WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (767 entries)

en:  - everything you need to know about using CRED
uk: - все, що вам потрібно знати про використання CRED

en:  - learn to use CRED by experimenting with fully-functional learning sites
uk: - учіться використовувати CRED, експериментуючи з повнофункціональними веб-сайтами для навчання

en:  - online help by support staff
uk: - онлайн-довідка від персоналу служби підтримки

en:  seconds.
uk:  сек.

en: %1$s of %2$s
uk: %1$s із %2$s

en: %s Description
uk: Опис %s

en: %s Excerpt
uk: Витяг із %s

en: %s Name
uk: Ім'я %s

en: %s Parent
uk: Батьківський елемент %s

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
uk:  %sДля попереднього перегляду слід дозволити цій сторінці показувати спливаючі вікна. %sЯк увімкнути спливаючі вікна у веб-переглядачі%s

en: (Create a new-post form first)
uk: (Спочатку створіть форму нової публікації)

en: (Create a new-user form first)
uk: (Спочатку створіть форму нового користувача)

en: (Create an edit-post form first)
uk: (Спочатку створіть форму редагування публікації)

en: (Create an edit-user form first)
uk: (Спочатку створіть форму редагування користувача)

en: (Logged in User) User Display Name
uk: (Користувач, що ввійшов) Коротке ім'я користувача

en: (Logged in User) User Login Name
uk: (Користувач, що ввійшов) Логін користувача

en: - - Select page - -
uk: -- Вибрати сторінку --

en: - select -
uk: - вибрати -

en: -- Choose email field --
uk: -- Вибрати поле електронної пошти --

en: -- Choose user --
uk: -- Виберіть користувача --

en: -- Choose user id field --
uk: -- Вибрати поле ідентифікатора користувача --

en: -- Lastname field --
uk: -- Поле прізвища --

en: -- Name field --
uk: -- Поле імені --

en: -- Parent --
uk: -- Батьківський елемент --

en: -- Select Post Type --
uk: -- Вибрати тип публікацій --

en: -- Select action --
uk: -- Вибрати дію --

en: -- Select role --
uk: -- Вибрати роль --

en: -- Select status --
uk: -- Вибрати стан --

en: -- none --
uk: -- немає --

en: --- not set ---
uk: --- не задано ---

en: AJAX submission
uk: Надсилання AJAX

en: Access Control
uk: Керування доступом

en: Access Settings
uk: Налаштування Access

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add Another
uk: Додати ще

en: Add Generic Fields
uk: Додати загальні поля

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New CRED Post Form
uk: Додати нову форму публікацій CRED

en: Add New CRED User Form
uk: Додати нову форму користувачів CRED

en: Add Post Fields
uk: Додати поля публікації

en: Add User Fields
uk: Додати поля користувачів

en: Add condition by field
uk: Додати умову за полем

en: Add new content
uk: Додати новий вміст

en: Add new notification
uk: Додати нове сповіщення

en: Add new taxonomy message
uk: Додати новий термін класифікації

en: Add notifications to automatically send email after submitting this form.
uk: Додавати сповіщення до автоматично надісланих електронних листів після заповнення цієї форми.

en: Add option
uk: Додати параметр

en: Add taxonomy term
uk: Додати термін класифікації

en: Add term
uk: Додати термін

en: Additional Options:
uk: Додаткові параметри:

en: Additional Recipients:
uk: Додаткові одержувачі:

en: Additional field conditions:
uk: Додаткові умови полів:

en: Additional notification recipients
uk: Додаткові одержувачі сповіщень

en: Adds Image Captcha to your forms to prevent automatic submision by bots
uk: Додає зображення Captcha до вашої форми, щоб запобігти автоматичному поданню ботами

en: Administrator Role not found! CRED Users capabilities will not work
uk: Роль адміністратора не знайдено! Можливості користувачів CRED не діятимуть

en: Administrator Role not found! CRED capabilities will not work
uk: Роль адміністратора не знайдено! Можливості CRED не працюватимуть

en: After inserting it, you can style and edit the form content using the editor.
uk: Після вставлення ви можете змінити стиль і вміст форми за допомогою редактора.

en: After user submits this form:
uk: Після надсилання користувачем цієї форми:

en: After visitors submit this form:
uk: Після надсилання відвідувачами цієї форми:

en: All
uk: Усі

en: All are true
uk: Усі правильні

en: All changes saved
uk: Усі зміни збережено

en: All forms
uk: Усі форми

en: Allow Media Insert button in Post Content Rich Text Editor
uk: Дозволити кнопку «Вставити медіа» в редакторі тексту публікації.

en: An error occurred please try again
uk: Сталася помилка, повторіть спробу.

en: Any is true
uk: Будь-яке правильне

en: Apply
uk: Застосувати

en: April
uk: Квітень

en: Archive
uk: Архів

en: Archives
uk: Архіви

en: Are you sure that you want to delete the selected forms?
uk: Справді видалити вибрані форми?

en: Are you sure that you want to delete the selected user forms?
uk: Справді видалити вибрані форми користувачів?

en: Are you sure that you want to delete this form?
uk: Справді видалити цю форму?

en: Are you sure that you want to delete this user form?
uk: Справді видалити цю форму користувачів?

en: Are you sure to delete this file ?
uk: Справді видалити цей файл?

en: Are you sure you want to delete this form?
uk: Справді видалити цю форму?

en: Are you sure you want to delete this post?
uk: Справді видалити цю публікацію?

en: Are you sure you want to remove this notification?
uk: Справді видалити це сповіщення?

en: Ascending
uk: Висхідний порядок

en: Audio
uk: Аудіо

en: August
uk: Серпень

en: Auto-Generate Form
uk: Автоматичне створення форми

en: Auto-Generate User Form
uk: Форма автоматичного створення користувача

en: Auto-generate Form Content
uk: Створити вміст форми автоматично

en: Autogenerate Nickname
uk: Автоматично створити псевдо

en: Autogenerate Password
uk: Автоматично створити пароль

en: Autogenerate Username
uk: Автоматично створити ім'я користувача

en: Basic
uk: Базовий

en: Bcc:
uk: Прихована копія:

en: Blue
uk: Блакитний

en: Body Codes (click to insert)
uk: Коди текстового поля (клацніть, щоб вставити)

en: Body content is required
uk: У текстовому полі потрібен вміст

en: Body of emails
uk: Текст повідомлень

en: Both `User Login Name` and `User Display Name` codes, work only on notifications triggered by a form submission.
uk: Обидва коди «Логін користувача» і «Коротке ім'я користувача» працюють тільки у сповіщеннях, які отримуються після надсилання форми.

en: Build Form
uk: Створити форму

en: Build the form using HTML and CRED shortcodes. Click on the <strong>Auto-Generate Form</strong> button to create the form with default fields. Use the <strong>Add User/Post Fields</strong> button to add fields that belong to this post type, or <strong>Add Generic Fields</strong> to add any other inputs.
uk: Створіть форму за допомогою HTML і коротких кодів CRED. Щоб створити форми з полями за промовчанням, натисніть кнопку <strong>Автоматичне створення форми</strong>. Щоб додати поля, що відносяться до цього типу публікацій, скористайтеся кнопкою <strong>Додати поля користувачів/публікацій</strong>; для іншого вводу – <strong>Додати загальні поля</strong>.

en: Bulk Actions
uk: Пакетне оброблення

en: Buttons
uk: Кнопки

en: CRED Conditional Expressions
uk: Умовні вирази CRED

en: CRED Custom Fields
uk: Користувацькі поля CRED

en: CRED Field Type
uk: Тип поля CRED

en: CRED Forms
uk: Форми CRED

en: CRED Frontend Access
uk: Доступ до сторінки через CRED

en: CRED Help
uk: Довідка з CRED

en: CRED Post Form
uk: Форма публікацій CRED

en: CRED Post Forms
uk: Форми публікацій CRED

en: CRED USers Frontend Access
uk: Доступ користувачів на сторінку через CRED

en: CRED User Field Type
uk: Тип полів користувачів CRED

en: CRED User Fields
uk: Поля користувачів CRED

en: CRED User Form
uk: Форма користувачів CRED

en: CRED User Forms
uk: Форми користувачів CRED

en: CRED Users Frontend Access
uk: Доступ користувачів на сторінку через CRED

en: CRED Wizard
uk: Майстер CRED

en: CRED elements in this Module
uk: Елементи CRED у цьому модулі

en: CRED filters the content that is submitted by a form.
uk: CRED фільтрує вміст, який надсилається формою.

en: CRED import summary :
uk: Підсумок імпорту CRED:

en: CSS Class:
uk: Клас CSS:

en: CSS editor
uk: Редактор CSS

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cc:
uk: Копія:

en: Cheatin&#8217; uh?
uk: Хитруєте?

en: Check Documentation for details and examples
uk: Перегляньте Документацію, щоб отримати деталі та приклади

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Checkbox should have a value other than blank!
uk: Прапорець повинен мати значення, яке відрізняється від порожнього!

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Checked
uk: Перевірено

en: Checked by default
uk: Перевірено за промовчанням

en: Child Form Page
uk: Сторінка дочірньої форми

en: Choose a specific parent
uk: Виберіть визначений батьківський елемент

en: Choose the type of content this form will create or modify:
uk: Виберіть тип вмісту, який ця форма допоможе створити або змінити.

en: Choose which form to insert
uk: Виберіть форму для вставлення

en: Clear
uk: Очистити

en: Click to insert the specified shortcode
uk: Клацніть, щоб вставити вказаний короткий код

en: Click to refresh (if settings changed)
uk: Клацніть, щоб оновити (якщо налаштування змінено)

en: Click to toggle
uk: Клацніть, щоб переключити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Close
uk: Закрити

en: Colorpicker
uk: Палітра кольорів

en: Conditional Group
uk: Умовна група

en: Conditional expression includes illegal characters
uk: Умовний вираз містить неприпустимі символи

en: Connect
uk: Підключитися

en: Content
uk: Вміст

en: Content Filter
uk: Фільтр вмісту

en: Content Template
uk: Шаблон вмісту

en: Content of %s (default)
uk: Вміст %s (за промовчанням)

en: Correct conditional expression has not been found
uk: Правильний умовний вираз не знайдено

en: Could not read the import file.
uk: Не вдалося прочитати імпортований файл.

en: Create Child Post Link
uk: Створити посилання на дочірню публікацію

en: Create Custom Post with CRED Form \"%s\"
uk: Створити користувацьку публікацію за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Create Custom User with CRED Form \"%s\"
uk: Створити свого користувача за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Create new forms using the CRED Wizard
uk: Створити нові форми за допомогою майстра CRED

en: Create new user
uk: Створити нового користувача

en: Create user
uk: Створити користувача

en: Creating and displaying a CRED form
uk: Створення та відображення форми CRED

en: Current Window
uk: Поточне вікно

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Custom Fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom Fields Imported
uk: Користувацькі поля імпортовано

en: Custom field deleted.
uk: Користувацьке поле видалено.

en: Custom field updated.
uk: Користувацькі поля оновлено.

en: Date
uk: Дата

en: Date/Time
uk: Дата/час

en: Debug information
uk: Налагоджувальні відомості

en: December
uk: Грудень

en: Default
uk: За промовчанням

en: Default Skypename<br>(default field value):
uk: Ім'я Skype за промовчанням<br>(значення поля за промовчанням):

en: Default URL<br>(default field value):
uk: URL-адреса за промовчанням<br>(значення поля за промовчанням):

en: Default email<br>(default field value):
uk: Електронна пошта за промовчанням<br>(значення поля за промовчанням):

en: Default phone<br>(default field value):
uk: Телефон за промовчанням<br>(значення поля за промовчанням):

en: Default value:
uk: Значення за промовчанням:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Delete Others Posts using CRED
uk: Видалити інші публікації за допомогою CRED

en: Delete Own Posts using CRED
uk: Видалити свої публікації за допомогою CRED

en: Delete Post Link
uk: Видалити посилання на публікацію

en: Delete action
uk: Видалити дію

en: Delete another post (post ID)
uk: Видалити іншу публікацію (ідентифікатор публікації)

en: Delete current post (in Loop)
uk: Видалити поточну публікацію (в циклі)

en: Delete forms not included in the import
uk: Видалити форми, не включені в імпорт

en: Delete post
uk: Видалити публікацію

en: Deleting..
uk: Видалення...

en: Descending
uk: Низхідний порядок

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнуто

en: Display Name
uk: Показувати ім'я

en: Display a confirmation message after deleting:
uk: Виводити повідомлення для підтвердження після видалення:

en: Display a confirmation message before deleting:
uk: Виводити повідомлення для підтвердження перед видаленням:

en: Display a message instead of the form...
uk: Показувати повідомлення замість форми...

en: Display the post
uk: Показувати публікацію

en: Do not have reCAPTCHA API Keys?
uk: У вас немає API-ключів reCAPTCHA?

en: Do not have reCAPTCHA API Keys? %sSign Up to use reCAPTCHA API%s
uk: У вас немає API-ключів reCAPTCHA? %sЗареєструйтеся, щоб скористатися API reCaptcha%s

en: Do not load CRED style sheets on front-end
uk: Не завантажувати списки стилів CRED у зовнішньому інтерфейсі

en: Do you want to disable the Wizard for this form only, or disable the Wizard for all future forms as well? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(You can re-enable the Wizard at the %s Settings Page if you change your mind)</span>
uk: Хочете вимкнути Майстер тільки для цієї форми чи також для всіх форм у майбутньому? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(Якщо ви захочете змінити свій вибір, Майстер можна знову ввімкнути на сторінці налаштувань %s)</span>

en: Do you want to go to the home page?
uk: Перейти на головну сторінку?

en: Documentation and Support
uk: Документація та підтримка

en: Don't show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Draft
uk: Чернетка

en: E-mail Notifications
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit CRED Post Form
uk: Редагувати форму публікацій CRED

en: Edit CRED User Form
uk: Редагувати форму користувачів CRED

en: Edit Others Custom Post with CRED Form \"%s\"
uk: Редагувати користувацьку публікацію інших за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Edit Others Custom User with CRED Form \"%s\"
uk: Редагувати свого користувача інших за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Edit Own Custom Post with CRED Form \"%s\"
uk: Редагувати свою користувацьку публікацію за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Edit Own Custom User with CRED Form \"%s\"
uk: Редагувати свого користувача за допомогою форми CRED \"%s\"

en: Edit Post Form
uk: Редагувати форму публікацій

en: Edit Skype button
uk: Редагувати кнопку Skype

en: Edit User Form
uk: Редагувати форму користувачів

en: Edit another post
uk: Редагувати іншу публікацію

en: Edit another user
uk: Редагувати іншого користувача

en: Edit current logged in user
uk: Змінити поточного користувача, що ввійшов

en: Edit current post (in Loop)
uk: Редагувати поточну публікацію (в циклі)

en: Edit existing content
uk: Редагувати наявний вміст

en: Edit existing user
uk: Редагувати наявного користувача

en: Edit field settings
uk: Редагувати налаштування поля

en: Edit form link can not be displayed (post type mismatch).
uk: Неможливо відобразити посилання форми, яка редагується (не підходить тип публікації).

en: Edit skype button
uk: Редагувати кнопку skype

en: Edit user
uk: Редагувати користувача

en: Email
uk: Ел. адреса

en: Email (leave blank for default):
uk: Повідомлення (залишити порожнім для вибору за промовчанням):

en: Email Autogeneration
uk: Автогенерування електронних адрес

en: Email Body
uk: Текст повідомлення

en: Email Subject
uk: Тема повідомлення

en: Embedded CRED
uk: Вбудований CRED

en: Embedded Media
uk: Вбудовані медіа

en: Enable Syntax Highlight
uk: Увімкнути виділення синтаксису

en: Enable Syntax Highlight for CRED Forms
uk: Увімкнути виділення синтаксису для форм CRED

en: Enter an email address
uk: Введіть електронну адресу

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED Forms)
uk: Введіть повідомлення, що відображатиметься замість форми. Можна використовувати HTML і короткі коди (але не форми CRED).

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED User Forms)
uk: Введіть повідомлення, що відображатиметься замість форми. Можна використовувати HTML і короткі коди. (але не форми користувачів CRED)

en: Enter title here
uk: Введіть заголовок тут

en: Enter your ReCaptcha keys at the CRED Settings page in order for ReCaptcha API to work
uk: Вкажіть ключі ReCaptcha в Налаштуваннях CRED, щоб API ReCaptcha працював

en: Enter your Skype Name
uk: Введіть своє ім'я у Skype

en: Error during CRED Post Forms import
uk: Помилка під час імпорту форм публікацій CRED

en: Error during CRED User Forms import
uk: Помилка під час імпорту форм користувачів CRED

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
uk: Ідентифікатор повідомлення про помилку: check _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while parsing the evaluate expression
uk: Помилка під час граматичного аналізу виразу, що оцінюється

en: Error: Files is too big, Max upload size is
uk: Помилка. Файл надто великий. Максимальний розмір завантаження

en: Excerpt of %s (default)
uk: Витяг із %s (за промовчанням)

en: Exit Wizard Mode
uk: Вийти з режиму майстра

en: Export
uk: Експортувати

en: Export All Post Forms
uk: Експортувати всі форми публікацій

en: Export All User Forms
uk: Експортувати всі форми користувачів

en: Export CRED forms
uk: Експортувати форми CRED

en: Export also Custom Fields when exporting CRED Forms
uk: Також під час експорту форм CRED експортувати користувацькі поля

en: Export also settings when exporting CRED Forms
uk: Також під час експорту форм CRED експортувати налаштування

en: Export settings
uk: Експорт налаштувань

en: Expression:
uk: Вираз:

en: Extra CSS Help
uk: Довідка з додаткових CSS

en: Extra Fields
uk: Додаткові поля

en: Fade
uk: Затухання

en: Fade-Slide
uk: Затухання слайду

en: Featured Image
uk: Вибране зображення

en: February
uk: Лютий

en: Field
uk: Поле

en: Field name contains special characters or spaces!
uk: Назва поля містить спеціальні символи або пробіли!

en: Field name:
uk: Ім'я поля:

en: Fields and Views
uk: Поля та подання

en: File
uk: Файл

en: File Error Code:
uk: Код помилки файлу:

en: File Type Error
uk: Помилка типу файлу

en: File is too big
uk: Файл надто великий

en: Finish
uk: Готово

en: First Name
uk: Ім'я

en: First, please select the role for the user that this form will create.
uk: Спочатку виберіть роль для користувача, якого створюватиме ця форма.

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href=\"%s\">debug information</a> page.
uk: Щоб отримати налагоджувальні відомості, які може попросити співробітник служби технічної підтримки, скористайтеся сторінкою <a href=\"%s\">налагоджувальних відомостей</a>.

en: Form (required)
uk: Форма (обов'язково)

en: Form Container
uk: Контейнер форми

en: Form Content
uk: Вміст форми

en: Form Data
uk: Дані форми

en: Form Fields
uk: Поля форми

en: Form Messages
uk: Повідомлення форми

en: Form Messages Container
uk: Контейнер повідомлень форми

en: Form Name
uk: Ім'я форми

en: Form Preview Mode
uk: Режим попереднього перегляду форми

en: Form Settings Help
uk: Довідка з налаштувань форм

en: Form Submit
uk: Надсилання форми

en: Form Submit Button
uk: Кнопка надсилання форми

en: Form Type option cannot be empty.
uk: Параметр «Тип форми» не може бути пустим.

en: Form Type or Post Type is not set!
uk: Тип форми чи тип публікації не встановлено!

en: Form User Fields not set!
uk: Поля користувачів форми не задано!

en: Form [%s] does not exist
uk: Форма [%s] не існує

en: Form data saving has been disabled
uk: Збереження даних форми вимкнуто

en: Form does not exist!
uk: Форма не існує!

en: Form preview does not exist. Try saving your form first
uk: Попередній перегляд форми не існує. Спробуйте спочатку зберегти форму

en: Form type and post type do not match
uk: Тип форми і тип публікації не збігаються

en: Forms
uk: Форми

en: Forms added
uk: Форми додано

en: Forms overwritten
uk: Форми перезаписано

en: Friday
uk: П'ятниця

en: General Settings Updated
uk: Загальні налаштування оновлено

en: Generic Error in deleting file
uk: Загальна помилка видалення файлу

en: Generic Field
uk: Загальне поле

en: Generic Fields (click to insert)
uk: Загальні поля (клацніть, щоб вставити)

en: Generic Fields Help
uk: Довідка із загальних полів

en: Generic field type
uk: Тип загального поля

en: Get and Enter your API keys
uk: Отримайте і введіть свої API-ключі

en: Get more details in the <a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">documentation page</a>.
uk: Докладніше на <a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">сторінці документації</a>.

en: Go to a page...
uk: Перейти на сторінку...

en: Go to the first page
uk: На першу сторінку

en: Go to the last page
uk: На останню сторінку

en: Go to the next page
uk: На наступну сторінку

en: Go to the previous page
uk: На попередню сторінку

en: Got it! Don't show this message again
uk: Зрозуміло! Більше не показувати це повідомлення

en: Grid
uk: Cітка

en: HTML attributes for child content link (advanced)
uk: Атрибути HTML для посилання на дочірній вміст (розширені)

en: HTML attributes for delete link
uk: Атрибути HTML для видалення посилання

en: HTML attributes for delete link (advanced)
uk: Атрибути HTML для видалення посилання (розширені)

en: HTML attributes for edit link (advanced)
uk: Атрибути HTML для посилання на редагування (розширені)

en: Help
uk: Довідка

en: Hidden
uk: Приховано

en: Hide advanced options
uk: Приховати додаткові параметри

en: Hide comments when displaying this form
uk: Приховати коментарі під час відображення цієї форми

en: Hour
uk: Година

en: How do you want to set the parent in child form?
uk: Як задати батьківський елемент у дочірній формі?

en: How to add Forms to your site
uk: Як додати форми для вашого веб-сайту

en: How to create notifications for sending passwords
uk: Як створювати повідомлення для надсилання паролів

en: How to disable caching for content with forms
uk: Як вимкнути кешування вмісту з формами

en: How to display the form
uk: Як відображати форму

en: How to display the user form
uk: Як відображати форму користувачів

en: If autogenerate username and/or password is set in CRED User Form settings the following Email will be autogenerated.
uk: Якщо в налаштуваннях форми користувачів CRED задано автогенерування імені користувача та/або пароль, буде автоматично створена така електронна адреса.

en: If you are willing to use reCAPTCHA to protect your CRED Forms against bots' entries please provide public and private keys for reCAPTCHA API:
uk: Якщо ви хочете використовувати reCAPTCHA для захисту своїх форм CRED від роботизованих вводів, введіть відкритий і закритий API-ключі reCAPTCHA:

en: Image
uk: Зображення

en: Images
uk: Зображення

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import CRED Post Forms
uk: Імпортувати форми публікацій CRED

en: Import CRED User Forms
uk: Імпортувати форми користувачів CRED

en: Import and Overwrite CRED Custom Fields
uk: Імпортувати і переписати користувацькі поля CRED

en: Import and Overwrite CRED Settings
uk: Імпортувати і переписати налаштування CRED

en: In order to display the post, post status must be set to Publish
uk: Щоб відобразити публікацію, статус публікації потрібно встановити на Опублікувати

en: Include WPML localization
uk: Включіть локалізацію WPML

en: Include reCaptcha field
uk: Включіть поле reCaptcha

en: Include this field in Scaffold
uk: Включіть це поле у скаффолдинг

en: Input format: %s
uk: Вхідний формат: %s

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Body Codes
uk: Вставити коди текстового поля

en: Insert Field type \"%s\"
uk: Вставити тип поля \"%s\»

en: Insert Forms
uk: Вставити форми

en: Insert Subject Codes
uk: Вставити коди теми

en: Insert a link to edit
uk: Вставте посилання для редагування

en: Insert shortcode
uk: Вставити короткий код

en: Insert the form itself
uk: Вставте саму форму

en: Insert the user form itself
uk: Вставте саму форму користувачів

en: Integer
uk: Ціле

en: Invalid Form Submission (maybe a file has a size greater than allowed)
uk: Надіслано неприпустиму форму (можливо, розмір файлу більший, ніж допускається)

en: Invalid URL message
uk: Повідомлення про неприпустиму URL-адресу

en: Invalid captcha message
uk: Повідомлення про неприпустиму captcha

en: Invalid date message
uk: Повідомлення про неприпустиму дату

en: Invalid email message
uk: Повідомлення про неприпустиму електронну адресу

en: Invalid file type message
uk: Повідомлення про неприпустимий тип файлу

en: Invalid hidden field value message
uk: Повідомлення про неприпустиме значення прихованого поля

en: Invalid image height message
uk: Повідомлення про неприпустиму висоту зображення

en: Invalid image message
uk: Повідомлення про неприпустиме зображення

en: Invalid image width message
uk: Повідомлення про неприпустиму ширину зображення

en: Invalid numeric field message
uk: Повідомлення про неприпустиме числове поле

en: Invalid submission message
uk: Повідомлення про неприпустиме надсилання

en: Invalid user
uk: Неприпустимий користувач

en: Item %s could not be saved
uk: Елемент %s неможливо зберегти

en: JS editor
uk: Редактор JS

en: January
uk: Січень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Keep displaying this form
uk: Продовжити відображення цієї форми

en: Keep original status
uk: Зберегти початковий стан

en: Label:
uk: Мітка:

en: Labels
uk: Мітки

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Mail failed to be sent
uk: Не вдалося надіслати пошту

en: Mail sent succesfully
uk: Пошту надіслано

en: Make a selection in the editor and auto-generator will replace it.
uk: Виділіть фрагмент у редакторі і автогенератор його замінить.

en: Make a selection in the editor and the conditional group will wrap around it when inserted.
uk: Виберіть фрагмент у редакторі, і умовна група буде обтікати його після вставлення.

en: Manage non-Toolset Post Fields
uk: Керувати іншими полями публікацій не з Toolset

en: Manage non-Toolset Post Fields with CRED
uk: Керувати іншими полями публікацій не з Toolset за допомогою CRED

en: Manage non-Toolset User Fields
uk: Керувати іншими полями користувачів не з Toolset

en: Manage non-Toolset User Fields with CRED
uk: Керувати іншими полями користувачів не з Toolset за допомогою CRED

en: March
uk: Березень

en: Max. Height
uk: Максимальна висота

en: Max. Height (px)
uk: Макс. висота. (пікселів)

en: Max. Height not numeric
uk: Максимальна висота не числова

en: Max. Width
uk: Максимальна ширина

en: Max. Width (px)
uk: Макс. ширина (пікселів)

en: Max. Width not numeric
uk: Максимальна ширина не числова

en: May
uk: Травень

en: Media Upload will not work with form preview
uk: Завантаження медіа не працюватиме в режимі попереднього перегляду

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Minute
uk: Хвилина

en: Missing form configuration.
uk: Відсутня конфігурація форми.

en: Module Manager
uk: Менеджер модулів

en: Monday
uk: Понеділок

en: Move option
uk: Перемістити параметр

en: Multi Select
uk: Вибір декількох

en: Multiple Lines
uk: Декілька рядків

en: NOT FOUND
uk: НЕ ЗНАЙДЕНО

en: Name
uk: Ім'я

en: Name (leave blank for default):
uk: Ім'я (залишити порожнім для вибору за промовчанням):

en: New CRED Post Form
uk: Нова форма публікацій CRED

en: New CRED User Form
uk: Нова форма користувачів CRED

en: New Post Form
uk: Нова форма публікацій

en: New User Form
uk: Нова форма користувачів

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Next
uk: Далі

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: No
uk: Ні

en: No Child Form Page specified
uk: Сторінку дочірньої форми не вказано

en: No Effect
uk: Без ефектів

en: No HTML tags have been selected.
uk: HTML-теги не вибрано.

en: No Notification given
uk: Сповіщень немає

en: No Parent text
uk: Немає батьківського тексту

en: No Post Forms were found.
uk: Не знайдено жодної форми публікацій.

en: No User Forms were found.
uk: Не знайдено жодної форми користувачів.

en: No fields were found.
uk: Поля не знайдено.

en: No form found in Trash
uk: У кошику форму не знайдено

en: No form specified
uk: Форму не вказано

en: No forms found
uk: Форми не знайдено

en: No name for field!
uk: Немає назви поля!

en: No options for field!
uk: Немає параметрів для поля!

en: No post defined
uk: Публікацію не визначено

en: No post specified
uk: Публікацію не вказано

en: No preview form content provided
uk: Не передбачено вміст форми для попереднього перегляду

en: No recipients specified
uk: Отримувачі не вказані

en: No user form found in Trash
uk: У Кошику немає форм користувачів

en: No user form specified
uk: Форму користувача не вказано

en: No user forms found
uk: Форми користувачів не знайдено

en: No user specified
uk: Користувач не вказаний

en: No zip entry
uk: Немає запису архіву

en: Not Set
uk: Не задано

en: Notification Settings Help
uk: Довідка з налаштувань сповіщень

en: Notification disabled
uk: Сповіщення вимкнуто

en: Notification e-mail subject:
uk: Тема електронного сповіщення:

en: Notification mail body:
uk: Текст сповіщення:

en: Notification mail subject:
uk: Тема сповіщення:

en: Notification name
uk: Ім'я сповіщення

en: Notification recipients
uk: Одержувачі сповіщень

en: Notification settings:
uk: Налаштування сповіщення:

en: Notifications sender E-mail must be a valid E-mail address
uk: Електронна адреса відправника повідомлень має бути припустимою

en: November
uk: Листопад

en: Number of entries (0=all)
uk: Кількість записів (0=усі)

en: Numeric
uk: Числове

en: OK
uk: Гаразд

en: October
uk: Жовтень

en: Only if field value has changed
uk: Лише після змінення значення поля

en: Operator
uk: Оператор

en: Options:
uk: Параметри:

en: Order By
uk: Упорядкувати за

en: Ordering
uk: Сортування

en: Other
uk: Інше

en: Other settings:
uk: Інші налаштування:

en: Other...
uk: Інше...

en: Overwrite existing post forms
uk: Перезаписати наявні форми публікацій

en: Overwrite existing user forms
uk: Перезаписати наявні форми користувачів

en: Page:
uk: Сторінка:

en: Pagination
uk: Поділ на сторінки

en: Parent Link
uk: Посилання на батьківський елемент

en: Parent Title
uk: Заголовок батьківського елемента

en: Parent Window
uk: Батьківське вікно

en: Parents
uk: Батьківські

en: Password
uk: Пароль

en: Password fields are required
uk: Введіть пароль

en: Password fields do not match
uk: Паролі не збігаються

en: Pending Review
uk: Очікується перегляд

en: Per Page
uk: На сторінку

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Phone
uk: Телефон

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Please Select..
uk: Виберіть...

en: Please Wait. You are being redirected...
uk: Зачекайте. Виконується переспрямування...

en: Please enter a title
uk: Введіть заголовок

en: Please enter a valid URL address
uk: Введіть припустиму URL-адресу

en: Please enter a valid date
uk: Введіть припустиму дату

en: Please enter a valid email address
uk: Введіть припустиму електронну адресу

en: Please enter an email address
uk: Введіть електронну адресу

en: Please enter integer data
uk: Введіть ціле число

en: Please enter numeric data
uk: Введіть припустимі числові дані

en: Please enter the Notification Name
uk: Введіть ім'я для сповіщення

en: Please insert a valid post ID
uk: Введіть припустимий ідентифікатор публікації

en: Please select a field
uk: Виберіть поле

en: Please select a form first
uk: Спочатку виберіть форму

en: Please select a post first
uk: Спочатку виберіть публікацію

en: Please select a shortcode first
uk: Спочатку виберіть короткий код

en: Please select a user
uk: Виберіть користувача

en: Please select a user id field
uk: Виберіть поле ідентифікатора користувача

en: Please select an email field
uk: Виберіть поле електронної пошти

en: Please select recipients
uk: Виберіть одержувачів

en: Please select the notification trigger event
uk: Виберіть подію, яка активуватиме сповіщення

en: Please set the form Title
uk: Задайте заголовок форми

en: Possible spam attempt detected. The posted form data was rejected.
uk: Можливо, спроба спаму. Інформацію розміщеної форми відхилено.

en: Post Admin Link
uk: Посилання на адмін. публікацію

en: Post Fields (click to insert)
uk: Поля публікації (клацніть, щоб вставити)

en: Post Fields Help
uk: Довідка з полів публікацій

en: Post Forms
uk: Форми публікацій

en: Post Forms Front-end Access Group
uk: Група доступу до форм публікацій у зовнішньому інтерфейсі

en: Post ID
uk: Ідентифікатор публікації

en: Post Link
uk: Посилання на публікацію

en: Post Settings Help
uk: Довідка з налаштувань публікацій

en: Post Title
uk: Заголовок публікації

en: Post Type
uk: Тип публікації

en: Post Type:&nbsp;
uk: Тип публікації:

en: Post Types connected to this form:
uk: Типи публікацій, підключених до цієї форми:

en: Post View
uk: Опублікувати View

en: Post delete failed
uk: Не вдалося видалити публікацію

en: Post deleted
uk: Публікацію видалено

en: Post does not exist
uk: Такої публікації немає

en: Post draft updated. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
uk: Чернетку публікації оновлено. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Попередній перегляд публікації</a>

en: Post field
uk: Поле публікації

en: Post not saved message (one problem)
uk: Повідомлення про незбережену публікацію (одна причина)

en: Post not saved message (several problems)
uk: Повідомлення про незбережену публікацію (кілька причин)

en: Post published. <a href=\"%s\">View post</a>
uk: Публікацію опубліковано. <a href=\"%s\">Переглянути публікацію</a>

en: Post restored to revision from %s
uk: Публікацію відновлено в редакції від %s

en: Post saved Message
uk: Повідомлення про збереження публікації

en: Post saved.
uk: Публікацію збережено.

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">Preview post</a>
uk: Публікацію заплановано на: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">Попередній перегляд публікації</a>

en: Post submitted. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
uk: Публікацію надіслано. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Попередній перегляд публікації</a>

en: Post updated.
uk: Публікацію оновлено.

en: Post updated. <a href=\"%s\">View post</a>
uk: Публікацію оновлено. <a href=\"%s\">Переглянути публікацію</a>

en: Preview Changes
uk: Переглянути зміни

en: Preview Form submitted
uk: Форму попереднього перегляду подано

en: Preview form type not provided
uk: Тип форми для попереднього перегляду не передбачено

en: Preview post type not provided
uk: Тип публікації для попереднього перегляду не передбачено

en: Previous
uk: Назад

en: Private
uk: Приватна

en: Published
uk: Опубліковано

en: Radio
uk: Радіо

en: Readonly?
uk: Лише для читання?

en: Redirect delay (in seconds)
uk: Переспрямувати затримку (в секундах)

en: Redirect delay for:
uk: Затримка переспрямування на:

en: Redirect to Post ID:
uk: Ідентифікатор публікації для переспрямування:

en: Refresh Complete
uk: Оновити завершені

en: Refresh page after deletion
uk: Оновити сторінку після видалення

en: Registration Date
uk: Дата реєстрації

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove option
uk: Видалити параметр

en: Remove taxonomy term
uk: Видалити термін класифікації

en: Remove term
uk: Видалити термін

en: Remove this field as a CRED field type
uk: Видалити це поле як поля типу CRED

en: Repeat Password
uk: Повторіть пароль

en: Required
uk: Обов'язково

en: Required field message
uk: Повідомлення про обов'язкове поле

en: Required?
uk: Обов'язково?

en: Reset Password Link
uk: Посилання для скидання пароля

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Restore Previous Value
uk: Відновити попереднє значення

en: Retry Upload
uk: Повторити завантаження

en: Revert to default editor
uk: Повернути редактор за промовчанням

en: Role
uk: Роль

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Post Form
uk: Зберегти форму публікацій

en: Save User Form
uk: Форма збереження користувача

en: Saved
uk: Збережено

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Scaffold Help
uk: Довідка зі скаффолдингу

en: Search
uk: Пошук

en: Search CRED Post Forms
uk: Пошук форм публікацій CRED

en: Search CRED User Forms
uk: Пошук форм користувачів CRED

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Select
uk: Вибрати

en: Select %s
uk: Вибрати %s

en: Select Post Type
uk: Вибрати тип публікації

en: Select all
uk: Виділити все

en: Select allowed HTML tags
uk: Вибрати дозволені HTML-теги

en: Select allowed User Role
uk: Вибрати дозволену роль користувача

en: Select date
uk: Вибрати дату

en: Select field..
uk: Вибрати поле...

en: Select post
uk: Вибрати публікацію

en: Select post form
uk: Вибрати форму публікацій

en: Select text
uk: Виділіть текст

en: Select the status of content created by this form:
uk: Виберіть тип вмісту, створеного цією формою:

en: Select user
uk: Вибрати користувача

en: Select user form
uk: Вибрати форму користувачів

en: Selected
uk: Вибране

en: Send a test email
uk: Надіслати пробне повідомлення

en: Send a test notification to:
uk: Кому надіслати пробне повідомлення:

en: Send notification to Author
uk: Надіслати сповіщення авторові

en: Send notification to a WordPress user specified in a form field:
uk: Надіслати сповіщення користувачеві WordPress, вказаному в полі форми:

en: Send notification to a WordPress user:
uk: Надіслати сповіщення користувачеві WordPress:

en: Send notification to a specific email address:
uk: Надіслати сповіщення на вказану адресу електронної пошти:

en: Send notification to an email specified in a form field:
uk: Надіслати сповіщення на електронну пошту, вказану в полі форми:

en: Send now
uk: Надіслати

en: September
uk: Вересень

en: Set %s Featured Image
uk: Задати вибране зображення %s

en: Set Field Type
uk: Задати тип поля

en: Set Field type \"%s\"
uk: Задати тип поля \"%s\"

en: Set From details
uk: Задати дані «Від»

en: Set field type
uk: Задати тип поля

en: Set the %s Parent
uk: Задати батьківський елемент для %s

en: Set the parent according to the currently displayed content
uk: Задати батьківський елемент відповідно до вмісту, який зараз відображається

en: Set the title for this new form.
uk: Задайте назву для цієї нової форми.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Show Hidden Fields
uk: Показати приховані поля

en: Show advanced options
uk: Показати додаткові параметри

en: Show captcha button
uk: Показати кнопку captcha

en: Show/Hide Effect:
uk: Показати/Приховати ефект:

en: Sign Up to use reCAPTCHA API
uk: Зареєструйтеся, щоб скористатися API reCaptcha

en: Single Line
uk: Один рядок

en: Site Key
uk: Ключ сайту

en: Slide
uk: Слайд

en: Standard Post Fields
uk: Поля стандартної публікації

en: Standard User Fields
uk: Звичайні поля користувачів

en: Status of content created or edited by this form:
uk: Стан вмісту, створеного або зміненого за допомогою цієї форми:

en: Styling
uk: Стилі

en: Subject Codes (click to insert)
uk: Коди теми (клацніть, щоб вставити)

en: Subject of emails:
uk: Тема повідомлень:

en: Submit
uk: Надіслати

en: Sunday
uk: Неділя

en: Support forum
uk: Форум підтримки

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Syntax Highlight Off
uk: Виділення синтаксису вимкнуто

en: Syntax Highlight On
uk: Виділення синтаксису увімкнуто

en: Taxonomies
uk: Класифікації

en: Taxonomy
uk: Класифікація

en: Taxonomy View
uk: Подання класифікації

en: Taxonomy hide popular message
uk: Класифікація приховує популярне повідомлення

en: Taxonomy show popular message
uk: Класифікація показує популярне повідомлення

en: Template
uk: Шаблон

en: The Simple XML library is missing.
uk: Бібліотека Simple XML відсутня.

en: The XML file (%s) could not be read.
uk: Файл XML (%s) неможливо прочитати.

en: The XML file does not contain valid Post Forms.
uk: XML-файл не містить правильних форм публікацій.

en: The XML file does not contain valid User Forms.
uk: XML-файл не містить правильних форм користувачів.

en: The following HTML tags are allowed:
uk: Дозволені такі HTML-теги:

en: The form includes the parent selector
uk: Форма містить у собі вибір батьківського елемента

en: The form was saved, but some settings are not complete, please review the alert icons below
uk: Форму збережено, проте деякі налаштування не завершено. Дивіться значки сповіщень нижче

en: The post was not saved because of the following %NN problems:
uk: Публікацію не збережено з таких %NN причин:

en: The post was not saved because of the following problem:
uk: Публікацію не збережено з таких причин:

en: The user was not saved because of the following %NN problems:
uk: Користувача не збережено з таких %NN причин:

en: The user was not saved because of the following problem:
uk: Користувача не збережено з такої причини:

en: There is a problem with %s field. Please check CRED form.
uk: З полем %s сталася помилка. Перевірте форму CRED.

en: There was a problem with your submission!<br>Possible causes may be that the submission has taken too long, or it represents a duplicate request.<br>Please try again.
uk: Була проблема з вашим поданням!<br>Можливою причиною може бути те, що подання зайняло занадто багато часу або воно є копією запита.<br>Повторіть спробу.

en: There was an error uploading your files
uk: Під час завантаження фалів сталася помилка

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s
uk: Вона буде доступна всім, включно з гостями (без входу в систему). За допомогою цієї форми вони зможуть надсилати/редагувати вміст.<br>Щоб керувати використанням форми, установіть %s

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s.
uk: Вона буде доступна всім, включно з гостями (без входу в систему). За допомогою цієї форми вони зможуть надсилати/редагувати вміст.<br>Щоб керувати використанням форми, установіть %s.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's content type.
uk: Цей автогенератор включає в себе вводи для всіх полів, які належать до типу вмісту форми.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's user role.
uk: Цей автогенератор включає в себе вводи для всіх полів, які належать до ролі користувачів форми.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
uk: Це поле заблоковано для редагування, оскільки WPML копіює його значення з мови оригіналу.

en: This field is required
uk: Це обов'язкове поле

en: This form
uk: Ця форма

en: This form creates posts of post type \"%s\".
uk: Ця форма створює публікації типу \"%s\".

en: This form creates users.
uk: Ця форма створює користувачів.

en: This form edits posts of post type \"%s\".
uk: Ця форма редагує публікації типу \"%s\".

en: This form edits users.
uk: Ця форма редагує користувачів.

en: This form will auto-generate the password for the new user.<br>In order for the user to receive the password, you need to create a notification which will include that password.<br>%s
uk: Ця форма генеруватиме паролі для нових користувачів автоматично. <br>Щоб користувач міг отримати пароль, необхідно створити повідомлення з ним.<br>%s

en: This form will:
uk: Ця форма буде:

en: This notification is not setup properly because some settings are not complete. Please review and select values.
uk: Це повідомлення не налаштовано правильно, оскільки деякі налаштування не було завершено. Перевірте налаштування і виберіть значення.

en: This post type is incompatible with the selected form
uk: Цей тип публікації несумісний з вибраною формою

en: Thursday
uk: Четвер

en: Tip:
uk: Порада:

en: Title
uk: Заголовок

en: Title of %s (default)
uk: Заголовок %s (за промовчанням)

en: Title of New Form
uk: Заголовок нової форми

en: Title should contain only letters, numbers and underscores/dashes
uk: Заголовок повинен містити лише букви, цифри і знаки підкреслення/тире

en: To control who can see and use this form, go to %s.
uk: Щоб керувати видимістю і використанням цієї форми, перейдіть у %s.

en: To control who can see and use this form, go to the %s
uk: Щоб керувати видимістю і використанням цієї форми, перейдіть у %s

en: To:
uk: Кому:

en: Translatable string
uk: Рядок, що перекладається

en: Trash post
uk: Публікацію в кошик

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Type
uk: Тип

en: Type not set or unknown.
uk: Тип не заданий або невідомий.

en: Type some characters from title of the page and a suggestion popup will appear..
uk: Введіть декілька символів із заголовка сторінки і з'явиться спливаюче вікно з варіантом.

en: Type some characters..
uk: Введіть декілька символів..

en: Types fields
uk: Поля Types

en: URL
uk: URL-адреса

en: Unable to open zip file
uk: Не вдається відкрити zip-файл

en: Unknown Parent Type
uk: Невідомий тип батьківського елемента

en: Unknown post type.
uk: Невідомий тип публікації.

en: Update
uk: Оновити

en: Upload Error: Invalid NONCE
uk: Помилка завантаження: неправильний NONCE

en: Upload error or file not valid
uk: Помилка під час завантаження або файл неприпустимий

en: Upload failed message
uk: Повідомлення про невдале завантаження

en: Use a Shortcode
uk: Використовувати короткий код

en: Use a shortcode instead of options
uk: Використовуйте короткий код замість параметрів

en: Use bootstrap in CRED Forms
uk: Використовувати початкове завантаження у формах CRED

en: Use my Custom Expression
uk: Використовувати мій власний вираз

en: User
uk: Користувач

en: User Email
uk: Електронна адреса користувача

en: User Embedded CRED
uk: Вбудований користувачем CRED

en: User Field
uk: Поле користувача

en: User Fields (click to insert)
uk: Поля користувачів (клацніть, щоб вставити)

en: User Form (required)
uk: Форма користувачів (обов'язково)

en: User Form Container
uk: Контейнер форми користувачів

en: User Form [%s] does not exist
uk: Форма користувача [%s] не існує

en: User Forms
uk: Форми користувачів

en: User Forms Front-end Access Group
uk: Група доступу до форм користувачів у зовнішньому інтерфейсі

en: User Guides
uk: Посібник користувача

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: User Login
uk: Логін користувача

en: User Nickname
uk: Псевдо користувача

en: User Password
uk: Пароль

en: User Spam Status
uk: Стан захисту користувача від спаму

en: User Status
uk: Статус користувача

en: User Username
uk: Ім'я користувача

en: User View
uk: Подання користувача

en: User basic data
uk: Основні дані користувача

en: User does not exist
uk: Користувач не існує

en: User fields
uk: Поля користувача

en: User not saved message (one problem)
uk: Повідомлення про незбереження користувача (одна причина)

en: User not saved message (several problems)
uk: Повідомлення про незбереження користувача (кілька причин)

en: User saved Message
uk: Повідомлення про збереження користувача

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Validate Format
uk: Перевірити формат

en: Validation
uk: Перевірка

en: Validation text
uk: Текст перевірки

en: Value
uk: Значення

en: Value to store when<br>checked:
uk: Значення для збереження, якщо<br>позначено:

en: Value:
uk: Значення:

en: Version %s
uk: Версія %s

en: Video
uk: Відео

en: View
uk: Переглянути

en: View CRED Post Form
uk: Переглянути форму публікацій CRED

en: View CRED User Form
uk: Переглянути форму користувачів CRED

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Wednesday
uk: Середа

en: What to delete
uk: Що видаляти

en: What to edit
uk: Що редагувати

en: When custom fields are modified
uk: Під час зміни користувацьких полів

en: When options for a generic field need to be generated dynamically, a shortcode can be used to generate the field options on the fly. Any shortcode which will generate a valid JSON format of options can be used.
uk: Якщо необхідне динамічне створення параметрів загального поля, можна використовувати короткий код, що дає змогу створити такі параметри по ходу роботи. Можна використовувати будь-який короткий код, який створить припустимий формат параметрів JSON.

en: When post status changes to:
uk: Під час зміни стану публікації на:

en: When submitting the form
uk: Під час надсилання форми:

en: When to send this notification:
uk: Коли надіслати це повідомлення:

en: Where to send this notification:
uk: Куди надіслати це сповіщення:

en: Wrong or missing ID.
uk: Ідентифікатор неправильний або відсутній.

en: Yahoo IM
uk: Миттєві повідомлення Yahoo

en: Yes
uk: Так

en: You are not allowed to edit this item.
uk: У вас немає права редагувати цей елемент.

en: You attempted to edit a CRED that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
uk: Ви спробували редагувати файл CRED, який не існує. Можливо, його було видалено?

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
uk: Ви спробували редагувати подання, яке не існує. Можливо, його видалили.

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
uk: Ви намагалися відредагувати елемент, якого немає. Можливо, його було видалено?

en: You can enter additional recipients as:<br />email<br />name &lt;email&gt;<br />to/cc/bcc: name &lt;email&gt;<br /><br />If no recipient type is specified, the recipient will be added as 'to'.<br />Separate multiple recipients with commas.
uk: Додаткових одержувачів можна вводити так:<br />електронна адреса<br />ім'я &lt;електронна адреса&gt;<br />кому/копія/прихована копія: ім'я &lt;електронна адреса&gt;<br /><br />Якщо не вказано тип одержувача, він додається в поле «кому».<br />Потрібно розділяти одержувачів один від одного комами.

en: You can manage non-Toolset Post Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
uk: Ви можете керувати полями публікацій не з Toolset, задавши тип полів і призначивши атрибути. Потім їх можна використовувати у формах CRED.

en: You can manage non-Toolset User Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
uk: Ви можете керувати полями користувачів не з Toolset, задавши тип полів і призначивши атрибути. Потім їх можна використовувати у формах CRED.

en: You can only use an image file here
uk: Тут можна використати лише файл зображення

en: You can select multiple recipients for email notifications. Select the check-boxes for different recipient types and their target type (to/cc/bcc).
uk: Можна вибрати кілька одержувачів повідомлень електронною поштою. Установіть прапорець відповідно до типів одержувачів і типів їхнього призначення (кому/копія/прихована копія).

en: You can set extra options for this field
uk: Ви можете задати додаткові параметри для цього поля

en: You can set extra width and height validation for this field (leave blank to disable)
uk: Ви можете задати додаткову ширину і висоту для цього поля (залиште порожнім, щоб вимкнути)

en: You can upload an exported .zip or .xml file from your computer:
uk: Можна завантажити експортований файл .zip або .xml зі свого комп'ютера:

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
uk: Неможливо редагувати цей елемент, оскільки він знаходиться в кошику. Відновіть його і повторіть спробу.

en: You can't edit this CRED because it is in the Trash. Please restore it and try again.
uk: Цей CRED неможливо редагувати, оскільки він у кошику. Відновіть його і повторіть спробу.

en: You do not have permissions for that.
uk: У вас немає відповідних дозволів.

en: You have to enable popup windows in order for Preview to work!
uk: Вам потрібно ввімкнути спливаючі вікна для того, щоб працював Попередній перегляд!

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
uk: Потрібно визначити регулярний вираз для Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
uk: Потрібно визначити параметр $operator для Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You must select a Form Action for the form
uk: Для форми обов'язково потрібно вибрати Дію форми

en: You must select a Post Status for the form
uk: Слід вибрати стан публікації для форми

en: You must select a Post Type for the form
uk: Ви повинні вибрати тип публікації для форми

en: You must select the Form Type for the form
uk: Ви повинні вибрати тип форми для форми

en: You need to add fields to trigger notifications.
uk: Для активації сповіщень потрібно додати поля.

en: You selected to 'Enable registration on the Checkout' in WooCommerce.<br>This means that WooCommerce will automatically create users when paying.<br>You are also using CRED to create new users, so for each registration, your site will have two users.<br>To avoid this, go to the %s and disable 'Enable registration on the Checkout'.
uk: У WooCommerce ви вибрали «Увімкнути реєстрацію під час оформлення замовлення».<br>Це означає, що WooCommerce автоматично створюватиме облікові записи користувачів під час оплати.<br>Ви також використовуєте CRED для створення нових користувачів, тому кожного разу під час входу на веб-сайті створюватимуться два користувачі.<br>Щоб уникнути цього, перейдіть у %s і вимкніть «Увімкнути реєстрацію під час оформлення замовлення».

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
uk: Термін дії облікових даних для безпечного доступу закінчився. Перезавантажте сторінку, щоб отримати нові.

en: audio
uk: аудіо

en: class:
uk: клас:

en: conditional output
uk: умовний вивід

en: delete
uk: видалити

en: file
uk: файл

en: file too big
uk: файл надто великий

en: from the publish date of the post.
uk: з дати розміщення публікації.

en: image
uk: зображення

en: link text:
uk: текст посилання:

en: more attributes:
uk: Більше атрибутів:

en: paste shortcode
uk: вставити короткий код

en: reCAPTCHA API
uk: API reCAPTCHA

en: style:
uk: стиль:

en: target:
uk: ціль:

en: text:
uk: текст:

en: to use the Captcha field.
uk: щоб використати поле Captcha.

en: video
uk: відео
