי

en: Secondary order by
he: מיון משני לפי

en: Secondary sorting
he: מיון משני

en: Seconds can only be numbers between 0 and 59
he: שניות יכולות להיות רק מספרים בין 0 לבין 59

en: Security error
he: שגיאת אבטחה

en: Security verification failed, please reload the page and try again
he: אימות אבטחה נכשל, טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Security: wrong nonce
he: אבטחה: nonce שגוי

en: See all available Content Templates, or create a new one
he: ראה את כל 'תבניות התוכן' הזמינות או צור אחת חדשה

en: See all available layouts, or create a new one
he: ראה את כל הפריסות הזמינות או צור אחת חדשה

en: See all the View controls open and set up things manually..
he: ראה את כל פקדי התצוגה פתוחים והגדר את הדברים באופן ידני.

en: See how to do this in the %1$sText Search documentation%2$s.
he: ראה כיצד לעשות זאת ב%1$sתיעוד של חיפוש טקסט%2$s.

en: Select
he: בחר

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select <strong>sticky posts only</strong>.
he: בחר <strong>פוסטים דביקים בלבד</strong>.

en: Select All
he: בחר הכול

en: Select Content Template
he: בחר 'תבנית תוכן'

en: Select a Content Template
he: בחר 'תבנית תוכן'

en: Select a Content Template that contains a form shortcode
he: בחר תבנית תוכן שמכילה קוד קצר של טופס

en: Select a Content Template to display its content, referred to the current post.
he: בחר 'תבנית תוכן' להצגת התוכן המתייחס לפוסט הנוכחי.

en: Select a Form
he: בחר טופס

en: Select a Form to render its preview inside the editor.
he: בחר טופס כדי להפיק את התצוגה המקדימה מתוך העורך.

en: Select a View
he: בחר תצוגה

en: Select a View to render its preview inside the editor.
he: בחר 'תצוגה' כדי להפיק את התצוגה המקדימה שלה בתוך העורך.

en: Select a WordPress Archive
he: בחר ארכיון WordPress

en: Select a key
he: בחר מפתח

en: Select a layout that contains a form cell
he: בחר פריסה שמכילה תא טופס

en: Select a post type
he: בחר סוג פוסט

en: Select advanced search options in the 'Custom Search Settings' section.
he: בחר אפשרויות חיפוש מתקדמות במקטע 'הגדרות חיפוש מותאם אישית'.

en: Select all users with role <strong>%s</strong>
he: בחר את כל המשתמשים בעלי התפקיד <strong>%s</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
he: בחר את כל המשתמשים בעלי תפקיד <strong>%s</strong>, למעט <strong>%s</strong> שנקבע לפי פרמטר כתובת ה-URL <strong>'%s'</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
he: בחר את כל המשתמשים בעלי תפקיד <strong>%s</strong>, למעט <strong>%s</strong> שמוגדרים על-ידי אפשרות המסגרת <strong>'%s'</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
he: בחר את כל המשתמשים בעלי תפקיד <strong>%s</strong>, למעט <strong>%s</strong> שנקבע על-ידי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה <strong>'%s'</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>(%s)</strong>
he: בחר את כל המשתמשים בעלי התפקיד <strong>%s</strong>, למעט <strong>(%s)</strong>

en: Select an option
he: בחר אפשרות

en: Select an option name
he: בחר שם של אפשרות

en: Select any post <strong>but the sticky ones</strong>.
he: בחר פוסט כלשהו <strong>למעט הדביקים</strong>.

en: Select bulk action
he: בחר פעולה בצובר

en: Select custom fields
he: בחר שדות מותאמים אישית

en: Select date
he: בחר תאריך

en: Select dropdown
he: בחר תפריט נפתח

en: Select hidden custom fields to show
he: בחר שדות מותאמים אישיתמוסתרים להצגה

en: Select hour
he: בחר שעה

en: Select how many results to show in each page and how pages transition.
he: בחר כמה תוצאות להציג בכל דף ואת אופן מעברי הדפים.

en: Select how many results to show in each slide and how slides transition.
he: בחר כמה תוצאות להציג בכל שקף וכיצד יתבצע מעבר שקפים.

en: Select if you want the form, the results or both displayed in the Layouts cell.
he: בחר אם אתה רוצה הצגה של הטופס, התוצאות או שניהם בתוך התא Layouts.

en: Select items %s as related %s of...
he: בחר פריטי %s כמשויכי %s של...

en: Select items from the <strong>%s</strong> group
he: בחר פריטים מהקבוצה <strong>%s</strong>

en: Select items with field:
he: בחר פריטים עם השדה:

en: Select minute
he: בחר דקה

en: Select multiple
he: בחירה מרובה

en: Select one
he: בחר אחת

en: Select one %s
he: בחר %s אחד

en: Select one Content Template
he: בחר 'תבנית תוכן' אחת

en: Select one of the following Content Templates
he: בחר אחת מתבניות התוכן הבאות

en: Select one option...
he: בחר אפשרות אחת...

en: Select one...
he: בחר אחד...

en: Select post with parent:
he: בחר פוסט עם הורה:

en: Select posts in <strong>Any</strong> relationship
he: בחר פוסטים ביחס <strong>Any</strong>

en: Select posts in a <strong>%s</strong> relationship
he: בחר פוסטים בקשר <strong>%s</strong>

en: Select posts on the post types set by the Framework option <strong>%1$s</strong>
he: בחר פוסטים מתוך סוגי הפוסטים שהוגדרו על-ידי אפשרות המסגרת <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the URL parameter <strong>%1$s</strong>
he: בחר פוסטים מקבוצת סוגי הפוסטים שהוגדרו על-ידי הפרמטר של כתובת ה-URL <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the shortcode attribute <strong>%1$s</strong>
he: בחר פוסטים מתוך סוגי הפוסטים שהוגדרו על-ידי מאפיין הקוד הקצר <strong>%1$s</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post where this View is shown</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של ה<strong>פוסט שבו מוצגת תצוגה זו</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של ה<strong>פוסט בעל המזהה שהוגדר על-ידי פרמטר כתובת ה-URL %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של ה<strong>פוסט עם המזהה שהוגדר על-ידי מאפיין %s של הקוד הקצר</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs is set by the Framework option "%s"</strong>
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של <strong>האפשרות פוסט עם מזהים מוגדר על-ידי המסגרת '%s'</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של <strong>האפשרות פוסט עם מזהים מוגדר על-ידי המסגרת '%s'</strong>

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>קשורים</strong> לפוסט בעל המזהה <strong>שהוגדר על-ידי פרמטר כתובת ה-URL %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>קשורים</strong> ל<strong>פוסט בעל המזהה שהוגדר על-ידי מאפיין הקוד הקצר %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
he: בחר פוסטים שהם <strong>קשורים</strong> ל<strong>פוסט בעל המזהה שהוגדר על-ידי אפשרות המסגרת '%s'</strong>

en: Select posts that are a <strong>children</strong> of the <strong>current post in the loop</strong>.
he: בחר פוסטים שהם <strong>בנים</strong> של ה<strong>פוסט הנוכחי בלולאה</strong>.

en: Select posts that are children of <strong>%s</strong>.
he: בחר פוסטים שהם בנים של <strong>%s</strong>.

en: Select posts that are children of...
he: בחר פוסטים שהם הבנים של...

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
he: בוחר פוסטים שבהם ה-<strong>%s</strong> של המחבר נקבע על-ידי האפשרות  <strong>'%s'</strong> של המסגרת

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
he: בוחר פוסטים שבהם ה-<strong>%s</strong> של המחבר נקבע על-ידי המאפיין <strong>'%s'</strong> של הקוד הקצר של התצוגה

en: Select posts whose
he: בחר פוסטים ש-

en: Select posts whose parent is <strong>%s</strong>.
he: בחר פוסטים שההורה שלהם הוא <strong>%s</strong>.

en: Select posts whose parent is the <strong>current post in the loop</strong>.
he: בחר פוסטים שהורה שלהם הוא <strong>הפוסט הנוכחי בלולאה</strong>.

en: Select posts whose parent is the <strong>page where the View is shown</strong>.
he: בחר פוסטים שההורה שלהם הוא <strong>הדף שבו התצוגה מוצגת</strong>.

en: Select posts with
he: בחר פוסטים עם

en: Select posts with <strong>%s</strong> as the <strong>author</strong>.
he: בחר פוסטים עם ה<strong>מחבר</strong> <strong>%s</strong>.

en: Select posts with custom field:
he: בחר פוסטים עם שדה מותאם אישית:

en: Select posts with status of %s.
he: בחר פוסטים עם סטטוס %s.

en: Select posts with taxonomy:
he: בחר פוסטים עם טקסונומיה:

en: Select posts with taxonomy:
he: בחר פוסטים עם טקסונומיה:

en: Select posts with the <strong>author set by the parent User View</strong>.
he: בחר פוסטים בעלי <strong>מחבר שהוגדר על-ידי תצוגת המשתמש של ההורה</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the current post in the loop</strong>.
he: בחר פוסטים בעלי <strong>אותו מחבר כמו הפוסט הנוכחי בלולאה</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the page where this View is shown</strong>.
he: בחר פוסטים בעלי <strong>אותו מחבר כמו הדף שבו תצוגה זו מוצגת</strong>.

en: Select posts with the <strong>author</strong> the same as the <strong>current logged in user</strong>.
he: בחר פוסטים עם ה<strong>מחבר</strong> שזהה <strong>למשתמש המחובר הנוכחי</strong>.

en: Select posts with the author's <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
he: בוחר פוסטים עם ה-<strong>%s</strong> של המחבר שנקבע על-ידי הפרמטר <strong>'%s'</strong> של כתובת ה-URL

en: Select taxonomy terms whose parent is <strong>%s</strong>.
he: בחר מונחי טקסונומיה שההורה שלהם הוא <strong>%s</strong>.

en: Select taxonomy terms whose parent is the <strong>current taxonomy archive</strong>.
he: בחר מונחי טקסונומיה שההורה שלהם הוא <strong>ארכיון הטקסונומיה הנוכחי</strong>.

en: Select taxonomy terms whose parent is the value set by the <strong>parent view</strong>.
he: בחר מונחי טקסונומיה שההורה הוא הערך המוגדר על-ידי <strong>תצוגת ההורה</strong>.

en: Select terms with parent:
he: בחר מונחים עם הורה:

en: Select terms with termmeta field:
he: בחר מונחים בעלי שדה termmeta:

en: Select the Views XML file to upload from your computer
he: בוחר את קובץ ה-XML של Views שיש להעלות מהמחשב שלך

en: Select the fields to include in the loop
he: בחר את השדות שיש לכלול בלולאה

en: Select the page to display the results
he: בחר את הדף להצגת התוצאות

en: Select top-level posts with no parent.
he: בחר פוסטים מרמה עליונה ללא הורה.

en: Select users <strong>(%s)</strong> who have role <strong>%s</strong>
he: בחר משתמשים <strong>(%s)</strong> בעלי התפקיד <strong>%s</strong>

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
he: בחר משתמשים בעלי <strong>%s</strong> שנקבע לפי אפשרות המסגרת <strong>'%s'</strong> ובעלי התפקיד <strong>'%s'</strong>

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
he: בחר משתמשים בעלי <strong>%s</strong> שנקבע לפי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה shortcode attribute <strong>'%s'</strong> ועם התפקיד <strong>'%s'</strong>

en: Select users with the <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
he: בחר משתמשים באמצעות ה-<strong>%s</strong> שנקבע לפי פרמטר כתובת ה-URL <strong>'%s'</strong> ולפי התפקיד <strong>'%s'</strong>

en: Select users with usermeta field:
he: בחר משתמשים עם שדה usermeta:

en: Select which ancestors should be part of this filter.
he: בחר איזה אבות קדמונים צריכים להיות חלק ממסנן זה.

en: Select which content to load in the 'Content Selection' section.
he: בחר איזה תוכן לטעון במקטע 'בחירת תוכן'.

en: Select which custom fields to include in text searches
he: בחר איזה שדות מותאמים אישית לכלול בחיפושי טקסט

en: Separator
he: מפריד

en: Separator between terms
he: מפריד בין מונחים

en: Separator when multiple
he: מפריד עבור מרובים

en: Set a different value
he: הגדר ערך אחר

en: Set by one %s key
he: הגדר לפי מפתח %s אחד

en: Set by one URL parameter
he: הגדר לפי פרמטר אחד של כתובת URL

en: Set by one View shortcode attribute
he: הגדר לפי מאפיין קוד קצר אחד של 'תצוגה'

en: Set by the %s key:
he: מוגדר על-ידי המפתח %s:

en: Set by the current archive page
he: מוגדר על-ידי דף הארכיון הנוכחי

en: Set by the current post
he: מוגדר על-ידי הפוסט הנוכחי

en: Set by the current post in the loop
he: מוגדר על-ידי הפוסט הנוכחי בלולאה

en: Set by the page where this View is inserted
he: מוגדר לפי הדף שבו תצוגה זו מוכנסת

en: Set by the page where this View is shown
he: מוגדר על-ידי הדף שבו התצוגה מוצגת

en: Set by the parent Taxonomy View
he: מוגדר על-ידי תצוגת הטקסונומיה של ההורה

en: Set of checkboxes
he: קבוצת תיבות סימון

en: Set of radio buttons
he: קבוצת לחצני רדיו

en: Set the text for the link. Defaults to "Edit This".
he: הגדר את הטקסט עבור הקישור. ברירת המחדל היא 'ערוך את זה'.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings not saved.
he: ההגדרות לא נשמרו.

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Settings updated
he: ההגדרות עודכנו

en: Settings updated.
he: ההגדרות עודכנו.

en: Setup incomplete. Please select the page where you would like to show the search results.
he: ההתקנה לא הושלמה. בחר את הדף שבו תרצה להציג את תוצאות החיפוש.

en: Shape
he: צורה

en: Shortcode attribute
he: מאפיין קוד קצר

en: Shortcode name
he: שם קוד קצר

en: Shortcodes
he: קודים קצרים

en: Shortcodes registered automatically
he: קודים קצרים נרשמים באופן אוטומטי

en: Shortcodes registered manually
he: קודים קצרים נרשמים באופן ידני

en: Show
he: הצג

en: Show Bootstrap buttons
he: הצג לחצנים של Bootstrap

en: Show a <strong>text search</strong> for visitors.
he: הצג <strong>חיפוש טקסט</strong> עבור מבקרים.

en: Show additional information to administrators about the evaluation process.
he: הצג למנהלי מערכת מידע נוסף לגבי תהליך ההערכה.

en: Show checkbox
he: הצג תיבת סימון

en: Show debug
he: הצג איתור באגים

en: Show debug information to administrators
he: הצג למנהלי מערכת מידע לגבי איתור באגים

en: Show each page for:
he: הצג כל דף למשך:

en: Show on screen
he: הצג במסך

en: Show only available options for each input
he: הצג רק אפשרויות זמינות עבור כל קלט

en: Show popular
he: הצג פופולריים

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar in all the admin pages
he: הצג את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסרגל הניהול של כל דפי הניהול

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar only when editing content
he: הצג את תפריט הקודים הקצרים של Toolset בסרגל הניהול רק בעת עריכת תוכן

en: Show these options
he: הצג אפשרויות אלה

en: Show this information
he: הצג מידע זה

en: Show user data
he: הצג נתוני משתמש

en: Showing page
he: מציג דף

en: Sidebar navigation
he: ניווט בסרגל צידי

en: Since you are applying this to other loops as well, apart from the searching with Relevanssi loop, the order of results will be only applied to those loops.
he: מכיוון שאתה מחיל זאת גם על לולאות אחרות, למעט החיפוש באמצעות לולאת Relevanssi, סדר התוצאות יוחל רק על לולאות אלה.

en: Since you are searching with Relevanssi, the order of results will be according to relevance and not according to this selection.
he: מכיוון שאתה מחפש עם Relevanssi, סדר התוצאות יהיה בהתאם לרלוונטיות ולא בהתאם לבחירה זו.

en: Since you are using a text search with Relevanssi, the order of results may be according to relevance and not according to this selection. If the visitor searches by text, the results will be ordered by relevance.
he: מכיוון שאתה משתמש בחיפוש טקסט עם Relevanssi, סדר התוצאות עשוי להיות בהתאם לרלוונטיות ולא בהתאם לבחירה זו. אם המבקר יחפש לפי טקסט, התוצאות יסודרו לפי רלוונטיות.

en: Single
he: יחיד

en: Single checkbox
he: תיבת סימון יחידה

en: Single pages
he: דפים יחידים

en: Single view for
he: תצוגה יחידה עבור

en: Site address (URL)
he: כתובת אתר (כתובת URL)

en: Site description
he: תיאור אתר

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Site name
he: שם אתר

en: Size
he: גודל

en: Size of the current user's profile picture in pixels.
he: גודל בפיקסלים של תמונת הפרופיל הנוכחית של המשתמש.

en: Size of the post author's profile picture in pixels.
he: גודל בפיקסלים של תמונת הפרופיל של המחבר.

en: Size of the profile picture in pixels.
he: גודל תמונת הפרופיל בפיקסלים.

en: Skip first
he: דלג על הראשון

en: Skip some results. 0 means skip nothing
he: דלג על מספר תוצאות. 0 משמעותו לא לדלג

en: Skip some results. 0 means skip nothing.
he: דלג על מספר תוצאות. 0 משמעותו אל תדלג על כלום.

en: Skip wizard
he: דלג על האשף

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s) because #%d doesn't have a default language version and you chose to skip such associations.
he: דילוג על השיוך בין פוסטים #%d (%s) ו-#%d (%s) מכיוון שאין ל-#%d גרסה של שפת ברירת מחדל ובחרת לדלג על שיוכים שכאלה.

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s), because these elements are already associated. This can happen when migrating post translations.
he: מדלג על השיוך בין פוסטים #%d (%s) ו-#%d (%s), מכיוון שרכיבים אלה כבר משויכים. יכול לקרות בעת העברת תרגומי פוסטים.

en: Slide Down
he: החלק למטה

en: Slide Down (backwards)
he: העבר למטה (אחורה)

en: Slide Left
he: החלק שמאלה

en: Slide Right
he: החלק ימינה

en: Slide Right (backwards)
he: העבר ימינה (אחורה)

en: Slide Up
he: החלק למעלה

en: Slide horizontally
he: החלק אופקית

en: Slide vertically
he: החלק אנכית

en: Slug
he: זיהוי

en: Slug "%s" is already being used. Please choose a unique value.
he: הזיהוי '%s' כבר בשימוש. בחר ערך ייחודי.

en: Slug changed
he: הזיהוי השתנה

en: Slug not changed
he: הזיהוי לא השתנה

en: Slug not set in the AJAX call.
he: זיהוי לא מוגדר בקריאת AJAX.

en: Slug of this Content Template
he: זיהוי 'תבנית תוכן' זו

en: Slug of this Content Template:
he: שם 'תבנית תוכן' זו:

en: Slug of this View:
he: השם של View זה:

en: Slug of this WordPress Archive:
he: שם 'ארכיון WordPress' זה:

en: Slug:
he: זיהוי:

en: Snippet "%s" has been successfully deleted.
he: המקטע '%s' נמחק בהצלחה.

en: Snippet "%s" has been updated.
he: המקטע '%s' עודכן.

en: Some of them are assigned to archive or taxonomy loops.
he: חלקם מוקצים ללולאות ארכיון או טקסונומיה.

en: Some of your settings for this page have changed, because they got copied from the %1$s %2$s.
he: חלק מההגדרות שלך עבור דף זה השתנו, מכיוון שהם הועתקו מ-%1$s %2$s.

en: Some themes don't use this function, but define their own.
he: חלק מערכות העיצוב לא משתמות בפונקציה זו אלא מגדירות אחת משל עצמן.

en: Someone has requested a password reset for the following account:
he: מישהו ביקש איפוס סיסמה עבור החשבון הבא:

en: Something on the filter_controls_mode is broken
he: משהו ב-filter_controls_mode שבור

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: Something went wrong with the AJAX request, please try again.
he: מהשו השתבש עם בקשת ה-AJAX, נסה שוב.

en: Something wrong happened, please try again
he: משהו שגוי התרחש, נסה שוב

en: Sometimes, our Customer Support personnel ask you to provide debug information. This information helps them give you quicker and better support.
he: לפעמים אנשי שירות הלקוחות שלנו יבקשו שתצספק פרטי איתור באגים. מידע זה יעזור להם לתת לסםק תמיכה מהירה וטובה יותר.

en: Sorting controls
he: פקדי מיון

en: Sorting options for visitors
he: אפשרויות מיון למבקרים

en: Space-separated list of class names that will be added to the anchor HTML tag.
he: רשימה מופרדת ברווחים של שמות מחלקות שיתווספו לתג העוגן של HTML.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the anchor HTML tag.
he: רשימה מופרדת ברווחים של classnames שיתווספו לתג ה-HTML לעיגון.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the image HTML tag.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של classnames שיתווספו לתג ה-HTML של התמונה.

en: Space-separated list of classnames to apply to the labels. For example: classone classtwo
he: רשימה של classnames מופרדות בפסיקים שיש להחיל על התוויות. לדוגמה: classone classtwo

en: Space-separated list of classnames to apply. For example: classone classtwo
he: רשימה מופרדת בפסיקים של classnames להחלה. לדוגמה: classone classtwo

en: Space-separated list of classnames to be added to the WordPress generated ones.
he: רשימת classnames מופרדת ברווחים שיש להוסיף לאלה המיוצרים על-ידי WordPress.

en: Span
he: מרחב

en: Specific documentation: %s
he: תיעוד ספציפי: %s

en: Specific users
he: משתמשים ספציפיים

en: Specific users filter deleted
he: מסנן משתמשים ספציפיים נמחק

en: Specific users filter saved
he: מסנני משתמשים ספציפיים נשמרו

en: Specific:
he: ספציפי:

en: Spinner #1
he: פקד טווח מספר 1

en: Spinner #2
he: פקד טווח #2

en: Spinner #3
he: פקד טווח #3

en: Spinner #4
he: פקד טווח #4

en: Spinner #5
he: פקד טווח #5:

en: Spinner container for this custom search
he: מיכל פקד טווח עבור חיפוש מותאם אישית זה

en: Spinner graphics
he: גרפיקה של פקד טווח

en: Spinner graphics from Views
he: גרפיקת פקדי טווחים מ-Views

en: Spinner image
he: תמונת פקד טווח

en: Spinner placement
he: מיקום פקד טווח

en: Spinners
he: פקדי טווחים

en: Square
he: ריבוע

en: Standard Archives
he: ארכיונים סטנדרטיים

en: Standard WordPress Fields
he: שדות WordPress רגילים

en: Start typing
he: התחל להקליד

en: Start with the location where you want the search form to appear.
he: התחל עם המיקום שבו אתה רוצה שטופס החיפוש יופיע.

en: Sticky Posts Filter deleted
he: מסנן פוסטים דביקים נמחק

en: Sticky Posts Filter saved
he: מסנן פוסטים דביקים נשמר

en: Stop using %1$s for this Content Template
he: הפסק להשתמש ב-%1$s עבור 'תבנית תוכן' זו

en: String
he: מחרוזת

en: String name
he: שם מחרוזת

en: String to translate
he: מחרוזת לתרגום

en: String translation shortcodes
he: קודים קצרים לתרגום מחרוזות

en: Strong (bold) text.
he: טקסט חזק (מודגש).

en: Style
he: סגנון

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Styled reset button
he: לחצן איפוס מעוצב

en: Styled submit button
he: לחצן שליחה מעוצב

en: Stylesheet directory URL of the active theme
he: כתובת ה-URL של ספריית גיליון הסגנונות של ערכת העיצוב הפעילה

en: Styling
he: עיצוב

en: Styling label.
he: תווית עיצוב

en: Styling.
he: עיצוב.

en: Submit
he: שלח

en: Submit a zero when unchecked
he: שלח אפס כשלא מסומן

en: Submit button
he: לחצן שליחה

en: Submit button for this custom search
he: לחצן שליחה עבור חיפוש מותאם אישית זה

en: Submit nothing when unchecked
he: שלח כלום כשלא מסומן

en: Submit value when unchecked
he: שלח ערך כשלא מסומן

en: Success
he: הצלחה

en: Success!
he: הצלחה!

en: Suffix
he: סיומת

en: Summary
he: סיכום

en: Support forum
he: פורום תמיכה

en: Support query filters by custom fields that include a space or a dot in their meta key
he: תמיכה ממסנני שאילתות לפי שדות מותאמים אישית שכוללים רווח או נקודה במפתח המטה

en: Suppress third party filters
he: דכא מסנני צד שלישי

en: Switch to the WooCommerce Views template
he: עבור לתבנית WooCommerce Views

en: Table
he: טבלה

en: Table-based grid
he: רשת מבוססת טבלה

en: Table-based grid options
he: אפשרויות רשת מבוססת טבלה

en: Tables
he: טבלאות

en: Tag: %s
he: תג: %s

en: Target page to show the results:
he: דף תוצאות להצגת התוצאות:

en: Taxonomies
he: טקסונומיות

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomy Archives
he: ארכיוני טקסונומיה

en: Taxonomy ID
he: מזהה טקסונומיה

en: Taxonomy URL
he: כתובת URL של טקסונומיה

en: Taxonomy View
he: תצוגת טקסונומיות

en: Taxonomy archive
he: ארכיון טקסונומיות

en: Taxonomy archives
he: ארכיוני טקסונומיה

en: Taxonomy data
he: נתוני טקסונומיה

en: Taxonomy description
he: תיאור טקסונומיה

en: Taxonomy field
he: שדה טקסונומיה

en: Taxonomy fields
he: שדות טקסונומיה

en: Taxonomy filter
he: מסנן טקסונומיה

en: Taxonomy filter deleted
he: מסנן טקסונומיה נמחק

en: Taxonomy filter saved
he: מסנן טקסונומיה נשמר

en: Taxonomy filters
he: מסנני טקסונומיה

en: Taxonomy is <strong>One</strong> of these: <strong>%s</strong>
he: הטקסונומיה היא <strong>אחד</strong> מאלה: <strong>%s</strong>

en: Taxonomy is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
he: טקסונומיה מוגדרת על-ידי אפשרות המסגרת <strong>'%s'</strong>

en: Taxonomy is set by the current post
he: הטקסונומיה מוגדרת על-ידי הפוסט הנוכחי

en: Taxonomy is set by the page where this View is inserted
he: הטקסונומיה נקבעת לפי הדף שבו מוכנסת תצוגה זו

en: Taxonomy link
he: קישור טקסונומיה

en: Taxonomy page info
he: מידע דף טקסונומיה

en: Taxonomy parent
he: הורה טקסונומיה

en: Taxonomy parent filter
he: מסנן הורה טקסונומיה

en: Taxonomy parent filter deleted
he: מסנן הורה טקסונומיה נמחק

en: Taxonomy parent filter saved
he: מסנן הורה טקסונומיה נשמר

en: Taxonomy post count
he: ספירת פוסטי טקסונומיה

en: Taxonomy relationship:
he: קשר של הטקסונומיה:

en: Taxonomy search
he: חיפוש טקסונומיה

en: Taxonomy search filter
he: מסנן חיפוש טקסונומיה

en: Taxonomy search filter deleted
he: מסנן חיפוש טקסונומיה נמחק

en: Taxonomy slug
he: שם טקסונומיה

en: Taxonomy term
he: מונח טקסונומיה

en: Taxonomy term ID is set by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
he: מזהה מונח טקסונומיה נקבע על-ידי פרמטר כתובת ה-URL <strong>'%s'</strong>

en: Taxonomy term ID is set by the shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
he: מזהה מונח טקסונומיה נקבע על-ידי מאפיין הקוד הקצר <strong>'%s'</strong>

en: Taxonomy term filter
he: מסנן מונחי טקסונומיה

en: Taxonomy term filter deleted
he: מסנן מונחי טקסונומיה נמחק

en: Taxonomy term filter saved
he: מסנן מונחי טקסונומיה נשמר

en: Taxonomy term selection
he: בחירת מונחי טקסונומיה

en: Taxonomy title
he: כותרת טקסונומיה

en: Taxonomy title with a link
he: כותרת טקסונומיה עם קישור

en: Template
he: תבנית

en: Template not saved.
he: התבנית לא נשמרה.

en: Template results
he: תוצאות תבניות

en: Template updated.
he: התבנית עודכנה.

en: Template used
he: תבנית בשימוש

en: Templates for this View
he: תבניות עבור View זה

en: Templates for this WordPress Archive
he: תבניות עבור ארכיון WordPress זה

en: Term Field - %s
he: שדה מונח - %s

en: Term ID
he: מזהה מונח

en: Term description
he: תיאור מונח

en: Term group
he: קבוצת מונחים

en: Term name
he: שם מונח

en: Term post count
he: ספירת פוסטים של המונח

en: Term slug
he: זיהוי מונח

en: Termmeta field - %s
he: שדה termmeta - %s

en: Termmeta field filter
he: מסנן שדה Termmeta

en: Terms of a taxonomy that no longer exists
he: מונחים של טקסונומיה שכבר אינה קיימת

en: Terms of the taxonomy %s
he: מונחים של הטקסונומיה %s

en: Terms with ID set by the URL parameter:
he: מונחים עם מזהה שמוגדר לפי פרמטר כתובת ה-URL

en: Terms with ID set by the shortcode attribute:
he: מונחים עם מזהה שהוגדר על-ידי מאפיין הקוד הקצר:

en: Text
he: טקסט

en: Text Search
he: חיפוש טקסט

en: Text content
he: תוכן טקסט

en: Text direction
he: כיוון הטקסט

en: Text editors options
he: אפשרויות עורכי טקסט

en: Text for "First" link:
he: טקסט עבור קישור 'ראשון':

en: Text for "Last" link:
he: טקסט עבור קישור 'אחרון':

en: Text for "Next" link:
he: טקסט עבור הקישור 'הבא':

en: Text for "Previous" link:
he: טקסט עבור הקישור 'הקודם':

en: Text for link to page:
he: טקסט עבור קישור לדף:

en: Text input
he: קלט טקסט

en: Text search
he: חיפוש טקסט

en: Text search filter
he: מסנן חיפוש טקסט

en: Text search in custom fields
he: חיפוש טקסט בשדות מותאמים אישית

en: Text to display when there are no comments
he: הטקסט להצגה כאשר אין תגובות

en: Text to display when there is more than one comment
he: הטקסט לתצוגה כאשר יש יותר תגובה אחת

en: Text to display when there is one comment
he: הטקסט לתצוגה כאשר יש תגובה אחת

en: That domain already exists
he: דומיין זה כבר קיים

en: That file will contain all the data related to Views, Content Templates and WordPress Archives, as well as the general Views settings.
he: קובץ זה יכיל את כל הנתונים הקשורים ל-Views, 'תבניות תוכן' וארכיונים של WordPress, וכן את ההגדרות הכלליות של Views.

en: That function already exists
he: פונקציה זו כבר קיימת

en: That option was already declared
he: אפשרות זו כבר הוצהרה

en: That shortcode already exists
he: קוד קצר זה כבר קיים

en: The
he: ה-

en: The "type" or "field" needs to be set in the wpv-control shortcode argument.
he: יש להגדיר 'סוג' או 'שדה' בארגומנט הקוד הקצר wpv-control.

en: The %s attribute is missing.
he: המאפיין %s חסר.

en: The %s cannot be saved because required elements are not in correct order.
he: לא ניתן לשמור את ה-%s מכיוון שרכיבים נדרשים אינם בסדר הנכון.

en: The %s cannot be saved because some required elements missing or are present more than once. Please make sure that your code contains those elements in correct order:
he: לא ניתן לשמור את ה-%s מכיוון שחלק מהרכיבים הדרושים חסרים או מופיעים יותר מפעם אחת. ודא שהקוד מכיל רכיבים אלה בסדר הנכון.

en: The %s page cannot be viewed because no post has any %s.
he: לא ניתן להציג את הדף  %s מפני שלאף פוסט אין %s.

en: The <strong>Media</strong> button opens the WordPress media window, where you can upload media and insert media that you’ve already uploaded here.
he: הלחצן <strong>מדיה</strong> פותח את חלון המדיה של WordPress, שם ניתן להעלות מדיה ולהכניס מדיה שכבר העלית.

en: The <strong>Output Integration</strong> section lets you control the order of the <strong>Search and Pagination</strong> and <strong>Loop</strong> sections and to add your HTML between these two sections.
he: המקטע <strong>שילוב פלט</strong> מאפשר שליטה על הסדר של המקטעים <strong>חיפוש וחלוקה לדפים</strong> ו<strong>לולאה</strong> וכדי להוסיף את ה-HTML שלך בין מקטעים אלה.

en: The AJAX pagination has been completed
he: חלוקה לדפים של AJAX הושלמה

en: The Content Template can include fields that belong to the content, Views, CRED forms, HTML and media
he: 'תבנית התוכן' יכולה לכלול שדות השייכים לתוכן, Views, טופסי CRED, HTML ומדיה.

en: The Content Template is copied from the original language
he: תבנית התוכן מועתקת מההשפה המקורית

en: The Filter HTML section requires the custom search settings to be visible.
he: המקטע 'מסנן HTML' מחייב שהגדרות החיפוש המותאם אישית תהיינה גלויות.

en: The Filter section lets you set up a custom search, which lets visitors control the WordPress Archive results
he: במקטע 'סינון' מאפשר הגדרת חיפוש מותאם אישית שמאפשר למבקרים לשלוט על התוצאות של ארכיון WordPress

en: The Filter section lets you set up pagination and custom search, which let visitors control the View query
he: המקטע 'מסנן' מאפשר הגדרת חלוקה לדפים וחיפוש מותאם אישית שמאפשרים למבקרים שליטה על שאילתת התצוגה

en: The Front-end Filter section includes the pagination controls, allowing visitors to choose which results page to show.
he: המקטע 'מסנן ממשק קצה' כולל את פקדי החלוקה לדפים המאפשרים למבקרים לבחור איזה דפים להציג.

en: The Front-end Filter section includes the slider controls, allowing visitors switch between slides.
he: המקטע 'מסנן ממשק קצה' כולל את פקדי מצגת השקפים המאפשרים למבקרים להחליף בין שקפים.

en: The Front-end filter section lets you add pagination, slider controls and custom search to the View.
he: מקטע ממשק הקצה מאפשר הוספה לתצוגה של של חלוקה לדפים, פקדי מצגות שקפים וחיפוש מותאם אישית.

en: The HTML box includes the Loop and the Content Template contains the fields that you added.
he: תיבת ה-HTML כוללת את הלולאה ותבנית התוכן מכילה את השדות שהוספת.

en: The Loop HTML editor lets you style the loop of the View.
he: עורך 'לולאת HTML' מאפשר לך לעצב את לולאת התצוגה.

en: The Loop Output section determines how the content displays, including pagination
he: המקטע 'לולאת פלט' קובע כיצד התוכן יוצג, כולל חלוקה לדפים

en: The Loop Wizard just updated the editor and created a Content Template.
he: 'אשף הלולאות' זה עתה עדכן את העורך ויצר 'תבנית תוכן'.

en: The Loop Wizard just updated the editor with the fields that you added.
he: 'אשף הלולאות' עדדן זה עתה את העורך בשדות שהוספת.

en: The Loop section styles the View output on the page.
he: המקטע 'לולאה' מעצב את פלט התצוגה בדף.

en: The Loop will be overwritten by this wizard.
he: הלולאה תוחלף על-ידי אשף זה.

en: The Loops Selection section determines which listing page to customize
he: המקטע 'בחירת לולאות' קובע איזה דף רישום יש להתאים אישית

en: The Query section determines what content the View loads from the database
he: המקטע 'שאילתה' קובע איזה תוכן ה'תצוגה' תטען ממסד הנתונים

en: The Query section lets you choose the content to load.
he: המקטע 'שאילתה' מאפשר לך לבחור את התוכן לטעינה.

en: The Simple XML library is missing.
he: הספרייה Simple XML חסרה.

en: The Toolset Form widget displays a "Post edit" form, but no post to edit was selected.
he: הווידג'ט של טופס Toolset מציג טופס 'עריכת פוסט' אבל לא נבחר אף פוסט לעריכה.

en: The Toolset Form widget displays a "User edit" form, but no user to edit was selected.
he: הווידג'ט של טופס Toolset מציג טופס 'עריכת משתמש אבל לא נבחר אף משתמש לעריכה.

en: The View could not be created
he: לא ניצתן ליצור את ה-View

en: The View could not be created.
he: לא ניתן ליצור את ה-View.

en: The View will display each slide at a time and allow visitors to switch between slides using next/previous links and slide selectors.
he: ה-View יציג כל שקף בפני עצמו ויאפשר למבקרים לעבור בין השקפים באמצעות קישורי הבא/הקודם ובוחרי שקפים.

en: The View will display the query results as slides.
he: התצוגה תציג את תוצאות השאילתה כשקפים.

en: The View will display the query results in pages.
he: התצוגה תציג את תוצאות השאילתה בדפים.

en: The View will iterate through the the results and display them one by one.
he: ה-View יעבור על התוצאות ויציג אותן אחת אחרי השנייה.

en: The View will output all the results returned from the query section.
he: התצוגה תוציא את כל התוצאות שיוחזרו ממקטע השאילתה.

en: The Views AJAX pagination triggers some events.
he: החלוקה לדפים של Views AJAX מפעילה מספר אירועים.

en: The XML could not be read.
he: לא ניתן לקרוא את ה-XML.

en: The XML file (%s) could not be read.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ ה-XML (%s).

en: The ancestor_type argument refers to a post type that is not included in the relationship tree.
he: הארגומנט ancestor_type מתייחס לסוג פוסט שלא כלול בעץ הקשרים.

en: The ancestors argument does not end with a valid post that is related for the returned post types on this View.
he: הארגומנט אבות קדמונים לא מסתיים בפוסט חוקי שקשור לסוגי הפוסטים המוחזרים מתצוגה זו.

en: The association between posts #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s" is not allowed:
he: השיוך בין הפוסטים #%d (%s) ו-#%d (%s) ביחס '%s' אסור:

en: The association table has been updated with the new relationship slug "%s". %d rows have been updated.
he: טבלה השיוכים עודכנה בזיהוי היחס החדש '%s'. %d שורות עודכנו.

en: The association was disabled by a third-party filter.
he: השיוך הושבת על-ידי מסנן של צד שלישי.

en: The code snippet file "%s" is not readable.
he: קובץ מקטע הקוד '%s' אינו קריא.

en: The code snippet file "%s" was not found or is not a regular file.
he: קובץ מקטע הקוד '%s' לא נמצא או שאינו קובץ רגיל.

en: The content between the <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> and <strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> tags will repeat for every item in the View loop.
he: התוכן בין התגים <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> ו-<strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> יחזור על עצמו עבור כל פריט בלולאת ה'תצוגה'.

en: The current logged in user
he: המשתמש שמחובר עכשיו

en: The current page number.
he: מספר הדף הנוכחי.

en: The current post
he: הפוסט הנוכחי

en: The current post being displayed either directly or in a View loop
he: הפוסט הנוכחי המוצג ישירות או בלולאת תצוגה

en: The current post in the loop
he: הפוסט הנוכחי בלולאה

en: The current user
he: המשתמש הנוכחי

en: The current user or the one being displayed in a View loop
he: המשתמש הנוכחי או זה המוצג בלולאה של תצוגה

en: The current window
he: החלון הנוכחי

en: The custom search data has been collected
he: נתוני החיפוש המותאם אישית נאספו

en: The custom search form has been updated
he: טופס החיפוש המותאם אישית עודכן

en: The custom search has been triggered
he: החיפוש המותאם אישית הופעל

en: The custom search results have been updated
he: תוצאות החיפוש המותאם אישית עודכנו

en: The custom search settings require the Filter HTML section to be visible.
he: הגדרות החיפוש המותאם אישית מחייבות נראות של המקטע 'סנן HTML'.

en: The custom search triggers some events when set to update options or results automatically.
he: החיפוש המותאם אישית מפעיל אירועים כאשר הוא מוגדר לעדכן אפשרויות או תוצאות באופן אוטומטי

en: The element %s has already the maximum allowed amount of associations (%d) as %s in the relationship %s.
he: לרכיב %s כבר יש את מספר השיוכים המרבי המותר (%d) כ-%s ביחס %s.

en: The element has a wrong type or a domain for this relationship.
he: יש לרכיב סוג או תחום שגוי עבור יחס זה.

en: The entire Filter section.
he: כל המקטע 'מסנן'.

en: The entire Loop section.
he: כלה מקטע 'לולאה'.

en: The evaluation result should be FALSE
he: תוצאת ההערכה צריכה להיות שלילית

en: The evaluation result should be TRUE
he: תוצאת ההערכה צריכה להיות חיובית

en: The field %1$s is a %2$s %4$s that is %3$s the following:
he: השדה %1$s הוא %2$s %4$s ש- %3$s את הבאים:

en: The filter section
he: המקטע סינון

en: The filter section includes these shortcodes by default and you should not remove them.
he: מקטע הסינון כולל את הקודים הקצרים האלה כברירת מחדל ואין להסירם.

en: The filter section may include pagination for the results and a custom search (or both of them together).
he: מקטע המסנן יכול להכיל חלוקה לדפים עבור התוצאות וחיפוש מותאם אישית (או שניהם יחד).

en: The filter will apply the values passed to this URL parameter.
he: המסנן יחיל את הערכים המועברים לפרמטר זם של כתובת ה-URL.

en: The filter will use the min and max values set in the URL parameter configuration fields.
he: המסנן ישתמש בערכים המינ' והמקס' משדות התצורה שהוגדרו בפרמטר של כתובת ה-URL.

en: The filter will use the min and max values set in the boundary label configuration fields.
he: המסנן ישתמש בערכי מינ' ומקס' שהוגדרו בשגות התצורה של תווית הקצה.

en: The first mandatory sorting option is synchronized with the current stored sorting settings. Any change that you do to it will be pushed to the Ordering section.
he: אפשרות המיון הראשונה שהיא חובה מסונכרנת עם הגדרות המיון המאוחסנות הנוכחיות. כל שינוי שתבצע בה יידחף למקטע 'סידור'.

en: The first option will display the full View.
he: האפשרות הראשונה תציג את ה'תצוגה' המלאה.

en: The first part of this section lets you choose how pagination works.
he: החלק הראשון של מקטע זה מאפשר לך לבחור כיצד החלוקה לדפים תעבוד.

en: The first part of this section lets you choose how the slider pagination works.
he: החלק הראשון של מקטע זה מאפשר לך לבחור כיצד החלוקה לדפים באמצעות מצגת השקפים תעבוד.

en: The following functions can be used inside the conditions. Use the form below to register new functions.
he: בפונקציות הבאות ניתן להשתמש בתוך התנאים. השתמש בטופס להלן כדי לרשום פונקציות חדשות.

en: The following private custom fields are showing in the Views GUI:
he: השדות המותאמים אישית הפרטיים הבאים מוצגים בממשק המשתמש של Views.

en: The following shortcodes can be used inside the conditions. Use the form below to register new shortcodes.
he: הקודים הקצרים הבאים יכולים לשמש בתוך התנאים. השתמש בטופס שלהלן כדי לרשום קודים קצרים חדשים.

en: The form in this View does not have a submit button, so you can only display the results on this same page.
he: לטופס ב'תצוגה' זו אין לחצן שליחה, לכן ניתן להציג את התוצאות רק באותו דף.

en: The form will appear on the page <strong>%s</strong> and the results will be shown in this page.
he: הטופס יופיע בדף <strong>%s</strong> והתוצאות יוצגו בדף זה.

en: The framework does not exist
he: המסגרת לא קיימת

en: The framework name
he: שם המסגרת

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
he: החבילה המלאה של <em>Toolset</em> מאפשרת פיתוח ערכות עיצוב והתאמתן מבלי לגעת ב-PHP. תוכל:

en: The full Views plugin will let you display Content Templates as part of the loop.
he: התוסף המלא של Views מאפשר הצגת 'תבניות תוכן' כחלק מהלולאה.

en: The information below allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and themes installed in your site.
he: המידע שלהלן מאפשר לצוות התמיכה לראות את הגרסאות של WordPress, תוספים וערכות עיצוב המותקנים באתר שלך.

en: The items in the list will be separated using this separator.
he: הפריטים ברשימה יופרדו באמצעות מפריד זה.

en: The layout HTML box lets you output your View results and style them on your page.
he: התיבה של פריסת ה-HTML מאפשרת לך לייצא את תוצאות ה-View ולעצב אותם בדף שלך.

en: The layout is not assigned to content, so you cannot control the theme settings. Once you assign this layout to content, you will see the theme options that are relevant for that kind of content.
he: פריסה זו לא מוקצית לתוכן כך שלא ניתן לשלוט על הגדרות ערכת העיצוב. לאחר שתקצה פריסה זו לתוכן, תראה את אפשרויות ערכת העיצוב שרלוונטיות לסוג תוכן זה.

en: The link anchor format. Should contain '%%LINK%%' in order to display a link, otherwise it will create plain text. Default '&laquo; %%LINK%%'.
he: פורמט עוגן הקישור. צריך להכיל '%%LINK%%' כדי להציג קישור, אחרת הוא ייצור טקסט פשוט. ברירת מחדל '&laquo; %%LINK%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the next post title or '%%DATE%%' for the next post date. Default '%%TITLE%%'.
he: פורמט הקישור הקבוע של הקישור. יכול להכיל '%%TITLE%%' עבור כותרת הפוסט הבא או '%%DATE%%' עבור תאריך הפוסט הבא . ברירת מחדל '%%TITLE%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the previous post title or '%%DATE%%' for the previous post date. Default '%%TITLE%%'.
he: פורמט הקישור הקבוע של הקישור. יכול להכיל '%%TITLE%%' עבור כותרת הפוסט הקודם או '%%DATE%%' עבור תאריך הפוסט הקודם . ברירת מחדל '%%TITLE%%'.

en: The link will appear only if there is a next page.
he: הקישור יופיע רק אם יש דף הבא.

en: The link will appear only if there is a previous page.
he: הקישור יופיע רק אם יש דף קודם.

en: The main loop over every item loaded from the database.
he: הלולאה הראשית על כל פריט הנטען ממסד הנתונים.

en: The migration process is complete.
he: תהליך ההעברה הושלם.

en: The name of the Content Template is used for you, to identify it. The name is not displayed anywhere on the site.
he: שם 'תבנית התוכן' משמש אותך לזיהוי. השם לא מוצג בשום מקום באתר.

en: The name of the custom field to display
he: שם השדה המותאם אישית לתצוגה

en: The name of the field to display
he: שם השדה לתצוגה

en: The name of the theme option to display
he: שם האפשרות של ערכת העיצוב שיש להציג

en: The new slug value is not valid. Only lowercase letters, numbers, underscores, dots and dashes are accepted.
he: הזיהוי החדש אינו חוקי. ניתן להשתמש רק באותיות קטנות, ספרות, קו תחתון, מקף ונקודה.

en: The number of pages.
he: מספר הדפים.

en: The page where this View is shown
he: הדף בו תצוגה זו מופיעה

en: The pagination section lets you build sliders with Views.
he: מקטע החלוקה לדפים מאפשר לך לבנות מצגות שקפים באמצעות Views.

en: The parent of the current post in another post type, set by a Types relationship
he: ההורה של הפוסט הנוכחי הוא סוג פוסט אחר שמוגדר על-ידי קשר של Types

en: The parent of the current post in the same post type, set by WordPress hierarchical relationship
he: ההורה של הפוסט הנוכחי באותו סוג פוסט, מוגדר על-ידי היחס ההיררכי של WordPress

en: The parent window
he: חלון ההורה

en: The password field is empty.
he: שדה הסיסמה ריק.

en: The password you entered for the username %s is incorrect.
he: הסיסמה שהזנת עבור שם המשתמש %s שגויה.

en: The post reference field %s could not have been displayed here. In order to set the post reference, visit the Edit Post page.
he: לא ניתן להציג כאן את שדה ההפניה של הפוסט %s. כדי להגדיר את הפניית הפוסט, בדקר בדף עריכת הפוסט.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is a built-in post type.
he: סוג הפוסט '%s' לא יכול לשמש כביניים ביחס מכיוון שהוא סוג פוסט מובנה.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is already involved in another relationship.
he: סוג הפוסט '%s' לא יכול לשמש כביניים ביחס מכיוון שהוא כבר מעורב ביחס אחר.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it represents a repeatable field group.
he: סוג הפוסט '%s' לא יכול לשמש כביניים ביחס מכיוון שהוא מייצדג קבוצת שדה חוזר.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in another relationship, because it is already used as one.
he: סוג הפוסט '%s' לא יכול לשמש כביניים ביחס אחר מכיוון שהוא כבר משמש ככזה.

en: The post type "%s" has a "show only translated items" translation mode but no adjustments are made as per user's choice.
he: לסוג הפוסט '%s' ישמצב תרגום 'הצג רק פריטים מתורגמים' אבל לא בוצעו כוונונים בהתאם לבחירת המשתמש.

en: The post type slug "%s" cannot be used because there is already a page by that name.
he: זלא ניתן להשתמש בזיהוי סוג הפוסט '%s' מכיוון שכבר יש דף בשם זה.

en: The post type slug "%s" is already registered or defined by Types.
he: זיהוי סוג הפוסט '%s' כבר רשום או מוגדר על-ידי Types.

en: The post type slug "%s" is reserved by WordPress.
he: זיהוי סוג הפוסט '%s' שמור על-ידי WordPress.

en: The post where this View is shown
he: הפוסט בו מוצגת תצוגה זו

en: The post with ID set by the URL parameter
he: הפוסט בעל המזהה שהוגדר על-ידי פרמטר כתובת ה-URL

en: The post with ID set by the shortcode attribute
he: הפוסט בעל המזהה שהוגדר על-ידימאפיין הקוד הקצר

en: The posts you want to display are not hierarchical, so this filter will not work
he: הפוסטים שאתה רוצה להציג אינם היררכיים, לכן מסנן זה לא יפעל

en: The relationship slug "%s" is already being used.
he: זיהוי הקשר '%s' כבר בשימוש.

en: The relationship slug can be renamed.
he: ניתן לשנות את שם זיהוי הקשר.

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the custom post type "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
he: אותו הערך כבר בשימוש בכללי כתיבה מחדש של קישורים קבועים עבור סוג פוסט מותאם אישית '%s'. שימוש חוזר עלול לגרום לבעיות בקישורים קבועים.

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the taxonomy "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
he: אותו הערך כבר בשימוש בכללי כתיבה מחדש של קישורים קבועים עבור הטקסונומיה '%s'. שימוש חוזר עלול לגרום לבעיות בקישורים קבועים.

en: The second option will display just the form, you can then select where to display the results.
he: האפשרות השנייה תציג רק את הטופס, לאחר מכן תוכל לבחור היכן להציג את התוצאות.

en: The second part of this section lets you design the pagination controls that would appear on the page for visitors.
he: החלק השני של מקטע זה מאפשר לך לעצב את פקדי החלוקה לדפים שיופיעו על הדף למבקרים.

en: The second part of this section lets you design the transition controls for the slider.
he: החלק השני של מקטע זה מאפשר לך לעצב את פקדי המעברים של מצגת השקפים.

en: The slug can only contain lowercase latin letters, numbers or dashes.
he: הזיהוי יכול לכלול רק אותיות לטיניות קטנות, ספרות או מקפים.

en: The snippet file "%s" doesn't exist or isn't a regular file.
he: קובץ המקטע '%s' לא קיים או אינו קובץ רגיל.

en: The snippet file "%s" is not in a supported directory "%s".
he: קובץ המקטע '%s' איננו בספרייה נתמכת '%s'.

en: The snippet has been re-run without errors.
he: המקטע הורץ מחדש ללא שגיאות.

en: The taxonomy selected in the Content Selection section has changed, so this filter might need some changes
he: הטקסונומיה שנבחרה במקטע 'בחירת תוכן' השתנתה, לכן ייתכן שמסנן זה יזדקק לשינויים

en: The taxonomy selected in the Content Selection section is not hierarchical; this filter will not work for
he: הטקסונומיה שנבחרה במקטע 'בחירת תוכן' אינה היררכית; מסנן זה לא יעבוד עבור

en: The taxonomy you want to display has changed, so this filter needs some action
he: הטקסונומיה שאתה רוצה להציג השתנתה, לכם מסנן זה מחייב פעולה

en: The text search will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">eg. [wpv-filter-search-box]</span>
he: חיפוש הטקסט יתווסף <strong>באופן ידני</strong> באמצעות הקוד הקצר <span class="wpv-code">eg. [wpv-filter-search-box]</span>

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 2.0
he: ערכת העיצוב או רכיב אחר כבר טוענים את Bootstrap 2.0

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 3.0
he: ערכת העיצוב או רכיב אחר כבר טוענים את Bootstrap 3.0

en: The title can not contain any tabs, line breaks or HTML code.
he: הכותרת לא יכולה להכיל טאבים, שבירות שורה או קוד HTML.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting the slide transition controls.
he: סרגל הכלים שמעל עורך ה-HTML כולל לחצנים עבור הכנסת הפקדים להעברת השקפים.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting various controls.
he: סרגל הכלים שמעל לעורך ה-HTML כולל לחצנים להכנסת פקדים שונים.

en: The toolset_associations, toolset_relationships and toolset_post_type_sets tables have been created.
he: הטבלאות toolset_associations, toolset_relationships ו-toolset_post_type_sets נוצרו.

en: The type_sets table has been updated with the new type "%s". %d rows have been updated.
he: הטבלה type_sets עם הסוג החדש '%s'. %d שורות עודכנו.

en: The url_param is missing from the wpv-control shortcode argument.
he: url_param חסר בארגומנט של הקוד הקצר wpv-control.

en: The username field is empty.
he: שדה שם משתמש ריק.

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once over the post "%1$s" and without a 'view_template' attribute, triggering an infinite loop.
he: הקוד הקצר wpv-post-body נקרא יותר מפעם אחת מהפוסט '%1$s' ללא מאפיין 'view_template' ונגרמה לולאה אינסופית.

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once with the attribute view_template="%1$s" over the post "%2$s", triggering an infinite loop.
he: הקוד הקצר wpv-post-body נקרא יותר מפעם אחת מהמאפיין view_template='%1$s' במהלך הפוסט '%2$s', וגורם ללולאה אינסופית.

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת העיצוב

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת עיצוב

en: Theme option
he: אפשרות ערכת עיצוב

en: Theme settings saved
he: הגדרות ערכת העיצוב נשמרו

en: Theme support for Content Templates
he: תמיכה בערכות עיצוב עבור 'תבניות תוכן'

en: Then, add input filters and search-form controls to the Filter section.
he: לאחר מכן, הוסף מסנני קלט ופקדי טופס- חיפוש למקטע 'סינון'.

en: Then, select the option to display just the results for the custom search.
he: לאחר מכן בחר את האפשרות להציג רק את התוצאות עבור החיפוש המותאם אישית.

en: There are 3 pages
he: ישנם שלושה דפים

en: There are more than one custom field filters
he: ישנו יותר ממסנן שדות מותאם אישית אחד

en: There are more than one taxonomy filters
he: יש יותר ממסנן טקסונומיה אחד

en: There are more than one termmeta field filters
he: ישנו יותר ממסנן שדה termmeta אחד

en: There are more than one usermeta field filters
he: ישנו יותר ממסנן שדה usermeta אחד

en: There are no Views defined.
he: לא הוגדרו Views.

en: There are no Views defined. You can add them <a%s>here</a>.
he: לא הוגדרו Views. ניתן להוסיף אותם <a%s>כאן</a>.

en: There are no Views with a custom search.
he: אין תצוגות בעלות חיפוש מותאם אישית.

en: There are no Views with a custom search. You can add them <a%s>here</a>.
he: אין תצוגות בעלות חיפוש מותאם אישית. ניתן להוסיף אותם <a%s>כאן</a>.

en: There are no custom post type archives
he: אין סוגי פוסטים מותאמים אישית בארכיונים

en: There are no further ancestors defined
he: לא מוגדרים עוד אבות קדמונים

en: There are no hidden custom fields on your site.
he: אין שדות מותאמים אישית מוסתרים באתר.

en: There are no post type archives to assign Content Templates to
he: אין ארכיוני סוגי פוסטים שיש להקצות אליהם 'תבניות תוכן'

en: There are no single post types to assign Content Templates to
he: אין סוגי פוסטים יחידים שאליהם יש להקצות 'תבניות תוכן'

en: There are no taxonomy archives to assign Content Templates to
he: אין ארכיוני טקסונומיה שיש להקצות אליהם 'תבניות תוכן'

en: There are some unsaved changes.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו.

en: There are two modes: compact and full. Compact mode will give you an overview of the elements rendered. The full mode will display a complete report with all the object involved on the page.
he: ישנם שני מצבים: קומפקטי ומלא. מצב קומפקטי יספק סקירה של הרכיבים שהופקו. המצב המלא יציג דוח מלא עם כל האובייקטים המעורבים בדף.

en: There has been a problem when deleting a snippet "%s".
he: אירעה בעיה בעת מחיקת המקטע '%s'.

en: There has been an error when updating the association table with the new relationship slug: %s
he: אירעה שגיאה בעת עדכון טבלחת השיוכים עם הזיהוי החדש של היחס: %s

en: There has been an error when updating the type_sets table with the new type "%s": %s
he: אירעה שגיאה בעת עדכון הטבלה type_sets עם הסוג החדש '%s': %s

en: There is a post type named like that
he: יש סוג פוסט בשם זה

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
he: יש בעיה בהפקת השדה <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is a taxonomy named like that
he: ישנה טקסונומיה בשם זה

en: There is already another Content Template with this same name.
he: כבר יש תבנית תוכן אחרת עם אותו שם.

en: There is an action in progress. Please do not leave or reload this page until it finishes.
he: יש פעולה בביצוע. אל תצא מדף זה ואל תטען אותו מחדש עד לסיום.

en: There is no association between the two given posts that can be deleted
he: אין שיוך שניתן למחוק אותו בין שני הפוסטים הנתונים

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he: אין מובאה מפני שזהו פוסט מוגן.

en: There is no general Content Template asigned to single %s, but %s individual %s have a Content Template asigned to them.
he: אין 'תבנית תוכן' כלליות המוקצית ל-%s יחיד, אבל  ל-%s %s ספציפיים יש 'תבניות תוכן' המוקצות להם.

en: There is no post type selected in the Content Selection section
he: לא נבחר סוג פוסט במקטע 'בחירת תוכן'.

en: There is no taxonomy selected in the Content Selection section
he: לא נבחרה טקסונומיה במקטע 'בחירת תוכן'

en: There is no user registered with that email address.
he: אין משתמש רשום בעל כתובת דוא"ל זו.

en: There may be some leftover intermediary posts that need to be deleted. You can do it manually on the %s or ignore this message and wait until they're deleted automatically.
he: ייתכן שנותרו מספר פוסטי ביניים שיש למחוק. ניתן לעשות זאת באופן ידני ב-%s או להתעלם מהודעה זו ולחכות שהם יימחקו באופן אוטומטי.

en: There was an error uploading your files
he: אירעה שגיאה בהעלאת הקבצים

en: There was an error when updating snippets.
he: אירעה שגיאה בעת עדכון מקטעים.

en: There was an error while submitting the form
he: איעה שגיאה בעת שליחת הטופס

en: There was error when trying to re-run the snippet:
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון לפתיחת המקטע.

en: These content templates are in use. What do you want to do?
he: תבניות תוכן אלה נמצאות בשימוש. מה תרצה לעשות?

en: These reports, if you decide to send them, will allow Toolset team to give you faster support. We will also use this information to send you alerts about potential compatibility issues with the theme and plugins that you use.
he: דוחות אלה, אם תחליט לשלוח אותם, יאפשרו לצוות של, Toolset לספק לך תמיכה מהירה יותר. אנו גם נשתמש במידע זה כדי לשלוח לך התראות אודות העיות תאימותפוטנציאליות עם ערכת העיצוב והתוספים שבהם אתה משתמש.

en: These shortcodes are added by default and you should keep them.
he: הקודים הקצרים האלה נוספים כברירת מחדל ויש לשמור עליהם.

en: These two elements are already associated and the relationship doesn't allow non-distinct associations.
he: שני רכיבים אלה כבר משויכים והקשר ביניהם לא מאפשר שיוכים לא ייחודיים.

en: Third-party filters
he: מסנני צד שלישי

en: Third-party shortcode arguments
he: ארגומנטים של קוד קצר של צד שלישי

en: Third-party shortcodes
he: קודים קצרים של צד שלישי

en: This Content Template is already assigned to this View.
he: תבנית תוכן זו כבר מוקצית לתצוגה זו.

en: This Content Template is already assigned to this WordPress Archive.
he: תבנית תוכן זו כבר מוקצית לארכיון  WordPress זה.

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>
he: תבנית תוכן זו משמשת כמחסום הלולאה עבור ה-%s <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.
he: תבנית תוכן זו משמשת כחוסם לולאה עבור ה-%s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s %s.
he: 'תבנית תוכן' זו משמשת כבלוק הלולאה עבור ה-%s %s שהועברו לאשפה.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s <strong>%s</strong>
he: 'תבנית תוכן' זו משמשת כבלוק הלולאה עבור ה-%s שהועברו לפח <strong>%s</strong>

en: This Content Template is used for %s.
he: תבנית תוכן זו משמשת עבור %s.

en: This Content Template lets you design slides in this slider. Add any field you need to display and design them using HTML and CSS. To style the slide transition controls, scroll up to the filter section.
he: 'תבנית תוכן' זו מאפשרת עיצוב שקפים במצגת שקפים. הוסף שדה שברצונך להציג ועצב אותו באמצעות HTML ו-CSS. כדי לעצב את פקדי מעברי השקפים, גלול למעלה למקטע 'סינון'.

en: This Content Template replaces the content area of the posts that you assign it to.
he: 'תבנית תוכן' זו מחליפה את אזור התוכן של הפוסטים שאתה מקצה אליה.

en: This Content Template uses %1$s
he: 'תבנית תוכן' זו משתמשת ב-%1$s

en: This HTML determines what the View outputs for the query results. Use the Loop Wizard to design the output of this View. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
he: HTML זה קובע מה יהיה הפלט של ה'תצוגה' עבור תוצאות השאילתה. השתמש ב'אשף הלולאות' כדי לעצב את הפלט של 'תצוגה' זו. לאחר מכן ערוך את העיצוב על-ידי הוספת שדות, HTML ומדיה באמצעות לחצני סרגל הכלים.

en: This HTML determines what the WordPress Archive outputs for the results. Use the Loop Wizard to design the output of this archive. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
he: HTML זה קובע מה יהיה הפלט של ארכיון WordPress עבור התוצאות. השתמש באשף הלולאה כדי לעצב את הפלט של ארכיון זה. לאחר מכן ערוך את העיצוב על-ידי הוספה של שדות, HTML ומדיה באמצעות לחצני סרגל הכלים.

en: This View already has a content text search, but the relevant filter is missing. You can add this filter here.
he: לתצוגה זו כבר יש חיפוש טקסט תוכן, אבל המסנן הרלוונטי חסר. ניתן להוסיף מסנן זה כאן.

en: This View already has a filter set to filter by a specific string. You can fix this filter here.
he: לתצוגה זו כבר הוגדר מסנן לסינון לפי מחרוזת ספציפית. ניתן לתקן מסנן זה כאן.

en: This View already has a valid search filter, but it is missing the text search shortcode. You can override the filter settings and add the shortcode here.
he: לתצוגה זו כבר יש מסנן חיפו חוקי אבל חסר לו קוד קצר לחיפוש טקסט. ניתן לעקוף את הגדרות המסנן ולהוסיף את הקוד הקצר כאן.

en: This View can be filtered by the values listed here.
he: ניתן לסנן תצוגה זו לפי הערכים המוצגים כאן.

en: This View contains a search form and results list.
he: תצוגה זו מכילה טופס חיפוש ורשימת תוצאות.

en: This View displays results for an
he: תצוגה זו מציגה תוצאות עבור

en: This View displays results for an <strong>existing WordPress query</strong>
he: View זה משיג תוצאות עבור <strong>שאילתת WordPress קיימת</strong>

en: This View has a filter for a taxonomy that no longer exists. Please select one taxonomy and update the Content Selection section.
he: ל'תצוגה' זו יש מסנן לטקסונומיה שכבר לא קיימת. בחר טקסונומיה אחת ועדכן את המקטע 'בחירת תוכן'.

en: This View has some Content Templates already assigned
he: יש ל'תצוגה' זו מספר 'תבניות תוכן' מוקצות

en: This View has some query filters that are missing from the form. Maybe you have removed them:
he: יש לתצוגה מספר מסנני שאילתה שחסרים בטופס. ייתכן שהסרת אותם:

en: This View is not used anywhere yet.
he: תצוגה זו עדיין אינה משמשת באף מקום.

en: This View loads <strong>%s</strong>
he: View זה נטען <strong>%s</strong>

en: This View selects users with any role
he: View זה בוחר משתמשים בעלי תפקיד כלשהו

en: This View selects users with role %s
he: View זה בוחר משתמשים בעלי תפקיד %s

en: This View will display:
he: View זה יוצג:

en: This WordPress Archive has some Content Templates already assigned
he: לארכיון WordPress זה כבר יש הקצאה של מספר תבניות תוכן

en: This WordPress Archive is not used on any archive loops
he: 'ארכיון WordPress' זה לא משמש באף לולאת ארכיון

en: This WordPress Archive is part of a Layout, so it will display the archive(s) to which the Layout is assigned.
he: 'ארכיון WordPress' זה הוא חלק מ'פריסה', לכן הוא יציג את הארכיונים שאליהם ה'פריסה' מוקצית.

en: This WordPress Archive is used in a Layout, so it will be used in the archive loops that the Layout has been assigned to.
he: ארכיון WordPress זה משמש ב'פריסה' לכן הוא ישמש בלולאות הארכיון שאליהן ה'פריסה' הוקצתה.

en: This WordPress Archive is used in the following archive loops:
he: 'ארכיון WordPress' זה משמש בלולאות הארכיון הבאות:

en: This WordPress Archive isn't being used for any loops.
he: 'ארכיון WordPress' זה לא משמש עבור אף לולאה.

en: This WordPress Archive replaces the natural archive loops created by WordPress.
he: 'ארכיון WordPress' זה מחליף את לולאות הארכיון הטבעיות שנוצרו על-ידי WordPress.

en: This action was deprecated in CRED 1.9.0.
he: פעולה זו הוצאה משימוש ב-CRED 1.9.0.

en: This archive will include %1$s and %2$s more post types
he: ארכיון זה יכלול %1$s ועוד %2$s סוגי פוסטים

en: This archive will include %1$s and another post type
he: ארכיון זה יכלול %1$s וסוג פוסט נוסף

en: This archive will include %s
he: ארכיון זה יכלול %s

en: This archive will include %s only
he: ארכיון זה יכלול רק %s

en: This archive will include no post types
he: ארכיון זה לא יכלול אף סוג פוסט

en: This editor allows you to add CSS code, which will determine the styling of the page.
he: עורך זה מאפשר הוספת קוד CSS שיקבע את עיצוב הדף.

en: This editor allows you to add javascript code, which will run in the browser, when this content is displayed.
he: עורך זה מאפשר הוספת קוד javascript, שירוץ בדפדפן כאשר תוכן זה מוצג.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this View are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
he: עורך זה מאפשר לך לשלוט על המראה של מקטעי החיפוש והחלוקה לדפים והלולאה של תצוגה זו. הקוד הקצר [wpv-filter-meta-html] מציג את הפלט של מקטע החיפוש והחלוקה לדפים. הקוד הקצר [wpv-layout-meta-html] מציג את הפלט של מקטע הלולאה. ניתן להתשמש ב-HTML והשדות כדי לסגר מחדש את הפלט ולעצב אותו.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this WordPress Archives are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
he: עורך זה מאפשר שליטה על תצוגת המקטעים 'חיפוש וחלוקה לדפים' ו'חיפוש' של ארכיון WordPress זה. הקוד הקצר [wpv-filter-meta-html] מציג את הפלט של המקטע 'חיפוש וחלוקה לדפים'. הקד הקצר [wpv-layout-meta-html] מציג את הפלט של המקטע 'לולאה'. ניתן להוסיף HTML ושדות על-מנת לארגן את הפלט ולעצב אותו.

en: This field can not be empty
he: שדה זה לא יכול להיות ריק

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This field will display the <em>body</em> (main content) of the page.
he: שדה זה יציג את <em>גוף</em> הדף (התוכן העיקרי).

en: This field will not appear in the sorting options because its name includes characters that we don’t support.
he: שדה זה לא יופיע באפשרויות המיון מכיוון שהשם שלו כולל תווים שאינם נתמכים.

en: This filter should use a <strong style="color:#d54e21">Framework option</strong>, but there is no Framework registered with Views.
he: על מסנן זה להשתמש ב<strong style="color:#d54e21">אפשרות מסגרת</strong>, אבל אין מסגרת הרשומה ב-Views.

en: This filter will not be applied to Author archives
he: מסנן זה לא יוחל על ארכיוני מחברים

en: This filter will not be applied to Taxonomy Archives matching the filtered taxonomies: %s
he: מסנן זה לא יוחל על ארכיוני טקסונומיה המתאימים לטקסונומיות המסוננות: %s

en: This filter will not be applied to date based archives: Year archives, Month archives and Day archives
he: מסנן זה לא יוחל על ארכיונים מבוססי התאריך: ארכיוןני שנה, ארכיוני חודש וארכיוני יום

en: This filter will only return posts that belong to a hierarchical post type
he: מסנן זה יחזיר רק פוסטים השייכים לסוג פוסט היררכי

en: This filters needs some action
he: מסנן זה זקוק לפעולה

en: This form contains a text search already
he: טופס זה כבר מכיל חיפוש טקסט

en: This form has a reset button already
he: לטופס זה כבר יש לחצן איפוס

en: This form has a spinner container already
he: לטופס זה כבר יש מיכל של פקד טווח

en: This form has a submit button already
he: לטופס זה כבר יש לחצן שליחה

en: This function was deprecated in Views 2.3.0.
he: פונקציה זו הוצאה משימוש ב-Views 2.3.0.

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_dialog_group" action instead.
he: פונקציה זו הוצאה משימוש ב-Views 2.3.0. השתמש בפעולה wpv_action_wpv_register_dialog_group .

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_wpml_strings" action instead.
he: פונקציה זו הוצאה משימוש ב-Views 2.3.0. השתמש בפעולה wpv_action_wpv_register_wpml_strings.

en: This function was deprecated in Views 2.3.2. Use apply_filters( "wpv_filter_wpv_is_form_required", false ) instead.
he: פונקציה זו הוצאה משימוש ב-Views 2.3.2. יש להשתמש ב-apply_filters( wpv_filter_wpv_is_form_required, false ).

en: This happens after Views updates the form to show only relevant options
he: זה מתרחש אחרי ש-Views מעדכן את הטופס כדי שיוצגו רק אפשרויות רלוונטיות

en: This happens after Views updates the search results
he: זה מתרחש אחרי ש-Views מעדכן את תוצאות החיפוש

en: This happens after the AJAX pagination has been completed
he: מתרחש לאחר השלמת החלוקה לדפים של AJAX

en: This happens after the data has been collected, but before performing any action
he: פעולה זו מתרחשת לאחר איסוף הנתונים, אבל לפני ביצוע פעולה כלשהי

en: This happens before Views collects any form data
he: זה מתרחש לפני ש-Views אוסף נתונים מהטופס

en: This is %s cell.
he: זהו תא %s.

en: This is a minimal example of %s with mandatory elements that you can use as a reference:
he: זוהי דוגמה מינימלית של %s עם רכיבי חובה שניתן להשתמש בה לעיון:

en: This is a read-only date input
he: זהו קלט תאריך לקריאה בלבד

en: This is a word reserved by WordPress
he: זו מילה שמורה עבור WordPress

en: This is a word reserved by any of the Toolset plugins
he: זו מילה שמורה עבור אחד מהתוספים של Toolset

en: This is an attribute reserved by any of the Toolset plugins
he: זה מאפיין שמור עבור אחד התוספים של Toolset

en: This is the complete changelog for Views:
he: זו רשימת השינויים המלאה עבור Views:

en: This is the generated shortcode, based on the settings that you have selected:
he: זה הקוד הקצר שנוצר על בסיס ההגדרות שבחרת:

en: This list contains important information related to some Views updates that required extra information:
he: רשימה זו כוללת מידע חשוב לגבי עדכונים של Views שמחייבים מידע נוסף.

en: This method makes it easy to achieve complex loop designs.
he: שיטה זו מקלה על השגת עיצובי לולאות מורכבים.

en: This needs to be a non-negative number
he: חייב להיות מספר לא שלילי

en: This option is mandatory
he: אפשרות זו חובה

en: This page already has all it needs to display the results.
he: כבר יש לדף זה את כל מה שהוא צריך להצגת התוצאות.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
he: דף זה צריך להציג את התוצאות של החיפוש המותאם אישית שמסופק על-ידי התצוגה <strong>%s</strong> המשמש ב-%s.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
he: על דף זה להציג את תוצאות החיפוש המותאם אישית שסופקו על-ידי התצוגה <strong>%s</strong>.

en: This page will display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
he: דף זה יציג את תוצאות החיפוש המותאם אישית המסופק על-ידי התצוגה <strong>%s</strong> שבשימוש ב-%s.

en: This popup will show usefull information about the elements being displayed: time needed to render, memory used, shortcodes details...
he: חלון קופץ זה יציג מידע שימושי לגבי הרכיבים המוצגים: זמן להפקה, זיכרון בשימוש, פרטי קודים קצרים...

en: This section controls how the search form for your custom search will behave and appear.
he: מקטע זה שולט על ההתנהגות והמראה של טופס החיפוש עבור החיפוש המותאם אישית.

en: This section has unsaved changes, so you can not hide it
he: למקטע זה יש שינויים שלא נשמרו לכם לא ניתן להסתירו

en: This section includes additional options for what content to load. You will see different options for posts, taxonomy and users.
he: מקטע זה כולל אפשרויות נוספות עבור התוכן לטעינה. תראה אפשרויות שונות עבור פוסטים טקסונומיה ומשתמשים.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this Content Template.
he: מקטע זה מאפשר לך שליטה על הגדרות ערכת העיצוב עבור כל הדפים המשתמשים ב'תבנית תוכן' זו.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this layout.
he: מקטע זה מאפשר שליטה על ההגדרות של ערכת העיצוב עבור כל הדפים שמתשמשים בפריסה זו.

en: This section lets you control the settings of the theme for content that uses this layout.
he: מקטע זה מאפשר שליטה על ההגדרות של ערכת העיצוב עבור תוכן שמתשמש בפריסה זו.

en: This section lets you control the settings of the theme for the archive that uses this layout.
he: מקטע זה מאפשר שליטה על ההגדרות של ערכת העיצוב עבור הארכיון שמתשמש בפריסה זו.

en: This section lets you control the settings of the theme for this archive page.
he: מקטע זה מאפשר שליטה על ההגדרות של ערכת העיצוב עבור דף ארכיון זה.

en: This site is not using Bootstrap CSS
he: אתר זה לא משתמש ב-Bootstrap CSS

en: This site is not using Bootstrap CSS.
he: אתר זה לא משתמש ב-Bootstrap CSS.

en: This site is using Bootstrap 2.0
he: אתר זה משתמש ב-Bootstrap 2.0

en: This site is using Bootstrap 3.0
he: אתר זה משתמש ב-Bootstrap 3.0

en: This slug already exists. Please use another slug.
he: זיהוי זה כבר קיים. השתמש בזיהוי אחר.

en: This template includes single-ended shortcodes. Please close all shortcodes to avoid processing errors. %sRead more%s
he: תבנית זו כוללת קודים קצרים בעלי קצה אחד. סגור את כל הקודים הקצרים כדי להימנע משגיאות עיבוד. %sקרא עוד%s

en: This theme loads its own version of Bootstrap. You should select this option to avoid loading Bootstrap twice and causing display problems on the site's front-end
he: ערכת עיצוב זו טוענת גרסת Bootstrap משלה. יש לבחור אפשרות זו כדילמנוע טעינה כפולה של Bootstrap שיוצרת בעיות תצוגה בממשק הקצה של האתר

en: This version of Views includes major updates and improvements.
he: גרסה זו של Views כוללת שינויים עיקריים ושיפורים.

en: This way, you can display a large number of results, in shorter pages.
he: כך תוכל להציג מספר תוצאות גדול בדפים קצרים יותר.

en: This will be added after the excerpt, as an invitation to keep reading.
he: יתווסף לאחר המובאה כהזמנה להמשך קריאה.

en: This will be displayed as a text or label for the link.
he: יוצג כטקסט או תווית עבור הקישור.

en: This will be displayed on each iteration. The usual content is <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code> where field-name is the custom field selected above.
he: יוצג בכל איטרציה. התוכן הרגיל הוא <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code> כאשר field-name הוא השדה המותאם אישית שנבחר לעיל.

en: This will be displayed when the condition is met.
he: יוצג כשהתנאי מתקיים.

en: This will be shown inside the container and along with the spinner
he: זה יוצג בתוך המיכל ויחד עם פקד הטווח

en: This will display a footer language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
he: יגרום להצגת מעביר שפה בכותרת נתחתית בעיצוב שמוגדר ב-WPML > 'שפות'.

en: This will display a language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
he: יגרום להצגת מעביר שפה בעיצוב שמוגדר ב-WPML > 'שפות'.

en: This will display just the form, you can then select where to display the results.
he: פעולה זו תציג את הטופס, לאחר מכן תוכל לבחור היכן להציג את התוצאות.

en: This will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
he: זה יציג רק את התוצאות, יש להוסיף את הטופס במקום אחר עם התייחסות לדף זה.

en: This will display the current page local navigation tree with ancestors, siblings and descendants.
he: יציג את עץ הניווט המקומי של הדף הנוכחי עם אבות קדמונים, אחים וצאצאים.

en: This will display the full View.
he: זה יציג את ה'תצוגה' המלאה.

en: This will filter out posts of the following types, because they are not children of any other post type: %s
he: יסנן החוצה פוסטים מהסוגים הבאים מכיוון שהם אינם בנים של אף סוג פוסט אחר: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not hierarchical: %s
he: יזנן החוצה פוסטים מהסוגים הבאים מכיוון שאינם היררכיים: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not related to any other post type: %s
he: יסנן החוצה פוסטים מהסוגים הבאים מכיוון שהם לא קשורים לשום סוג פוסט אחר: %s

en: This will let you create maps on your site and use Views to plot WordPress posts on a Google Map.
he: כך תוכל ליצור מפות באתר שלך ולהשתמש ב-Views כדי לסמן פוסטים של WordPress במפת Google.

en: This will not delete the Content Template, it will just remove the link between it and the current element.
he: פעולה זו לא תמחק את תבנית התוכן, היא רק תסיר את הקישור בינה לבין הרכיב הנוכחי.

en: This will perform the whole View query and generate the output on-the-fly.
he: אפשרות זו תבצע את כל השאילתה של התצוגה ותיצור את הפלט תוך כדי

en: This will return the cached output in case this View supports it.
he: יחזיר את הפלט שבמטמון במידה ותצוגה זו תומכת בכך.

en: This will shorten the excerpt to a specific length. Leave blank for default.
he: יקצר את התקציר לאורך ספציפי. השאר ריק לברירת המחדל.

en: Those Views filter by post IDs using a shortcode attribute. You may need to modify the Views shortcodes if post IDs have changed during import:
he: Views אלה מסננים לפי מזהי פוסטים באמצעות מאפיין קוד קצר. ייתכן שתצטרך לשנות את הקודים הקצרים של ה-Views אם מזהי הפוסטים השתנו במהלך הייבוא.

en: Those Views have filters by IDs that were not correctly imported because they filter by posts that do not exist. Please review them:
he: ל-Views אלה יש מסננים לפי מזהה שלא יובאו כהלכה מפני שהם מסננים לפי פוסטים שאינם קיימים. בדוק אותם:

en: Those options were registered using the Views Integration API.
he: אפשרויות אלה נרשמו תוך שימוש ב-API השילוב של Views.

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Title
he: כותרת

en: Title and Description
he: כותרת ותיאור

en: Title and description
he: כותרת ותיאור

en: Title and description not saved
he: הכותרת והתיאור לא נשמרו

en: Title and description updated
he: הכותרת והתיאור עודכנו

en: Title for the new page
he: כותרת עבור הדף החדש

en: Title not saved
he: הכותרת לא נשמרה

en: Title of the image
he: כותרת התמונה

en: Title updated
he: הכותרת עודכנה

en: Title, body and custom fields
he: כותרת, גוף ושדות מותאמים אישית

en: Title, slug and description not saved.
he: כותרת, זיהוי ותיאור לא נשמרו.

en: Title, slug and description updated.
he: כותרת, זיהוי ותיאור עודכנו.

en: Title:
he: כותרת:

en: To add WooCommerce fields to Views and Content Templates, you need to use <a href="%s" title="Getting started with WooCommerce Views">WooCommerce Views</a>.
he: כדי להוסיף שדות של WooCommerce ל-Views ול'תבניות תוכן', יש להשתמש ב-<a href="%s" title="Getting started with WooCommerce Views">WooCommerce Views</a>.

en: To allow a specific subdomain, use <code>subdomain.example.com</code>. To allow all possible subdomains, use <code>*.example.com</code>.
he: כדי לאפשר דומיין משני ספציפי, השתמש ב-<code>subdomain.example.com</code>. כדי לאפשר את כולם, השתמש ב-<code>*.example.com</code>.

en: To change these settings you should edit %1$s.
he: כדי לשנות הגדרות אלה יש לערוך את %1$s.

en: To create a custom search, position the cursor between the %s and %s shortcodes and click on the <strong>New filter</strong> button to insert filter elements.
he: כדי ליצור חיפוש מותאם אישית, מקם את הסמן בין הקודים הקצרים %s ו-%s ולחץ על הלחצן<strong>מסנן חדש</strong> כדי להכניס רכיבי מסנן.

en: To design templates for WooCommerce products, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
he: כדי לעצב תבניות עבור מוצרי WooCommerce, יש להתקין את התוסף <strong>WooCommerce Views</strong>.

en: To design the WooCommerce products archive, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
he: כדי לעצב את ארכיון מוצרי WooCommerce, יש להתקין את התוסף <strong>WooCommerce Views</strong>.

en: To display %1$s you need to use a View that will list %2$s or %3$s and include a filter by the %4$s relationship.
he: כדי להציג את %1$s יש להשתמש בתצוגה עם %2$s או עם %3$s ותכלול מסנן לפי הקשר %4$s.

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views Filter</strong> widget.
he: כדי להציג כווידג'ט, עבור אל <a href="%s">מראה -> וידג'טים</a> ובחר את הווידג'ט <strong>מסנן WP Views</strong>.

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views</strong> widget.
he: כדי להציג כווידג'ט, עבור אל <a href="%s">מראה -> וידג'טים</a> ובחר את הווידג'ט <strong>WP Views</strong>.

en: To display inside content (post, page, custom type), edit that content.
he: כדי להציג תוכן פנימי (פוסט, דף, סוג מותאם אישית), ערוך תוכן זה.

en: To display inside content (post, post, custom type), edit that content.
he: כדי להציג בתוך תוכן (פוסט, דף, סוג מותאם אישית), ערוך את התוכן.

en: To display the %1$s that are connected to each %2$s, you will need to create a View.
he: כדי להציג את ה-%1$s שמחוברים לכל %2$s, יש ליצור תצוגה.

en: To display the %1s you need to:
he: כדי להציג את ה-%1s עליך:

en: To do so, just head to the Views Settings page and look for the new <strong><em>Functions inside conditional evaluations</em></strong> section, and follow the instructions.
he: כדי לעשות זאת, עבור לדף 'הגדרות Views' וחפש את המקטע החדש <strong><em>פונקציות בתוך הערכות מותנות</em></strong>, ועקוב אחר ההנחיות.

en: To do that, you need to declare here which theme options should be available to be used inside Views.
he: כדי לעשות זאת יש להצהיר כאן איזה אפשרויות של ערכת העיצוב תהיהנה זמינות לשימוש בתוך Views.

en: To edit an existing filter, place the cursor inside it and click on <strong>Edit filter</strong>.
he: כדי לערוך מסנן קיים, מקם את הסמן בתוכו ולחץ על <strong>ערוך מסנן</strong>.

en: To edit it, you need to get the Views plugin.
he: כדי לערוך אותו צריך את התוסף Views.

en: To get started easily, click on the <strong>Loop Wizard</strong>. You will select the loop style and the fields to display. Then, edit by adding you own HTML markup, media and additional fields.
he: כדי להתחיל בקלות, לחץ על <strong>אשף הלולאות</strong>. תבחר את סגנון הלולא ואת השדות לתצוגה. לאחר מכן, ערוך על-ידי הוספת סימוני HTML, מדיה ושדות נוספים.

en: To get this information, go to %1$sToolset Debug Information%2$s.
he: כדי לקבל מידע זה, עבור אל %1$sפרטי איתור באגים של Toolsetn%2$s.

en: To insert click on the <strong>Clear form</strong> button.
he: כדי להכניס, לחץ על הלחצן <strong>נקה טופס</strong>.

en: To insert click on the <strong>Submit button</strong> button.
he: כדי להכניס, לחץ על הלחצן <strong>לחצן 'שלח'</strong>.

en: To insert this shortcode and set its option, click on the <strong>Text search</strong> button.
he: כדי להכניס קוד קצר זה ולהגדיר את האפשרות שלו, לחץ על הלחצן <strong>חיפוש טקסט</strong>.

en: To insert, click on the <strong>Spinner graphics</strong> button.
he: כדי להכניס, לחץ על הלחצן של <strong>גרפיקת פקד הטווח</strong>.

en: To learn more about adding custom CSS, please review our %1$sonline tutorial%2$s
he: כדי ללמוד עוד על הוספת CSS מותאם אישית, עיין ב%1$sמדריך המקוון%2$s

en: To learn more about adding custom JavaScript, please review our %1$sonline tutorial%2$s
he: למידע נוסף על הוספת JavaScript מותאם אישית, עיין ב%1$sמדריך המקוון%2$s

en: To receive affiliate commission you have to provide your affiliate ID and Key.
he: כדי לקבל עמלת שיוך יש לספק מזהה שיוך ומפתח.

en: To reset your password, visit the following address:
he: כדי לאפס את הסיסמה, עבור לכתובת הבאה:

en: To translate static texts, wrap them in <code>[wpml-string][/wpml-string]</code> shortcodes.
he: כדי לתרגם טקסטים סטטיים, עטוף אותם בקודים קצרים <code>[wpml-string][/wpml-string]</code>.

en: Toggle Bootstrap Components
he: החלף רכיבי Bootstrap

en: Toggle Content Template panel: %s
he: החלף לוח תבנית תוכן: %s

en: Toggleable, contextual menu for displaying lists of links. Made interactive with the dropdown JavaScript plugin.
he: ניתן להחלפה, תפריט הקשר להצגת רשימות קישורים. יכול להפוך לאינטראקטיבי עם תוסף התפריט הנפתח של JavaScript.

en: Toolbar buttons
he: לחצני סרגל כלים

en: Toolset Debug
he: איתור באגים של Toolset

en: Toolset Debug Information
he: פרטי איתור באגים של Toolset

en: Toolset Export / Import
he: ייצוא/ייבוא של Toolset

en: Toolset Form
he: טופס Toolset

en: Toolset Help
he: עזרה של Toolset

en: Toolset Settings
he: הגדרות Toolset

en: Toolset View
he: תצוגה של Toolset

en: Toolset WooCommerce Views templates
he: תבניות של Toolset WooCommerce Views

en: Toolset can display an admin bar menu in the backend to let you generate Toolset shortcodes in any page that you need them.
he: Toolset יכול להציג תפריט של סרגל ניהול בקצה העורפי כדי שתוכל לייצר קודים קצרים עבור Toolset בכל דף שבו אתה זקוק להם.

en: Toolset can display an admin bar menu in the frontend to let you create or edit Views and Content Templates related to the current page.
he: Toolset יכול להציג תפריט סרגל ניהול בממשק הקצה כדי לאפשר לך יצירה או עריכה של 'תצוגות' ו'תבניות תוכן' הקשורות לדף הנוכחי.

en: Toolset date filters
he: מסנני תאריכים של Toolset

en: Toolset edit links
he: קישורי עריכה של Toolset

en: Toolset shortcodes
he: קודים קצרים של Toolset

en: Toolset shortcodes menu in the admin bar
he: תפריט קודים קצרים של Toolset בסרגל הניהול

en: Toolset should load Bootstrap 3.0
he: Toolset צריך לטעון את Bootstrap 3.0

en: Top
he: למעלה

en: Total MySQL queries
he: סה"כ שאילתות MySQL

en: Total memory used
he: סה"כ זיכרון בשימוש

en: Total pages count
he: סה"כ ספירת דפים

en: Transition effect:
he: אפקט מעבר:

en: Translatable string
he: מחרוזת לתרגום

en: Translating Views and Content Templates with WPML
he: תרגום Views ו'תבניות תוכן' באמצעות WPML

en: Translations
he: תרגומים

en: Trash
he: אשפה

en: Trash Content Templates
he: השלך תבניות תוכן לאשפה

en: Trash Views
he: העבר את ה-Views לפח האשפה

en: Trash WordPress Archives
he: 'ארכיוני WordPress' בפח האשפה

en: Trashing it will also unassign it.
he: העברה שלו לפח האשפה גם תבטל את ההקצאה שלו.

en: Trashing them will also unassign them.
he: העברה שלהם לפח האשפה גם תבטל את ההקצאה שלהם.

en: Troubleshooting Page
he: דף פתרון בעיות

en: Type a name
he: הקלד שם

en: Type of control
he: סוג פקד

en: Type of control to display.
he: סוג פקד לתצוגה.

en: Type the title of the page
he: הקלד את הכותרת של הדף

en: Type to search for users...
he: הקלד כדי לחפש משתמשים...

en: Types Fields
he: שדות Types

en: Types fields
he: שדות סוגים

en: Types fields do not include spaces or dots in their meta key, so it can be disabled if this site only has Views filters by Types fields.
he: שדות של Types לא כוללים רווחים או נקודות במפתח מטה, לכן ניתן להשבית זאת אם יש לאתר מסנני Views רק לפח שדות Types.

en: Types plugin is required.
he: נדרש התוסף Types.

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: URL of term archive page
he: כתובת URL של דף ארכיון מונח

en: URL of the active theme's directory
he: כתובת ה-URL של ספריית ערכת העיצוב הפעילה

en: URL of the image
he: כתובת URL של התמונה

en: URL parameter
he: פרמטר כתובת URL

en: URL parameter for the lower and higher ends of the comparison
he: פרמטר של כתובת ה-URL עבור הקצוות הנמוטים והגבוהים של ההשוואה.

en: URL parameter to use
he: פרמטר של כתובת URL לשימוש

en: URL parameter to use (higher end)
he: פרמטר כתובת URL לשימוש (קצה עליון)

en: URL parameter to use (lower end)
he: פרמטר כתובת URL לשימוש (קצה תחתון)

en: URL to custom password reset page
he: כתובת URL לדף איפוס סיסמה מותאם אישית

en: URL to custom password reset page when reset password link is clicked in reset password email. Defaults to WordPress reset password URL.
he: כתובת URL לדף איפוס סיסמה מותאם אישית כשלוחצים על קישור איפוס סיסמה בדוא"ל איפוס סיסמה. ברירת המחדל היא כץובת ה-URL לאיפוס סיסמה של WordPress.

en: URL to redirect to after retrieving the lost password. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
he: כתובת URL להפניה מחדש לאחר שחזור סיסמה אבודה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית. הפניה מחדש נתמכת רק עבור כתובות URL בתוך הבלוג (או האתר) הנוכחי. הפניה מחדש לכתובות URL (או אתרים) אינה נתמכת.

en: URL to redirect users after failed password reset operation. Defaults to the current URL.
he: כתובת URL להכוונת המשתמשים לאחר כשל בפעולת איפוס סיסמה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: URL to redirect users after failed password retrieval operation. Defaults to the current URL.
he: כתובת URL להפניה מחדש של משתמשים לאחר פעולת אחזור סיסמה שנכשלה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: URL to redirect users after login in. Defaults to the current URL.
he: כתובת ה-URL לניווט מחדש של המשתמשים לאחר הכניסה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: URL to redirect users after logout. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
he: כתובת URL להפניה מחדש של המתמשים לאחר היציאה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית. הפניה מחדש נתמכת רק עבור כתובות URL בתוך הבלוג (האתר) הנוכחי. הפניה מחדש לכתובות URL חיצוניות (או אתרים) אינה נתמכת.

en: URL to redirect users after resetting the password. Defaults to the current URL.
he: כתובת URL להכוונת משתמשים לאחר איפוס הסיסמה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: URL to redirect users after sending password retrieval link. Defaults to the current URL.
he: כתובת URL להפניה מחדש של משתמשים לאחר שליחת קישור לאחזור סיסמה. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: URL to redirect users when the login fails. Defaults to the current URL.
he: כתובת URL להפנייה של משתמשי כשהכניסה נכשלת. ברירת המחדל היא כתובת ה-URL הנוכחית.

en: Unable to create a default language translation for post #%d (%s).
he: לא ניתן ליצור תרגום בשפת ברירת המחדל עבור הפוסט #%d (%s).

en: Unable to create file "%s". Please check permissions on the server.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ '%s'. בדוק את ההרשאות בשרת.

en: Unable to create table %s due to a MySQL Error: %s
he: לא ניתן ליצור את הטבלה %s עקב שגיאת MySQL: %s

en: Unable to delete snippet file "%s"
he: לא ניתן למחוק את קובץ המקטע '%s'

en: Unable to delete the ".maintenance" file.
he: לא ניתן למחוק את הקובץ '.maintenance'.

en: Unable to load %s %d (%s).
he: לא ניתן לטעון את %s %d (%s).

en: Unable to migrate an association from post #%d to #%d to a relationship "%s"
he: לא ניתן להעביר שיוך מפוסט #%d ל- #%d ליחס '%s'

en: Unable to open zip file
he: לא ניתן לפתוח את קובץ ה-zip

en: Unable to process the template for the ".maintenance" file.
he: לא ניתן לעבד את התבנית עבור קובץ '.maintenance'.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is already in use.
he: לא ניתן לשנות את שם זיהוי הקשר '%s' ל'%s' מכיוון שהוא כבר בשימוש.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is too long. The maximum allowed length is %d characters.
he: לא ניתן לשנות את שם זיהוי הקשר %s' ל'%s' מכיוון שהוא ארוך מדי. האורך המקסימלי המותר הוא %d תווים.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because only lowercase letters, numbers, underscores and dashes are allowed.
he: לא ניתן לשנות את שם זיהוי הקשר %s' ל'%s' מכיוון שניתן להשתמש רק באותיות קטנות, ספרות, קו תחתון ומקפים.

en: Unable to update the snippet file "%s".
he: לא ניתן לעדכן את קובץ המקטע '%s'.

en: Unchecked
he: לא מסומן

en: Undo
he: בטל

en: Unexpected error
he: שגיאה בלתי צפויה

en: Unexpected error. Nothing was changed.
he: שגיאה בלתי צפויה. שום דבר לא השתנה.

en: Unexpected output of the code snippet: %s
he: פלט בלתי-צפוי של מקטע הקוד: %s

en: Unformatted
he: לא ערוך בתבנית

en: Unknown error.
he: שגיאה לא ידועה.

en: Unknown framework
he: מסגרת לא ידועה

en: Unknown shortcode
he: קוד קצר לא מוכר

en: Unless you change it, the wizard will automatically omit the wrapping DIV around the View when it's finished.
he: אלא אם תשנה זאת, האשף יסיר באופן אוטומטי את ה-DIV העוטף מסביב לתצוגה כשהוא יסיים.

en: Unless you edit it, this filter will not be applied at all.
he: אם לא תערוך אותו, מסנן זה לא יוחל כלל.

en: Unlock editor
he: בטל את נעילת העורך

en: Unnamed View
he: View ללא שם

en: Unordered List
he: רשימה לא מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Unrecognized action name.
he: שם פעולה לא מזוהה.

en: Unsupported page
he: דף לא נתמך

en: Unsupported post type archives
he: ארכיונים של סוגי פוסטים לא נתמכים

en: Untrusted data
he: נתונים לא מהימנים

en: Untrusted user
he: משתמש לא מהימן

en: Untrusted user.
he: משתמש לא מהימן.

en: Update
he: עדכן

en: Update URLs after loading search results
he: עדכן כתובות URL לאחר טעינת תוצאות חיפוש

en: Update changes
he: עדכן שינויים

en: Update changes: [wpv-if] shortcodes
he: עדכן שינויים: [wpv-if] קודים קצרים

en: Update completed!
he: העדכון הושלם!

en: Update shortcode
he: עדכן קוד קצר

en: Update the Relevanssi settings and rebuild the index
he: עדכן את הגדרות Relevanssi ובנה מחדש את האינדקס

en: Update the URL of the page when paginating the View
he: עדכן את כתובת ה-URL של הדף בעת חלוקה לדפים של התצוגה

en: Update the URL of the page when paginating the WordPress Archive
he: עדכן את כתובת ה-URL של הדף בעת חלוקה לדפים של ארכיון WordPress

en: Update the View results every time an input changes
he: עדכן את תוצאות ה-View בכל פעם שמשתנה קלט

en: Update the View results only when clicking on the search button
he: עדכן את תוצאות ה'תצוגה' רק בעת לחיצה על לחצן החיפוש

en: Update the Views results without reloading the page
he: עדכן את תוצאות ה-Views מבלי לטעון מחדש את הדף

en: Updated
he: מעודכן

en: Upload Error: Invalid NONCE
he: שגיאת העלאה: NONCE לא חוקי

en: Upload Image
he: העלה תמונה

en: Upload file
he: העלה קובץ

en: Usage
he: שימוש

en: Usage for archive loops
he: שימוש עבור לולאות ארכיון

en: Usage for custom post archives
he: שימוש עבור ארכיוני פוסטים מותאמים אישית

en: Usage for single page
he: שימוש עבור דף יחיד

en: Usage for taxonomy archives
he: שימוש לארכיוני טקסונומיה

en: Use Content Templates as chunks of content that will be repeated in each element of the loop.
he: השתמש ב'תבניות תוכן' כגושי תוכן שיחזרו על עצמם בכל רכיב של הלולאה.

en: Use HTML and CSS to style the filter.
he: השתמש ב-HTML ו-CSS כדי לעצב את המסנן.

en: Use a Content Template to group the fields in this loop
he: השתמש בתבנית תוכן כדי לקבץ את השדות בלולאה זו

en: Use an existing page
he: השתמש בדף קיים

en: Use another WordPress Archive for this archive loop
he: השתמש בארכיון WordPress אחר עבור לולאת ארכיון זו

en: Use any button to trigger a dropdown menu by placing it within a .btn-group and providing the proper menu markup.
he: השתמש בלחצן כלשהו להפעלת תפריט נפתח על-ידי הנחתו בתוך .btn-group ומתן תג התפריט המתאים.

en: Use as spinner image
he: השתמש כתמונת פקד טווח

en: Use the "formatting and editing instructions" bar at the bottom of the editor to see full editing instructions.
he: השתמש בסרגל 'הוראות פרמוט ועריכה' שבתחתית העורך כדי לראות את מלוא הוראות העריכה.

en: Use the Framework value for
he: השתמש בערך המסגרת עבור

en: Use the cached version if it is available
he: השתמש בגרסת המטמון אם היא זמינה

en: Use the current theme's setting
he: השתמש בהגדרה של ערכת העיצוב הנוכחית

en: Use the form below to register options.
he: השתמש בטופס להלן לרישום אפשרויות.

en: Use the same Content Templates for all languages
he: השתמש באותן 'תבניות תוכן' עבור כל השפות

en: Use the submit button to get results based on the form values
he: השתמש בלחצן 'שלח' לקבלת תוצאות המבוססות על ערכי הטופס

en: Use the well as a simple effect on an element to give it an inset effect.
he: השתמש בבאר כאפקט פשוט ומיידי לרכיב.

en: Use this button to edit the Form in the Toolset Forms editor.
he: השתמש בלחצן זה כדי לערוך את הטופס בעורך של Toolset Forms.

en: Use this button to edit the View in the Views Toolset editor.
he: השתמש בלחצן זה כדי להציג את ה'תצוגה' בעורך Toolset של Views.

en: Use this to add your own classnames to the text input.
he: השתמש להוספת classnames משלך לקלט הטקסט

en: Use this to add your own styling to the text input.
he: השתמש להוספת סגנון משלך לקלט הטקסט.

en: Use this to search in both post contents and titles
he: השתמש בכך לחיפוש בתוכן הפוסטים ובכותרות

en: Use this to search just in titles
he: השתמש בכך רק לחיפוש בכותרות

en: Use values like <em>id</em>, <em>count</em>, <em>name</em> or <em>slug</em>.
he: השתמש בערכים כגון <em>מזהה</em>, <em>מונה</em>, <em>שם</em> או <em>זיהוי</em>.

en: Use values like <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> or <em>include</em>. You can sort by a usermeta field simply using the value <em>user-field-xxx</em> where xxx is the user field slug.
he: השתמש בערכים כגון <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> או <em>include</em>. ניתן למיין לפי שדה usermeta על-ידי שימוש בערך <em>user-field-xxx</em> כאשר xxx הוא זיהוי שדה המשתמש.

en: Used for
he: משמש עבור

en: Used on
he: משמש ב-

en: User
he: משתמש

en: User Email
he: דוא"ל משתמש

en: User Field - %s
he: שדה משתמש - %s

en: User Guides
he: מדריכי משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: User Login Name
he: שם כניסת משתמש

en: User Spam Status
he: סטטוס דואר זבל של המשתמש

en: User Status
he: סטטוס משתמש

en: User URL
he: כתובת URL של המשתמש

en: User Url
he: כתובת URL של המשתמש

en: User View
he: תצוגת משתמשים

en: User basic data
he: נתוני משתמש בסיסיים

en: User data
he: נתוני משתמשים

en: User display name
he: שם תצוגה של המשתמש

en: User email
he: דוא"ל של המשתמש

en: User field - %s
he: שדה משתמש - %s

en: User fields
he: שדות משתמש

en: User filters
he: מסנני משתמשים

en: User login
he: כניסת משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: User nicename
he: שם יפה של המשתמש

en: User order on a filter
he: מיון משתמש על מסנן

en: User post count
he: ספירת פוסטים של המשתמש

en: User registered date
he: תאריך רישום משתמש

en: User role
he: תפקיד משתמש

en: User selection
he: בחירת משתמש

en: User to edit
he: המשתמש לעריכה

en: Usermeta field - %s
he: שדה usermeta - %s

en: Usermeta field filter
he: מסנן שדה usermeta

en: Username or Email
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Username: %s.
he: שם משתמש: %s.

en: Users
he: משתמשים

en: Users fields
he: שדות משתמשים

en: Users filter
he: מסנן משתמשים

en: Users with
he: משתמשים עם

en: Users with this display name
he: משתמשים עם שם תצוגה זה

en: Using a search filter on the search archive might have unexpected results
he: שימוש במסנן חיפוש בארכיון החיפוש עלול להניב תוצאות בלתי-צפויות

en: Using existing custom field values
he: שימוש בערכים קיימים של שדה מותאם אישית

en: Using manually entered values
he: שימוש בערכים המוזנים באופן ידני

en: Using pagination you can also implement sliders.
he: באמצעות חלוקה לדפים ניתן גם לממש מצגות שקפים.

en: Using this Content Template
he: שימוש בתבנית תוכן זו

en: Using this comparison
he: שימוש בהשוואה זו

en: Using this layout
he: משתמש בפריסה זו

en: Using this option for new designs is not recommended.
he: לא מומלץ להשתמש באפשרות זו עבור עיצובים חדשים.

en: Validation
he: אימות

en: Value
he: ערך

en: Version %s or higher required
he: יש צורך בגרסה %s ומעלה

en: Vertical crop position
he: מיקום חיתוך אנכי

en: Video Tutorial
he: מדריך וידאו

en: View
he: צפה

en: View HTML output
he: הצג פלט HTML

en: View ID not set.
he: מזהה תצוגה לא הוגדר.

en: View Views
he: הצג Views

en: View Views-Templates
he: התג תבניות Views

en: View Wrapper
he: עוטף התצוגה

en: View caching settings
he: צפה בהגדרות המטמון

en: View containing the form:
he: 'תצוגה' המכילה את הטופס:

en: View default settings will be applied for empty inputs.
he: הגדרות ברירת המחדל של התצוגה יוחלו על קלטים ריקים.

en: View loop
he: לולאת תצוגה

en: View moved to the Trash.
he: View הועבר אל 'פח האשפה'.

en: View name
he: שם תצוגה

en: View not found
he: View לא נמצא

en: View not saved
he: ה-View לא נשמר

en: View permanently deleted.
he: 'תצוגה' נמחקה לצמיתות.

en: View purpose
he: מטרת התצוגה

en: View restored from the Trash.
he: View שוחזר מ'פח האשפה'.

en: View saved
he: ה-View נשמר

en: View selection
he: הצג בחירה

en: View wrapper saved
he: עוטף התצוגה נשמר

en: View: %s - end
he: תצוגה: %s - סיום

en: View: %s - start
he: תצוגה: %s - התחלה

en: Views 1.12 release notes
he: Views 1.12 - הערות מוצר

en: Views 2.6.3 release notes
he: הערות מוצר Views 2.6.3

en: Views API functions do not work before the init hook.
he: פונקציות PAI של Views לא יפעלו לפני הוו init.

en: Views Documentation
he: תיעוד Views

en: Views Help
he: עזרה של Views

en: Views Import
he: ייבוא Views

en: Views Integration
he: שילוב Views

en: Views Lite 2.6.3 release notes
he: הערות מוצר Views Lite 2.6.3

en: Views Pagination
he: חלוקת לדפים של Views

en: Views Shortcodes
he: קודים קצרים של Views

en: Views Training
he: הדרכת Views

en: Views and WPML integration
he: Views ושילוב WPML

en: Views conditional output
he: פלט מותנה של Views

en: Views debugger will need to open a popup window, but your browser may block it.
he: מאתר הבאגים של Views יצטרך לפתוח חלון מוקפץ, אבל הדפדפן שלך עלול לחסום זאת.

en: Views elements in this Module
he: רכיבי Views  במודול זה

en: Views formatted output
he: תצוגה מעוצבת של Views

en: Views import complete
he: ייבוא Views הושלם

en: Views import summary
he: סיכום ייבוא של Views

en: Views integration with theme options
he: שילוב Views עם אפשרויות ערכת עיצוב

en: Views loads content from the database and displays it on the site.
he: Views טוענים תוכן ממסד הנתונים ומציגים אותו באתר.

en: Views plugin lets you design single pages, display content from the database and customize standard listing pages.
he: התוסף Views מאפשר לך לעצב דפים יחידים, להציג תוכן ממסד הנתונים ולהתאים אישית דפי רישומים סטנדרטיים.

en: Views raw output
he: פלט גולמי של Views

en: Views results can be cached if they meet some requirements, so they are displayed faster in the frontend.
he: ניתן לשמור במטמון אתה תוצאות של Views אם הם עומדים בדרישות מסוימות, כדי שהם יוצגו מהר יותר בממשק הקצה.

en: Views shortcodes documentation
he: תיעוד קודים קצרים של Views

en: Views subscription
he: מינוי Views

en: Views update history
he: היסטוריית עדכון Views

en: Views usage
he: שימוש ב-Views

en: Views will not accept generic PHP functions or auxiliar WordPress functions like <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.
he: Views לא יקבל פונקציות PHP גנריות או פונקציות עזר של WordPress כגון <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.

en: Views will provide a wizard that lets you design how the results display.
he: Views יספק אשף שמאפשר לתכנן כיצד התוצאות יוצגו.

en: Views/Content Templates debug information
he: פרטי איתור באגים של Views/'תבניות תוכן'

en: Visitors will be able to search through your content using different search criteria.
he: מבקרים יוכלו לחפש בתוכן שלך באמצעות קריטריוני חיפוש שונים.

en: WP Views
he: Views של WP

en: WP Views Filter
he: מסנן Views של WP

en: WPA moved to trash
he: WPA הועבר לאשפה

en: WPA not moved to trash
he: WPA לא הועבר לאשפה

en: WPML Translation Management must be active for this link to work.
he: יש להפעיל את 'ניהול התרגום של WPML' כדי שקישור זה יעבוד

en: WPML context
he: הקשר WPML

en: WPML integration
he: שילוב של WPML

en: WYSIWYG Editor
he: עורך WYSIWYG

en: Want to add complex fields?
he: רוצה להוסיף שדות מורכבים?

en: Want to display posts that belong to this taxonomy? Learn about %sinserting child Views to Taxonomy Views%s.
he: רוצה להציג פוסטים השייכים לטקסונומיה זו? למד על %sהכנסת Views בנים ל-Views של טקסונומיות%s.

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
he: רוצה לערוך Views, טופסי CRED ו-Layouts? קבל את החבילה המלאה של <em>Toolset</em>!

en: Want to see this in action?
he: רוצה לראות את זה בפעולה?

en: Warning
he: אזהרה

en: Watch this URL parameter.
he: צפה בפרמטר זה של כתובת ה-URL.

en: Watch this URL parameter. Defaults to "s", which is the natural search parameter.
he: צפה בפרמטר כתובת URL זו. ברירת המחדל היא 's', שהוא פרמטר החיפוש הטבעי.

en: We escaped the title before saving.
he: אבטחנו את הכותרת לפני השמירה.

en: We have changed the way that the <strong>[wpv-if]</strong> conditional shortcode works.
he: שינינו את הדרך שבה עובד קוד קצר מותנה <strong>[wpv-if]</strong>.

en: We have detected the following frameworks on your site:
he: זיהינו את המסגרות הבאות באתר:

en: Week
he: שבוע

en: Weeks can only be numbers between 1 and 53
he: שבועות יכול להיות רק מספר בין 1 ל-53

en: Wells
he: בארות

en: What are these fields?
he: מה השדות האלה?

en: What content will this template be for?
he: עבור איזה תוכן תשמש תבנית זו?

en: What do you want to include here?
he: מה תרצה לכלול כאן?

en: What kind of Archive do you want to create?
he: איזה סוג ארכיון אתה רוצה ליצור?

en: What kind of display do you want to create?
he: איזה סוג תצוגה אתה רוצה ליצור?

en: What loop will this Archive be used for?
he: עבור איזו לולאה ישמש ארכיון זה?

en: What to display
he: מה להציג

en: When doing manual AJAX pagination on a View or WordPress Archive, you can add each page to the browser history, so it can be reached using the back and forth browser buttons. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
he: בעת ביצוע חלוקה לדפים של  AJAX על תצוגה או ארכיון WordPress, ניתן להוסיף כל דף להיסטוריית הדפדפן כדי שניתן יהיה להגיע אליה באמצעות לחצנו הקודם וההבא של הדפדפן. ניתן להפעיל תכונה זו (ולשלוט עליה בכל תצוגה או ארכיון WordPress) או להשבית אותה באופן גלובלי.

en: When loading custom search results using AJAX, you can adjust the URL to match the options selected, so it can be used to link to those specific results. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
he: בעת טעינה של תוצאות חיםוש מותאם אישית באמצעות AJAX, ניתן לכוונן את כתובת ה-URL כדי שתתאים לאפשרויות שנבחרו, על-מנת שניתן יהיה להשתמש בה לקישור לתוצאות ספציפיות אלה. ניתן להפעיל תכונה זו (ולשלוט עליה עבור כל תצוגה או ארכיון WordPress) או להשבית אותה באופן גלובלי.

en: When that theme option holds more than one value, display this separator between them
he: כשאפשרות ערכת עיצוב זו מכילה יותר מערך אחד, הצג מפריד זה בין הערכים

en: When there are more than one values on that URL parameter, display this separator between them.
he: כאשר יש יותר מאשר ערך אחד בפרמטר כתובת ה-URL, הצג מפריד זה ביניהם.

en: When to update the Views results
he: מתי לעדכן את תוצאות ה-Views

en: When you display this in the frontend, the content of this box gets displayed.
he: כשתציג זאת בממשק הקצה, התוכן של תא זה יוצג.

en: When you insert the search form, Views will offer you where to display the results.
he: כשתכניס את טופס החיפוש, Views יציע לך היכן להציג את התוצאות.

en: When you select the "List with separators" style, all line breaks and tabs will be removed from the View output if you have omitted the wrapping DIV around the View.
he: כשתבחר את הסגנון 'רשימה עם מפרידים', כל שבירות השורה והטאבים יוסרו מפלט התצוגה אם הורדת את ה-DIV העוטף שמסביב לתצוגה.

en: Where do you want to display the results of this search?
he: היכן אתה רוצה להציג את תוצאות חיפוש זה?

en: Where do you want to display the results?
he: היכן תרצה הציג את התוצאות?

en: Where to search
he: היכן לחפש

en: Whether the condition should be compared to TRUE or to FALSE.
he: האם יש להשוות את התנאי לחיובי או לשלילי.

en: Whether the excerpt should be wrapped in paragraph tags.
he: אם לעטוף את התקציר בתגי פסקה.

en: Whether the spinner should be added at the beginning or the end of the container
he: האם יש להוסיף את פקד הטווח בתחילת המיכל או בסופו

en: Which options to display in the form inputs
he: איזה אפשרויות להציג בקלטי הטפוס

en: While not always necessary, sometimes you need to put your DOM in a box. For those situations, try the panel component.
he: למרות שהדבר לא תמיד נחוץ, לפעמים יש לשים את ה-DOM בתיבה. למצבים כאלה, נסה להשתמש ברכיב הלוח.

en: With Modules, you can easily reuse your designs in different websites and create your own library of building blocks.
he: עם Modules, ניתן בקלות לבצע שימוש חוזר בעיצובים באתרים שונים וליצור ספריית רכיבים משלך.

en: WooCommerce Views filter fields
he: שגות סינון של WooCommerce Views

en: WooCommerce is currently overriding the template for products and your design will not be used.
he: WooCommerce מחליפה כרגע את התבנית עבור מוצרים ולא ייעשה שימוש בעיצוב שלך.

en: WooCommerce is currently overriding the template for products archive and your design will not be used.
he: WooCommerce כרגע מחליפה את התבנית עבור ארכיון מוצרים ולא ייעשה שימוש בעיצוב שלך.

en: WordPres Archive
he: ארכיון WordPress

en: WordPress Archive
he: ארכיון WordPress

en: WordPress Archive HTML output
he: פלט HTML של ארכיון WordPress

en: WordPress Archive loop
he: לולאת ארכיוני WordPress

en: WordPress Archive moved to the Trash.
he: 'ארכיון WordPress' הועבר אל 'פח האשפה'.

en: WordPress Archive name
he: שם 'ארכיון WordPress'

en: WordPress Archive permanently deleted.
he: 'ארכיון WordPress' נמחק לצמיתות

en: WordPress Archive purpose
he: מטרת ארכיון WordPress

en: WordPress Archive restored from the Trash.
he: 'ארכיון WordPress' שוחזר מ'פח האשפה'.

en: WordPress Archive used
he: 'ארכיון WordPress' שבשימוש

en: WordPress Archive: %s - end
he: ארכיון WordPress Archive: %s - סיום

en: WordPress Archive: %s - start
he: ארכיון WordPress Archive: %s - התחלה

en: WordPress Archives
he: ארכיוני WordPress

en: WordPress Archives and Content Templates settings updated
he: ההגדרות של 'ארכיוני WordPress' ו'תבניות תוכן' עודכנו

en: WordPress Archives documentation
he: תיעוד 'ארכיוני WordPress'

en: WordPress Archives let you customize standard listing pages. You will be able to customize the blog, custom post archives, taxonomy pages and other standard listing pages.
he: 'ארכיוני WordPress' מאפשרים לך לבצע התאמה אישית של דפי רישום רגילים. תוכל להתאים אישית את הבלוג, ארכיוני פוסטים מותאמים אישית, דפי טקסונומיה ודפי רישום רגילים אחרים.

en: WordPress Archives let you customize the output of standard Archive pages.
he: 'ארכיוני WordPress' מאפשרים לך להתאים אישית את הפלט של דפי ארכיון סטנדרטיים.

en: WordPress Formatting Date and Time
he: תבנית WordPress לתאריך ושעה

en: WordPress address (URL)
he: כתובת WordPress (כתובת URL)

en: WordPress admin
he: ניהול WordPress

en: WordPress bloginfo function
he: הפונקציה bloginfo של WordPress

en: WordPress date formats
he: פורמט תאריך של WordPress

en: WordPress get_userdata function
he: הפונקציה get_userdata של WordPress

en: WordPress version
he: גרסת WordPress

en: Words
he: מילים

en: Would you like to clear them?
he: האם תרצה לנקות אותם?

en: Wrap all the fields into a Content Template, so you can edit the content of the loop easily
he: עטוף את כל השדות לתוך 'תבנית תוכן' כדי שניתן בקלות לערוך את תוכן הלולאה

en: Wrap the excerpt in a paragraph
he: עטוף את התקציר בפסקה

en: Wrapper for the Loop section.
he: מעטפת עבור המקטע 'לולאה'.

en: Wrapper for the custom search controls.
he: מעטפת עבור פקדי החיפוש המותאם אישית.

en: Wrapper for the entire filter section, including the pagination controls and custom search.
he: מעטפת עבור כל מקטע המסנן, כולל פקדי החלוקה לדפים והחיפוש המותאם אישית.

en: Wrapper for what to display when the query doesn't find results.
he: מעטפת למה שיוצג כשהשאילתה אינה מוצאת תוצאות.

en: Wrapper for what to display when the query finds results.
he: מעטפת למה שיוצג כשהשאילתה מוצאת תוצאות.

en: Wrong callback function: %s.
he: פונקציית callback לא נכונה: %s.

en: Wrong data
he: נתונים שגויים

en: Wrong data.
he: נתונים שגויים.

en: Wrong filter action
he: פעולת מסנן שגויה

en: Wrong nonce
he: Nonce שגוי

en: Wrong or Missing View ID.
he: מזהה תצוגה שגוי או חסר.

en: Wrong or missing ID.
he: מזהה שגוי או חסר.

en: Wrong or missing View ID.
he: מזהה תצוגה שגוי או חסר.

en: Wrong or missing View.
he: תצוגה שגויה או חסרה.

en: Wrong or missing data.
he: נתונים שגויים או חסרים.

en: Wrong or missing query.
he: שאילתה שגויה או חסרה.

en: Wrong or missing shortcode.
he: קוד קצר שגוי או חסר

en: Year
he: שנה

en: Year archives
he: ארכיוני שנים

en: Year: %s
he: שנה: %s

en: Years can only be a four digits number
he: שנה יכולה להיות רק בת ארבע ספרות

en: Yes (recommended)
he: כן (מומלץ)

en: You are almost done with this custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
he: כמעט סיימת עם החיפוש המותאם אישית המסופק על-ידי התצוגה <strong>%s</strong>.

en: You are being redirectd. Please Wait.
he: אתה מועבר. המתן.

en: You are only displaying the %1s in this widget.
he: אתר מציג רק את %1s בווידג'ט זה.

en: You are running Views and WPML, but missing the String Translation module.
he: אתה מריץ Views ו-WPML, אבל חזר לך המודול 'תרגום המחרוזות'.

en: You are trying to edit a Content Template translation. Only original laguage can be edited here. Please edit the translation through WPML Translation Management.
he: אתה מנסה לערוך תרגום של תבנית תוכן. ניתן לערוך כאן רק את השפה המקורית. ערוך את התרגום באמצעות 'ניהול התרגום' של WPML.

en: You are using %1$s to design this page, but there is already a template <em>%2$s</em> created by %3$s for %4$s. This may work, but could produce visual glitches. Please consider using %5$s only for the template OR for this page.
he: אתה משתמש ב-%1$s לעיצוב דף זה, אבל כבר יש תבנית <em>%2$s</em> שנוצרה על-ידי %3$s עבור %4$s. זה עשוי לעבוד, אבל עלול לגרום לתקלות ויזאליות. שקול להשתמש ב-%5$s רק עבור התבנית או עבור דף זה.

en: You are viewing the read-only version of this %s.
he: אתה צופה בגרסה לקריאה בלבד של %s זה.

en: You are viewing the read-only version of this View. To edit it, you need to get Views plugin.
he: אתה מציג את הגרסה לקריאה בלבד של View זה. כדי לערוך אותו, אתה זקוק לתוסף Views.

en: You are viewing the read-only version of this WordPress Archive. To edit it, you need to get Views plugin.
he: אתה צופה בגרסה לקריא בלבד של 'ארכיון WordPress' זה. כדי לערוך אותו תזדקק לתוסף Views.

en: You attempted to edit a Content Template that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך 'תבנית תוכן' שלא קיימת. אולי היא נמחקה?

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך  View שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You attempted to edit a WordPress Archive that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך 'ארכיון WordPress' שלא קיים. ייתכן שהוא נמחק?

en: You can add HTML for styling and switch the order of those two sections.
he: ניתן להוסיף HTML לעיצוב ולהחליף את הסדר של שני מקטעים אלה.

en: You can add a reset button to this form
he: ניתן להוסיף לטופס זה לחצן איפוס

en: You can add a text search to this form
he: ניתן להוסיף חיפוש טקסט לטופס זה

en: You can add custom CSS styling to the CSS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
he: ניתן להוסיך עיצוב CSS מותאם אישית לעורך ה-CSS והוא ייטען כשתציג זאת בממשק הקצה.

en: You can add custom JavaScript to the JS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
he: ניתן להוסיף JavaScript מותאם אישית לעורך JS והוא ייטען כשתציג זאת בממשק הקצה.

en: You can add javascript callbacks when some events are triggered
he: ניתן להוסיף callbacks של javascript כאשר חלק מהאירועים מופעלים

en: You can add only audio.
he: ניתן להוסיף רק שמע.

en: You can add only images.
he: ניתן להוסיף רק תמונות.

en: You can add only video.
he: תין להוסיף רק סרטון.

en: You can add shortcodes to post fields, and also your own HTML and CSS to style the fields and design the page template.
he: ניתן להוסיף קודים קצרים לשדות פוסטים, וגם HTML ו-CSS משלך כדי לעצב את השדות ואת תבנית הדף.

en: You can also call this Template using a shortcode [wpv-post-body view_template="XX"] to render specific information about the current post.
he: ניתן לקור לתבנית זו גם באמצעות קוד קצר shortcode [wpv-post-body view_template="XX"] כדי להפיק מידע ספציפי לגבי הפוסט הנוכחי.

en: You can also click on the <strong>Text search</strong> button to add a search box for visitors
he: ניתן גם ללחוץ על הלחצן <strong>חיפוש טקסט</strong> כדי להוסיף תיבת חיפוש עבור מבקרים

en: You can also insert fields manually.
he: ניתן גם להכניס שדות באופן ידני.

en: You can automatically adjust the URL of the page every time that the search results are updated:
he: ניתן לעדכן באופן אוטומטי את כתובת ה-URL של הדף בכל פעם שתוצאות החיםוש מתעדכנות.

en: You can change the appearance by adding HTML and CSS.
he: ניתן לשנות את המראה באמצעות הוספת HTML ו-CSS.

en: You can change the default pagination size for the site in the %1$sreading options %2$s.
he: ניתן לשנות את גודל ברירת המחדל עבור חלוקה לדפים עבור האתר ב%1$sאפשרויות קריאה %2$s.

en: You can choose a different PHP template for WooCommerce products in %1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.
he: ניתן לבחור תבנית PHP אחרת עבור מוצרי WooCommerce ב-%1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.

en: You can copy and paste this shortcode wherever you want to display the results: %s
he: ניתן להעתיק ולהדביק את הקוד הקצר הזה בכל מקום שאתה רוצה להציג את התוצאות: %s

en: You can create an excerpt based on the number of words or characters.
he: ניתן ליצור מובאה על בסיס מספר המילים או התווים.

en: You can delete them all at once or open the editor and delete individual filters.
he: ניתן למחוק את כולם יחד או לפתוח את העורך ולמחוק מסננים ספציפיים.

en: You can display the related %1$s for the current %2$s.
he: ניתן להציג את ה-%1$s הקשורים עבור ה-%2$s הנוכחי.

en: You can display the related %1$s if this Content Template is set to display %2$s.
he: ניתן להציג את ה-%1$s הקשורים אם תבנית תוכן זו מוגדרת להצגה של %2$s.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s or %3$s and has a filter by the %4$s relationship.
he: ניתן להציג את ה-%1$s הקשורים אם 'תצוגה' זו מוגדרת להצגה של %2$s או %3$s ויש לה מסנן לפי היחס %4$s.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s.
he: ניתן להציג את ה-%1$s הקשור אם תצוגה זו מוגדרת להצגה של %2$s.

en: You can display the search inside content or as a widget.
he: ניתן להציג את החיפוש בתוך תוכן או כווידג'ט.

en: You can display them together, on one page, or have the search in one page and the results on another page.
he: ניתן להציגם יחד בדף אחד, או למקם את החיפוש בדף אחד ואת התוצאות בדף אחר.

en: You can display this View inside content or as a widget.
he: ניתן להציג 'תצוגה' זו בתוך תוכן או וידג'ט.

en: You can display your spinner inside different kind of HTML elements
he: ניתן להציג את פקד הטווח בתוך רכיבי HTML מסוגים שונים

en: You can download Relevanssi it from %3$swordpress.org%4$s and ask your site administrator to install it.
he: ניתן להוריד את Relevanssi מ-%3$swordpress.org%4$s ולבקש ממנהל האתר להתקין אותו.

en: You can edit its content in one place and use it in several places.
he: ניתן לערוך את התוכן שלו במקום אחד ולהשתמש בו במספר מקומות.

en: You can edit the text between the shortcodes and use any HTML.
he: ניתן לערוך את הטקסט בין שני הקודים הקצרים ולהשתמש ב-HTML כלשהו.

en: You can enable the legacy Views Maps plugin if you already use in your site.
he: ניתן להפעיל את התוסף הישן Maps של Views אם אתה כבר משתמש בו באתר.

en: You can enable/disable the edit links on the frontend for Views, Content Templates and WordPress Archives. Remember that the frontend edit links are only visible to administrators.
he: ניתן להפעיל/להשבית את קישורי העריכה בממשק קצה עבור Views 'תבניות תוכן' ו'ארכיוני WordPress'. זכור שקישורי העריכה של ממשק הקצה גלויים רק למנהלי המערכת.

en: You can execute custom javascript functions before and after the View results are updated:
he: ניתן להפעיל פונקציות javascript מותאמות אישית לפני ואחרי עדכון תוצאות ה'תצוגה':

en: You can export the Views settings as a .zip file.
he: ניתן לייצא את ההגדרות של Views כקובץ .zip.

en: You can filter the View query by status, custom fields, taxonomy, users fields and even text search depending on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A View may have as many filters as you like.
he: ניתן לסנן את שאילתת התצוגה לפי סטטוס, שדות מותאמים אישית, טקסונומיה, שדות משתמש ואפילו חיפוש טקסט בהתאם לתוכן שאתה מתכוון לטעון. לחץ על 'הוסף מסנן' ולאחר מכן בחר את סוג המסנן. אין הגבלה על מספר המסננים של תצוגה.

en: You can filter the WordPress Archive by status, custom fields, taxonomy and even searching on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A WordPress Archive may have as many filters as you like.
he: ניתן לסנן את ארכיון WordPress לפי סטטוס, שדות מותאמים אישית, טקסונומיה ואפילו חיפוש בתוכן שאתה עומד לטעון. לחץ על 'הוסף מסנן', ולאחר מכן בחר את ססוג המסנן. אין הגבלה על מספר המסננים של ארכיון WordPress.

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts, instead of writing the post/page ID on your own.
he: ניתן להשתמש בפקד Select2 שתומך בחיפוש בפוסטים הזמינים, במקום לכתוב את מזהה הפוסט/הדף בעצמך.

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts/pages, instead of writing the post/page ID on your own.
he: ניתן להשתמש בפקד Select2 שתומך בחיפוש בפוסטים/דפים הזמינים, במקום לכתוב את מזהה הפוסט/הדף בעצמך.

en: You can insert filter elements by clicking on the <strong>New filter</strong> button.
he: ניתן להכניס רכיבי מסנן על-ידי לחיצה על הלחצן <strong>מסנן חדש</strong>.

en: You can insert next/previous links and page selectors, for navigating directly to a specific page.
he: ניתן להכניס את הקישורים הבא/הקודם ובוחרי דפים לניווט ישיר לדף מסוים.

en: You can limit the number of results returned by the query and set an offset.
he: ניתן להגביל את מספר התוצאות המוחזרות על-ידי השאילתה ולהגדיר היסט

en: You can not create a Content Template with an empty name.
he: לא ניתן ליצור 'תבנית תוכן' עם שם ריק.

en: You can not leave the slug empty.
he: לא ניתן להשאיר את השם ריק.

en: You can not leave the title empty.
he: לא ניתן להשאיר את הכותרת ריקה.

en: You can now copy and paste this shortcode anywhere you want.
he: עכשיו ניתן להעתיק ולהדביק קוד קצר זה בכל מקום שתחפוץ.

en: You can only use an image file here
he: ניתן להשתמש כאן רק בקובץ תמונה

en: You can refine the selection by adding filters.
he: ניתן לעדן את הבחירה על-ידי הוספת מסננים.

en: You can register your framework manually as follows:
he: ניתן לרשום את המסגרת באופן ידני בדרך הבאה:

en: You can set pagination for this WordPress Archive, or disable it to display all items on the same page. Remember to add pagination controls in the Loop Editor.
he: ניתן להגדיר חלוקה לדפים עבור ארכיון WordPress זה, או להשבית אותה כדי להציג את כל הפריטים באותו דף. זכור להוסיף את פקדי החלקוה לדפים בעורך הלולאות.

en: You can sort by a custom field simply using the value <em>field-xxx</em> where xxx is the custom field slug.
he: ניתן למיין לפי שדה מותאם אישית על-ידי שימוש בערך <em>שדה-xxx</em> כאשר xxx הוא הזיהוי של השדה המותאם אישית.

en: You can sort by a custom field simply using the value field-xxx where xxx is the custom field slug.
he: ניתן למיין שדה מותאם אישית על-ידי שימוש בערך שדה-xxx כאשר xxx הוא הזיהוי של השדה המותאם אישית.

en: You can sort by a term field simply using the value <em>taxonomy-field-xxx</em> where xxx is the term field slug.
he: ניתן למיין לפי שדה מונח על-ידי שימוש בערך<em>taxonomy-field-xxx</em> כאשר xxx הוא זיהוי שדה המונח.

en: You can target specific positions in the loop, add zebra styling or add extra markup in the middle of the results.
he: ניתן לכוון למיקומים ספציפים בלולאה ולהוסיך עיצוב זברה או להוסיף סימון נוסף באמצע התוצאות.

en: You can upload a .zip or .xml file from your computer:
he: ניתן להעלות קובץ .zip או .xml מהמחשב:

en: You can use %%NAME%% or %%COUNT%% as placeholders.
he: ניתן להשתמש ב-%%NAME%% או ב-%%COUNT%% כמצייני מקום

en: You can use %%POST_TITLE%% and %%POST_ID%% as placeholders.
he: ניתן להשתמש ב-%%POST_TITLE%% וב-%%POST_ID%% כמצייני מקום.

en: You can use %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%% and %%USER_ID%% as placeholders.
he: ניתן להשתמש ב-%%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%% וב-%%USER_ID%% כמצייני מקום.

en: You can use a View to display paginated results and sliders. Both are built using 'Pagination'. For paginated listings, choose to update the entire page. For sliders, choose to update only the View.
he: ניתן להשתמש ב-View כדי להציג תוצאות מחולקות לדפים ומצגות שקפים. שניהם נבנים באמצעות 'חלוקה לדפים'. עבור רשימות מחולקות לדפים, בחר לעדכן את כל הדף. עבור מצגות שקפים, בחר לעדכן רק את ה-View.

en: You can use a reset button that will take the search form to its original state
he: ניתן להשתמש בלחצן איפוס שיחזיר את טופס החיפוש למצבו המקורי

en: You can use a spinner container that will be shown when performing any automatic update
he: ניתן להשתמש במיכל של פקד טווח שיוצג בעת ביצוע עדכון אוטומטי כלשהו

en: You can use the theme options as a source of values in several settings of Views.
he: ניתן להשתמש באפשרויות של ערכת העיצוב כמקור עבור ערכים במספר הגדרות של Views.

en: You can&#8217;t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך 'תבנית תוכן' זו מפני שהיא בפח האשפה. שחזר אותה ונסה שוב.

en: You can&#8217;t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך View זה מפני שהוא ב'פח האשפה'. שחזר אותו ונסה ושב.

en: You cannot set this translation mode because the post type is involved in the relationship "%s".
he: לא ניתן להגדיר מצב תרגום זה מכיוון שסוג הפוסט המעורב בקשר הוא '%s'.

en: You can’t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך 'תבנית תוכן' זו מפני שהיא ב'אשפה'. שחזר אותה ונסה שוב.

en: You can’t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך תצוגה זו מפני שהיא בפח האשפה. שחזר אותה ונסה שוב.

en: You can’t edit this WordPress Archive because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך 'ארכיון WordPress' זה מפני שהוא בפח האשפה. שחזר אותו ונסה שוב.

en: You created this template using %1$s
he: יצרת תבנית זו באמצעות %1$s

en: You created this template using Avada’s %1$s
he: יצרת תבנית זו באמצעות %1$s של Avada

en: You do not have permissions for that.
he: אין לך הרשאות לכך.

en: You do not need a reset button in this form
he: אין צורך בלחצן איפוס בטופס זה

en: You do not need a submit button in this form
he: אין צורך בלחצן 'שלח' בטופס זה

en: You do not need a submit button in this form, although you already have one
he: אין צורך בלחצן 'שלח' בטופס זה, למרות שכבר יש אחד

en: You have a text search in this form, but it is linked to a broken search filter
he: יש לך חיפוש טקסט בטופס זה אבל הוא מקושר למסנן חיפוש שבור

en: You have a text search in this form, click here to create the search filter that is missing
he: יש לך חיפוש טקסט בטופס זה, לחץ כאן כדי ליצור את מסנן החיפוש שחסר

en: You have entered new data on this page.
he: הזנת נתונים חדשים בדף זה.

en: You have finished the setup of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
he: סיימת את ההגדרה של החיפוש המותאם אישית המסופק על-ידי התצוגה <strong>%s</strong>.

en: You have no permission to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה.

en: You have not selected any field to be indexed in Relevanssi searches. Please select some below.
he: לא בחרת אפף שדה שיקבל אינדקס בחיפושי Relevanssi. בחר שדות להלן.

en: You have selected the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
he: בחרת את מסגרת האפשרויות <strong>%s</strong> לשימוש עם Views.

en: You may be using functions inside your <strong>[wpv-if]</strong> conditions already, and you will need to register those functions for them to work again.
he: ייתכן שאתה כבר משתמש בפונקציות בתוך תנאי <strong>[wpv-if]</strong>, ויהיה עליך לרשום פונקציות אלה כדי שהן יפעלו שוב.

en: You must define a regular expression for Toolset_CakePHP_Validation::custom()
he: יש להגדיר ביטוי רגולרי עבור Toolset_CakePHP_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
he: יש להגדיר ביטוי רגולרי עבור WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Toolset_CakePHP_Validation::comparison()
he: יש להגדיר את הפרמטר $operator עבור Toolset_CakePHP_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
he: יש להגדיר את הפרמטר $operator עבור WPToolset_Cake_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
he: עליך לספק את הפרמטר $operator עבור Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You need the Types plugin to render this custom search control.
he: יש צורך בתוסף Types כדי להפיק פקד חיפו שמותאם אישית זה.

en: You need the full Toolset Views plugin to export and import data.
he: צריך את התוסף המלא Views של Toolset כדי לייצא נתונים ולייבא אותם.

en: You need to add a submit button
he: עליך להוסיף לחצן 'שלח'

en: You need to add at least one valid sorting option
he: יש לבחור לפחות אפשרות מיון חוקית אחת

en: You need to add the [wpv-conditional] shortcodes around the content that you want to display conditionally.
he: יש להוסיף את הקודים הקצרים [wpv-conditional] מסביב לתוכן שאתה רוצה להציג באופן מותנה.

en: You need to install <strong>Relevanssi</strong>
he: יש להתקין את <strong>Relevanssi</strong>

en: You need to select what content to load with this View before you can continue designing the output.
he: יש לבחור איזה תוכן לטעון עם View זה לפני שאפשר להמשיך בעיצוב הפלט.

en: You need to set the Bootstrap version used in your theme.
he: עליך להגדיר את גרסת Bootstrap שבה השתמשת בערכת העיצוב.

en: You only need to enter affiliate settings if you are a theme designer and want to receive affiliate commission.
he: עליך להזין הגדרות גורם משויך רק את אתה מעצב ערכות עיצוב ורוצה לקבל עמלת גורם משויך.

en: You will find the <strong>Views</strong> button.
he: תמצא את הלחצן <strong>Views</strong>.

en: You will go to the official Bootstrap documentation, explaining all the options and CSS classes to create a {{title}}
he: תועבר לתיעוד הרשמי של Bootstrap, המסביר את כל האפשרויות ואת מחלקות ה-CSS ליצירת {{כותרת}}

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant custom search for those filters needs "AND" relationships.
he: מסנני %s משתמשים בסוג קשר פנימי מסוג OR, וחיפוש מותאם אישית עבור מסננים אלה זקוק לקשרי AND.

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant parametric search for those filters needs "AND" relationships.
he: מסנני %s משתמשים בסוג קשר פנימי מסוג OR, וחיפוש פרמטרי עבור מסננים אלה זקוק לקשרי AND.

en: Your View contains more URL based filters than custom search controls in the Filter HTML textarea
he: התצוגה שלך כוללת יותר מסננים מבוססי כתובות URL מאשר פקדי חיפוש מותאמים אישית באזור הטקסט של מסנן HTML

en: Your View contains more custom search controls in the Filter HTML textarea than URL based filters
he: התצוגה שלך מכילה יותר פקדי חיפוש מותאם אישית באזור הטקסט של מסנן HTML מאשר מסננים מבוססי כתובות URL

en: Your custom conditions will be lost if you switch back to GUI editing.
he: התנאים המותאמים אישית יאבדו אם תעבור חזרה לעריכה באמצעות ממשק המשתמש הגרפי.

en: Your custom search can also include a <strong>text search input</strong>, <strong>spinner</strong> to indicate updates in progress, a button to <strong>clear the form input</strong> and a <strong>submit button</strong>.
he: החיפוש המותאם אישית יכול לכלול גם <strong>קלט לחיפוש טקסט</strong>, <strong>פקד טווח</strong> לציון עדכונים בביצוע, לחצן ל<strong>ניקוי קלט הטופס</strong> ו<strong>לחצן שליחה</strong>.

en: Your custom search can contain filters by custom fields, taxonomies or even post relationships.
he: החיפוש המותאם אישית יכול להכיל מסננים לפי שדות מותאמים אישית, טקסונומיות או אפילו יחסים בין פוסטים.

en: Your entered passwords don't match.
he: הסיסמאות שהוזנו אינן תואמות.

en: Your framework was not correctly registered. Remember that you need to register your framework as follows:
he: המסגרת שלך לא נרשמה נכון. זכור שיש לרשום את המסגרת באופן הבא:

en: Your password has been reset.
he: בוצע איפוס לסיסמה.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link.
he: הקישור לאיפוס הסיסמה נראה לא חוקי. בקש קישור חדש.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
he: פג התוקף של פרטי הכניסה לאבטחה. טען מחדש את הדף כדי לקבל חדשים.

en: Your site has one list of custom fields to index. This means that all the text searches will return results from these custom fields.
he: לאתר שלך יש רשימה אחת של שדות מותאמים אישית לעריכה. המשמעות היא שכל חיפושי הטקסט יחזירו תוצאות משדות מותאמים אישית אלה.

en: Your theme has registered the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
he: ערכת העיצוב שלך רשמה את מסגרת האפשרויות <strong>%s</strong> לשימוש עם Views.

en: Your user can not perform that action.
he: המשתמש שלך לא יכול לבצע פעולה זו.

en: Z to A
he: ת עד א

en: a complete reference library for everything in Views.
he: ספריית עיון מלאה עבור כל מה שיש ב-Views.

en: after
he: אחרי

en: after or equal to
he: אחרי או שווה ל-

en: all
he: כל

en: all of the values
he: כל הערכים

en: all post types
he: כל סוגי הפוסטים

en: an interactive course that takes you through the basics and advanced features of Views.
he: קורס אינטראקטיבי שמסביר לך על היסודות ועל התכונות המתקדמות של Views.

en: and more…
he: ועוד...

en: any of the values
he: כל אחד מהערכים

en: any status.
he: סטטוס כלשהו.

en: as a dropdown list
he: כרשימה נפתחת

en: as a dropdown select
he: כבחירה נפתחת

en: as a native custom field
he: כשדה מותאם אישית טבעי

en: as a number
he: כמספר

en: as a set of radio options
he: כקבוצת לחצני רדיו

en: as a string
he: כמחרוזת

en: ascending
he: עולה

en: audio
he: שמע

en: before
he: לפני

en: before or equal to
he: לפני או שווה ל-

en: between
he: בין

en: between those
he: בינהם

en: between, higher end
he: בין, קצה עליון

en: between, lower end
he: בין, קצה תחתון

en: boolean
he: בוליאני

en: conditional output
he: פלט מותנה

en: custom field
he: שדה מותאם אישית

en: day
he: יום

en: day of the week
he: יום בשבוע

en: day of the year
he: יום בשנה

en: descending
he: יורד

en: different from
he: שונה מ-

en: display name
he: שם תצוגה

en: eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]
he: למשל [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]

en: eg. http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>
he: למשל http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>

en: equal to
he: שווה ל-

en: exclude
he: אי-הכללה

en: existing WordPress query
he: שאילתת WordPress קיימת

en: file
he: קובץ

en: for
he: עבור

en: format
he: תבנית

en: from %s groups
he: מקבוצות %s

en: from current post
he: מהפוסט הנוכחי

en: from parent %s
he: מהורה %s

en: function|option
he: פונקציה|אפשרות

en: greater than
he: גדול מ-

en: greater than or equal
he: גדול או שווה ל-

en: greater than or equal to
he: גדול או שווה ל-

en: has no parent
he: אין לו הורה

en: hour
he: שעה

en: id, count, name, slug or taxonomy-field-slug
he: מזהה, ספירה, שם, זיהוי או זיהוי-שדה-טקסונומיה

en: image
he: תמונה

en: in
he: ב-

en: in any of those
he: בכל אחד מהם

en: in any relationship
he: בקשר כלשהו

en: in the %s relationship
he: בקשר %s

en: include
he: הכללה

en: is
he: הוא

en: items
he: פריטים

en: items
he: פריטים

en: items per page
he: פריטים לדף

en: layout
he: פריסה

en: like
he: כמו

en: loop item
he: פריט לולאה

en: lower than
he: נמוך מ-

en: lower than or equal
he: נמוך או שווה ל-

en: lower than or equal to
he: קטן או שווה ל-

en: menu order
he: סדר תפריטים

en: miliseconds
he: מילישניות

en: minute
he: דקה

en: modified date
he: תאריך שינוי

en: modified date GMT
he: תאריך שינוי GMT

en: month
he: חודש

en: n/a
he: לא זמין

en: name
he: שם

en: need any technical help? Our support staff are waiting for you in our forum.
he: זקוק לעזרה טכנית? צוות התמיכה שלנו ממתין לך בפורום.

en: no one
he: אף אחד

en: no specific criteria
he: אין קריטריון ספציפי

en: not between
he: לא בין

en: not between those
he: לא בינהם

en: not in
he: לא ב-

en: not in any of those
he: לא באף אחד מהם

en: not like
he: לא כמו

en: not one of the values
he: לא אחד מהערכים

en: number
he: מספר

en: of
he: מתוך

en: one
he: אחד

en: ordered by <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> order
he: מסודר לפי <strong>%s</strong> ב-<strong>%s</strong> order

en: parent is <strong>%s</strong>
he: ההורה הוא <strong>%s</strong>

en: parent is the <strong>current post in the loop</strong>
he: ההורה הוא <strong>הפוסט הנוכחי בלולאה</strong>

en: parent is the <strong>page where the View is shown</strong>
he: ההורה הוא <strong>הדף שבו התצוגה מוצגת</strong>

en: permanently delete
he: מחק לצמיתות

en: post ID
he: מזהה פוסט

en: post author
he: מחבר הפוסט

en: post content and title
he: תוכן וכותרת פוסט

en: post date
he: תאריך פוסט

en: post relationship
he: קשר של הפוסט

en: post search
he: חיפוש פוסט

en: post title
he: כותרת פוסט

en: post title, content and fields
he: כותרת, תוכן ושדות של פוסט

en: post type
he: סוג פוסט

en: published date
he: תאריך פרסום

en: published date GMT
he: תאריך פרסום GMT

en: random order
he: סדר אקראי

en: raw
he: גולמי

en: related
he: קשור

en: required
he: חובה

en: search form
he: טופס חיפוש

en: search results
he: תוצאות חיפוש

en: second
he: שנייה

en: seconds
he: שניות

en: slide
he: החלק

en: slug
he: זיהוי

en: something
he: משהו

en: status of %s.
he: סטטוס של %s.

en: string
he: מחרוזת

en: target_id not valid
he: target_id לא חוקי

en: taxonomy
he: טקסונומיה

en: template
he: תבנית

en: term count
he: ספירת מונחים

en: term group
he: קבוצת מונחים

en: term name
he: שם מונח

en: term slug
he: שם מונח

en: terms of a taxonomy that no longer exists
he: מונחי טקסונומיה שכבר אינה קיימת

en: terms of the taxonomy %s
he: מונחי הטקסונומיה %s

en: that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID is set by the Framework option "%s"</strong>
he: שהם <strong>קשורים</strong> ל<strong>פוסט עם המזהה שמוגדר על-ידי אפשרות המסגרת '%s'</strong>

en: toolset.com subscription email
he: דוא"ל מינוי ל-toolset.com

en: toolset.com subscription key
he: מפתח מינוי ל-toolset.com

en: trash
he: פח אשפה

en: used by
he: בשימוש על-ידי

en: user ID
he: מזהה משתמש

en: user email
he: דוא"ל משתמש

en: user login
he: כניסת משתמש

en: user name
he: שם משתמש

en: user nicename
he: שם משתמש קריא

en: user post count
he: ספירת פוסטים של המשתמש

en: user registered date
he: תאריך רישום משתמש

en: user url
he: כתובת URL משתמש

en: username
he: שם משתמש

en: users with any role
he: משתמשים בעלי תפקיד כלשהו

en: users with role %s
he: משתמשים בעלי תפקיד %s

en: using the style
he: שימוש בסגנון

en: value
he: ערך

en: video
he: סרטון

en: week
he: שבוע

en: widget
he: וידג'ט

en: will display the post content
he: יציג את תוכן הפוסט

en: will display the post title
he: יציג את כותרת הפוסט

en: will run after getting the new results, but before updating them
he: ירוץ לאחר קבלת התוצאות החדשות אבל לפני עדכון שלהן

en: will run after updating the results
he: ירוץ לאחר עדכון התוצאות

en: will run before getting the new results
he: ירוץ לפני קבלת התוצאות החדשות

en: with IDs determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
he: עם מזהים שנקבעו באמצעות פרמטר כתובת ה-URL <strong>'%s'</strong>

en: with IDs set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
he: עם מזהים שהוגדרו על-ידי אפשרות המסגרת <strong>'%s'</strong>

en: with IDs set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
he: עם מזהים שהוגדרו על-ידי מאפיין הקוד הקצר של התצוגה <strong>'%s'</strong>

en: with duration
he: עם משך

en: with the following <strong>IDs</strong>: %s
he: עם ה<strong>מזהים</strong> הבאים: %s

en: wpv_add_dismiss_message is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
he: wpv_add_dismiss_message הוצאה משימוש ואין להשתמש בה. יהיה עליך לממש מתודה משלך לניהול הודעות ניהול.

en: wpv_create_summary_for_listing is deprecated and should not be used.
he: wpv_create_summary_for_listing הוצאה משימוש ואין להשתמש בה.

en: wpv_dismiss_message_ajax is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
he: wpv_dismiss_message_ajax הוצאה משימוש ואיו להתשמש בה. יהיה עליך לממש מתודה משלך לניהול הודעות ניהול.

en: year
he: שנה

en: your theme does not provide a valid, dedicated function to render the post content.
he: ערכת העיצוב לא מספקת פונקציה ייעודית חוקית להפקת תוכן הפוסט.

en: {{Post title}}
he: {{כותרת פוסט}}
