WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (767 entries)

en:  - everything you need to know about using CRED
he: כל מה שצריך לדעת על השימוש ב-CRED

en:  - learn to use CRED by experimenting with fully-functional learning sites
he: למד להשתמש ב-CRED על-ידי התנסות באתרי לימוד בעלי פונקציונליות מלאה

en:  - online help by support staff
he: - עזרה מקוונת מצוות התמיכה

en:  seconds.
he: שניות.

en: %1$s of %2$s
he: %1$s מתוך %2$s

en: %s Description
he: %s תיאור

en: %s Excerpt
he: %s מובאה

en: %s Name
he: %s שם

en: %s Parent
he: הורה %s

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
he: %sכדי לראות את התצוגה המקדימה, יש לאפשר לדף זה להציג חלונות מוקפצים.%sכיצד לאפשר חלונות מוקפצים בדפדפן%s

en: (Create a new-post form first)
he: (ראשית צור טופס פוסט חדש)

en: (Create a new-user form first)
he: (ראשית צור טופס משתמש חדש)

en: (Create an edit-post form first)
he: (ראשית צור טופס עריכת פוסט)

en: (Create an edit-user form first)
he: (ראשית צור טופס עריכת משתמש)

en: (Logged in User) User Display Name
he: (משתמש מחובר) שם תצוגה של המשתמש

en: (Logged in User) User Login Name
he: (משתמש מחובר) שם החיבור של המשתמש

en: - - Select page - -
he: - - בחר דף - -

en: - select -
he: - בחר -

en: -- Choose email field --
he: -- בחר שדה דוא\"ל --

en: -- Choose user --
he: -- בחר משתמש --

en: -- Choose user id field --
he: -- בחר שדה מזהה משתמש --

en: -- Lastname field --
he: -- שדה שם משפחה --

en: -- Name field --
he: -- שדה שם --

en: -- Parent --
he: -- הורה --

en: -- Select Post Type --
he: -- בחר סוג פוסט --

en: -- Select action --
he: -- בחר פעולה --

en: -- Select role --
he: -- בחר תפקיד --

en: -- Select status --
he: -- בחר סטטוס --

en: -- none --
he: -- ללא --

en: --- not set ---
he: --- לא מוגדר ---

en: AJAX submission
he: שליחת AJAX

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: Access Settings
he: הגדרות Access

en: Actions
he: פעולות

en: Add
he: הוסף

en: Add Another
he: הוסף אחר

en: Add Generic Fields
he: הוסף שדות גנריים

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New CRED Post Form
he: הוסף טופס פוסט של CRED חדש

en: Add New CRED User Form
he: הוסף טופס משתמש של CRED חדש

en: Add Post Fields
he: הוסף שדות פוסטים

en: Add User Fields
he: הוסף שדות משתמש

en: Add condition by field
he: הוסף תנאי לפי שדה

en: Add new content
he: הוסף תוכן חדש

en: Add new notification
he: הוסף התראה חדשה

en: Add new taxonomy message
he: הוסף הודעת טקסונומיה חדשה

en: Add notifications to automatically send email after submitting this form.
he: הוסף התראות לשליחת דוא\"ל באופן אוטומטי לאחר שליחת טופס זה.

en: Add option
he: הוסף אפשרות

en: Add taxonomy term
he: הוסף מונח טקסונומיה

en: Add term
he: הוסף מונח

en: Additional Options:
he: אפשרויות נוספות:

en: Additional Recipients:
he: נמענים נוספים:

en: Additional field conditions:
he: תנאי שדה נוספים:

en: Additional notification recipients
he: נמענים נוספים להתראה

en: Adds Image Captcha to your forms to prevent automatic submision by bots
he: הוסף תמונת Captcha לטפסים שלך כדי למנוע שליחה אוטומטית של רובוטים

en: Administrator Role not found! CRED Users capabilities will not work
he: תפקיד מנהל מערכת לא נמצא! יכולות משתמש CRED לא יעבדו

en: Administrator Role not found! CRED capabilities will not work
he: תפקיד מנהל מערכת לא נמצא! יכולות CRED לא יפעלו

en: After inserting it, you can style and edit the form content using the editor.
he: לאחר הכנסתו, ניתן לעצב את תוכן הטופס ולערוך אותו באמצעות העורך.

en: After user submits this form:
he: לאחר שמשתמש שולח טופס זה:

en: After visitors submit this form:
he: לאחר שמבקרים שולחים טופס זה:

en: All
he: הכל

en: All are true
he: כולם נכונים

en: All changes saved
he: כל השינויים נשמרו

en: All forms
he: כל הטפסים

en: Allow Media Insert button in Post Content Rich Text Editor
he: אפשר לחצן הוספת מדיה בעורך טקסט עשיר של תוכן פוסטים

en: An error occurred please try again
he: אירעה שגיאה נסה שוב

en: Any is true
he: לפחות אחד נכון

en: Apply
he: החל

en: April
he: אפריל

en: Archive
he: ארכיון

en: Archives
he: ארכיונים

en: Are you sure that you want to delete the selected forms?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הטפסים שנבחרו?

en: Are you sure that you want to delete the selected user forms?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את טופסי המשתמש שנבחרו?

en: Are you sure that you want to delete this form?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק טופס זה?

en: Are you sure that you want to delete this user form?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק טופס משתמש זה?

en: Are you sure to delete this file ?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק קובץ זה?

en: Are you sure you want to delete this form?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק טופס זה?

en: Are you sure you want to delete this post?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק פוסט זה?

en: Are you sure you want to remove this notification?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר התראה זו?

en: Ascending
he: עולה

en: Audio
he: שמע

en: August
he: אוגוסט

en: Auto-Generate Form
he: צור טופס באופן אוטומטי

en: Auto-Generate User Form
he: צור באופן אוטומטי טופס משתמש

en: Auto-generate Form Content
he: ייצר תוכן טופס באופן אוטומטי

en: Autogenerate Nickname
he: צור באופן אוטוצטי את הכינוי

en: Autogenerate Password
he: צור באופן אוטומטי את הסיסמה

en: Autogenerate Username
he: צור באופן אוטומטי את שם המשתמש

en: Basic
he: בסיסי

en: Bcc:
he: עותק מוסתר:

en: Blue
he: כחול

en: Body Codes (click to insert)
he: קודי גוף (לחץ כדי להכניס)

en: Body content is required
he: תוכן לגוף חובה

en: Body of emails
he: גוף הודעות הדוא\"ל

en: Both `User Login Name` and `User Display Name` codes, work only on notifications triggered by a form submission.
he: הקודים 'שם כניסה של המשתמש' ו'שם תצוגה של המשתמש' פועלים רק על התראות המופעלות כתוצאה משליחת טופס.

en: Build Form
he: בנה את הטופס

en: Build the form using HTML and CRED shortcodes. Click on the <strong>Auto-Generate Form</strong> button to create the form with default fields. Use the <strong>Add User/Post Fields</strong> button to add fields that belong to this post type, or <strong>Add Generic Fields</strong> to add any other inputs.
he: בנה את הטופס באמצעות קודים קצרים של HTML ו-CRED. לחץ על הלחצן <strong>צור טופס באופן אוטומטי</strong> כדי ליצור את הטופס עם שדות ברירת מחדל. השתמש בלחצן <strong>הוסף שדות משתמש/פוסט</strong> כדי להוסיף שדות השייכים לסוג פוסט זה, או <strong>הוסף שדות גנריים</strong> כדי להוסיף קלט אחר כלשהו.

en: Bulk Actions
he: פעולות בצובר

en: Buttons
he: לחצנים

en: CRED Conditional Expressions
he: ביטויים מותנים של CRED

en: CRED Custom Fields
he: שדות מותאמים של CRED

en: CRED Field Type
he: סוג שדה של CRED

en: CRED Forms
he: טופסי CRED

en: CRED Frontend Access
he: גישת ממשק קצה ל-CRED

en: CRED Help
he: עזרה ל-CRED

en: CRED Post Form
he: טופס פוסט של CRED

en: CRED Post Forms
he: טופסי פוסט של CRED

en: CRED USers Frontend Access
he: גישה דרך ממשק הקצה של משתמשי CRED

en: CRED User Field Type
he: סוג שדה משתמש של CRED

en: CRED User Fields
he: שדות משתמש של CRED

en: CRED User Form
he: טופס משתמש של CRED

en: CRED User Forms
he: טופסי משתמש של CRED

en: CRED Users Frontend Access
he: גישה דרך ממשק הקצה של משתמשי CRED

en: CRED Wizard
he: אשף CRED

en: CRED elements in this Module
he: רכיבי CRED במודול

en: CRED filters the content that is submitted by a form.
he: CRED מסנן את התוכן הנשלח על-ידי הטופס.

en: CRED form %s does not exist
he: טופס CRED %s לא קיים

en: CRED import summary :
he: סיכום ייבוא CRED:

en: CRED user form %s does not exist
he: טופס משתמש CRED %s לא קיים

en: CSS Class:
he: מחלקת CSS:

en: CSS editor
he: עורך CSS

en: Cancel
he: בטל

en: Cc:
he: עותק:

en: Cheatin&#8217; uh?
he: מרמה, נכון?

en: Check Documentation for details and examples
he: חפש פרטים ודוגמאות בתיעוד

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checkbox should have a value other than blank!
he: לתיבת הסימון חייב להיות ערך שאינו ריק!

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Checked
he: מסומן

en: Checked by default
he: מסומן כברירת מחדל

en: Child Form Page
he: דף טופס בן

en: Choose a specific parent
he: בחר הורה ספציפי

en: Choose the type of content this form will create or modify:
he: בחר את סוג התוכן שטופס זה ייצור או ישנה:

en: Choose which form to insert
he: בחר איזה טופס להכניס

en: Clear
he: נקה

en: Click to insert the specified shortcode
he: לחץ כדי להכניס את הקוד הקצר שצוין

en: Click to refresh (if settings changed)
he: לחץ כדי לרענן (אם ההגדרות השתנו)

en: Click to toggle
he: לחץ להחלפת מצב

en: Clone
he: שכפל

en: Close
he: סגור

en: Conditional Group
he: קבוצה מותנית

en: Conditional expression includes illegal characters
he: ביטוי תנאי מכיל תווים לא חוקיים

en: Connect
he: התחבר

en: Content
he: תוכן

en: Content Filter
he: מסנן תוכן

en: Content Template
he: תבנית תוכן

en: Content of %s (default)
he: תוכן של %s (ברירת מחדל)

en: Correct conditional expression has not been found
he: לא נמצא ביטוי תנאי נכון

en: Could not read the import file.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ הקלט.

en: Create Child Post Link
he: צור קישור פוסט בן

en: Create Custom Post with CRED Form \"%s\"
he: צור פוסט מותאם אישית באמצעות טופס CRED '%s'.

en: Create Custom User with CRED Form \"%s\"
he: צור משתמש מותאם אישית באמצעות טופס CRED '%s'

en: Create new forms using the CRED Wizard
he: צור טפסים חדשים באמצעות האשף של CRED

en: Create new user
he: צור משתמש חדש

en: Create user
he: צור משתמש

en: Creating and displaying a CRED form
he: יצירת טופס CRED והצגתו

en: Current Window
he: חלון נוכחי

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Fields Imported
he: שדות מותאמים אישית שיובאו

en: Custom field deleted.
he: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Date
he: תאריך

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Debug information
he: מידע על איתור באגים

en: December
he: דצמבר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Skypename<br>(default field value):
he: שם ברירת מחדל ל-Skype<br>(ערך שדה ברירת מחדל):

en: Default URL<br>(default field value):
he: ברירת מחדל של כתובת URL<br>(ערך שדה ברירת מחדל):

en: Default email<br>(default field value):
he: דוא\"ל ברירת מחדל<br>(ערך שדה ברירת מחדל):

en: Default phone<br>(default field value):
he: טלפון ברירת מחדל<br>(ערך שדה ברירת מחדל):

en: Default value:
he: ערכך ברירת מחדל:

en: Delete
he: מחק

en: Delete %s
he: מחק %s

en: Delete Others Posts using CRED
he: מחק פוסטים של אחרים באמצעות CRED

en: Delete Own Posts using CRED
he: מחק פוסטים שלך באמצעות CRED

en: Delete Post Link
he: מחק קישור פוסט

en: Delete action
he: מחק פעולה

en: Delete another post (post ID)
he: בחר פוסט אחר (מזהה פוסט)

en: Delete current post (in Loop)
he: מחק פוסט נוכחי (בלולאה)

en: Delete forms not included in the import
he: מחק טפסים שאינם כלולים בייבוא

en: Delete post
he: מחיקת פוסטים

en: Deleting..
he: מוחק...

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Display Name
he: שם תצוגה

en: Display a confirmation message after deleting:
he: להציג הודעת אישור אחרי מחיקה:

en: Display a confirmation message before deleting:
he: להציג הודעת אישור לפני מחיקה:

en: Display a message instead of the form...
he: הצג הודעה במקום הטופס...

en: Display the post
he: הצג האת הפוסט

en: Do not have reCAPTCHA API Keys?
he: אן לך מפתחות API של reCAPTCHA?

en: Do not have reCAPTCHA API Keys? %sSign Up to use reCAPTCHA API%s
he: אין לך מפתחות API של reCAPTCHA? %sהירשם כדי להשתמש ב-API של reCAPTCHA%s

en: Do not load CRED style sheets on front-end
he: אל תטען גיליונות סגנון של CRED בממשק הקצה

en: Do you want to disable the Wizard for this form only, or disable the Wizard for all future forms as well? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(You can re-enable the Wizard at the %s Settings Page if you change your mind)</span>
he: האם אתה רוצה להשבית את האשף עבור טופס זה בלבד, או להשבית אותו גם עבור כל הטפסים העתידיים? <br /><br /><span style=\"font-style:italic\">(אם תשנה את דעתך, תוכל להפעיל מחדש את האשף בדף הגדרות %s)</span>

en: Do you want to go to the home page?
he: האם אתה רוצה לעבור לדף הבית?

en: Documentation and Support
he: תיעוד ותמיכה

en: Don't show this message again
he: אל תציג הודעה וזו שוב

en: Draft
he: טיוטה

en: E-mail Notifications
he: התראות דוא\"ל

en: Edit
he: ערוך

en: Edit CRED Post Form
he: ערוך טופס פוסט של CRED

en: Edit CRED User Form
he: ערוך טופס משתמש של CRED

en: Edit Others Custom Post with CRED Form \"%s\"
he: ערוך פוסט מותאם אישית של אחרים באמצעות טופס CRED '%s'.

en: Edit Others Custom User with CRED Form \"%s\"
he: ערוך משתמש מותאם אישית של אחרים באמצעות טופס CRED '%s'

en: Edit Own Custom Post with CRED Form \"%s\"
he: ערוך פוסט מותאם אישית משלך באמצעות טופס CRED '%s'.

en: Edit Own Custom User with CRED Form \"%s\"
he: ערוך משתמש מותאם אישית משלך באמצעות טופס CRED '%s'

en: Edit Post Form
he: ערוך טופס פוסט

en: Edit Skype button
he: ערוך לחצן Skype

en: Edit User Form
he: ערוך טופס משתמש

en: Edit another post
he: ערוך פוסט אחר

en: Edit another user
he: ערוך עוד משתמש

en: Edit current logged in user
he: ערוך את המשתמש שמחובר כעת

en: Edit current post (in Loop)
he: ערוך פוסט נוכחי (בלולאה)

en: Edit existing content
he: ערוך תוכן קיים

en: Edit existing user
he: ערוך משתמש קיים

en: Edit field settings
he: ערוך הגדרות שדה

en: Edit form link can not be displayed (post type mismatch).
he: לא ניתן להציג את הקישור לעריכת טופס (אי התאמה בסוג פוסט).

en: Edit skype button
he: ערוך לחצן Skype

en: Edit user
he: ערוך משתמש

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Email (leave blank for default):
he: דוא\"ל (השאר ריק לברירת מחדל):

en: Email Autogeneration
he: יצירת דוא\"ל באופן אוטומטי

en: Email Body
he: גוף הדוא\"ל

en: Email Subject
he: נושא הדוא\"ל

en: Embedded CRED
he: CRED מוטבע

en: Embedded Media
he: מדיה מוטבעת

en: Enable Syntax Highlight
he: הפעל הדגשת תחביר

en: Enable Syntax Highlight for CRED Forms
he: הפעל הדגשת תחביר עבור טופסי CRED

en: Enter an email address
he: הזן כתובת דוא\"ל

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED Forms)
he: הזן את ההודעה לתצוגה במקום את הטופס. ניתן להשתמש ב-HTML ובקודים קצרים (אבל לא בטופסי CRED)

en: Enter the message to display instead of the form. You can use HTML and shortcodes. (but no CRED User Forms)
he: הזן את ההודעה שתוצג במקום הטופס. ניתן להשתמש ב-HTML ובקודים קצרים (אבל לא בטופסי משתמש של CRED)

en: Enter title here
he: הזן כותרת כאן

en: Enter your ReCaptcha keys at the CRED Settings page in order for ReCaptcha API to work
he: הזן את מפתחות ReCaptcha שלך בדף 'הגדרות CRED' כדי שממש ה-API של ReCaptcha יפעל

en: Enter your Skype Name
he: הזן שם Skype

en: Error during CRED Post Forms import
he: שגיאה במהלך ייבוא טופסי פוסט של CRED

en: Error during CRED User Forms import
he: שגיאה במהלך ייבוא טופסי משתמש של CRED

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
he: שגיאת מזהה פוסט: בדוק את _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while parsing the evaluate expression
he: שגיאה בעת ניתוח הביטוי להערכה

en: Error: Files is too big, Max upload size is
he: שגיאה: קובץ גדול מדי, גודל העלאה מקסימלי הוא

en: Excerpt of %s (default)
he: מובאה של %s (ברירת מחדל)

en: Exit Wizard Mode
he: צא ממצב אשף

en: Export
he: ייצוא

en: Export All Post Forms
he: ייצא את כל טופסי הפוסט

en: Export All User Forms
he: ייצא את כל טופסי המשתמש

en: Export CRED forms
he: ייצא טופסי CRED

en: Export also Custom Fields when exporting CRED Forms
he: ייצא גם שדות מותאמים אישית בעת ייצוא טופסי CRED

en: Export also settings when exporting CRED Forms
he: ייצא גם הגדרות בעת ייצוא טופסי CRED

en: Export settings
he: ייצא הגדרות

en: Expression:
he: ביטוי:

en: Extra CSS Help
he: עזרה נוספת ל-CSS

en: Extra Fields
he: שדות נוספים

en: Fade
he: עמעם

en: Fade-Slide
he: עמעום-החלקה

en: Featured Image
he: תמונה שמופיעה

en: February
he: פברואר

en: Field
he: שדה

en: Field name contains special characters or spaces!
he: שם השדה מכיל תווים מיוחדים או רווחים!

en: Field name:
he: שם שדה:

en: Fields and Views
he: Fields ו-Views

en: File
he: קובץ

en: File Error Code:
he: קוד שגיאת קובץ:

en: File Type Error
he: שגיאת סוג קובץ

en: File is too big
he: הקובץ גדול מדי

en: Finish
he: סיים

en: First Name
he: שם פרטי

en: First, please select the role for the user that this form will create.
he: ראשית, בחר את התפקיד עבור המשתמש שטופס זה ייצור.

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href=\"%s\">debug information</a> page.
he: לאחזור פרטי איתור באגים עבור איש בתמיכה, השתמש בדף <a href=\"%s\">פרטי איתור באגיםn</a>.

en: Form (required)
he: טופס (חובה)

en: Form Container
he: מיכל טפסים

en: Form Content
he: תוכן טופס

en: Form Data
he: נתוני טופס

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: Form Messages
he: הודעות טפסים

en: Form Messages Container
he: מיכל הודעות טפסים

en: Form Name
he: שם טופס

en: Form Preview Mode
he: מצב תצוגה מקדימה של טופס

en: Form Settings Help
he: עזרה להגדרות טפסים

en: Form Submit
he: שלח טופס

en: Form Submit Button
he: לחצן שלח טופס

en: Form Type option cannot be empty.
he: האפשרות 'סוג טופס' לא יכולה להיות ריקה.

en: Form Type or Post Type is not set!
he: סוג טופס או סוג פוסט לא הוגדרו!

en: Form User Fields not set!
he: שדות משתמש של טופס לא הוגדרו!

en: Form [%s] does not exist
he: הטופס [%s] לא קיים

en: Form data saving has been disabled
he: בוטלה ההפעלה של שמירת נתוני טופסים

en: Form does not exist!
he: טופס לא קיים!

en: Form preview does not exist. Try saving your form first
he: לא קיימת תצוגה מקדימה לטופס. נסה קודם לשמור את הטופס

en: Form type and post type do not match
he: סוג טופס וסוג פוסט לא תואמים

en: Forms
he: טפסים

en: Forms added
he: טפסים שנוספו

en: Forms overwritten
he: טפסים שהוחלפו

en: Friday
he: יום שישי

en: General Settings Updated
he: הגדרות כלליות עודכנו

en: Generic Error in deleting file
he: שגיאה גנרית במחיקת קובץ

en: Generic Field
he: שדה גנרי

en: Generic Fields (click to insert)
he: שדות גנריים (לחץ כדי להכניס)

en: Generic Fields Help
he: עזרה לשדות גנריים

en: Generic field type
he: סוג שדה גנרי

en: Get and Enter your API keys
he: קבל את מפתחות ה-API שלך והזן אותן

en: Get more details in the <a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">documentation page</a>.
he: קבל פרטים נוספים ב<a href=\"%1$s\" title=\"%2$s\">דף התיעוד</a>.

en: Go to a page...
he: עבור לדף...

en: Go to the first page
he: עבור לדף הראשון

en: Go to the last page
he: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he: עבור לדף הבא

en: Go to the previous page
he: עבור לדף הקודם

en: Got it! Don't show this message again
he: קיבלתי! אל תציג הודעה זו שוב

en: Grid
he: רשת

en: HTML attributes for child content link (advanced)
he: מאפייני HTML לקישור תוכן בן (מתקדם)

en: HTML attributes for delete link
he: מאפייני HTML  לקישור מחיקה

en: HTML attributes for delete link (advanced)
he: מאפייני HTML לקישור מחיקה (מתקדם)

en: HTML attributes for edit link (advanced)
he: מאפייני HTML לקישור עריכה (מתקדם)

en: Help
he: עזרה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hide advanced options
he: הסתר אפשרויות מתקדמות

en: Hide comments when displaying this form
he: הסתר תגובות בעת הצגת טופס זה

en: Hour
he: שעה

en: How do you want to set the parent in child form?
he: כיצד אתה רוצה להגדיר את ההורה בתצורת בן?

en: How to add Forms to your site
he: כיצד להוסיף טפסים לאתר

en: How to create notifications for sending passwords
he: כיצד ליצור התראות לשליחת סיסמאות

en: How to disable caching for content with forms
he: כיצד לבטל הפעלה של שמירת תוכן במטמון עם טפסים

en: How to display the form
he: כיצד להציג את הטופס

en: How to display the user form
he: כיצד להציג את טופס המשתמש

en: If autogenerate username and/or password is set in CRED User Form settings the following Email will be autogenerated.
he: אם יצירה אאוטומטית של שם משתמש ו/או סיסמה מוגדרים בהגדרות טופסי משתמש של CRED הדוא\"ל הבא ייווצר באופן אוטומטי.

en: If you are willing to use reCAPTCHA to protect your CRED Forms against bots' entries please provide public and private keys for reCAPTCHA API:
he: אם אתה מוכן להשתמש ב-reCAPTCHA כדי להגן על טופסי CRED מבפני כניסות של רובוטים, ספק מפתח ציבורי ופרטי עבור ה-API של reCAPTCHA:

en: Image
he: תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Import
he: יבא

en: Import CRED Post Forms
he: ייבא טופסי פוסט של CRED

en: Import CRED User Forms
he: ייבא טופסי משתמש של CRED

en: Import and Overwrite CRED Custom Fields
he: ייבא שדות מותאמים אישית של CRED והחלף אותם

en: Import and Overwrite CRED Settings
he: ייבא הגדרות CRED והחלף אותן

en: In order to display the post, post status must be set to Publish
he: כדי להציג את הפוסט, על סטטוס הפוסט להיות 'פרסם'

en: Include WPML localization
he: כלול לוקליזציה של WPML

en: Include reCaptcha field
he: כלול שדה reCaptcha

en: Include this field in Scaffold
he: כלול שדה זה בפיגום

en: Input format: %s
he: תבנית קלט: %s

en: Insert
he: הכנס

en: Insert Body Codes
he: הכנס קודי גוף

en: Insert Field type \"%s\"
he: הכנס סוג שדה '%s'

en: Insert Forms
he: הכנס טפסים

en: Insert Subject Codes
he: הכנס קודי נושא

en: Insert a link to edit
he: הכנס קישור לעריכה

en: Insert shortcode
he: הכנס קוד קצר

en: Insert the form itself
he: הכנס את הטופס עצמו

en: Insert the user form itself
he: הכנס את טופס המשתמש עצמו

en: Integer
he: מספר שלם

en: Invalid Form Submission (maybe a file has a size greater than allowed)
he: שליחת טופס לא חוקית (ייתכן שיש קובץ הגדול מהמותר)

en: Invalid URL message
he: הודעת כתובת URL לא חוקית

en: Invalid captcha message
he: הודעת captcha לא חוקית

en: Invalid date message
he: הודעת תאריך לא חוקית

en: Invalid email message
he: הודעת דואר לא חוקי

en: Invalid file type message
he: הודעת סוג קובץ לא חוקי

en: Invalid hidden field value message
he: הודעת ערך שדה מוסתר לא חוקי

en: Invalid image height message
he: הודעת גובה תמונה לא חוקי

en: Invalid image message
he: הודעת תמונה לא חוקית

en: Invalid image width message
he: הודעת רוחב תמונה לא חוקי

en: Invalid numeric field message
he: הודעת שדה מספרי לא חוקי

en: Invalid submission message
he: הודעת שליחה לא חוקית

en: Invalid user
he: משתמש לא חוקי

en: Item %s could not be saved
he: לא ניתן לשמור פריט %s

en: JS editor
he: עורך JS

en: January
he: ינואר

en: July
he: יולי

en: June
he: יוני

en: Keep displaying this form
he: המשך להציג טופס זה

en: Keep original status
he: שמור סטטוס מקורי

en: Label:
he: תווית:

en: Labels
he: תוויות

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Mail failed to be sent
he: הדואר לא נשלח

en: Mail sent succesfully
he: הדואר נשלח בהצלחה

en: Make a selection in the editor and auto-generator will replace it.
he: בצע בחירה בעורך והיצירה האוטומטית תחליך אותה.

en: Make a selection in the editor and the conditional group will wrap around it when inserted.
he: בצע בחירה בעורך והקבוצה המותנית תעטוף אותה כשהיא מוכנסת.

en: Manage non-Toolset Post Fields
he: נהל שדות פוסט שאינם של Toolset

en: Manage non-Toolset Post Fields with CRED
he: ניהול שדות פוסט שאינם של Toolset באמצעות CRED

en: Manage non-Toolset User Fields
he: נהל שדות משתמש שאינם של Toolset

en: Manage non-Toolset User Fields with CRED
he: ניהול שדות משתמש שאינם של Toolset באמצעות CRED

en: March
he: מרץ

en: Max. Height
he: גובה מקסימלי

en: Max. Height (px)
he: גובה מקסימלי (פיקסלים)

en: Max. Height not numeric
he: גודל מקסימלי לא מספרי

en: Max. Width
he: רוחב מקסימלי

en: Max. Width (px)
he: רוחב מקסימלי (פיקסלים)

en: Max. Width not numeric
he: רוחב מקסימלי לא מספרי

en: May
he: מאי

en: Media Upload will not work with form preview
he: העלאת מדיה לא תעבוד עם תצוגה מקדימה של טופס

en: Messages
he: הודעות

en: Minute
he: דקה

en: Missing form configuration.
he: חסר בתצורה.

en: Monday
he: יום שני

en: Move option
he: הזז אפשרות

en: Multi Select
he: בחירה מרובה

en: Multiple Lines
he: ריבוי שורות

en: NOT FOUND
he: לא נמצא

en: Name
he: שם

en: Name (leave blank for default):
he: שם (השאר ריק לברירת מחדל):

en: New CRED Post Form
he: טופס פוסט של CRED חדש

en: New CRED User Form
he: טופס משתמש של CRED חדש

en: New Post Form
he: טופס פוסט חדש

en: New User Form
he: טופס משתמש חדש

en: New Window
he: חלון חדש

en: Next
he: הבא

en: Nickname
he: כינוי

en: No
he: לא

en: No Child Form Page specified
he: לא צוין דף טופס בן

en: No Effect
he: ללא השפעה

en: No HTML tags have been selected.
he: לא נבחרו תגי HTML.

en: No Notification given
he: לא ניתנה התראה

en: No Parent text
he: אין טקסט הורה

en: No Post Forms were found.
he: לא נמצאו טופסי פוסט.

en: No User Forms were found.
he: לא נמצאו טופסי משתמש.

en: No fields were found.
he: לא נמצאו שדות.

en: No form found in Trash
he: לא נמצא טופס בפח האשפה

en: No form specified
he: לא צוין טופס

en: No forms found
he: לא נמצאו טפסים

en: No name for field!
he: אין שם לשדה!

en: No options for field!
he: אין אפשרויות לשדה!

en: No post defined
he: לא הוגדר פוסט

en: No post specified
he: לא צוין פוסט

en: No preview form content provided
he: לא סופק תוכן טופס תצוגה מקדימה

en: No recipients specified
he: לא צוינו נמענים

en: No user form found in Trash
he: לא נמצא טופס משתמש בפח אשפה

en: No user form specified
he: לא צויין טופס משתמש

en: No user forms found
he: לא נמצאו טופסי משתמש

en: No user specified
he: לא צויין משתמש

en: No zip entry
he: אין ערך מיקוד

en: Not Set
he: לא הוגדר

en: Notification Settings Help
he: עזרה להגדרות התראות

en: Notification disabled
he: התראות מושבתות

en: Notification e-mail subject:
he: נושא התראת הדוא\"ל:

en: Notification mail body:
he: גוף דואר ההתראה:

en: Notification mail subject:
he: נושא דואר ההתראה:

en: Notification name
he: שם התראה

en: Notification recipients
he: נמעני ההתראה

en: Notification settings:
he: הגדרות התראות:

en: Notifications sender E-mail must be a valid E-mail address
he: הדוא\"ל של שולח ההודעות חייב להיות כתובת דוא\"ל חוקית

en: November
he: נובמבר

en: Number of entries (0=all)
he: מספר ערכים (0=הכל)

en: Numeric
he: מספרי

en: OK
he: אישור

en: October
he: אוקטובר

en: Only if field value has changed
he: רק אם ערך השדה השתנה

en: Operator
he: אופרטור

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Order By
he: סדר לפי

en: Ordering
he: הזמנה

en: Other
he: אחר

en: Other settings:
he: הגדרות אחרות:

en: Other...
he: אחר...

en: Overwrite existing post forms
he: החלף טופסי פוסט קיימים

en: Overwrite existing user forms
he: החלף טופסי משתמש קיימים

en: Page:
he: דף:

en: Pagination
he: חלוקה לדפים

en: Parent Link
he: קישור הורה

en: Parent Title
he: כותרת הורה

en: Parent Window
he: חלון הורה

en: Parents
he: הורים

en: Password
he: סיסמה

en: Password fields are required
he: שדות סיסמה חובה

en: Password fields do not match
he: שדות סיסמה לא תואמים

en: Pending Review
he: ממתין לבדיקה

en: Per Page
he: לדף

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Phone
he: טלפון

en: Placeholder
he: מציין מקום

en: Please Select..
he: בחר...

en: Please Wait. You are being redirected...
he: המתן. אתה מועבר...

en: Please enter a title
he: הזן כותרת

en: Please enter a valid URL address
he: הזן כתובת URL חוקית

en: Please enter a valid date
he: הזן תאריך חוקי

en: Please enter a valid email address
he: הזן כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Please enter an email address
he: הזן דואר אלקטרוני

en: Please enter integer data
he: הזן מספר שלם

en: Please enter numeric data
he: הזן נתונים מספריים

en: Please enter the Notification Name
he: הזן את שם ההתראה

en: Please insert a valid post ID
he: הכנס מזהה פוסט חוקי

en: Please select a field
he: בחר שדה

en: Please select a form first
he: ראשית בחר טופס

en: Please select a post first
he: ראשית בחר פוסט

en: Please select a shortcode first
he: ראשית בחר קוד קצר

en: Please select a user
he: בחר משתמש

en: Please select a user id field
he: בחר שדה למזהה משתמש

en: Please select an email field
he: בחר שדה לדוא\"ל

en: Please select recipients
he: בחר נמענים

en: Please select the notification trigger event
he: בחר את אירוע הפעלת ההתראה

en: Please set the form Title
he: הגדר את כותרת הטופס

en: Possible spam attempt detected. The posted form data was rejected.
he: זיהוי אפשרי של ניסיון דואר זבל. נתוני הטופס שפורסמו נדחו.

en: Post Admin Link
he: פרסם קישור מנהל

en: Post Fields (click to insert)
he: שדות פוסט (לחץ כדי להכניס)

en: Post Fields Help
he: עזרה לשדות פוסטים

en: Post Forms
he: טופסי פוסט

en: Post Forms Front-end Access Group
he: קבוצת גישה של ממשק קצה עבור טופסי פוסט

en: Post ID
he: מזהה פוסט

en: Post Link
he: קישור פוסט

en: Post Settings Help
he: עזרה להגדרות פוסטים

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Post Type:&nbsp;
he: סוג פוסט:&nbsp;

en: Post Types connected to this form:
he: סוגי פוסטים המחוברים לטופס זה:

en: Post View
he: תצוגת פוסטים

en: Post delete failed
he: מחיקת הפוסט נכשלה

en: Post deleted
he: הפוסט נמחק

en: Post does not exist
he: הפוסט לא קיים

en: Post draft updated. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
he: טיוטת פוסט עודכנה. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">תצוגה מקדימה של הפוסט</a>

en: Post field
he: שדה פוסט

en: Post not saved message (one problem)
he: הודעת פוסט לא נשמר (בעיה אחת)

en: Post not saved message (several problems)
he: הודעת פוסט לא נשמר (מספר בעיות)

en: Post published. <a href=\"%s\">View post</a>
he: הפוסט פורסם. <a href=\"%s\">הצג פוסט</a>

en: Post restored to revision from %s
he: הפוסט הוחזר למהדורה מ-%s

en: Post saved Message
he: הפוסט שמר את ההודעה

en: Post saved.
he: הפוסט נשמר.

en: Post scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">Preview post</a>
he: הפוסט מתוזמן ל: <strong>%1$s</strong>. <a target=\"_blank\" href=\"%2$s\">תצוגה מקדימה של הפוסט</a>

en: Post submitted. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">Preview post</a>
he: הפוסט נשלח. <a target=\"_blank\" href=\"%s\">תצוגה מקדימה של הפוסט</a>

en: Post updated.
he: הפוסט עודכן.

en: Post updated. <a href=\"%s\">View post</a>
he: הפוסט עודכן. <a href=\"%s\">הצג פוסט</a>

en: Preview Changes
he: צפייה מראש בשינויים

en: Preview Form submitted
he: נשלח טופס תצוגה מקדימה

en: Preview form type not provided
he: סוג טופס תצוגה מקדימה לא סופק

en: Preview post type not provided
he: סוג פוסט תצוגה מקדימה לא מסופק

en: Previous
he: הקודם

en: Private
he: פרטי

en: Published
he: פורסם

en: Radio
he: רדיו

en: Readonly?
he: לקריאה בלבד?

en: Redirect delay (in seconds)
he: השהיית הפנייה מחדש (בשניות)

en: Redirect delay for:
he: השהה הפנייה מחדש למשך:

en: Redirect to Post ID:
he: נווט מחדש למזהה פוסט:

en: Refresh Complete
he: הרענון הושלם

en: Refresh page after deletion
he: רענן דף לאחר מחיקה

en: Registration Date
he: תאריך הרשמה

en: Remove
he: הסר

en: Remove option
he: הסר אפשרות

en: Remove taxonomy term
he: הסר מונח טקסונומיה

en: Remove term
he: הסר מונח

en: Remove this field as a CRED field type
he: הסר שדה זה מסוגי שדות CRED

en: Repeat Password
he: חזור על הסיסמה

en: Required
he: חובה

en: Required field message
he: הודעה על שדה חובה

en: Required?
he: חובה?

en: Reset Password Link
he: קישור לאיפוס סיסמה

en: Resize
he: שנה גודל

en: Restore Previous Value
he: שחזר ערך קודם

en: Retry Upload
he: נסה העלאה שוב

en: Revert to default editor
he: חזור לעורך ברירת המחדל

en: Role
he: תפקיד

en: Saturday
he: יום שבת

en: Save
he: שמור

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Post Form
he: שמור טופס פוסט

en: Save User Form
he: שמור טופס משתמש

en: Saved
he: נשמר

en: Saving...
he: שומר...

en: Scaffold Help
he: עזרה עבור פיגום

en: Search
he: חפש

en: Search CRED Post Forms
he: חפש טופסי פוסט של CRED

en: Search CRED User Forms
he: חפש טופסי משתמש CRED

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Select
he: בחר

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select Post Type
he: בחר סוג פוסט

en: Select all
he: בחר הכל

en: Select allowed HTML tags
he: בחר תגי HTML מותרים

en: Select allowed User Role
he: בחר תפקיד משתמש מותר

en: Select date
he: בחר תאריך

en: Select field..
he: בחר שדה...

en: Select post
he: בחר פוסט

en: Select post form
he: בחר טופס פוסט

en: Select text
he: בחר טקסט

en: Select the status of content created by this form:
he: בחר את סטטוס התוכן שנוצר על-ידי טופס זה:

en: Select user
he: בחר משתמש

en: Select user form
he: בחר טופס משתמש

en: Selected
he: נבחר

en: Send a test email
he: שלח דוא\"ל לבדיקה

en: Send a test notification to:
he: שלח התראת בדיקה אל:

en: Send notification to Author
he: שלח התראה למחבר

en: Send notification to a WordPress user specified in a form field:
he: שלח התראה למשתמש WordPress המצוין בשדה של הטופס:

en: Send notification to a WordPress user:
he: שלח התראה למשתמש WordPress:

en: Send notification to a specific email address:
he: שלח התראה לכתובת דוא\"ל ספציפית:

en: Send notification to an email specified in a form field:
he: שלח התראה לדוא\"ל המצוין בשדה של הטופס:

en: Send now
he: שלח עכשיו

en: September
he: ספטמבר

en: Set %s Featured Image
he: הגדר את %s כתמונה מומלצת

en: Set Field Type
he: הגדר סוג שדה

en: Set Field type \"%s\"
he: הגדר סוג שדה '%s'

en: Set From details
he: הגדר פרטי טופס

en: Set field type
he: הגדר סוג שדה

en: Set the %s Parent
he: הגדר את הורה ה-%s

en: Set the parent according to the currently displayed content
he: הגדר את ההורה בהתאם תוכן המוצג כרגע

en: Set the title for this new form.
he: הגדר את הכותרת עבור טופס חדש זה.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Show Hidden Fields
he: הצג שדות מוסתרים

en: Show advanced options
he: הצג אפשרויות מתקדמות

en: Show captcha button
he: הצג לחצן captcha

en: Show/Hide Effect:
he: הצג/הסתר אפקט:

en: Sign Up to use reCAPTCHA API
he: הירשם כדי להשתמש ב-API של reCAPTCHA

en: Single Line
he: שורה יחידה

en: Site Key
he: מפתח אתר

en: Slide
he: שקף

en: Standard Post Fields
he: שדות פוסט רגילים

en: Standard User Fields
he: שדות משתמש סטנדרטיים

en: Status of content created or edited by this form:
he: סטטוס התוכן שנוצר או נערך באמצעות טופס זה:

en: Styling
he: עיצוב

en: Subject Codes (click to insert)
he: קודי נושא (לחץ כדי להכניס)

en: Subject of emails:
he: נושא הודעות הדוא\"ל:

en: Submit
he: שלח

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Support forum
he: פורום תמיכה

en: Syntax
he: תחביר

en: Syntax Highlight Off
he: הדגשת תחביר כבויה

en: Syntax Highlight On
he: הדגשת תחביר מופעלת

en: Taxonomies
he: טקסונומיות

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomy View
he: תצוגת טקסונומיות

en: Taxonomy hide popular message
he: הודעה להסתרת הטקסונומיה הפופולריות ביותר

en: Taxonomy show popular message
he: הודעה להצגת הטקסונומיה הפופולרית ביותר

en: Template
he: תבנית

en: The Simple XML library is missing.
he: הספרייה Simple XML חסרה.

en: The XML file (%s) could not be read.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ ה-XML (%s).

en: The XML file does not contain valid Post Forms.
he: קובץ ה-XML לא מכיל טופסי פוסט חוקיים.

en: The XML file does not contain valid User Forms.
he: קובץ ה-XML לא מכיל טופסי משתמש חוקיים.

en: The following HTML tags are allowed:
he: מותר להשתמש בתגי HTML הבאים:

en: The form includes the parent selector
he: הטופס כולל את בורר ההורה

en: The form was saved, but some settings are not complete, please review the alert icons below
he: טופס זה נשמר אבל חלק מההגדרות לא שלמות, בדוק את סמלי ההתראות שלמטה

en: The post was not saved because of the following %NN problems:
he: הפוסט לא נשמר עקב %NN הבעיות הבאות:

en: The post was not saved because of the following problem:
he: הפוסט לא נשמר עקב הבעיה הבאה:

en: The user was not saved because of the following %NN problems:
he: המשתמש לא נשמר עקב %NN הבעיות הבאות:

en: The user was not saved because of the following problem:
he: המשתמש לא נשמר עקב הבעיה הבאה:

en: There is a problem with %s field. Please check CRED form.
he: יש בעיה עם שדה %s. בדוק טופס CRED.

en: There was a problem with your submission!<br>Possible causes may be that the submission has taken too long, or it represents a duplicate request.<br>Please try again.
he: אירעה בעיה בשליחה!<br>סיבות אפשרויות יכולות להיות שהשליחה ארכה זמן רב מדי, או שהיא מהווה בקשה כפולה.<br>נסה שוב.

en: There was an error uploading your files
he: אירעה שגיאה בהעלאת הקבצים

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s
he: טופס זה יהיה נגיש לכולם, כולל (לא מחובר). הם יוכלו לשלוח/לערוך תוכן באמצעות  טופס זה.<br>כדי לשלוט על מי יכול להשתמש בטופס, התקן את %s

en: This Form will be accessible to everyone, including guest (not logged in). They will be able to submit/edit content using this form.<br>To control who can use the form, please install %s.
he: טופס זה יהיה נגיש לכולם, כולל guest (לא מחובר). הם יוכלו לשלוח/לערוך תוכן באמצעות טופס זה.<br>כדי לשלוט על מי שיכול להשתמש בטופס, התקן את %s.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's content type.
he: יצירה אוטומטית זו כולל קלטים עבור כל השדות השייכים לסוג התוכן של הטופס.

en: This auto-generator includes inputs for all the fields that belong to the form's user role.
he: יצירה אוטומטית זו כוללת קלט עבור כל השדות ששייכים לתפקיד המשתמש של הטופס.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This field is required
he: זה שדה חובה

en: This form
he: טופס זה

en: This form creates posts of post type \"%s\".
he: טופס זה יוצר פוסטים מסוג '%s'.

en: This form creates users.
he: טופס זה יוצר משתמשים.

en: This form edits posts of post type \"%s\".
he: טופס זה עורך פוסטים מסוג '%s'.

en: This form edits users.
he: טופס זה עורך משתמשים.

en: This form will auto-generate the password for the new user.<br>In order for the user to receive the password, you need to create a notification which will include that password.<br>%s
he: טופס זה ייצור באופן אוטומטי את הסיסמה עבור המשתמש החדש.<br>כדי שהמשתמש יקבל את הסיסמה יש ליצור התראה שתכלול סיסמה זו.<br>%s

en: This form will:
he: טופס זה:

en: This notification is not setup properly because some settings are not complete. Please review and select values.
he: התראה זו לא מוגדרת היטב מפני שחלק מההגדרות לא שלמות. בדוק ובחר ערכים.

en: This post type is incompatible with the selected form
he: סוג הפוסט לא תואם לטופס שנבחר

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Tip:
he: טיפ:

en: Title
he: כותרת

en: Title of %s (default)
he: כותרת של %s (ברירת מחדל)

en: Title of New Form
he: כותרת טופס חדש

en: Title should contain only letters, numbers and underscores/dashes
he: על הכותרת להכיל רק אותיות, ספרות, מקפים ומקפים תחתונים

en: To control who can see and use this form, go to %s.
he: כדי לשלוט על מי יכול לראות טופס זה ולהשתמש בו, עבור אל %s.

en: To control who can see and use this form, go to the %s
he: כדי לשלוט על מי יכול לראות טופס זה ולהשתמש בו, עבור אל ה-%s

en: To:
he: אל:

en: Translatable string
he: מחרוזת לתרגום

en: Trash post
he: מחק את הפוסט

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Type
he: סוג

en: Type not set or unknown.
he: סוג לא הוגדר או לא ידוע.

en: Type some characters from title of the page and a suggestion popup will appear..
he: הקלד מספר תווים מכותרת הדף ויופיע חלון קופץ עם הצעות.

en: Type some characters..
he: הקלד מספר תווים.

en: Types fields
he: שדות סוגים

en: URL
he: כתובת URL

en: Unable to open zip file
he: לא ניתן לפתוח את קובץ ה-zip

en: Unknown Parent Type
he: סוג הורה לא ידוע

en: Unknown post type.
he: סוג פוסט לא ידוע.

en: Update
he: עדכן

en: Upload Error: Invalid NONCE
he: שגיאת העלאה: NONCE לא חוקי

en: Upload error or file not valid
he: שגיאת העלאה או קובץ לא חוקי

en: Upload failed message
he: הודעה על העלאה שנכשלה

en: Use a Shortcode
he: השתמש בקוד קצר

en: Use a shortcode instead of options
he: השתמש בקוד קצר במקום באפשרויות

en: Use bootstrap in CRED Forms
he: השתמש ב-bootstrap בטופסי CRED

en: Use my Custom Expression
he: השתמש בביטוי המותאם אישית שלי

en: User
he: משתמש

en: User Email
he: דוא\"ל משתמש

en: User Embedded CRED
he: CRED מוטבע על-ידי המשתמש

en: User Field
he: שדה משתמש

en: User Fields (click to insert)
he: שדות משתמש (לחץ להוספה)

en: User Form (required)
he: טופס משתמש (חובה)

en: User Form Container
he: מיכל של טופס משתמש

en: User Form [%s] does not exist
he: טופס משתמש [%s] לא קיים

en: User Forms
he: טופסי משתמש

en: User Forms Front-end Access Group
he: קבוצת גישה של ממשק קצה עבור טופסי משתמש

en: User Guides
he: מדריכי משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: User Nickname
he: כינוי של המשתמש

en: User Password
he: סיסמת משתמש

en: User Spam Status
he: סטטוס דואר זבל של המשתמש

en: User Status
he: סטטוס משתמש

en: User Url
he: כתובת URL של המשתמש

en: User Username
he: שם משתמש של המשתמש

en: User View
he: תצוגת משתמשים

en: User basic data
he: נתוני משתמש בסיסיים

en: User does not exist
he: משתמש לא קיים

en: User fields
he: שדות משתמש

en: User not saved message (one problem)
he: הודעה שמשתמש לא נשמר (בעיה אחת)

en: User not saved message (several problems)
he: הודעה שמשתמש לא נשמר (מספר בעיות)

en: User saved Message
he: הודעה על שמירת משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Users fields
he: שדות משתמשים

en: Validate Format
he: אמת תבנית

en: Validation
he: אימות

en: Validation text
he: טקסט אימות

en: Value
he: ערך

en: Value to store when<br>checked:
he: הערך שיש לשמור כאשר<br>מסומן:

en: Value:
he: ערך:

en: Version %s
he: גרסה %s

en: Video
he: וידאו

en: View
he: צפה

en: View CRED Post Form
he: הצג טופס פוסט של CRED

en: View CRED User Form
he: הצג טופס משתמש של CRED

en: Website
he: אתר

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: What to delete
he: מה למחוק

en: What to edit
he: מה לערוך

en: When custom fields are modified
he: כאשר מתבצע שינוי לשדות מותאמים אישית

en: When options for a generic field need to be generated dynamically, a shortcode can be used to generate the field options on the fly. Any shortcode which will generate a valid JSON format of options can be used.
he: כאשר צריך לעדכן אפשרויות עבור שדה גנרי באופן דינמי, ניתן להשתמש בקוד קצר על-מנת ליצור את אפשרויות השדה תוכך כדי תנועה. ניתן להשתמש בכל קוד קצר שייצור פורמט אפשרויות חוקי של JSON.

en: When post status changes to:
he: כאשר סטטוס הפוסט משתנה ל:

en: When submitting the form
he: בעת שליחת הטופס

en: When to send this notification:
he: מתי לשלוח התראה זו:

en: Where to send this notification:
he: לאן לשלוח התראה זו:

en: Wrong or missing ID.
he: מזהה שגוי או חסר.

en: Yes
he: כן

en: You are not allowed to edit this item.
he: אסור לך לערוך פריט זה.

en: You attempted to edit a CRED that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך CRED שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך  View שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
he: ניסית לערוך פריט שלא קיים. אולי הוא נמחק?

en: You can enter additional recipients as:<br />email<br />name &lt;email&gt;<br />to/cc/bcc: name &lt;email&gt;<br /><br />If no recipient type is specified, the recipient will be added as 'to'.<br />Separate multiple recipients with commas.
he: ניתן להוסיף נמענים נוספים כ:<br />דוא\"ל<br />שם &lt;דוא\"ל&gt;<br />אל/עותק/עותק מוסתר: שם &lt;דוא\"ל&gt;<br /><br />אם לא מצוין אף סוג נמען, הנמען יתווסף בתור  'אל'.<br />הפרד נמענים מרובים בפסיקים.

en: You can manage non-Toolset Post Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
he: ניתן לנהל שדות פוסטים שאינם של Toolset על-ידי הגדרת סוג שדה והקצאת מאפייני שדה. לאחר מכן ניתן להשתמש בהם בטופסי CRED.

en: You can manage non-Toolset User Fields by setting field type and assign field attributes. Then you can use them in CRED forms.
he: ניתן לנהל שדות משתמש שאינם של Toolset על-ידי הגדרת סוג שדה והקצאת מאפייני שדה. לאחר מכן ניתן להשתמש בהם בטופסי CRED.

en: You can only use an image file here
he: ניתן להשתמש כאן רק בקובץ תמונה

en: You can select multiple recipients for email notifications. Select the check-boxes for different recipient types and their target type (to/cc/bcc).
he: ניתן לבחור נמענים מרובים עבור התראות דוא\"ל. סמן את תיבות הסימון עבור סוגי נמענים שונים וסוג היעד (אל/עותק/עותק נסתר).

en: You can set extra options for this field
he: ניתן להגדיר אפשרויות נוספות עבור שדה זה

en: You can set extra width and height validation for this field (leave blank to disable)
he: ניתן להגדיר אימות נוסף לרוחב וגובה עבור שדה זה (השאר ריק כדי לא להפעיל)

en: You can upload an exported .zip or .xml file from your computer:
he: ניתן להעלות קובץ ייצוא .zip או .xml מהמחשב:

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך פריט זה מפני שהוא בפח האשפה. שחזר אותו ונסה שוב.

en: You can't edit this CRED because it is in the Trash. Please restore it and try again.
he: לא ניתן לערוך CRED זה מפני שהוא בפח האשפה. שחזר אותו ונסה שוב.

en: You do not have permissions for that.
he: אין לך הרשאות לכך.

en: You have to enable popup windows in order for Preview to work!
he: עליך להפעיל חלונות קופצים כדי שתצוגה מקדימה תפעל!

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
he: עליך להגדיר ביטוי רגולרי עבור Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
he: עליך לספק את הפרמטר $operator עבור Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You must select a Form Action for the form
he: יש לבחור 'פעולת טופס' עבור הטופס

en: You must select a Post Status for the form
he: יש לבחור סטטוס פוסט עבור הטופס

en: You must select a Post Type for the form
he: עליך לבחור סוג פוסט עבור הטופס

en: You must select the Form Type for the form
he: עליך לבחור את סוג הטופס עבור הטופס

en: You need to add fields to trigger notifications.
he: אתה צריך להוסיף שדות כדי להפעיל התראות.

en: You selected to 'Enable registration on the Checkout' in WooCommerce.<br>This means that WooCommerce will automatically create users when paying.<br>You are also using CRED to create new users, so for each registration, your site will have two users.<br>To avoid this, go to the %s and disable 'Enable registration on the Checkout'.
he: בחרת את 'הפעל רישום בהוצאה' ב-WooCommerce.<br>המשמעות היא ש-WooCommerce תיצור משתמשים באופן אוטומטי בעת התשלום.<br>אתה גם משתמש ב-CRED ליצירת משתמשים חדשים, לכן עבור כל רישום, יהיו לאתר שני משתמשים.<br>כדי למנוע זאת, עבור אל ה-%s והשבת את 'הפעל רישום בהוצאה'.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
he: פג התוקף של פרטי הכניסה לאבטחה. טען מחדש את הדף כדי לקבל חדשים.

en: audio
he: שמע

en: class:
he: מחלקה:

en: conditional output
he: פלט מותנה

en: delete
he: מחק

en: file
he: קובץ

en: file too big
he: קובץ גדול מדי

en: from the publish date of the post.
he: מתאריך פרסום הפוסט.

en: image
he: תמונה

en: link text:
he: טקסט קישור:

en: more attributes:
he: עוד מאפיינים:

en: paste shortcode
he: הדבק קוד קצר

en: style:
he: סגנון:

en: target:
he: יעד:

en: text:
he: טקסט:

en: to use the Captcha field.
he: כדי להשתמש בשדה Captcha.

en: video
he: סרטון
