WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (761 entries)

en:  - everything you need to know about using CRED
pl: - wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z CRED

en:  - learn to use CRED by experimenting with fully-functional learning sites
pl: - naucz się korzystać z CRED, eksperymentując z wielofunkcyjnymi stronami edukacyjnymi

en:  - online help by support staff
pl: - pomoc online przez personel pomocy technicznej

en:  seconds.
pl: sekundy.

en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: %s Description
pl: Opis %s

en: %s Excerpt
pl: Skrót %s

en: %s Name
pl: Nazwa %s

en: %s Parent
pl: Rodzic %s

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
pl: %sAby wyświetlić podgląd, musisz zezwolić tej stronie na wyświetlanie okienek wyskakujących. %sJak włączyć okienka wyskakujące w swojej przeglądarce%s

en: (Create a new-post form first)
pl: (Najpierw utwórz nowy-wpis)

en: (Create a new-user form first)
pl: (Najpierw utwórz formularz nowy-użytkownik)

en: (Create an edit-post form first)
pl: (Najpierw utwórz edytuj-wpis)

en: (Create an edit-user form first)
pl: (Najpierw utwórz formularz edytuj-użytkownika)

en: (Logged in User) User Display Name
pl: (Zalogowany użytkownik) Wyświetlana nazwa użytkownika

en: (Logged in User) User Login Name
pl: (Zalogowany użytkownik) Nazwa logowania użytkownika

en: - - Select page - -
pl: - - Wybierz stronę - -

en: - select -
pl: - wybierz -

en: -- Choose email field --
pl: -- Wybierz pole wiadomości e-mail --

en: -- Choose user --
pl: -- Wybierz użytkownika --

en: -- Choose user id field --
pl: -- Wybierz pole ID użytkownika --

en: -- Lastname field --
pl: -- Pole nazwiska --

en: -- Name field --
pl: -- Pole imienia --

en: -- Parent --
pl: -- Rodzic --

en: -- Select Post Type --
pl: -- Wybierz typ wpisu --

en: -- Select action --
pl: -- Wybierz działanie --

en: -- Select role --
pl: -- Wybierz rolę --

en: -- Select status --
pl: -- Wybierz status --

en: -- none --
pl: -- brak --

en: --- not set ---
pl: --- nieustawione ---

en: AJAX submission
pl: Przesłanie AJAX

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: Access Settings
pl: Ustawienia wtyczki Access

en: Actions
pl: Akcje

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Another
pl: Dodaj inne

en: Add Generic Fields
pl: Dodaj pola ogólne

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New CRED Post Form
pl: Dodaj nowy formularz wpisu wtyczki CRED

en: Add New CRED User Form
pl: Dodaj nowy formularz użytkownika wtyczki CRED

en: Add Post Fields
pl: Dodaj pola wpisu

en: Add User Fields
pl: Dodaj pola użytkownika

en: Add condition by field
pl: Dodaj warunek przez pole

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Add new notification
pl: Dodaj nowe powiadomienie

en: Add new taxonomy message
pl: Dodaj nowy komunikat taksonomii

en: Add notifications to automatically send email after submitting this form.
pl: Dodaj powiadomienia, aby automatycznie wysłać e-mail po wysłaniu tego formularza.

en: Add option
pl: Dodaj opcję

en: Add taxonomy term
pl: Dodaj frazę taksonomii

en: Add term
pl: Dodaj frazę

en: Additional Options:
pl: Opcje dodatkowe:

en: Additional Recipients:
pl: Dodatkowi adresaci:

en: Additional field conditions:
pl: Dodatkowe warunki pola:

en: Additional notification recipients
pl: Dodatkowi odbiorcy powiadomień

en: Adds Image Captcha to your forms to prevent automatic submision by bots
pl: Dodaje obraz Captcha do Twoich formularzy, aby zapobiec automatycznemu przesyłaniu przez boty

en: Administrator Role not found! CRED Users capabilities will not work
pl: Nie znaleziono roli Administratora! Uprawnienia użytkowników wtyczki CRED nie będą działać

en: Administrator Role not found! CRED capabilities will not work
pl: Nie znaleziono roli administratora! Właściwości CRED nie będą działać

en: After inserting it, you can style and edit the form content using the editor.
pl: Po jego wstawieniu możesz stylizować i edytować zawartość, korzystając z edytora.

en: After user submits this form:
pl: Po przesłaniu tego formularza przez użytkownika:

en: After visitors submit this form:
pl: Po przesłaniu tego formularza przez odwiedzających:

en: All
pl: Wszystkie

en: All are true
pl: Wszystkie są prawdziwe

en: All changes saved
pl: Zapisano wszystkie zmiany

en: All forms
pl: Wszystkie formularze

en: Allow Media Insert button in Post Content Rich Text Editor
pl: Udostępnij przycisk wstawiania multimediów w edytorze graficznym zawartości wpisu

en: An error occurred please try again
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz.

en: Any is true
pl: Dowolny jest prawdziwy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: April
pl: Kwiecień

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archives
pl: Archiwa

en: Are you sure that you want to delete the selected forms?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane formularze?

en: Are you sure that you want to delete the selected user forms?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone formularze użytkowników?

en: Are you sure that you want to delete this form?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten formularz?

en: Are you sure that you want to delete this user form?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten formularz użytkownika?

en: Are you sure to delete this file ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plik?

en: Are you sure you want to delete this form?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten formularz?

en: Are you sure you want to delete this post?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wpis?

en: Are you sure you want to remove this notification?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę notyfikację?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Audio
pl: Dźwięk

en: August
pl: Sierpień

en: Auto-Generate Form
pl: Wygeneruj formularz automatycznie

en: Auto-Generate User Form
pl: Wygeneruj formularz użytkownika automatycznie

en: Auto-generate Form Content
pl: Automatycznie generuj zawartość formularza

en: Autogenerate Nickname
pl: Automatycznie wygeneruj pseudonim

en: Autogenerate Password
pl: Automatycznie wygeneruj hasło

en: Autogenerate Username
pl: Automatycznie wygeneruj nazwę użytkownika

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Bcc:
pl: UDW:

en: Blue
pl: Niebieski

en: Body Codes (click to insert)
pl: Kody treści (kliknij, aby wstawić)

en: Body content is required
pl: Treść jest wymagana

en: Body of emails
pl: Treść wiadomości

en: Both `User Login Name` and `User Display Name` codes, work only on notifications triggered by a form submission.
pl: Zarówno kody ` Nazwa logowania użytkownika` jak i `Wyświetlana nazwa użytkownika` działają jedynie w przypadku powiadomień uruchomionych przez przesłanie formularza.

en: Build Form
pl: Utwórz formularz

en: Build the form using HTML and CRED shortcodes. Click on the <strong>Auto-Generate Form</strong> button to create the form with default fields. Use the <strong>Add User/Post Fields</strong> button to add fields that belong to this post type, or <strong>Add Generic Fields</strong> to add any other inputs.
pl: Skonstruuj formularz, stosując HTML i kody shortcode wtyczki CRED. Kliknij przycisk <strong>Wygeneruj formularz automatycznie</strong>, aby utworzyć formularz z polami domyślnymi. Korzystaj z przycisku <strong>Dodaj pola wpisu/użytkownika</strong>, aby dodać pola, które należą do tego typu wpisu albo z <strong>Dodaj pola ogólne</strong>, aby dodać wszelkie inne elementy wejścia.

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Buttons
pl: Przyciski

en: CRED Conditional Expressions
pl: Wyrażenia warunkowe CRED

en: CRED Custom Fields
pl: Niestandardowe pola wtyczki CRED

en: CRED Field Type
pl: Typ pliku CRED

en: CRED Forms
pl: Formularze CRED

en: CRED Frontend Access
pl: Dostęp do CRED z poziomu użytkownika

en: CRED Help
pl: Pomoc do CRED

en: CRED Post Form
pl: Formularz wpisu wtyczki CRED

en: CRED Post Forms
pl: Formularze wpisu wtyczki CRED

en: CRED USers Frontend Access
pl: Dostęp użytkowników po stronie użytkownika wtyczki CRED

en: CRED User Field Type
pl: Typ pola użytkownika wtyczki CRED

en: CRED User Fields
pl: Pola użytkowników wtyczki CRED

en: CRED User Form
pl: Formularz użytkownika wtyczki CRED

en: CRED User Forms
pl: Formularze użytkowników wtyczki CRED

en: CRED Users Frontend Access
pl: Dostęp użytkowników po stronie użytkownika wtyczki CRED

en: CRED Wizard
pl: Kreator wtyczki CRED

en: CRED elements in this Module
pl: Elementy wtyczki CRED w tym module

en: CRED filters the content that is submitted by a form.
pl: Wtyczka CRED filtruje zawartość przesyłaną przez formularz.

en: CRED import summary :
pl: Podsumowanie importu wtyczki CRED:

en: CSS Class:
pl: Klasa CSS:

en: CSS editor
pl: Edytor CSS

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cc:
pl: DW:

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check Documentation for details and examples
pl: Szczegóły i przykłady znajdziesz w dokumentacji

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Checkbox should have a value other than blank!
pl: Pole wyboru musi mieć wartość różną od pustej!

en: Checkboxes
pl: Pola wyboru

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Checked by default
pl: Zaznaczone domyślnie

en: Child Form Page
pl: Strona formularza dziecka

en: Choose a specific parent
pl: Wybierz konkretnego rodzica

en: Choose the type of content this form will create or modify:
pl: Wybierz rodzaj zawartości tworzonej lub edytowanej przez ten formularz:

en: Choose which form to insert
pl: Wybierz, który formularz wstawić

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click to insert the specified shortcode
pl: Kliknij, aby wstawić określony shortcode

en: Click to refresh (if settings changed)
pl: Kliknij, aby odświeżyć (jeżeli zmieniono ustawienia)

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Clone
pl: Klonuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Colorpicker
pl: Selektor kolorów

en: Conditional Group
pl: Grupa warunkowa

en: Conditional expression includes illegal characters
pl: Wyrażenie warunkowe zawiera niedopuszczalne znaki

en: Connect
pl: Połącz

en: Content
pl: Treść

en: Content Filter
pl: Filtr zawartości

en: Content Template
pl: Szablon zawartości

en: Content of %s (default)
pl: Zawartość %s (domyślnie)

en: Correct conditional expression has not been found
pl: Nie znaleziono poprawnego wyrażenia warunkowego

en: Could not read the import file.
pl: Odczyt pliku importu nie powiódł się.

en: Create Child Post Link
pl: Utwórz odnośnik wpisu potomnego

en: Create Custom Post with CRED Form \"%s\"
pl: Utwórz wpis niestandardowy za pomocą formularza CRED \"%s\"

en: Create Custom User with CRED Form \"%s\"
pl: Utwórz użytkownika niestandardowego za pomocą formularza CRED \"%s\"

en: Create new forms using the CRED Wizard
pl: Utwórz nowe formularze, korzystając z Kreatora CRED

en: Create new user
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Create user
pl: Utwórz użytkownika

en: Creating and displaying a CRED form
pl: Tworzenie i wyświetlanie formularza CRED

en: Current Window
pl: Bieżące okno

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Fields Imported
pl: Zaimportowano pola niestandardowe

en: Custom field deleted.
pl: Usunięto pole niestandardowe.

en: Custom field updated.
pl: Zaktualizowano pole niestandardowe.

en: Date
pl: Data

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Debug information
pl: Informacje o debugowaniu

en: December
pl: Grudzień

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Skypename<br>(default field value):
pl: Domyślna nazwa Skype<br>(domyślna wartość pola):

en: Default URL<br>(default field value):
pl: Domyślny URL<br>(domyślna wartość pola):

en: Default email<br>(default field value):
pl: Domyślny adres e-mail<br>(domyślna wartość pola):

en: Default phone<br>(default field value):
pl: Domyślny nr telefonu<br>(domyślna wartość pola):

en: Default value:
pl: Wartość domyślna:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete Others Posts using CRED
pl: Usuń wpisy innych korzystające z CRED

en: Delete Own Posts using CRED
pl: Usuń własne wpisy korzystające z CRED

en: Delete Post Link
pl: Usuń odnośnik wpisu

en: Delete action
pl: Usuń akcję

en: Delete another post (post ID)
pl: Usuń inny wpis (ID wpisu)

en: Delete current post (in Loop)
pl: Usuń bieżący wpis (w pętli)

en: Delete forms not included in the import
pl: Usuń formularze nieuwzględnione w imporcie

en: Delete post
pl: Usuń post

en: Deleting..
pl: Usuwanie...

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Display a confirmation message after deleting:
pl: Wyświetl komunikat potwierdzenia po usunięciu:

en: Display a confirmation message before deleting:
pl: Wyświetl komunikat potwierdzenia przed usunięciem:

en: Display a message instead of the form...
pl: Wyświetl komunikat zamiast formularza...

en: Display the post
pl: Wyświetl wpis

en: Do not have reCAPTCHA API Keys?
pl: Nie masz kluczy API reCAPTCHA?

en: Do not have reCAPTCHA API Keys? %sSign Up to use reCAPTCHA API%s
pl: Nie masz kluczy API reCAPTCHA? %sZarejestruj się, aby korzystać z API reCAPTCHA%s

en: Do not load CRED style sheets on front-end
pl: Nie wczytuj arkuszy stylu wtyczki CRED po stronie użytkownika

en: Do you want to disable the Wizard for this form only, or disable the Wizard for all future forms as well? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(You can re-enable the Wizard at the %s Settings Page if you change your mind)</span>
pl: Czy chcesz wyłączyć Kreatora tylko dla tego formularza, czy też wyłączyć Kreatora także dla wszystkich przyszłych formularzy? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(Możesz ponownie włączyć kreatora na stronie Ustawień %s, jeżeli zmienisz zdanie)</span>

en: Do you want to go to the home page?
pl: Czy chcesz przejść do strony startowej?

en: Documentation and Support
pl: Dokumentacja i pomoc techniczna

en: Don't show this message again
pl: Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Draft
pl: Kopia robocza

en: E-mail Notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit CRED Post Form
pl: Edytuj formularz wpisu wtyczki CRED

en: Edit CRED User Form
pl: Edytuj formularz użytkownika wtyczki CRED

en: Edit Others Custom Post with CRED Form \"%s\"
pl: Edytuj wpis niestandardowy innej osoby za pomocą formularza CRED \"%s\"

en: Edit Others Custom User with CRED Form \"%s\"
pl: Edytuj użytkownika niestandardowego innej osoby za pomocą formularz CRED \"%s\"

en: Edit Own Custom Post with CRED Form \"%s\"
pl: Edytuj własny wpis niestandardowy za pomocą formularza CRED \"%s\"

en: Edit Own Custom User with CRED Form \"%s\"
pl: Edytuj własnego użytkownika niestandardowego za pomocą formularza CRED \"%s\"

en: Edit Post Form
pl: Edytuj formularz wpisu

en: Edit Skype button
pl: Edytuj przycisk Skype

en: Edit User Form
pl: Edytuj formularz użytkownika

en: Edit another post
pl: Edytuj inny wpis

en: Edit another user
pl: Edytuj kolejnego użytkownika

en: Edit current logged in user
pl: Edytuj aktualnie zalogowanego użytkownika

en: Edit current post (in Loop)
pl: Edytuj bieżący wpis (w pętli)

en: Edit existing content
pl: Edytuj istniejącą zawartość

en: Edit existing user
pl: Edytuj istniejącego użytkownika

en: Edit field settings
pl: Edytuj ustawienia pola

en: Edit form link can not be displayed (post type mismatch).
pl: Ne można wyświetlić odnośnika do edycji formularza (niezgodność typu wpisu).

en: Edit skype button
pl: Przycisk edycji skype

en: Edit user
pl: Edytuj użytkownika

en: Email (leave blank for default):
pl: E-mail (zostaw puste, aby użyć domyślnego)

en: Email Autogeneration
pl: Automatyczne generowanie wiadomości e-mail

en: Email Body
pl: Treść wiadomości

en: Email Subject
pl: Temat wiadomości

en: Embedded CRED
pl: Zagnieżdżony formularz CRED

en: Embedded Media
pl: Multimedia osadzone

en: Enable Syntax Highlight
pl: Włącz podświetlanie składni

en: Enable Syntax Highlight for CRED Forms
pl: Włącz podświetlanie składni dla formularzy wtyczki CRED

en: Enter an email address
pl: Wpisz adres e-mail

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED Forms)
pl: Wpisz wiadomość do wyświetlania w miejsce formularza. Możesz zastosować HTML i kody shortcode (ale nie formularze CRED)

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED User Forms)
pl: Wpisz wiadomość do wyświetlenia zamiast formularza. Możesz stosować kod HTML oraz kody shortcode (ale nie formularze CRED)

en: Enter title here
pl: Tu wpisz tytuł

en: Enter your ReCaptcha keys at the CRED Settings page in order for ReCaptcha API to work
pl: Wpisz swoje klucze ReCaptcha na stronie ustawień CRED, aby API ReCaptcha mogło działać.

en: Enter your Skype Name
pl: Wpisz swoją nazwę w Skype

en: Error during CRED Post Forms import
pl: Błąd podczas importu formularzy wpisów wtyczki CRED

en: Error during CRED User Forms import
pl: Błąd podczas importu formularzy użytkowników wtyczki CRED

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
pl: Błędny ID wpisu: check _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while parsing the evaluate expression
pl: Błąd podczas analizy wyrażenia ewaluacji

en: Error: Files is too big, Max upload size is
pl: Błąd. Plik jest zbyt duży. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to

en: Excerpt of %s (default)
pl: Skrót %s (domyślnie)

en: Exit Wizard Mode
pl: Opuść tryb kreatora

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export All Post Forms
pl: Eksportuj wszystkie formularze wpisów

en: Export All User Forms
pl: Eksportuj wszystkie formularze użytkowników

en: Export CRED forms
pl: Eksportuj formularze wtyczki CRED

en: Export also Custom Fields when exporting CRED Forms
pl: Podczas eksportu formularzy wtyczki CRED eksportuj także pola niestandardowe

en: Export also settings when exporting CRED Forms
pl: Podczas eksportu formularzy wtyczki CRED eksportuj także ustawienia

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Expression:
pl: Wyrażenie:

en: Extra CSS Help
pl: Pomoc do dodatkowego CSS

en: Extra Fields
pl: Pola dodatkowe

en: Fade
pl: Ściemnienie

en: Fade-Slide
pl: Wygaszenie-wsunięcie

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: February
pl: Luty

en: Field
pl: Pole

en: Field name contains special characters or spaces!
pl: Nazwa pola zawiera znaki specjalne lub spacje!

en: Field name:
pl: Nazwa pola:

en: Fields and Views
pl: Pola i widoki

en: File
pl: Plik

en: File Error Code:
pl: Kod błędu pliku:

en: File Type Error
pl: Błąd typu pliku

en: File is too big
pl: Plik jest zbyt duży

en: Finish
pl: Koniec

en: First Name
pl: Imię

en: First, please select the role for the user that this form will create.
pl: Najpierw wybierz dla użytkownika rolę, którą utworzy ten formularz.

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href=\"%s\">debug information</a> page.
pl: Aby uzyskać informacje debugowania, jeżeli pracownik pomocy o nie poprosi, wykorzystaj stronę <a href=\"%s\">informacje debugowania</a>.

en: Form (required)
pl: Formularz (wymagane)

en: Form Container
pl: Kontener formularza

en: Form Content
pl: Zawartość formularza

en: Form Data
pl: Dane formularza

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form Messages
pl: Komunikaty formularza

en: Form Messages Container
pl: Kontener komunikatów formularza

en: Form Name
pl: Nazwa formularza

en: Form Preview Mode
pl: Tryb podglądu formularza

en: Form Settings Help
pl: Pomoc do ustawień formularzy

en: Form Submit
pl: Wysyłanie formularza

en: Form Submit Button
pl: Przycisk wysyłania formularza

en: Form Type option cannot be empty.
pl: Opcja Typ formularza nie może być pusta.

en: Form Type or Post Type is not set!
pl: Nie ustawiono typu formularza lub typu wpisu!

en: Form User Fields not set!
pl: Pola formularza użytkownika nie ustawione!

en: Form [%s] does not exist
pl: Formularz [%s] nie istnieje

en: Form data saving has been disabled
pl: Wyłączono zapisywanie danych formularza

en: Form does not exist!
pl: Formularz nie istnieje!

en: Form preview does not exist. Try saving your form first
pl: Podgląd formularza nie istnieje. Spróbuj najpierw zapisać formularz

en: Form type and post type do not match
pl: Typ formularza i typ wpisu nie są zgodne

en: Forms
pl: Formularze

en: Forms added
pl: Dodano formularze

en: Forms overwritten
pl: Zastąpiono formularze

en: Friday
pl: Piątek

en: General Settings Updated
pl: Zaktualizowano ustawienia ogólne

en: Generic Error in deleting file
pl: Błąd ogólny podczas usuwania pliku

en: Generic Field
pl: Pole standardowe

en: Generic Fields (click to insert)
pl: Pola standardowe (kliknij, aby wstawić)

en: Generic Fields Help
pl: Pomoc do pól standardowych

en: Generic field type
pl: Standardowy typ pola

en: Get and Enter your API keys
pl: Pobierz i wpisz swoje klucze API

en: Get more details in the <a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">documentation page</a>.
pl: Dowiedz się więcej na <a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">stronie dokumentacji</a>.

en: Go to a page...
pl: Przejdź do strony...

en: Go to the first page
pl: Powrót na pierwszą stronę

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Go to the previous page
pl: Powrót do poprzedniej strony

en: Got it! Don't show this message again
pl: Rozumiem! Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Grid
pl: Siatka

en: HTML attributes for child content link (advanced)
pl: Atrybuty HTML dla odnośnika zawartości dziecka (zaawansowane)

en: HTML attributes for delete link
pl: atrybuty HTML dla odnośnika usuwania

en: HTML attributes for delete link (advanced)
pl: Atrybuty HTML dla odnośnika usuwania (zaawansowane)

en: HTML attributes for edit link (advanced)
pl: Atrybuty HTML dla odnośnika edycji (zaawansowane)

en: Help
pl: Pomoc

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide advanced options
pl: Ukryj opcje zaawansowane

en: Hide comments when displaying this form
pl: Ukryj komentarze podczas wyświetlania tego formularza

en: Hour
pl: Godzina

en: How do you want to set the parent in child form?
pl: W jaki sposób chcesz ustawić rodzica w formularzu dziecku?

en: How to add Forms to your site
pl: Jak dodawać formularze do własnej strony

en: How to create notifications for sending passwords
pl: Jak tworzyć powiadomienia, aby wysyłać hasła

en: How to disable caching for content with forms
pl: Jak wyłączyć pamięć podręczną dla zawartości z formularzami

en: How to display the form
pl: Jak wyświetlać formularz

en: How to display the user form
pl: Jak wyświetlić formularz użytkownika

en: If autogenerate username and/or password is set in CRED User Form settings the following Email will be autogenerated.
pl: Jeżeli w ustawieniach formularza użytkownika wtyczki CRED ustawiono automatyczne generowanie nazwy użytkownika i/lub hasła, nastąpi automatyczne wygenerowanie poniższej wiadomości e-mail.

en: If you are willing to use reCAPTCHA to protect your CRED Forms against bots' entries please provide public and private keys for reCAPTCHA API:
pl: Jeżeli chcesz korzystać z reCAPTCHA, aby chronić swoje formularze wtyczki CRED przed wpisami botów, podaj publiczny i prywatny klucz API reCAPTCHA:

en: Image
pl: Obraz

en: Images
pl: Obrazy

en: Import CRED Post Forms
pl: Importuj formularze wpisów wtyczki CRED

en: Import CRED User Forms
pl: Importuj formularze użytkowników wtyczki CRED

en: Import and Overwrite CRED Custom Fields
pl: Importuj i zastąp pola niestandardowe CRED

en: Import and Overwrite CRED Settings
pl: Importuj i zastąp ustawienia CRED

en: In order to display the post, post status must be set to Publish
pl: Aby wyświetlić wpis, status wpisu musi być ustawiony na Publikuj

en: Include WPML localization
pl: Uwzględnij lokalizację WPML

en: Include reCaptcha field
pl: Uwzględnij pole reCaptcha

en: Include this field in Scaffold
pl: Uwzględnij to pole w Scaffold

en: Input format: %s
pl: Format wprowadzania: %s

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert Body Codes
pl: Wstaw kody treści

en: Insert Field type \"%s\"
pl: Wstaw typ pola \"%s\"

en: Insert Forms
pl: Wstaw formularze

en: Insert Subject Codes
pl: Wstaw kody tematu

en: Insert a link to edit
pl: Wstaw odnośnik do edycji

en: Insert shortcode
pl: Wstaw kod shortcode

en: Insert the form itself
pl: Wstaw sam formularz

en: Insert the user form itself
pl: Wstaw sam formularz użytkownika

en: Integer
pl: Całkowita

en: Invalid Form Submission (maybe a file has a size greater than allowed)
pl: Nieprawidłowe przesłanie formularza (być może wielkość pliku przekracza dopuszczalną)

en: Invalid URL message
pl: Komunikat o nieprawidłowym URL

en: Invalid captcha message
pl: Komunikat o nieprawidłowym captcha

en: Invalid date message
pl: Komunikat nieprawidłowej daty

en: Invalid email message
pl: Komunikat o niepoprawnym adresie e-mail

en: Invalid file type message
pl: Komunikat o nieprawidłowym typu pliku

en: Invalid hidden field value message
pl: Komunikat nieprawidłowego pola ukrytego

en: Invalid image height message
pl: Komunikat o nieprawidłowej wysokości obrazu

en: Invalid image message
pl: Komunikat o nieprawidłowym obrazie

en: Invalid image width message
pl: Komunikat o nieprawidłowej szerokości obrazu

en: Invalid numeric field message
pl: Komunikat o nieprawidłowym polu numerycznym

en: Invalid submission message
pl: Komunikat niepoprawnego wysyłania

en: Invalid user
pl: Nieprawidłowy użytkownik

en: Item %s could not be saved
pl: Zapisywanie elementu %s nie powidło się

en: JS editor
pl: Edytor JS

en: January
pl: Styczeń

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Keep displaying this form
pl: Nadal wyświetlaj ten formularz

en: Keep original status
pl: Zachowaj oryginalny status

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Labels
pl: Etykiety

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Mail failed to be sent
pl: Wysyłanie wiadomości nie powiodło się

en: Mail sent succesfully
pl: Wiadomość wysłano pomyślnie

en: Make a selection in the editor and auto-generator will replace it.
pl: Zaznacz coś w edytorze, a generator automatyczny zastąpi to zaznaczenie.

en: Make a selection in the editor and the conditional group will wrap around it when inserted.
pl: Zaznacz w edytorze, a grupa warunkowa otoczy zaznaczenie po jej wstawieniu.

en: Manage non-Toolset Post Fields
pl: Zarządzaj polami wpisów spoza zestawu Toolset

en: Manage non-Toolset Post Fields with CRED
pl: Zarządzaj polami wpisów spoza zestawu Toolset za pomocą wtyczki CRED

en: Manage non-Toolset User Fields
pl: Zarządzaj polami użytkowników spoza zestawu Toolset

en: Manage non-Toolset User Fields with CRED
pl: Zarządzaj polami użytkownika spoza zestawu Toolset za pomocą wtyczki CRED

en: March
pl: Marzec

en: Max. Height
pl: Maks. wysokość

en: Max. Height (px)
pl: Maks. wysokość (px)

en: Max. Height not numeric
pl: Maks. wysokość nie numeryczna

en: Max. Width
pl: Maks. szerokość

en: Max. Width (px)
pl: Maks. szerokość (px)

en: Max. Width not numeric
pl: Maks. szerokość nie numeryczna

en: May
pl: Maj

en: Media Upload will not work with form preview
pl: Przesyłanie mediów nie będzie działać w podglądzie formularza

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Minute
pl: Minuta

en: Missing form configuration.
pl: Brak konfiguracji formularza.

en: Module Manager
pl: Menedżer modułów

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Move option
pl: Przenieś opcję

en: Multi Select
pl: Wybór wielu

en: Multiple Lines
pl: Wiele wierszy

en: NOT FOUND
pl: NIE ZNALEZIONO

en: Name
pl: Nazwa

en: Name (leave blank for default):
pl: Imię (zostaw puste, aby użyć domyślnego)

en: New CRED Post Form
pl: Nowy formularz wpisu wtyczki CRED

en: New CRED User Form
pl: Nowy formularz użytkownika wtyczki CRED

en: New Post Form
pl: Nowy formularz wpisu

en: New User Form
pl: Nowy formularz użytkownika

en: New Window
pl: Nowe okno

en: Next
pl: Następny

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No Child Form Page specified
pl: Nie wskazano strony dziecka formularza

en: No Effect
pl: Brak efektu

en: No HTML tags have been selected.
pl: Nie wybrano żadnych znaczników HTML.

en: No Notification given
pl: Nie określono powiadomienia

en: No Parent text
pl: Brak tekstu rodzica

en: No Post Forms were found.
pl: Nie znaleziono żadnych formularzy wpisów.

en: No User Forms were found.
pl: Nie znaleziono formularzy użytkownika.

en: No fields were found.
pl: Nie znaleziono pól.

en: No form found in Trash
pl: Nie znaleziono formularzy w koszu

en: No form specified
pl: Nie wskazano formularza

en: No forms found
pl: Nie znaleziono formularzy

en: No name for field!
pl: Brak nazwy pola!

en: No options for field!
pl: Brak opcji dla pola!

en: No post defined
pl: Nie zdefiniowano wpisu

en: No post specified
pl: Nie wskazano wpisu

en: No preview form content provided
pl: Nie podano zawartości formularza w podglądzie

en: No recipients specified
pl: Nie wskazano adresatów

en: No user form found in Trash
pl: Nie znaleziono żadnego formularza użytkownika w koszu

en: No user form specified
pl: Nie wskazano żadnego formularza użytkownika

en: No user forms found
pl: Nie znaleziono formularzy użytkowników

en: No user specified
pl: Nie wskazano użytkownika

en: No zip entry
pl: Bez wpisywania kodu zip

en: Not Set
pl: Nie ustawiono

en: Notification Settings Help
pl: Pomoc do ustawień powiadomień

en: Notification disabled
pl: Powiadomienia wyłączone

en: Notification e-mail subject:
pl: Temat powiadomienia e-mail:

en: Notification mail body:
pl: Treść powiadomienia:

en: Notification mail subject:
pl: Temat powiadomienia:

en: Notification name
pl: Tytuł powiadomienia

en: Notification recipients
pl: Adresaci powiadomienia

en: Notification settings:
pl: Ustawienia powiadomień:

en: Notifications sender E-mail must be a valid E-mail address
pl: Adres e-mail nadawcy powiadomienia musi być poprawnym adresem e-mail

en: November
pl: Listopad

en: Number of entries (0=all)
pl: Liczba zapisów (0=wszystkie)

en: Numeric
pl: Numeryczne

en: October
pl: Październik

en: Only if field value has changed
pl: Tylko, jeżeli wartość pola uległ zmianie

en: Options:
pl: Opcje:

en: Order By
pl: Sortuj wg

en: Ordering
pl: Sortowanie

en: Other
pl: Inne

en: Other settings:
pl: Inne ustawienia:

en: Other...
pl: Inne...

en: Overwrite existing post forms
pl: Zastąp istniejące formularze wpisów

en: Overwrite existing user forms
pl: Zastąp istniejące formularze użytkowników

en: Page:
pl: Strona:

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Parent Link
pl: Odnośnik do rodzica

en: Parent Title
pl: Tytuł rodzica

en: Parent Window
pl: Okno rodzica

en: Parents
pl: Rodzice

en: Password
pl: Hasło

en: Password fields are required
pl: Pola hasła są wymagane

en: Password fields do not match
pl: Pola hasła nie są zgodne

en: Pending Review
pl: Oczekuje na recenzję

en: Per Page
pl: Na stronie

en: Permission denied
pl: Brak zezwolenia

en: Phone
pl: Telefon

en: Placeholder
pl: Tekst podpowiedzi

en: Please Select..
pl: Wybierz...

en: Please Wait. You are being redirected...
pl: Proszę czekać. Następuje przekierowanie...

en: Please enter a title
pl: Wpisz tytuł

en: Please enter a valid URL address
pl: Wpisz poprawny adres URL

en: Please enter a valid date
pl: Wpisz poprawną datę

en: Please enter a valid email address
pl: Wpisz poprawny adres e-mail

en: Please enter an email address
pl: Proszę podać adres e-mail

en: Please enter integer data
pl: Wpisz dane liczbami całkowitymi

en: Please enter numeric data
pl: Wpisz datę numerycznie

en: Please enter the Notification Name
pl: Wpisz nazwę powiadomienia

en: Please insert a valid post ID
pl: Wpisz właściwy ID wpisu

en: Please select a field
pl: Wybierz pole

en: Please select a form first
pl: Najpierw wybierz formularz

en: Please select a post first
pl: Najpierw wybierz wpis

en: Please select a shortcode first
pl: Najpierw wybierz shortcode

en: Please select a user
pl: Wybierz użytkownika

en: Please select a user id field
pl: Wybierz pole ID użytkownika

en: Please select an email field
pl: Wybierz pole wiadomości e-mail

en: Please select recipients
pl: Wybierz odbiorców

en: Please select the notification trigger event
pl: Wybierz wydarzenie uruchamiające powiadomienie

en: Please set the form Title
pl: Podaj tytuł formularza

en: Possible spam attempt detected. The posted form data was rejected.
pl: Wykryto możliwą próbę przesłania spamu. Dane opublikowanego formularza zostały odrzucone.

en: Post Admin Link
pl: Odnośnik do administratora wpisu

en: Post Fields (click to insert)
pl: Pola wpisu (kliknij, aby wstawić)

en: Post Fields Help
pl: Pomoc do pól formularza

en: Post Forms
pl: Formularze wpisów

en: Post Forms Front-end Access Group
pl: Grupa dostępu do formularzy wpisów po stronie użytkownika

en: Post ID
pl: ID postu

en: Post Link
pl: Odnośnik do wpisu

en: Post Settings Help
pl: Pomoc do ustawień wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł postu

en: Post Type
pl: Typ wpisu

en: Post Type:&nbsp;
pl: Typ wpisu:&nbsp;

en: Post Types connected to this form:
pl: Typy wpisów związane z tym formularzem:

en: Post View
pl: Widok postu

en: Post delete failed
pl: Usunięcie wpisu nie powiodło się

en: Post deleted
pl: Post usunięto

en: Post does not exist
pl: Wpis nie istnieje

en: Post draft updated. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
pl: Zaktualizowano wersję roboczą wpisu. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Podgląd wpisu</a>

en: Post field
pl: Pole wpisu

en: Post not saved message (one problem)
pl: Komunikat o niezapisanym wpisie (jeden problem)

en: Post not saved message (several problems)
pl: Komunikat o niezapisanym wpisie (kilka problemów)

en: Post published. <a href=\"%s\">View post</a>
pl: Wpis opublikowano. <a href=\"%s\">Wyświetl wpis</a>

en: Post restored to revision from %s
pl: Przywrócono wpis do wersji z %s

en: Post saved Message
pl: Komunikat o zapisaniu wpisu

en: Post saved.
pl: Zapisano wpis.

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">Preview post</a>
pl: Wpis zaplanowany na: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">Podgląd wpisu</a>

en: Post submitted. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
pl: Przesłano wpis. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Podgląd wpisu</a>

en: Post updated.
pl: Zaktualizowano wpis.

en: Post updated. <a href=\"%s\">View post</a>
pl: Wpis zaktualizowano. <a href=\"%s\">Wyświetl wpis</a>

en: Preview Changes
pl: Podgląd zmian

en: Preview Form submitted
pl: Wysłano formularz przykładowy

en: Preview form type not provided
pl: Nie podano typu formularza w podglądzie

en: Preview post type not provided
pl: Nie podano typu wpisu w podglądzie

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Private
pl: Prywatne

en: Published
pl: Opublikowany

en: Readonly?
pl: Tylko do odczytu?

en: Redirect delay (in seconds)
pl: Opóźnienie przekierowania (w sekundach)

en: Redirect delay for:
pl: Opóźnienie przekierowania przez:

en: Redirect to Post ID:
pl: Przekieruj do ID wpisu:

en: Refresh Complete
pl: Zakończono odświeżanie

en: Refresh page after deletion
pl: Odśwież stronę po usunięciu

en: Registration Date
pl: Data rejestracji

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove option
pl: Usuń opcję

en: Remove taxonomy term
pl: Usuń frazę taksonomii

en: Remove term
pl: Usuń frazę

en: Remove this field as a CRED field type
pl: Usuń to pole jako typ pola CRED

en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

en: Required
pl: Wymagane

en: Required field message
pl: Komunikat wymaganego pola

en: Required?
pl: Wymagane?

en: Reset Password Link
pl: Odnośnik resetowania hasła

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Restore Previous Value
pl: Przywróć poprzednią wartość

en: Retry Upload
pl: Spróbuj przesłać ponownie

en: Revert to default editor
pl: Powrót do domyślnego edytora

en: Role
pl: Rola

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Post Form
pl: Zapisz formularz wpisu

en: Save User Form
pl: Zapisz formularz użytkownika

en: Saved
pl: Zapisane

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scaffold Help
pl: Pomoc do Scaffold

en: Search
pl: Szukaj

en: Search CRED Post Forms
pl: Przeszukaj formularze wpisów wtyczki CRED

en: Search CRED User Forms
pl: Przeszukaj formularze użytkowników wtyczki CRED

en: Secret Key
pl: Klucz prywatny

en: Select
pl: Wybierz

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Select Post Type
pl: Wybierz typ wpisu

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select allowed HTML tags
pl: Wybierz dozwolone znaczniki HTML

en: Select allowed User Role
pl: Wybierz dozwoloną rolę użytkownika

en: Select date
pl: Wybierz datę

en: Select field..
pl: Wybierz pole...

en: Select post
pl: Wybierz wpis

en: Select post form
pl: Wybierz formularz wpisu

en: Select text
pl: Wybierz tekst

en: Select the status of content created by this form:
pl: Wybierz status zawartości tworzonej przez ten formularz:

en: Select user
pl: Wybierz użytkownika

en: Select user form
pl: Wybierz formularz użytkownika

en: Selected
pl: Wybrano

en: Send a test email
pl: Wyślij wiadomość testową

en: Send a test notification to:
pl: Wyślij powiadomienie testowe do:

en: Send notification to Author
pl: Wyślij powiadomienie do Autora

en: Send notification to a WordPress user specified in a form field:
pl: Wyślij powiadomienie do użytkownika WordPressa wskazanego w polu formularza:

en: Send notification to a WordPress user:
pl: Wyślij powiadomienie do użytkownika WordPressa:

en: Send notification to a specific email address:
pl: Wyślij powiadomienie na konkretny adres e-mail:

en: Send notification to an email specified in a form field:
pl: Wyślij powiadomienie na adres e-mail podany w polu formularza:

en: Send now
pl: Wyślij teraz

en: September
pl: Wrzesień

en: Set %s Featured Image
pl: Ustaw ikonę wpisu dla %s

en: Set Field Type
pl: Ustaw typ pola

en: Set Field type \"%s\"
pl: Ustaw typ pola \"%s\"

en: Set From details
pl: Ustaw szczegóły formularza

en: Set field type
pl: Ustaw typ pola

en: Set the %s Parent
pl: Ustaw rodzica %s

en: Set the parent according to the currently displayed content
pl: Ustaw rodzica odpowiednio do aktualnie wyświetlanej zawartości

en: Set the title for this new form.
pl: Wpisz tytuł nowego formularza.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Zapisano ustawienia.

en: Show Hidden Fields
pl: Wyświetl pola ukryte

en: Show advanced options
pl: Wyświetl opcje zaawansowane

en: Show captcha button
pl: Przycisk wyświetlania captcha

en: Show/Hide Effect:
pl: Wyświetl/Ukryj efekt:

en: Sign Up to use reCAPTCHA API
pl: Zarejestruj się, aby używać API reCAPTCHA

en: Single Line
pl: Pojedynczy wiersz

en: Site Key
pl: Klucz publiczny

en: Slide
pl: Wsunięcie

en: Standard Post Fields
pl: Standardowe pola wpisu

en: Standard User Fields
pl: Standardowe pola użytkownika

en: Status of content created or edited by this form:
pl: Status zawartości stworzonej lub edytowanej za pomocą tego formularza:

en: Styling
pl: Stylizacja

en: Subject Codes (click to insert)
pl: Kody tematu (kliknij, aby wstawić)

en: Subject of emails:
pl: Temat wiadomości:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Support forum
pl: Forum pomocy technicznej

en: Syntax
pl: Składnia

en: Syntax Highlight Off
pl: Wyłącz podświetlanie składni

en: Syntax Highlight On
pl: Włącz podświetlanie składni

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy View
pl: Widok taksonomii

en: Taxonomy hide popular message
pl: Komunikat ukrywania popularnej taksonomii

en: Taxonomy show popular message
pl: Komunikat wyświetlania popularnej taksonomii

en: Template
pl: Szablon

en: The Simple XML library is missing.
pl: Brakuje biblioteki Simple XML.

en: The XML file (%s) could not be read.
pl: Nie udało się odczytać pliku XML (%s).

en: The XML file does not contain valid Post Forms.
pl: Ten plik XML nie zawiera poprawnych formularzy wpisów.

en: The XML file does not contain valid User Forms.
pl: Ten plik XML nie zawiera poprawnych formularzy użytkowników.

en: The following HTML tags are allowed:
pl: Dozwolone są następujące znaczniki HTML:

en: The form includes the parent selector
pl: Ten formularz zawiera pole wyboru rodzica

en: The form was saved, but some settings are not complete, please review the alert icons below
pl: Formularz został zapisany, jednak niektóre ustawienia nie są kompletne, przejrzyj ikony alarmów poniżej

en: The post was not saved because of the following %NN problems:
pl: Ten wpis nie został zapisany z powodu następujących %NN problemów:

en: The post was not saved because of the following problem:
pl: Ten wpis nie został zapisany, ze względu na następujący problem:

en: The user was not saved because of the following %NN problems:
pl: Ten użytkownik nie został zapisany z powodu następujących %NN problemów:

en: The user was not saved because of the following problem:
pl: Ten użytkownik nie został zapisany ze względu na następujący problem:

en: There is a problem with %s field. Please check CRED form.
pl: Wystąpił problem z polem %s. Sprawdź formularz CRED.

en: There was a problem with your submission!<br>Possible causes may be that the submission has taken too long, or it represents a duplicate request.<br>Please try again.
pl: Wystąpił problem z wysyłaniem!<br>Możliwe przyczyny to zbyt długi czas przesyłania albo powielone żądanie.<br>Spróbuj jeszcze raz.

en: There was an error uploading your files
pl: Podczas przesyłania Twoich plików wystąpił błąd

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s
pl: Ten formularz będzie dostępny dla wszystkich, w tym również gości (niezalogowanych). Będą oni w stanie przesyłać/edytować zawartość za pomocą tego formularza.<br>Aby kontrolować, kto może korzystać z tego formularza, zainstaluj %s

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s.
pl: Ten formularz będzie dostępny dla wszystkich, w tym gości (niezalogowanych). Będą oni w stanie przesyłać/edytować zawartość, korzystając z tego formularza.<br>Aby kontrolować, kto może używać tego formularza, zainstaluj %s.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's content type.
pl: Ten generator automatyczny zawiera pola wprowadzania dla wszystkich pól, które należą do typu zawartości formularza.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's user role.
pl: Ten generator automatyczny zawiera pola wejścia dla wszystkich pól, które należą do roli użytkownika tego formularza.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
pl: Edycja tego pola została zablokowana, ponieważ WPML skopiuje jego wartość z języka źródłowego.

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: This form
pl: Ten fromularz

en: This form creates posts of post type \"%s\".
pl: Ten formularz tworzy wpisy o typie wpisu \"%s\".

en: This form creates users.
pl: To jest formularz do tworzenia użytkowników.

en: This form edits posts of post type \"%s\".
pl: Ten formularz edytuje wpisy o typie wpisu \"%s\".

en: This form edits users.
pl: To jest formularz do edycji użytkowników.

en: This form will auto-generate the password for the new user.<br>In order for the user to receive the password, you need to create a notification which will include that password.<br>%s
pl: Ten formularz automatycznie wygeneruje hasło dla nowego użytkownika.<br>Aby użytkownik otrzymał to hasło, musisz utworzyć powiadomienie, w którym to hasło zostanie ujęte.<br>%s

en: This form will:
pl: Ten formularz będzie:

en: This notification is not setup properly because some settings are not complete. Please review and select values.
pl: To powiadomienie nie zostało skonfigurowane poprawnie, ponieważ niektóre ustawienia są niekompletne. Przejrzyj i wybierz wartości.

en: This post type is incompatible with the selected form
pl: Ten typ wisu nie jest zgodny z wybranym formularzem

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Tip:
pl: Porada:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title of %s (default)
pl: Tytuł %s (domyślnie)

en: Title of New Form
pl: Tytuł nowego formularza

en: Title should contain only letters, numbers and underscores/dashes
pl: Tytuł może zawierać jedynie litery, cyfry i znaki podkreślenia/myślniki

en: To control who can see and use this form, go to %s.
pl: Aby kontrolować, kto może wyświetlać ten formularz i z niego korzystać, przejdź do %s.

en: To control who can see and use this form, go to the %s
pl: Aby kontrolować, kto może wyświetlać i używać tego formularza, przejdź do %s

en: To:
pl: Do:

en: Translatable string
pl: Fraza przetłumaczalna

en: Trash post
pl: Przenieś wpis do kosza

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type not set or unknown.
pl: Tytuł nie podany lub nieznany.

en: Type some characters from title of the page and a suggestion popup will appear..
pl: Wpisz kilka znaków z tytułu strony, a wyświetlone zostanie okienko podpowiedzi...

en: Type some characters..
pl: Wpisz kilka znaków...

en: Types fields
pl: Pola typów

en: URL
pl: Adres URL

en: Unable to open zip file
pl: Nie można otworzyć pliku zip

en: Unknown Parent Type
pl: Nieznany typ rodzica

en: Unknown post type.
pl: Nieznany typ wpisu.

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Upload Error: Invalid NONCE
pl: Błąd przesyłania: Niepoprawne NONCE

en: Upload error or file not valid
pl: Błąd przesyłania albo niepoprawny plik

en: Upload failed message
pl: Komunikat o niepomyślnym przesyłaniu

en: Use a Shortcode
pl: Użyj shortcode

en: Use a shortcode instead of options
pl: Użyj kodu shortcode zamiast opcji

en: Use bootstrap in CRED Forms
pl: Używaj Bootstrap w formularzach wtyczki CRED

en: Use my Custom Expression
pl: Użyj mojego wyrażenia warunkowego

en: User
pl: Użytkownik

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User Embedded CRED
pl: Wtyczka CRED osadzona przez użytkownika

en: User Field
pl: Pole użytkownika

en: User Fields (click to insert)
pl: Pola użytkownika (kliknij, aby wstawić)

en: User Form (required)
pl: Formularz użytkownika (wymagany)

en: User Form Container
pl: Kontener formularza użytkownika

en: User Form [%s] does not exist
pl: Formularz użytkownika [%s] nie istnieje

en: User Forms
pl: Formularze użytkowników

en: User Forms Front-end Access Group
pl: Grupa dostępu do formularzy użytkownika po stronie użytkownika

en: User Guides
pl: Podręczniki użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: User Nickname
pl: Pseudonim użytkownika

en: User Password
pl: Hasło użytkownika

en: User Spam Status
pl: Status spamu użytkownika

en: User Status
pl: Status użytkownika

en: User Username
pl: Nazwa użytkownika użytkownika

en: User View
pl: Widok użytkownika

en: User basic data
pl: Podstawowe dane użytkownika

en: User does not exist
pl: Użytkownik nie istnieje

en: User fields
pl: Pola użytkownika

en: User not saved message (one problem)
pl: Komunikat o niezapisaniu użytkownika (jeden problem)

en: User not saved message (several problems)
pl: Komunikat o niezapisaniu użytkownika (kilka problemów)

en: User saved Message
pl: Komunikat o zapisaniu użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Validate Format
pl: Sprawdź format

en: Validation
pl: Walidacja

en: Validation text
pl: Tekst sprawdzenia

en: Value
pl: Wartość

en: Value to store when<br>checked:
pl: Wartość do zapamiętania, kiedy<br>zaznaczone:

en: Value:
pl: Wartość:

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: Video
pl: Wideo

en: View
pl: Widok

en: View CRED Post Form
pl: Wyświetl formularz wpisu wtyczki CRED

en: View CRED User Form
pl: Wyświetl formularz użytkownika wtyczki CRED

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Wednesday
pl: Środa

en: What to delete
pl: Co usunąć

en: What to edit
pl: Co edytować

en: When custom fields are modified
pl: Kiedy zmodyfikowane zostaną pola niestandardowe

en: When options for a generic field need to be generated dynamically, a shortcode can be used to generate the field options on the fly. Any shortcode which will generate a valid JSON format of options can be used.
pl: Kiedy potrzebne jest dynamiczne generowanie opcji dla pola generycznego, można zastosować kod shortcode, aby wygenerować opcje pola w locie. Zastosować można dowolny kod shortcode, który wygeneruje prawidłowy format JSON opcji.

en: When post status changes to:
pl: Po zmianie statusu wpisu na:

en: When submitting the form
pl: Po wysłaniu formularza

en: When to send this notification:
pl: Kiedy wysłać to powiadomienie:

en: Where to send this notification:
pl: Dokąd wysłać to powiadomienie:

en: Wrong or missing ID.
pl: Błędny lub brakujący ID.

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to edit this item.
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego elementu.

en: You attempted to edit a CRED that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Próbujesz edytować nieistniejący formularz CRED. Może został usunięty?

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Usiłujesz edytować widok View, który nie istnieje. Czyżby został usunięty?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Usiłujesz edytować element, który nie istnieje. Być może został usunięty?

en: You can enter additional recipients as:<br />email<br />name &lt;email&gt;<br />to/cc/bcc: name &lt;email&gt;<br /><br />If no recipient type is specified, the recipient will be added as 'to'.<br />Separate multiple recipients with commas.
pl: Możesz wpisać dodatkowych odbiorców jako:<br />e-mail<br />nazwa &lt;e-mail&gt;<br />to/DW/UDW: nazwa &lt;e-mail&gt;<br /><br />Jeżeli typ odbiorcy nie zostanie określony, odbiorca zostanie dodany jako 'do'.<br />Rozdziel poszczególnych odbiorców przecinkami.

en: You can manage non-Toolset Post Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
pl: Możesz zarządzać pola wpisów spoza zestawu Toolset, ustawiając typ pola i przypisując atrybuty pola. Następnie możesz z nich korzystać w formularzach CRED.

en: You can manage non-Toolset User Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
pl: Możesz zarządzać pola użytkowników spoza zestawu Toolset, ustawiając typ pola i przypisując atrybuty pola. Następnie możesz je wykorzystać w formularzach CRED.

en: You can only use an image file here
pl: Możesz tu użyć tylko pliku obrazu

en: You can select multiple recipients for email notifications. Select the check-boxes for different recipient types and their target type (to/cc/bcc).
pl: Możesz wybrać wielu adresatów powiadomień e-mail. Zaznacz pola wyboru dla różnych typów odbiorców i ich typu docelowego (do/DW/UDW)

en: You can set extra options for this field
pl: Możesz ustawić dodatkowe opcje dla tego pola

en: You can set extra width and height validation for this field (leave blank to disable)
pl: Możesz ustawić dodatkowe sprawdzanie szerokości i wysokości dla tego pola (pozostaw puste, aby wyłączyć)

en: You can upload an exported .zip or .xml file from your computer:
pl: Możesz przesłać wyeksportowany plik .zip lub .xml ze swojego komputera:

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego elementu, ponieważ znajduje się w koszu. Odzyskaj go i spróbuj ponownie.

en: You can't edit this CRED because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego formularza CRED, ponieważ znajduje się on w koszu. Przywróć go i spróbuj ponownie.

en: You do not have permissions for that.
pl: Nie masz upoważnienia, aby to zrobić.

en: You have to enable popup windows in order for Preview to work!
pl: Musisz zezwolić na okienka wyskakujące, aby Podgląd działał!

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You must select a Form Action for the form
pl: Musisz wybrać Akcję formularza dla tego formularza.

en: You must select a Post Status for the form
pl: Musisz wybrać status wpisu dla formularza

en: You must select a Post Type for the form
pl: Musisz wybrać typ wpisu dla tego formularza

en: You must select the Form Type for the form
pl: Musisz wybrać typ tego formularza

en: You need to add fields to trigger notifications.
pl: Musisz dodać pola, aby uruchomić powiadomienia.

en: You selected to 'Enable registration on the Checkout' in WooCommerce.<br>This means that WooCommerce will automatically create users when paying.<br>You are also using CRED to create new users, so for each registration, your site will have two users.<br>To avoid this, go to the %s and disable 'Enable registration on the Checkout'.
pl: Wybrano opcję 'Zezwól na rejestrację po przejściu do kasy' w WooCommerce.<br>Oznacza to, że wtyczka WooCommerce automatycznie utworzy użytkowników podczas płatności.<br>Korzystasz także z wtyczki CRED do tworzenia nowych użytkowników, przez co na Twojej stronie przybędzie dwóch użytkowników po każdej rejestracji.<br>Aby tego uniknąć, przejdź do %s i wyłącz opcję 'Zezwól na rejestrację po przejściu do kasy'.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
pl: Twoje uwierzytelnienie wygasło. Wczytaj ponownie tę stronę, aby uzyskać nowe.

en: audio
pl: dźwięk

en: class:
pl: klasa:

en: conditional output
pl: warunkowe wyjście

en: delete
pl: usunąć

en: file
pl: plik

en: file too big
pl: plik zbyt duży

en: from the publish date of the post.
pl: od daty publikacji wpisu.

en: image
pl: obraz

en: link text:
pl: Tekst odnośnika:

en: more attributes:
pl: więcej atrybutów:

en: paste shortcode
pl: wklej shortcode

en: reCAPTCHA API
pl: API reCAPTCHA

en: style:
pl: styl:

en: target:
pl: cel:

en: text:
pl: tekst:

en: to use the Captcha field.
pl: aby korzystać z pola Captcha.

en: video
pl: wideo
